Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2017., 13:05   #101
Jesi li probao pobrisati cache i data pa onda reinstalirati?
Iako, da, ako ti se na oba pojavljuje...
Ne sjećam se da je postojala neka opcija na računu da imaš/nemaš novi dizajn.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 16:23   #102
Da, da vise puta brisao cache messengera i reinstalaravao, stvarno ne znam u cemu bi mogao biti problem.
__________________
I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not.
adastor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 02:16   #103
A sto se bunis, ja bih rado imao tu staru verziju bez glupostu.
Probao sam Lite verziju, alnl ne funkcionira najbolje.

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 11:17   #104
Ako mi vjerujes vise me zanima u cemu je kvaka nego sama aplikacija 😂
__________________
I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not.
adastor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 11:25   #105
Vjerojatno verzija softvera ne podržava noviju.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 22:40   #106
Htjela bih deaktivirati Messenger account, ali nigdje ne mogu naći opciju za deaktivaciju, pa ako me netko može uputiti kako da deaktiviram Messenger, molim vas.

Pročitala sam da trebam otići na "Privatnost i uvjeti", pa da bi onda tamo trebala biti ponuđena opcija deaktivacije Messengera. Međutim ja tu opciju nemam. Jedine opcije koje su mi ponuđene kada odem na "Privatnost i uvjeti" su "Pravila o upotrebi podataka", "Uvjeti pružanja usluge" i "Obavijesti treće strane". Ni jedna od tih opcija ne vodi do deaktivacije Messenger accounta.

Pokušala sam i izbrisati cache, deinstalirati, te zatim ponovno instalirati Messenger aplikaciju, ali opcije za deaktivaciju Messenger accounta ni nakon toga nije bilo.

Prijavila sam ovaj problem Facebook-u, poslala sam im i screenshot kao dokaz nedostatka opcije za deaktivaciju Messenger accounta. Međutim nisu ništa odgovorili.
Asena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 22:54   #107
Messenger account u kojem smislu? Da se izlogiraš iz aplikacije?
Ili pobrisati Facebook račun općenito?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 06:22   #108
Ne možeš deaktivirat msg bez brisanja FB-a. To je ista stvar samo u dvije aplikacije. Možeš izbrisati msg aplikaciju, ali i dalje ćeš ga moć koristiti dok si na FB-u u desktop verziji i na računalu.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 08:27   #109
Prvo sam deaktivirala Facebook račun, nakon toga sam htjela deaktivirati Messenger account, no opcije za deaktivaciju Messenger accounta nije bilo. Facebook se deaktivirao, a Messenger account nisam mogla deaktivirati. Nažalost kada se Facebook račun deaktivira, Messenger account se treba deaktivirati posebno jer Messenger već neko vrijeme mogu imati i osobe koje nemaju Facebook račun. Messenger funkcionira i bez Facebook računa kao aplikacija za sebe, odvojena od Facebook-a.

Znam se izlogirati iz svog Messenger account-a iz Messenger aplikacije, ali što mi vrijedi da se izlogiram iz Messenger accounta kada moj Messenger account nakon izlogiravanja još uvijek postoji i ljudi me mogu kontaktirati. Želim deaktivirati svoj Messenger account tako da mog računa više nema i da me nitko preko njega ne može kontaktirati. Želim deaktivirati Messenger account isto kako sam deaktivirala i Facebook račun. Je li moguće deaktivirati Messenger account ili je opcija za deaktivaciju Messenger accounta uklonjena?

Pročitala sam da postoji nova opcija da se Facebook račun sada može i izbrisati, a ne samo deaktivirati, pa sam se opet ulogirala u svoj Facebook račun, kliknula na "delete permanently" i za 14 dana ako se ne ulogiram u svoj Facebook račun, on će se u potpunosti izbrisati. Ali nije mi problem Facebook račun, nego se želim riješiti, tj. deaktivirati svoj Messenger account, da me nitko preko njega ne može kontaktirati. Želim koristiti samo Whatsapp aplikaciju.
Asena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 10:52   #110
Ne znam da ostane "aktivan" ako pobrišeš Facebook račun i aplikaciju s mobitela, no ok.
Možeš ovako, ali pošto mora biti jedan račun- možeš dodati neki random facebook account, pobrisati pravi i onda pobrisati aplikaciju.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 12:15   #111
Dobivala sam poruke na Messenger iako sam deaktivirala Facebook račun i deinstalirala Messenger aplikaciju s mobitela. Sad je druga stvar to što ih ja nisam vidjela jer sam izlogirana iz svog Messenger accounta i nemam Messenger aplikaciju na mobitelu, no ljudi su mi slali poruke koje sam vidjela kada sam se ulogirala na Messenger account nakon što su mi ljudi rekli da su mi poslali poruku na Messenger, ali im nisam ništa odgovorila, niti pogledala poruku. Ja sam isto mislila da me ljudi ne mogu kontaktirati preko Messenger-a kada deaktiviram Facebook račun i deinstaliram Messenger aplikaciju s mobitela, no to nije točno.

