Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2011., 19:11   #401
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
A zar je tak tesko ukucat u google

Je to je Erbium frakcijski laser

Koliko znam kod nas ga ima salon Lora i kod njih te tretmane obavlja doktor koji dolazi kod njih odredjene dane u tjednu
Ukucavala sam ja to u google , ali na američkim stranicama se govori da je to baš laser za pjege, a ne za ožiljke iako će dati rezultat i na tome polju...

I ne, taj tretman tamo ne radi doktor. Znam o čemu pričam...
__________________
You ain't got the ÆØÅ ♫...
Lo-lee-ta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 22:55   #402
Quote:
Lo-lee-ta kaže: Pogledaj post
Ukucavala sam ja to u google , ali na američkim stranicama se govori da je to baš laser za pjege, a ne za ožiljke iako će dati rezultat i na tome polju...

I ne, taj tretman tamo ne radi doktor. Znam o čemu pričam...
Ja kad sam zvala za dogovor za tretman receno mi je da dolazi dr. Cak su mi i ime i prezime rekli
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 23:14   #403
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Ja kad sam zvala za dogovor za tretman receno mi je da dolazi dr. Cak su mi i ime i prezime rekli
Onda im je to novost jer kad sam išla sa sekom Žana joj je to radila...
Btw, easy on the coffee
__________________
You ain't got the ÆØÅ ♫...
Lo-lee-ta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 23:28   #404
Quote:
Lo-lee-ta kaže: Pogledaj post
Onda im je to novost jer kad sam išla sa sekom Žana joj je to radila...
Btw, easy on the coffee
a ustvari tko zna mozda su i mene muljali al sumljam, mozda ovisi o tome sta se misli radit, mene je zanimalo malo zesce kurenje zbog melazme al sam odustala zbog cijene. Pa kaj sa tim frakcijskim laserom nebi trebali i radit samo doktori?
Zato ja volim Centar Skin jer tamo sve sto je medicinsko i radi se sa laserima radi doktorica a klasicnu kozmetiku odradjuju ostale zaposlenice
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 23:49   #405
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
a ustvari tko zna mozda su i mene muljali al sumljam, mozda ovisi o tome sta se misli radit, mene je zanimalo malo zesce kurenje zbog melazme al sam odustala zbog cijene. Pa kaj sa tim frakcijskim laserom nebi trebali i radit samo doktori?
Zato ja volim Centar Skin jer tamo sve sto je medicinsko i radi se sa laserima radi doktorica a klasicnu kozmetiku odradjuju ostale zaposlenice
Čula sam da u Daruvaru Maletić ima frakcijski, ali ne znam cijenu. Ona ful puno traži, a mojoj sestri bi trebalo još negdje dva tretmana da bolje ublaži ožiljke, pa si sračunaj cifru

Edit: našla sam cijenu -3000-4000 kn i navodi ga ugl. za pomlađivanje
__________________
You ain't got the ÆØÅ ♫...

Zadnje uređivanje Lo-lee-ta : 20.12.2011. at 00:04.
Lo-lee-ta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 17:25   #406
Laserski tretmani lica-Dali je ikome pomoglo?

Pozdrav ljudi

Prije nego sto postavim pitanje,htio bi opravdat otvarenje ovog topica-jer sam trazeci odgovor na to pitanje u nekoliko topica vidio na desetke upita dali ti laserski tretmani lica pomazu,i nisam pronasao previse odgovora,a ono i sto jesam nasao-bili su iskljucivo negativni komentari na te tretmane,znaci komentari krecu tipa "bacas novac" imat ces problema za 20 godina jos vecih",a negdje sam cak procitao da se sa nestrucnim rukovanjem lasera moze ostetit vid i dovest do sljepoce (),

a kada takve stvari pitam dermatologa/kozmeticara kaze mi upravo suprotno od toga sto citam na internetu- poboljsanja su minimalno 70%,nikakvih problema u buducnosti neces imat,a kad sam kozmeticarki jednoj rekao to za ostecenje vida pocela se valjat od smjeha...

ja sam bio na 3 laserska tretmana za oziljke od akni-i iskreno bitnijih poboljsanja nisam primjetio(al kad citam na netu da se stanje nakon tih tretmana moze drasticno pogorsat,nakraju ispada da bi trebao biti zadovoljan sto mi nije gore nego prije tretmana)

