Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2017., 16:17   #21
Cijena dijelova ti je slična,nema tu velike razlike.Kvari se svaki,a održavanje tih malih auteka nije skupo.Od tih malih ak baš mora biti dizel preporučio bi ti fiat punto ili lancia Y 1.3 16V Jtd
dejankockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 16:19   #22


uglavnom odabrao si tri krame od auta i drviš oko njih

polo...tvrd ,neudoban,prilično skup,usudio bi se reć najskuplji mališan...

ibiza...imao ju je frend 2003 godište,novu...1,4 benzinac 75ks ,onaj najlošiji 1,4 motor,bilo je dosta kvarova,lim ko papir

a klasa....opjevano govno od mercedesa ( jer nema goreg mercedesa od njega)....kvari se ,skupi popravci jer se uvijek mora pola auta razvaliti da bilo što napraviš...

uglavnom gledaj auto od prvog vlasnika s malo km,prednost benzinci jer je popravak kikiriki....

ne znam što fali onom puntu kojeg sam ti linkao oglas s njuškala,i odi na stp i traži ispis km po godinama,pa ak je jedne godine napravio 1000 km a sve ostale 25 000km znači da ga je tu godinu popravljao od udesa.....
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 16:53   #23
Quote:
Lyman kaže: Pogledaj post
što god Fiškal i još par srećkovića tvrdili.
Slažem se. Sve i jedan ne valjaju.

Zato ću ja kroz koji dan kupiti treći po redu. Sve na sreću. Drž fige

Samo neka kupi ovo kaj je naplanirao, to je odlično.

Zadnje uređivanje Fishkal : 17.11.2017. at 17:53.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 18:28   #24
Quote:
Fishkal kaže: Pogledaj post
Slažem se. Sve i jedan ne valjaju.

Zato ću ja kroz koji dan kupiti treći po redu. Sve na sreću. Drž fige

Samo neka kupi ovo kaj je naplanirao, to je odlično.
wow...
oće bit ovakva bijela ljepotica?
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 18:40   #25
Takva je već doma, ne trebam dvije.

Bit će malo kraća.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 23:27   #26
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post


uglavnom odabrao si tri krame od auta i drviš oko njih

Nekome krame a nekome sasvim dovoljno.
Ako sam naucio na golfa dvicu onda mi od njega neki od ovih mogu biti samo laksi a ne tezi u voznji.
__________________
Temu kod -30% za nove korisnike: aam11835
mp3david is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 23:40   #27
Golf 4..,neces se pokajat, kupio mi stari.. Malo je stariji ali vozi bez ulaganja
__________________
GO
Afla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 00:00   #28
http://www.njuskalo.hr/auti/suzuki-s...oglas-23990494
__________________
Ae
Bushi no nasake is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 00:35   #29
Quote:
mp3david kaže: Pogledaj post
Nekome krame a nekome sasvim dovoljno.
Ako sam naucio na golfa dvicu onda mi od njega neki od ovih mogu biti samo laksi a ne tezi u voznji.
Svojim postovima si me podsjetio na hrpu neukih ljudi koji ne znaju pogledati tri osnovne informacije. Zadnji slučaj je bio kad sam preporučio passat karavan, na što mi je rečeno da je to predugo auto i da se to ne može nigdje parkirati. Nakon toga lik kupio astru karavan, kaže i dalje je karavan, a nije tako velik. Bravo idiote, uzeo si auto kraći 7cm od Passata, sigurno to skužiš dok parkiraš.

Ti tražiš manji auto, a manjih auta ima svakakvih, ali ti baš zapeo za potrošene krame, ne znam gdje ćeš s ovim modelima, jedan gori do drugoga, i onda još kao šlag na tortu a klasa. Radije bi uzeo Daveoo Tico pa se sprdao s njim jer bi znao da vozim smeće.

Ne kažem da trebaš uzeti karavan ili neku limuzinu, ali 10-20cm duži auto ti ništa posebno ne znači.
__________________
Što Bog dade i sreća junačka (ban Jelačić)
explorer 84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 00:45   #30
Ljudi, nedavno sam išao pogledati jedan auto. U budžetu je postavljača teme. 2007.,godina, uredno održavan u ovlaštenom, dizel sa hrpu opreme.

I vi njemu savjetuje Golf 4 SDI?

