Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2010., 12:09   #4381
hm ovisi kakva ti je vjencanica..
meni su lijepe ali ih osobno ne bi izabrala u slucaju da imam neku raskosnu vjencanu haljinu s recimo swarovski listicima i kristalima i sl..
mozda na neku jednostavniju.
to je moje iskreno misljenje.. lijepe su cipele, imam jako slicne crne i jako su mi i udobne..
najvaznije je da se TI u njima dobro i lijepo osjecas..
schlümpfine is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 12:12   #4382
Quote:
schlümpfine kaže: Pogledaj post
hm ovisi kakva ti je vjencanica..
meni su lijepe ali ih osobno ne bi izabrala u slucaju da imam neku raskosnu vjencanu haljinu s recimo swarovski listicima i kristalima i sl..
mozda na neku jednostavniju.
to je moje iskreno misljenje.. lijepe su cipele, imam jako slicne crne i jako su mi i udobne..
najvaznije je da se TI u njima dobro i lijepo osjecas..
da haljina je podosta raskošna i baš sam zato išla na kombinaciju malo jednostavnijih cipela da ne budu pune kamenčića jer se bojim da bi bila ko božićna jelka, a moje cure kažu da su pre jednostavne i da bi mi trebale neke šljokaste, sad više ni sama nisam sigurna u njih
maja1205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 12:23   #4383
Cipele ti definitivno nisu prejednostavne, prelijepe su, po meni jesu za svadbu, ali ćeš ih definitivno moći iskoristiti i kasnije.
TaraT is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 12:58   #4384
meni su baš otmjene i sviđaju mi se što nisu klasične 'salonke'.
a ako je raskošna haljina, zašto bi cipele morale biti?

u svakom slučaju meni su jako elegantne, ali slažem se s Tarom, mogu se iskombinirati i za kasnije (doduše, nema tih cipela koje ja ne bih iskombinirala i kasnije )
imenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 13:10   #4385
Quote:
cocolina0508 kaže: Pogledaj post
super su cipelice, i meni izgledaju kao da bi mogle biti ok, peta nije previsoka i slatke su
kamo si ih uzela? ako nije tajna
Jeej baš sam sretna da se i vama sviđaju..kad mi ih je kumica pokazala u izlogu rekla sam da su mi tako - tako a onda sam ih probala i preudobne su. Platila sam ih 345kn a prije sniženja su bile 690,00kn. Kupila sam ih u jednom dućanu kod nas u Rijeci (DI MODA). Inače ove su bile zadnje broj 40, ostale su još jedne broj 41.
Što se tiče cipelica za pir u Rijeci, ima lijepih (baš vjenčanih, bijele/ivory) u dućančiću kraj Spose i Arbanasa kod hotela Neboder i sada su sniženja pa se cijene kreću od 250 do 600kn. Ako imate maleni broj i treba vam visoka peta naći ćete nešto sigurno, ja imam peraju 39/40 a i peta mi je morala biti što niža jer smo dragi i ja po visini tu negdje.
maja1205 super su mi ove tvoje cipelice
__________________
I`m a hopeless romantic with a dirty mind who has high standards.
*Dragonlady* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 13:32   #4386
Quote:
maja1205 kaže: Pogledaj post

kako vam se sviđaju?
molim zaista iskren odgovor
majo, tvoja vjenčanica je stvarno jako raskošna i prepuna detalja, tako da stvarno iskreno ti kažem da na tu vjenčanicu ne idu cipele prepune detalja.. idu jednostavne cipele, poput ovih tvojih... zato se opusti, kupila si odlične cipele za tu vjenčanicu, a znaš i sama kakve smo mi babe, svaka ima svoj ukus i onda pokušavamo jedna drugoj nametnuti svoj... uopće se ne zamaraj, mislim da si savršeno odabrala...
tinka83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 14:22   #4387
Quote:
maja1205 kaže: Pogledaj post
evo našla sam ih na internetu

kako vam se sviđaju?
molim zaista iskren odgovor

meni su jako lepe,i uopste nisu jednostavne,znas sta je jednostavna cipela?to ti je ona sto ih iznajmljuju u salonima,obicna bela salonka,a ako ti je raskosna vencanica ovo je super izbor,deluju mi skroz stabilne i da ce ti dobro drzati zglob,pa ces moci da tanzujes citavu noc