Posto mi je privatni dermatolog rekao da ce mi trebat oko 10 tretmana,dosao sam do zakljucka(sto nemogu reci da je nemoguce) da je 3 tretmana jednostavno premalo,iako-ja sam u meduvremenu promjenio kozmeticarku kod koje sam bio na ta 3 tretmana za tu gore spomenutu dermatologicu i ona mi je rekla tih 10 tretmana da bi trebao,a opet-kad se sagleda da sam vec bio na 3 prije-sto znaci da bi dermatologica vjerojatno rekla tih 10 i da nisam bio na ona 3,dakle dolazi se do zakljucka da sam na ta 3 isao prakticki bezveze(znam da sam malo komplicirano objasnio-ali situacija i je u najmanju ruku komplicirana

no,ja sam novce za IPL laserske tretmane(ili kako se vec zovu,ima ih milijun) ustedio i spreman sam na to ici-ali ako postoji mogucnost da mi stanje nakon tih nizova tretmana bude i gore,onda stvarno...

stoga,moje pitanje je-Dali ima barem jedna osoba koja je bila na nizu tretmana lasera(preko 5 puta)-konkretno za oziljke zaostalih od akni i upala i da mu je poslje tih tretmana stanje lica bilo za cca 70% bolje,odnosno bitnije bolje prije tretmana
i da je opcenito zadovoljna postignutim rezultatima

znam da ima jako puno ljudi koje ovo zanima,kazem,vidio sam u drugim topicima koji traze savjet i "feedback" od ljudi koji su bili na tretmanima-pa bi molio da se prije svega jave ljudi kojima su ti tretmani bitnije pomogli,jer onih kojima nisu ima mali milion na forumu

Zadnje uređivanje Dr. Dabic : 13.07.2012. at 17:34.
Dr. Dabic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 23:42   #407
Bok! Zanima me kakva je ovo metoda koja u jednom tretmanu da tako dobre rezultate, i gdje se u Hrvatskoj radi, te kakve su cijene?
GljivaLudara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 03:55   #408
pretpostavljam da se radi o frakcijskom laseru, znam da se u zg radi u kozmetickom 'lora' za 3800 kn, a inace sam nabasala na netu na info da fraxel 1500 koristi i zambelli u rijeci, mislim da je cijena isto tako oko 4000 kn.

