Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2017., 12:23   #461
Može li netko napisati što me sinoć ubolo i kako liječiti?
Ne peče, ali kada prelazim prstom preko toga područje oko mjehura malo svrbi.

http://imgur.com/a/mQ0Kp
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 11:29   #462
Quote:
mateichh kaže: Pogledaj post
Jel zna netko sto bi ovo moglo biti? S vremena na vrijeme zna svrbiti. U ravnini kože je i nema vidljivih rubova/obruba..

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Probaj uzeti nekakvu kremu za gljivice na koži. Ili idi doktoru.
AKo je infekcija treba na vrijeme zaustaviti.
Imaš li životinje?
__________________
http://www.index.hr/lajk/poster/151946/the-truth

“Bez obzira koliko si talentiran, inteligentan ili bogat, način na koji se odnosiš prema životinjama govori sve što treba znati o tebi.”
petra00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 15:59   #463
Ovo stoji ovako vec vise od godinu dana. Doktorici sam isla kad se pojavilo, rekla mi je da namazem becutanom 🙄 zivotinje nemam. Zapravo samo ruzno izgleda - kao da sam zmazana. Tu i tamo svrbi, ali pocesem se i ajmo dalje.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 01:16   #464
Jel mi netko moze reći što bi ovo moglo biti, pojavilo mi se prije nekih mjesec i pol dana, mislio sam da će mozda proći samo od sebe, jer oduvijek imam problema s aknama, ali ovo nisu akne...i čini mi se da ova najveća i jedna odmah do nje (koja se ne vidi na prvoj slici) jako sporo rastu, ostale su identične kao kad sam ih prvi puta primjetio...

To su sve koje imam, sve su se pojavile istovremeno, i niti jedna više nakon toga...ne primjećujem da iz njih rastu dlake, tako da bi to isključio...

Ne diram te izraslinice prstima uopće, i tuširam se od 5-7 puta tjedno...uz par kupanja u moru...no ništa to ne utječe na bolje...

...one niti bole niti svrbe, niti izlučuju nešto niti krvare

Nisam još bio kod dermatologa jer nemam vremena pošto radim na sezoni...ali je već isplaniran odlazak idući tjedan...

https://s4.postimg.org/6vdig2f59/IMG...628_010935.jpg


evo i iz drugog kuta...malo je mutno...al se vidi visina...

https://s17.postimg.org/hghblm95r/IM...8_012118_1.jpg

Zadnje uređivanje Sunny Ways : 28.06.2017. at 01:30.
Sunny Ways is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 01:51   #465
Malo su mutne slike, ali meni se čini da su to virusne bradavice.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 15:03   #466
Vec sam pisao davno u temi o problemima s testisima ali sad je ovde pogodnije mislim.. Prije dva mjeseca sam imao problem ljustenja koze i jake svrbezi na testisima, rjesio sam to pomocu kortikosteroida, bar za sada. Ali u zadnje vrijeme imam problem sa ljustenjem i perutanjem koze, uvijek kada se krecem, trcim ili sjedim, nece nikad na cistu miru, u trenju sa donjim vesom uvijek. Na to puno utjece tusiranje i voda, pa je skroz prestalo dok se nisam tusirao tjedan dana samo radi probe, nisam ima problem, ali cim malo vode obicne dodje pogorsa se. Mazem bepanthen neutralnom i bude bolje, ali ne mogu vjecno, i usput mi djeluje sve komplet na samopouzdanje.. Zna li neko moze li more poboljsat stvar?
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 15:06   #467
More ti rješava sve. Provjereno!
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 15:50   #468
Onda jedva cekam isprobat virovat cu ti
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 18:35   #469
Fantasma jeli se tusiras nakon kupanja u moru?
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 19:34   #470
Tuširam se. Jako se znojim. Ne volim znojavo tijelo. Ali se ne tuširam odmah, nego s vremenskim odmakom.
Koristim neki gel za osjetljivu kožu.
Imam očajno osjetljivu kožu.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 21:24   #471
Slazem se Fantasmom za more More i dozirano suncanje cuda cine.
Cim se pocnem kupat, koza mi odma zablista. Nije da inace imam nekih problema, ali bas skuzin razliku.

Znam ponekad ostavit sol na sebi preko noci. A po danu svakako, tusiram se tek prid spavanje.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 21:54   #472
Hvala vam oboje vidit cemo, ja imam bas specifican i jos nedefiniran problem haha. Maloprije sam bio nadahnut ovim upisima
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 21:13   #473
Pozdrav.. Trebala bi pomoć. Ako itko zna o kakvim kožnim bolestima je ovdje riječ..? I kako bi si mogla pomoći? Čime mazati, šta izbjegavati?
Imam dva problema. Oba traju par dana i ne ide na bolje..samo na gore.