jedino sto mi pada na panet,ako bas zelis,mozes da nadjes neke jednake broseve sa kamencicima ili nesto slicno pa da ih za tu priliku zakacis na sredinu risa,na taj kvadratni deo,nadam se da sam dobro objasnila,mislim da mozda mozes da nadjes i na klipsu,znam da je toga bilo ranije

ali zaista su lepe,nemoj da uopste brines,inace su ove godine jako popularne takve "nude" boje,jer se ne primete jako na nozi,i lepo izduze figuru
sonea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 14:50   #4388
meni su preeesavršene
da naše vjenčanje nije u 3. mj. definitivno bih obula nešto slično tome!!!!
hh2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 15:07   #4389
maja, bas su lijepe cipelice...da te pitam, jel ih bilo u jos nekoj boji?
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 18:31   #4390
@ maja: meni su cipele odlicne! Osobno san uvik za neku varijantu neocekivanu vezano za cipele... al ako kazes da je vjencanica raskosna onda se one nece ni viditi, tako da ti je stvarno sve jedno sta imas na nogama!
jesi ih probala skupa sa vjencanicom?

ja jedino neznan oce li ti biti udobne. Po mom iskustvu su udobnije cipele sa bar malom platformom (naravno iman i ja izuzetaka sa obe strane )
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 19:41   #4391
Majo, meni su tvoje cipele super, možda među najljepšima koje sam ovdje vidjela
Kolika je to peta, pobogu?
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 21:54   #4392
a hvala djevojke, sada ste me razveselile, baš sam bila koma kad su mi rekle da mi nisu baš za vjenčanje, moja haljina je bež tako da mislim da mi ok ide boja iako nije identična,
da ne odgovaram svakoj posebno, mislila sam na ovu središnju kocku staviti neki veliki kamen ili broš sličan kao što imam na haljini, peta je 12 cm, bar mislim, ne piše nigdje a nisam ju mjerila, mislim da su bile još u crnoj boji, kupljene su u Bati u Garden mallu pa pogledaj, i koštale su 379kn,
maja1205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 21:55   #4393
Quote:
hh2 kaže: Pogledaj post
meni su preeesavršene
da naše vjenčanje nije u 3. mj. definitivno bih obula nešto slično tome!!!!
o pa ti sitno brojiš,
maja1205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 08:38   #4394
Quote:
maja1205 kaže: Pogledaj post
o pa ti sitno brojiš,
3. mj. ali iduće godine imam ja još skoro godinu dana
hh2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 12:39   #4395
meni su isto ove cipelice super, predobre su

ja sam narucila 3 para jer se nisam mogla odluciti
LeXa_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 15:29   #4396
Quote:
LeXa_00 kaže: Pogledaj post
meni su isto ove cipelice super, predobre su

ja sam narucila 3 para jer se nisam mogla odluciti
wow, svaka čast mislim da budeš na kraju obula neke četvrte
maja1205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 15:35   #4397
Quote:
maja1205 kaže: Pogledaj post
wow, svaka čast mislim da budeš na kraju obula neke četvrte
joooj
nemoj to ni govorit
LeXa_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 19:19   #4398
ja sam osobno mišljenja da se za svadbu MORA uzeti nekoliko cipela, jer nikad ne znaš koje će te 'žulati' tako da treba se za 'svaki slučaj' obskrbiti, tako da ja ispod 4 ne idem
a mislim da ću imati i 3 haljine, hehehehe
imenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 19:31   #4399
Quote:
imenka kaže: Pogledaj post
ja sam osobno mišljenja da se za svadbu MORA uzeti nekoliko cipela, jer nikad ne znaš koje će te 'žulati' tako da treba se za 'svaki slučaj' obskrbiti, tako da ja ispod 4 ne idem
a mislim da ću imati i 3 haljine, hehehehe
Ma tako treba!
opatija7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 08:51   #4400
Quote:
maja1205 kaže: Pogledaj post
evo našla sam ih na internetu

kako vam se sviđaju?
molim zaista iskren odgovor
cipike su preslatke!! moj stil... ne slušaj kojekakve komentare jer ti si ta koja bude ih nosila i najvažnije je da se tebi sviđaju i da su ti udobne!
Inna03 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:47.