ugl googlaj fraxel
NaniBanani is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 10:50   #409
Tnx
GljivaLudara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 11:10   #410
Nije fraxel. Fraxel je ime uredjaja koji vrsi neablativnu fotorejuvinaciju laserom od 1550 nm. Ovo sto se vidi je rezutat Er:YAG lasera ili mehanicke dermoabrazije. Er:YAG laser je jedan od rijetkih koji ne koagulira i zato je sve krvavo. Da je koristen CO2,bile bi prisutne krastice,ali krajnji ishod bio bio vrlo slican.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 15:38   #411
Quote:
--Phoenix-- kaže:
Da je koristen CO2,bile bi prisutne krastice,ali krajnji ishod bio bio vrlo slican.
Misliš CO2 u kombinaciji s laserom ili je to neka druga metoda?
GljivaLudara is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 22:44   #412
U totalnoj sam nedoumici.Imam na licu mrljica od prijašnjih prištića i stalno mi sitni novi izbijaju,ne vide se koliko se osjete pod rukom.I mislila sam otići na kemijski piling lica kod estetskog kirurga da se maknu te mrljice ili na frakcijski laser.E,sad bila sam kod docenta Džepine koji me odbio jer kaže da taj piling nije za mlađu kožu toliko,da imam dobru kvalitetu kože i da ono što bi ja željela postići,možda ne dobijem.Dok mi je s druge strane doktor koji radi s laserom rekao da bi mi dobro došao laser,da s obzirom na moje godine,da nemam dobru kvalitetu kože .Stvari su skroz konradiktorneKoliko laser zaista može pomoći kod mrljica na licu?
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 09:05   #413
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
U totalnoj sam nedoumici.Imam na licu mrljica od prijašnjih prištića i stalno mi sitni novi izbijaju,ne vide se koliko se osjete pod rukom.I mislila sam otići na kemijski piling lica kod estetskog kirurga da se maknu te mrljice ili na frakcijski laser.E,sad bila sam kod docenta Džepine koji me odbio jer kaže da taj piling nije za mlađu kožu toliko,da imam dobru kvalitetu kože i da ono što bi ja željela postići,možda ne dobijem.Dok mi je s druge strane doktor koji radi s laserom rekao da bi mi dobro došao laser,da s obzirom na moje godine,da nemam dobru kvalitetu kože .Stvari su skroz konradiktorneKoliko laser zaista može pomoći kod mrljica na licu?
Ja sam bila na frakcijom laseru i ni jedna tockica od akni mi se nije pomakla ni jedan oziljak smanjia,ka da nisan ni bila.Doduse napravila sam samo jedan tretman ali me iti straj opet ic kad su ovako porazavajuci bili prvi rezultati,nije to mala lova a i nije preugodno i moram bit tjedan dana doma.
S druge strane vidila sam rezultate istim tim laserom ali za fleke od sunca i rezultat je bija savrsen.Tako da nisam vise pametna cime rijesit probleme od akni u vidu crvenih fleka i udubljenih oziljaka.
NoStress is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 09:56   #414
Osobno sam bila na IPL-u 8 puta i nikakav veliki pomak nisam vidjela. Sada koristim nu-derm obagi tretman i već u 4 tjedna vidim da hiper počinje blijediti,a na zadnjoj kontroli kod dr, Milojevića vidjela sam curu koja ide radi akni i ožiljaka od njih i lice joj je prema njenoj priči puno, puno bolje, pa da probate dogovoriti pregled kod dr. Milojevića u polikliniki Milo da vidite što će vam on preporučiti pogotovo u slučajevima kad ima puno različitih mišljenja, pa jedno više uvijek dobro dođe za usporedbu s drugima.
Seeenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 12:38   #415
Quote:
GljivaLudara kaže: Pogledaj post
Misliš CO2 u kombinaciji s laserom ili je to neka druga metoda?
Ne mislim da plin CO2, nego na laser CO2.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 12:40   #416
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
U totalnoj sam nedoumici.Imam na licu mrljica od prijašnjih prištića i stalno mi sitni novi izbijaju,ne vide se koliko se osjete pod rukom.I mislila sam otići na kemijski piling lica kod estetskog kirurga da se maknu te mrljice ili na frakcijski laser.E,sad bila sam kod docenta Džepine koji me odbio jer kaže da taj piling nije za mlađu kožu toliko,da imam dobru kvalitetu kože i da ono što bi ja željela postići,možda ne dobijem.Dok mi je s druge strane doktor koji radi s laserom rekao da bi mi dobro došao laser,da s obzirom na moje godine,da nemam dobru kvalitetu kože .Stvari su skroz konradiktorneKoliko laser zaista može pomoći kod mrljica na licu?
Dakle jedan je rekao da imas dobru kvalitetu koze,a drugi da je nemas. Hmm..mozda bi bilo dobro da potrazis trece misljenje. Mozda od dermatologa koji nesto kuze vise o kozi nego kirurg.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 14:05   #417
Ovaj drugi dr.koji radi s laserom nije kirurg,ali isto je upitno koliko se zaista kuži u kožu Makar ako radi stalno neke tretmane s laserom u vezi problema s kožom,trebao bi se kužiti ili?
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 12:42   #418
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
Ovaj drugi dr.koji radi s laserom nije kirurg,ali isto je upitno koliko se zaista kuži u kožu Makar ako radi stalno neke tretmane s laserom u vezi problema s kožom,trebao bi se kužiti ili?
Glej, neka ti stavi napismeno da ce ti rijesiti problem. Ako prihvati, onda zna sta radi.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 12:46   #419
Mislim da je jako malo onih koji ti žele napismeno napisati da ti garantiraju,svi se ipak ograđuju s time da nema nigdje garancijeBojim se da se čovjek neće naljutiti ako ga to pitam.Jel te mogu pitati na pm u vezi tog doktora,ako ga možda znaš,da li je zaista toliko dobar u svom području
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 14:11   #420
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
Mislim da je jako malo onih koji ti žele napismeno napisati da ti garantiraju,svi se ipak ograđuju s time da nema nigdje garancijeBojim se da se čovjek neće naljutiti ako ga to pitam.Jel te mogu pitati na pm u vezi tog doktora,ako ga možda znaš,da li je zaista toliko dobar u svom području
Ne, jer nisam nikad komentirao niciji rad. A da ih znam, znam ih, gotovo sve njih. Hrvatska je jako mala tako se svi znaju.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:48.