Prvi je na ruci. Na početku se nije toliko perutalo. Bilo je samo tamno. Mislila sam da je to od pregiba ali onda se počelo i perutati i sad više ništa ne znam. Mažem sa nivea kremom ali ne vidim pomak. Osim šta na taj način hidratiziram pa se manje peruta..trenutno.

https://s8.postimg.org/bjq4l8f51/IMG...704_155943.jpg

Drugi problem su prištići ispod vrata. Nisam ih nikada imala i stvorili su se u sekundi. Mali ih je milijun. Grozno izgleda i svrbi. Od sunca?
Ovako ne boravim na suncu ali na poslu više puta izlazim unutra van i baš mi je na tom mjestu di je otvorena majica tako da pretpostavljam da je moguće da je od sunca? Nisam mazala sa kremom sa zaštitnim faktorom jer nisam uopće mislila da ima tolike potrebe. Očito sam se jako prevarila.

https://s12.postimg.org/te2rngdh9/IMG_5282.jpg

Pregled kod dermatologa ne mogu dočekati jer mi termin nije tako blizu. A ne znam čime bi si uopće mogla pomoći.. Prištiće sam prvo mazala sa kremom za sušenje prištića (koju koristim za lice) no čini se da je to samo pogoršalo stanje. Sada samo povremeno hidratiziram i nanosim kremu za sunčanje.
amberwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 22:19   #474
Evo mog updatea. More je full dobro za ovaj moj problem suhoce.. Super! Ali cim se istusiram, gotovo... Voda mi steti i isusuje. Neznam sta napravit.
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 14:27   #475
Možda ti detrgent za rublje pogoršava tvoj problem. Ili omekšivač.
Ako ti se radi o donjem rublju.

Probaj recimo namazati sa nevenovom masti.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 01:50   #476
"Napuknuta" koza i crvenilo/ljustenje ispod oka

Pozdrav,

unatrag 2 tjedna ispod lijevog oka mi je koza crvenkasta i ujutro se malo ljusti. Medjutim danas sam primjetio "crtu" duzine nekih 2-3cm i na prvi pogled izgleda kao da je koza puknula, no srecom nije, nego je samo naborana!

Konstantno osjecam lagano peckarenje.

Inace, od krema koristim svakodnevno vec 2-3 godine Cicaplast Baume B5 s kojim se namazem nakon tusiranja, a za ovo crvenilo/peckarenje sam jos probao i bademovo ulje te neku Dermatologica hidratantnu kremu ali eto, ne pomaze bas.

Zanima me da li netko moze pretpostaviti o cemu se radi buduci da se nalazim u inozemstvu pa ne bih bas do lijecnika osim ako je stvarno potrebno.

Hvala!
diablek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 21:51   #477
Ja se pretvaram u poluhipohondera. Bio u urologa danas. Kaze da se ne moram brinit za zdravlje i da se opustim ali nijw zanijekao perutanje koze. Otkad sam se prestao kupat u moru perutanje izrazeno..
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 13:25   #478
S čime se tuširaš?

Ja se ne smijem sa sapunom, samo sa gelovima za tuširanje (ne znam u čemu je fora) jer mi se nakon par dana pranja sa sapunom krene perutati cijela koža. Probala više različitih proizvođača, ista stvar, valjda mi smeta nešto od tih sastojaka u sapunu.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 15:55   #479
tusiram se s posebnim sta mi je dermatolog prije dao, ali nije u tome fora..

jer mi od OBICNE vode bude ista stvar, tusirao se ja jednu minutu ili pola sata..

voda, kretanje, trcanje.. sve smeta.
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 22:50   #480
Kondilomi ili fibromi

Dakle luda sam.Inace imam puno sitnih fibroma na vratu,jedan ispod pazuha kojeg sam bila ukloniti kod dermatologa prije koju god.Nije se vracao.
Prije par mj.na preponi sam nasla 2 fibroma,pa guglala i izbaci mi kondilome....no medutim nestali su i zakljucih da to onda nije bilo to.
Onda na samim stidnim usnama 2 ali toliko sitna i oni nestanu.
No ,medutim danas napipam nesto-meka sitna okrugla pomicna, izraslina, ne bas na anusu,ali unutar straznjice ,blizu anusa recimo(sorry na opisu.)Pokusala sam ogledalom vidjeti.Kondilom ili fibrom ili nesto trece
I sad sam luda
U 2.mj.sam bila na papi.Hpv nisam nikad imala-redovno radim papa test.S muzem sam vec godinama i godinama.On nema nigdje nista.....
Jel moguce da su kondilomi,a da na papi nema hpv-a?
Jel taj hpv samo spolno prenosiv ,jer ja ga osim od muza nisam imala od koga dobiti.
Kome uopce ici ginicu,dermatologu?
__________________
Ma daj okreni taj ringišpil u mojoj glavi...
zara01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:55.