Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2016., 01:35   #161
Quote:
NajNovijiNick kaže: Pogledaj post
Radim s m turistima i oce li mi itko objasnit kona je svrha kradje iphonea? U zadnja 4 dana s bar 50 stranaca sam prica svima pokradeni mobiyeli uglavnom iphone. Oni ga odma blokaju i prijavr policiji ali me zanima koji ce ti,kurac blokiran ajfon??

ili jesi ili nisi
koja korist?

Preproda se prije nego ga blokiraju.
LCD je ispravan i radi i kosta parsto kuna polovni.
kuciste i dijelovi jos sto dvjesto kuna.

To mi je palo na pamet.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 01:54   #162
Klosari. Toliko stete za tako malo para. A policija je za kurac mislin da se uopce ne trude oko mobitela

ili jesi ili nisi
__________________
borit ćemo se na travnjaku, borit ćemo se na tribinama, borit ćemo se u uredima, borit ćemo se zelenim stolovima i sudnicama, borit ćemo se na ulici, i nikad se, nikad nećemo predati
NajNovijiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 19:08   #163
Naravno da se ne trude i bilo bi glupo da se trude, nema toliko ljudstva i resursa, naivno je ocekivati ista.

Nego vise od nalazenja moba zanima me sto se moze sa podacima na njemu nakon sto ja kartica blokirana (m-banking, raznipaswordi isl)?
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 23:29   #164
Ako nemaš nekakvu šifru/uzorak/otisak- sve kao i s karticom.
Doduše, i šifra bi se mogla provaliti teoretski (tipa ako imaš ADB uključen).
Ako nemaš (po defaultu nije uključen)- pošteni nalaznik će resetirati mobitel i ima čist mobitel, a ti si siguran da nema pristup podacima.
Tj. podaci više ne postoje ako nisu na memorijskoj.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 01:29   #165
Zanima me može li se utvrditi do kad je točno neki mobitel bio na mreži, tj. kad je potencijalni lopov izvadio karticu iz mobitela, točno u minutu ako može i gdje to pitati?
1BikeRider is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 15:59   #166
Quote:
1BikeRider kaže: Pogledaj post
Zanima me može li se utvrditi do kad je točno neki mobitel bio na mreži, tj. kad je potencijalni lopov izvadio karticu iz mobitela, točno u minutu ako može i gdje to pitati?
Moze, ides preko google, pronadi moj telefon...mos vidit lokaciju, zadnje koristenje, cak pobrisati podatke.
Meni se nedavno desila krada i zlouboraba identiteta, uspila sam stavit sifru preko te aplikacije a ukoliko je probije da cim se spoji na internet se pobrisu podaci, ukoliko si na bonove, uzmi novu karticu da blokiras staru, tako sam ja napravila i sve prijavila policiji.

Puno ljudi ne zna za ovu aplikaciju a super je stvar
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 14:08   #167
Samo ako ju je aktivirala kod podesavanja mobitela

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
blazze is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:45.