Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2017., 08:58   #501
Quote:
badrix kaže: Pogledaj post
pogledaj ovu snimku sto svi danas vrte na portalima, kako je volvo kamion s tim sustavom zakocio i spasio zivot djetetu.. pa ces vidjeti da vrijedi svake lipe!

https://www.youtube.com/watch?v=HnCU20Cu0fs
Ne da vrijedi lipe vrijedi kilo zlata ako ne i vise.

Nema sto nema - sljedeci auto to ima pa koliko kosta da kosta!
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 12:45   #502
Može li informacija od vlasnika novog S-crossa što su Vam trgovci bili spremni dati gratis prilikom kupnje? Da li je moguće dobiti neki popust ili samo gratis neki tepisi ili slično? Koja su Vaša iskustva?
Ray Romano1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 13:47   #503
Quote:
Ray Romano1 kaže: Pogledaj post
Može li informacija od vlasnika novog S-crossa što su Vam trgovci bili spremni dati gratis prilikom kupnje? Da li je moguće dobiti neki popust ili samo gratis neki tepisi ili slično? Koja su Vaša iskustva?
kako im ide prodaja dobro da išta dobiš
dobio - tepihe,prvu pomoć i stražnje senzore
__________________
https://i.postimg.cc/rm9HYVV4/Izrezak1.jpg
tomy2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 15:11   #504
Ja sam dobio boju i straznje senzore besplatno.
Iako mi se sad set zimskih guma cini bolja solucija,ja sam svoj kupio na ljeto pa nisu imali vise na lageru.
Nakon 4 mjeseca koristenja auta,iz perspektive sasvim prosjecnog vozaca, mogu reci da su straznji senzori nepotrebni pored kamere.
duffbeer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 18:01   #505
Quote:
Ray Romano1 kaže: Pogledaj post
Može li informacija od vlasnika novog S-crossa što su Vam trgovci bili spremni dati gratis prilikom kupnje? Da li je moguće dobiti neki popust ili samo gratis neki tepisi ili slično? Koja su Vaša iskustva?
Svi će ti nešto dati gratis, netko više, netko manje. Jedino gdje nećeš dobiti ništa je kod Tosa.
brušel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 09:38   #506
Quote:
duffbeer kaže: Pogledaj post
Ja sam dobio boju i straznje senzore besplatno.
Iako mi se sad set zimskih guma cini bolja solucija,ja sam svoj kupio na ljeto pa nisu imali vise na lageru.
Nakon 4 mjeseca koristenja auta,iz perspektive sasvim prosjecnog vozaca, mogu reci da su straznji senzori nepotrebni pored kamere.
Mislim da sada nitko od Suzuki dealera ne daje gume gratis, možda početkom godine ako ostane nešto od guma koje sada prodaju kao akcijske setove.
Ray Romano1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 19:01   #507
Mi smo ti ovak napravili,iz Zagreba smo,dvoumili smo se između Antaresa i Remetinca,TOŠ smo prekrižili zbog dosta loše reputacije po nekoliko foruma.

Otišli prvo u Antares i rekli da su nam u Remetincu ponudili zimske kotače,što su i oni tamo napravili.
Nakon toga otišli u Remetinec i rekli to za kotače,oni nisu imali više zimskih guma na lageru pa s nam ponudili boju besplatno+ jedan komad dodatne opreme -stražnji seznori,krovni nosači,nosač za bicikl i slično (da ti budem iskren ne sjećam se što je točno sve bilo u ponudi).
Na kraju smo se odlučili za Remetinec ali više iz razloga jer se kod njih dosta kraće čekalo na boju koju smo htjeli ,uzeli smo te stražnje senzore i na kraju nas je auto u 1.0 GL+ varijanti ispao od 129k kn.

Uzmi u obzir da sve što ti nude od te dodatne opreme,uključujući i gume ,ti je debelo precjenjeno tako da ako uzimaš to sa strane na svoju ruku proći češ puno jeftinije.

Remetinec mi se isto ok pokazao,kako smo se dogovorili tako je i bilo, ne znam za ostale auto kuće ali oni ti nude uslugu da ti srede tehnički i regu tako da im daš punomoć i dočeka te auto sa tablicama i prometna.
Na kraju osiguranje u CO sa max bonusom ispalo sve skupa cca 2400kn,kasko 2500kn.

Btw provjeri ovo što si napisao jer mi je nekak nelogično da ne dijele zimske gume na početku zimske sezone.
duffbeer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 19:05   #508
Quote:
brušel kaže: Pogledaj post
Svi će ti nešto dati gratis, netko više, netko manje. Jedino gdje nećeš dobiti ništa je kod Tosa.
Ma hoćeš. NAKON što kupiš kod drugoga on će srat da je i on mogao dat popust/gume/boju/prvorođenu kćer i štajaznam što još. A ti ispao seronja i otišao kod drugog.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 21:06   #509
Za sada samo prodaju set čelične felge i Yokohama zimske gume sa senzorima za extra povoljnih 7.300 kn, umjesto redovnih 9.500

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
mladjoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 21:26   #510
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ma hoćeš. NAKON što kupiš kod drugoga on će srat da je i on mogao dat popust/gume/boju/prvorođenu kćer i štajaznam što još. A ti ispao seronja i otišao kod drugog.
Cuj kcer mu tamo radi na blagajni. Vjeruj ne zelis da ti je ponudi. A kaj je najbolje vidi se da radi kod tatice - prazan salon, dva papira ali je u guzvi od posla.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 21:28   #511
Quote:
mladjoo kaže: Pogledaj post
Za sada samo prodaju set čelične felge i Yokohama zimske gume sa senzorima za extra povoljnih 7.300 kn, umjesto redovnih 9.500

