Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 16:12   #1301
Ma jok, otvorene molbe ne igraju u državnoj službi.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:32   #1302
Quote:
Makyme kaže: Pogledaj post
imaju ga i državne firme. HŠ obično 5 dana u godini.
HŠ?
Laki001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:17   #1303
Hrvatske šume, pretpostavljam
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 15:42   #1304
U slučaj da ste primljeni u npr. određeno ministastvo, koliko treba proći vremena da vas pozovu na posao. Znam kad sam radila u Gradu da se čekalo i po dva mjeseca, kakva je situacija u ministarstvima ?
mik-mik is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 09:42   #1305
Da li netko zna dal u svim ministarstvima bude provjera Ustava?bio je natjecaj al za testiranje su navedeni zakoni al bez Ustava pa mi je to cudno jer do sad je uvijek prvo bio Ustav.Hvala
matea12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 12:37   #1306
Uvijek bude Ustav i to vjerojatno negdje piše, ili skroz na početku dokumenta gdje se navode posebni zakoni ili negdje pri kraju.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 14:36   #1307
Kakve su plaće službenicima, stručnim referentima za SSS u Državnom zavodu za statistiku, zna netko?
Kriješva is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 22:50   #1308
Quote:
Kriješva kaže: Pogledaj post
Kakve su plaće službenicima, stručnim referentima za SSS u Državnom zavodu za statistiku, zna netko?
Koeficijent je 0,854 (prema Uredbi Vlade). To radno mjesto je III. vrste.

S prirezom od 18%, to ispadne oko 3600. Na to treba dodati naknadu za prijevoz, eventualne druge neke naknade iz kolektivnog ugovora... Uglavnom, sve skupa do 4000 netto najviše.
eseper is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 01:31   #1309
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Uvijek bude Ustav i to vjerojatno negdje piše, ili skroz na početku dokumenta gdje se navode posebni zakoni ili negdje pri kraju.

Via Tapatalk
Hmm, evo recimo sad na testiranjima za MUP i MORH nije naveden Ustav.
Kafka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 13:51   #1310
Da li je netko bio na početku 10 mjeseca na razgovoru u Zgrebačkom holdingu, Voodopskrba i odvodnja za pravnog referenta, da li su vas povratno zvali?
logoped is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 00:53   #1311
Quote:
Kafka kaže: Pogledaj post
Hmm, evo recimo sad na testiranjima za MUP i MORH nije naveden Ustav.
Da, ne piše i ja ga neću ni učiti. Ne kužim ni čemu to kad se ustav polaže na stručnom ispitu.

Zna li netko kako izgleda to testiranje u MUP-u? Koliko je velik ispit, koji je tip pitanja itd.
dextra_ is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:50   #1312
Da li netko zna kako izgleda testiranje znanja rada informatike u ministarstvima?
matea12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 15:13   #1313
Natječaj telefonist na visokom prekršajnom sudu..zaboravio sam da sam se uopće prijavio na taj natječaj i promaknuo mi je, nek me netko prosvijetli da li sam nešto time propustio neku pristojnu plaću ili kikiriki od plaće za to radno mjesto 3. vrste ?
Take is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 13:45   #1314
Quote:
Take kaže: Pogledaj post
Natječaj telefonist na visokom prekršajnom sudu..zaboravio sam da sam se uopće prijavio na taj natječaj i promaknuo mi je, nek me netko prosvijetli da li sam nešto time propustio neku pristojnu plaću ili kikiriki od plaće za to radno mjesto 3. vrste ?
Radno mjesto IV. vrste, koeficijent 0,601, netto plaća oko 2550 kn.
eseper is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 11:45   #1315
Quote:
Take kaže: Pogledaj post
Natječaj telefonist na visokom prekršajnom sudu..zaboravio sam da sam se uopće prijavio na taj natječaj i promaknuo mi je, nek me netko prosvijetli da li sam nešto time propustio neku pristojnu plaću ili kikiriki od plaće za to radno mjesto 3. vrste ?
Kako promaknuo? Zar ne pošalju mail ili zovu kad bude testiranje? Tj. zar zbilja očekuju da svi kandidirani svaki dan vise na njihovim stranicama?
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 11:57   #1316
Naravno da ocekuju, tako je u 90 % natjecaja...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 12:30   #1317
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
Naravno da ocekuju, tako je u 90 % natjecaja...
Ovo mi je novo. Hvala, dobro je znati.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 12:04   #1318
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
Kako promaknuo? Zar ne pošalju mail ili zovu kad bude testiranje? Tj. zar zbilja očekuju da svi kandidirani svaki dan vise na njihovim stranicama?
Nikakav mejl,poziv, ništa a sve to traže da se napiše u prijavi na natječaj. To im je očito način da se riješe brdo kandidata da bi imali manje posla i gnjavaže na razgovoru sa onima koji nisu predodređeni za dobiju posao....ti uhljebi u državnim javnim službama u hrvatskoj joj....svaki put se čovjek iznova razočara kao da ne zna u kakvoj raspaloj državi živi...
Take is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 19:32   #1319
koliko se otprilike ceka za testoranje u mupu (referent)?

Poslano sa mog SM-J730F koristeći Tapatalk
minela2123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 21:15   #1320
Poziv na testiranje

Pozdrav svima, imam neka možda bezvezna pitanja, ali ako netko zna odgovore bio bih zahvalan.
Ovako, prijavio sam se za neki posao u ministarstvu te sam poslao svu dokumentaciju. Ali ono što me buni jest, da li nam oni pošalji na mail ili nazovi kako bi nas obavijestili ko je pozvan na testiranje,? pošto na nekim pozivima na testiranje na njihovim stranicama ne pišu imena. A drugo glupo pitanje je kad sam se slao poštom prijavu na natječaj nisam poslao preporučeno, nego obično. Da li je to problem?
abedeca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:17.