Da se razumijemo, nemam ništa protiv toga neuništivog traktora. Al brat bratu, dat 4 soma za to pored hrpe modernijih, mlađih i udobnijih auta za tu cijenu je suludo.

Al ok, svatko zna svoje.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 02:56   #31
Netko je stavio Lagunu na prosloj stranici, savjetujem autoru teme da to gleda. Nisam ni ja ljubitelj francuza, ali 1.9 dci je dobar motor, a klasu izbaci, skupa za odrzavanje, za svaku sitnicu motor mora van, golf 4 je auto koji je izasao prije 20 god, ibiza i polo takodjer vec stari primjerci (izasli tamo 2001.g) gledaj fiat stilo, megane, vece i sigurnije auto. A ako vec volis mala vozila, renault twingo s 1.2 tce motorom, ne trosi a i okretan je.
exception is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 08:15   #32
Quote:
explorer 84 kaže: Pogledaj post
Svojim postovima si me podsjetio na hrpu neukih ljudi koji ne znaju pogledati tri osnovne informacije. Zadnji slučaj je bio kad sam preporučio passat karavan, na što mi je rečeno da je to predugo auto i da se to ne može nigdje parkirati. Nakon toga lik kupio astru karavan, kaže i dalje je karavan, a nije tako velik. Bravo idiote, uzeo si auto kraći 7cm od Passata, sigurno to skužiš dok parkiraš.

Ti tražiš manji auto, a manjih auta ima svakakvih, ali ti baš zapeo za potrošene krame, ne znam gdje ćeš s ovim modelima, jedan gori do drugoga, i onda još kao šlag na tortu a klasa. Radije bi uzeo Daveoo Tico pa se sprdao s njim jer bi znao da vozim smeće.

Ne kažem da trebaš uzeti karavan ili neku limuzinu, ali 10-20cm duži auto ti ništa posebno ne znači.
To s parkiranjem su obične gluposti, odnosno samo izvlačenje da se neki auti ne gledaju. Ako je već i istina da se ne zna parkirat, onda nek lijepo potrga vozačku i dalje pješači. Dobro, sad vidim da veli da mu takav auto ni ne treba, ok. Ali mislim da su ovdje ipak u pitanju balkanski kompleksi odnosno razmišljanje da je VW najnajnajnajpouzdaniji da se ne kvari i oni ostali epiteti koji se često spominju dok s druge strane ima lijep izbor auta za tu lovu koji naravno ne spadaju u tu grupaciju.

Quote:
exception kaže: Pogledaj post
Netko je stavio Lagunu na prosloj stranici, savjetujem autoru teme da to gleda. Nisam ni ja ljubitelj francuza, ali 1.9 dci je dobar motor, a klasu izbaci, skupa za odrzavanje, za svaku sitnicu motor mora van, golf 4 je auto koji je izasao prije 20 god, ibiza i polo takodjer vec stari primjerci (izasli tamo 2001.g) gledaj fiat stilo, megane, vece i sigurnije auto. A ako vec volis mala vozila, renault twingo s 1.2 tce motorom, ne trosi a i okretan je.
Da sam prodao svojeg početkom godine, sad bih vjerojatno razmišljao o toj Laguni. Em je redizajn, krcata opremom, vidim sad da ima i parking senzore što ipak olakšava parkiranje ( meni nije nikakav problem a niti je bio parkirat bilo koji auto i bez senzora ). Ako već autor stvarno želi manji auto onda taj Twingo ili Clio koji je isto dobar i okretan autić.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 09:03   #33
Lakše parkiram sadašnji auto od prošlog koji je bio 30cm kraći,zašto?Jer je pregledniji,tako da sama dužina nije ključna
busola is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 10:39   #34
Jesi možda vidio godište Lagune, odnosno primjetio da je redizajn u pitanju?
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 10:46   #35
autoru teme-
pretpostavljam da si mlad i da se jos ne kuzis u aute.
zato poslusaj barem sto ti iskusni forumasi zele reci
poslusaj i rasiri vidike
nije samo slavonija-imas cijelu Hrvatsku na raspolaganju
i za svoje novce mozes kupiti puno bolje vozilo
i okani se predrasuda tipa:
vw najbolje vozilo
mercedes je to
skupi dijelovi za renola
itd itd


po onome sto ja "iscitavam" iz staklene kugle za tebe moj prijedlog je odlican clio 3 sa 1,2 tce ili 1,5dci motorom
i bit ces vise nego zadovoljan....