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
Ja znam da je 2015 i 2016 uvijek bilo set felgi i guma naravno sa tpmsom kao poklon kad kupis auto. Brijem da je to sam Suzuki davao i to svima kad kupis auto bez nekih pregovora oko toga. Znaci akcija na nivou proizvodjaca.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 21:28   #512
Baš me zanima jel oni čitaju forume i vide što ekipa priča o njima.
__________________
Only those who attempt the absurd can achieve the impossible
red_shrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 21:36   #513
Quote:
red_shrike kaže: Pogledaj post
Baš me zanima jel oni čitaju forume i vide što ekipa priča o njima.
Bio sam kod Tosa kada je Baleno bio u najavi. I bulji on u youtube kojeg je pustio mladji djelatnik i prodaje mi pricu jer on sve zna. Kazem gdje se proizvodi? Pa naravno u Madjarskoj. Znaci totalno neinformiran da prati Suzuki i da je proizvodnja u Indiji sto su tad svi znali jer je prodaja pocela u Indiji i tamo se proizvodi za sva trzista svijeta. Tako da - je, imaju internet.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 11:59   #514
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Ja znam da je 2015 i 2016 uvijek bilo set felgi i guma naravno sa tpmsom kao poklon kad kupis auto. Brijem da je to sam Suzuki davao i to svima kad kupis auto bez nekih pregovora oko toga. Znaci akcija na nivou proizvodjaca.
Meni su objasnili da jedna akcija isključuje drugu... Trenutno je, do kraja godine, produžena akcija financiranje u 3 obroka s 0% kamate jer je to navodno ekipa tražila...

a neki daju i dalje gume, felge i ventila na dar....rekli su i da će mi, osim seta guma, felgi i venitla, pokazati kako besplatno skinuti na sd karticu navigaciju i kako to napraviti, ali tek kad auto dođe i kad mi ga isporuče..
a mislio sam kupiti na ebayu sd karticu za 50 eura....
lasangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 12:58   #515
Quote:
lasangel kaže: Pogledaj post
Meni su objasnili da jedna akcija isključuje drugu... Trenutno je, do kraja godine, produžena akcija financiranje u 3 obroka s 0% kamate jer je to navodno ekipa tražila...

a neki daju i dalje gume, felge i ventila na dar....rekli su i da će mi, osim seta guma, felgi i venitla, pokazati kako besplatno skinuti na sd karticu navigaciju i kako to napraviti, ali tek kad auto dođe i kad mi ga isporuče..
a mislio sam kupiti na ebayu sd karticu za 50 eura....
Ha ha ha. Ma zaboravi na Tos. Jedna akcija iskljucuje drugu. Aha - znaci svi kupuju auto na 3 rate; ovi krediti na 60 ili 84 rate - to nitko ne kupuje. Koji idioti. Na 3 rate kupuju ili ovi kaj imaju firmu ili kaj imaju apartmane pa zarade i na kraju sezone na jesen plate 1/3 i tak do sljedece godine.

A ovo da ce ti pokazati - pa oni ce to isto sa ebaya kupiti i staviti. I onda ce ti pokazati kako se to radi jer si ti kao neuk pa ne znas koristiti SD karticu. Nije da ces dobiti orginal.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 13:29   #516
tko je uopće spomenu Toša....i od kud ti to da ja govorim o Tošu...
informacija o produženju akcije je iz jednog salona izvan Zagreba i logična je....btw akcija se spominje na službenoj stranici suzuki.hr
gume, felge i ventile dobit ću u salonu gdje sam kupio...
a za sd karticu koju ću ja donijeti pokazat će mi kako se to može napraviti i s kojeg linka skinuti...
lasangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 13:46   #517
Quote:
lasangel kaže: Pogledaj post
tko je uopće spomenu Toša....i od kud ti to da ja govorim o Tošu...
A sto ja znam da ti govoris ili ne o Tosu. Pricali smo zadnje o njemu pa si se ti nadovezao. Nije niti bitno.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 19:47   #518
Quote:
lasangel kaže: Pogledaj post
tko je uopće spomenu Toša....i od kud ti to da ja govorim o Tošu...
informacija o produženju akcije je iz jednog salona izvan Zagreba i logična je....btw akcija se spominje na službenoj stranici suzuki.hr
gume, felge i ventile dobit ću u salonu gdje sam kupio...
a za sd karticu koju ću ja donijeti pokazat će mi kako se to može napraviti i s kojeg linka skinuti...
To bi bilo zanimljivo vidjeti, obzirom na svu prepisku oko posebnog Cida kartice

Sent from my G8341 using Tapatalk
ZorkyR is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 23:06   #519
Quote:
tomy2010 kaže: Pogledaj post
evo nakon 530 km, za motor 1,0
prosječna potrošnja po njegovom izračunu 6,4 L
a po potrošenom gorivu 7,0 (sve umjerena vožnja pola grad - pola otvoreno)sve na zimskim gumama
,

ako koga zanima potrošnja
vozio sam sa punim tankom cca.650 km dok se nije upalila rezerva,
a prosjek stvarne potrošnje mi ispada 6,53 L / 100 km
__________________
https://i.postimg.cc/rm9HYVV4/Izrezak1.jpg
tomy2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 23:51   #520
Quote:
tomy2010 kaže: Pogledaj post
,

ako koga zanima potrošnja
vozio sam sa punim tankom cca.650 km dok se nije upalila rezerva,
a prosjek stvarne potrošnje mi ispada 6,53 L / 100 km
na temu potrošnje:
isto prešao sa tankom 654 km, tankirao 23,2L. cca 300 km autocesta, ostatak otvorena. motor 1.4. komp isto pokazuje malo manje (cca 0,5L).
sve u svemu prezadovoljan za sada.
zlajasb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:11.