Znam da mogu napraviti neki novi random Messenger account i zamijeniti svoj trenutni Messenger account, no tada bi ljudi s kojima sam komunicirala vidjeli u svojim Messenger kontaktima i povijesti razgovora nepoznat random Messenger account i kada bi pročitali povijest razgovora znali bi da sam to ja. A ja samo želim deaktivirati Messenger i da me nitko preko njega ne može kontaktirati.
Asena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 14:52   #112
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Vjerojatno verzija softvera ne podržava noviju.
Da ne podrzava ne bi bio noviji messenger prilikom prijave na drugi fb racun.
__________________
I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not.
adastor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 15:20   #113
Quote:
Asena kaže: Pogledaj post
Dobivala sam poruke na Messenger iako sam deaktivirala Facebook račun i deinstalirala Messenger aplikaciju s mobitela. Sad je druga stvar to što ih ja nisam vidjela jer sam izlogirana iz svog Messenger accounta i nemam Messenger aplikaciju na mobitelu, no ljudi su mi slali poruke koje sam vidjela kada sam se ulogirala na Messenger account nakon što su mi ljudi rekli da su mi poslali poruku na Messenger, ali im nisam ništa odgovorila, niti pogledala poruku. Ja sam isto mislila da me ljudi ne mogu kontaktirati preko Messenger-a kada deaktiviram Facebook račun i deinstaliram Messenger aplikaciju s mobitela, no to nije točno.
Jesi sigurna da si ulogirana s facebook računom u Messenger?
Quote:
Asena kaže: Pogledaj post
Znam da mogu napraviti neki novi random Messenger account i zamijeniti svoj trenutni Messenger account, no tada bi ljudi s kojima sam komunicirala vidjeli u svojim Messenger kontaktima i povijesti razgovora nepoznat random Messenger account i kada bi pročitali povijest razgovora znali bi da sam to ja. A ja samo želim deaktivirati Messenger i da me nitko preko njega ne može kontaktirati.
Neće ga vidjeti ako nemaju taj random Facebook account za prijatelja.

Vidim da spominješ Messenger account i Facebook account- možda je u tome fora...
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 19:09   #114
Da, ulogirana sam na Messenger s Facebook računom.

Ako zamijenim account, povijest razgovora ostaje samo pod novim imenom, pod imenom novog Messenger accounta. S time ne bih ništa dobila. Facebook račun više nemam, ostao mi je samo Messenger kojeg ne mogu deaktivirati. Mislim, nemam aplikaciju na mobitelu, deinstalirala sam ju, ali račun nisam uspjela deaktivirati.
Asena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 21:56   #115
Jesi li pričekala tih 14 dana da se deaktivira FB ili si prije roka gledala poruke na Messengeru? Jer ako ti fb još nije bio deaktiviran, otvaranjem Messengera si se praktički logirala na FB
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 09:06   #116
Ovih 14 dana što sam spomenula se ne odnosi na deaktivaciju Facebook računa. Za deaktivaciju Facebook računa se ne treba čekati 14 dana. Znam da se Facebook račun nakon deaktivacije ponovno aktivira ulogiravanjem u Messenger. Nakon što sam deaktivirala svoj Facebook račun i deinstalirala Messenger aplikaciju s mobitela pitala sam ukućane je li moj Messenger account njima vidljiv i mogu li me preko njega još uvijek kontaktirati? Uspjeli su mi poslati poruku na Messenger bez obzira što sam deaktivirala Facebook račun i deinstalirala Messenger aplikaciju s mobitela. Nakon toga sam ponovno instalirala Messenger aplikaciju na mobitel i ulogirala se u Messenger i vidjela poruke koje su mi poslali.

Nakon svih tih neuspjelih pokušaja deaktivacije Messenger accounta sam naišla na opciju da izbrišem svoj Facebook račun (opcija delete permanently, a ne deactivate), to je neka nova Facebook opcija i sad još uvijek čekam da prođe 14 dana. Nisam se nikako ulogiravala ni u Facebook, ni u Messenger nakon što sam aktivirala tu opciju brisanja Facebook računa koja traje 14 dana. Znam da mi se račun ne bi izbrisao da se ponovno ulogiram, pa sad čekam.

Deaktivacijom Facebook računa, bez obzira ako ste otvorili Messenger račun putem Facebook-a, Messenger račun se neće deaktivirati jer je odvojena aplikacija od Facebook-a.
Asena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 10:44   #117
Svi vi koji se čudite da Messenger radi bez Facebooka, da to stoji. I moj frend je uredno obrisao Facebook account ali koristi Messenger, mislim da se veže na broja mobitela, kao i WhatsApp. Messenger više nije usputna aplikacija, već punokrvna messaging aplikacija s kojom Fejs puca na tron (iako je WhatsApp njihov pa konkuriraju sami sebi )

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 11:20   #118
Ok svi znamo da je FB, kojugod app koristio, prvenstveno vrhunski big brotherovski sustav koji kad jednom uđeš u njega više te ne pušta samo tako van. Hotel California u RL
Nitko se ne čudi da se Messenger može koristiti samostalno (ta velevažna vijest je bila objavljena u svim medijima koji drže do sebe) ali da, blago rečeno je čudno da ne možeš deaktivirati korisnički račun.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 15:23   #119
Molim vas samo za pojašnjenje slijedeći, ako je moguće.
Osobi koja mi nije prijatelj na Facebooku sam poslala poruku odnosno zahtjev..
I dodala ju u Messenger. Dvadeset ak dana je pokraj poruke stalo poslano. Nedavno piše status isporučeno.
Kako da provjerim da nisam blokirana, osim ponovnog pokušaja slanja poruke? ��
crnka88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 15:42   #120
Pitaš osobu...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:20.