i sam sad imas prdekalo s tri cilindra i nemoj se vise upustat u tu igru

ima odlicnih auta za te novce

clio,corsa,grandepunto,fiesta,
a cak i vecih za te novce npr megane...

al ti ces opet poslusat svoje srce pa uzeti nesto sto tebi pase...


ali kao sto rekoh radje poslusaj forumase sto ti predlazu,
neki bi bili cak i voljni pogledati auto s tobom ako ih zamolis
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 11:21   #36
Quote:
Orlov77 kaže: Pogledaj post
Jesi možda vidio godište Lagune, odnosno primjetio da je redizajn u pitanju?
Je vraga.

Laguna 2 facelift je odličan odabir rabljenog.

Ne košta ništa jer je na glasu ko kvarljivo smeće. Što je Laguna 2 u početnim godištima svakako i bila. Međutim, gospoda su kod redizajnu podosta popravili te probleme, a loš glas je ostao.

I onda, ako si trezven, kupiš za siću takvu Lagunu, obavi pošten servis i voziš se ko kralj za nikakvu lovu. Pod trezven mislim da znaš da auto traži svoje

Naravno, ako uzmeš neodržavan auto, pa nastaviš neodržavati, imaš groblje. Al to vrijedi kod svih.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 11:22   #37
generealno nebi trebalo sad pretjerivat i radit 600+ km za pogledat auto...to je onda bespotrebni trošak, al iz slavonije pa do ZG i okolice može proć sa 100 kn lože. al da ide u RI, ST,ZD ili DU samo za pogledat (jer prek telefona SVI lažu) mislim da nema potrebe.
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 11:32   #38
Je, preko telefona svi kite i farbaju.

Al imam ja novu foru. Kažem da bi došao pogledati auto (tipa 200 km dalje), i da se nađemo ispred ovlaštenog servisa (ili nekog drugog u tom gradu, nebitno) da pregledaju auto.

To je dobar filter jer ako krene izmotavanje znaš da ne treba ni putovati.

Evo, ja planiram idući tjedan do Rijeke i Senja pogledati dva komada. Ljudi mi poslali broj šasije, bio već u ovlaštenom i pogledao servis povijest. Kad dođem tamo se nalazimo kod majstora koji će ga pregledati. Obojica pristaju na to, znači da bi moglo bit nešto od kupovine.

Naravno, za starije aute najcesce baš ne postoji servisna povijest jer se ne ide u ovlašteni, al samo pitanje da daju broj šasije je isto dobar pokazatelj, čak da ništa s njim ne planiraš. Ako odmah da, moglo bi biti ok. Ako se izmotava, križaj.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 11:54   #39
a bome ni na uvozne aute nemreš niš sa brojm...
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 12:15   #40
Quote:
Orlov77 kaže: Pogledaj post
To s parkiranjem su obične gluposti, odnosno samo izvlačenje da se neki auti ne gledaju. Ako je već i istina da se ne zna parkirat, onda nek lijepo potrga vozačku i dalje pješači. Dobro, sad vidim da veli da mu takav auto ni ne treba, ok. Ali mislim da su ovdje ipak u pitanju balkanski kompleksi odnosno razmišljanje da je VW najnajnajnajpouzdaniji da se ne kvari i oni ostali epiteti koji se često spominju dok s druge strane ima lijep izbor auta za tu lovu koji naravno ne spadaju u tu grupaciju.
Vjerujem da je tako, al ono, reci da ti se auto ne sviđa, a ne se izvlačit na neke gluposti. Kao da bi se ja uvrijedio da kaže da mu nije dobar

Quote:
Miro slavko kaže: Pogledaj post
To laguna? hehehe

Btw ne bih uzimao lagunu, radije meganea, Laguna tog godista ima dosta problema.
Je, Laguna od 2001. do 2005. zna imat gadnih problema. Poslije su sve sredili i to pouzdan auto kojem nije skupo održavanje. Naravno, govorim o 1.5 dizelu, a za 2.2 se zna da ne treba niti gledati.
__________________
Što Bog dade i sreća junačka (ban Jelačić)
explorer 84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:17.