Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2016., 19:54   #3701
Quote:
Mirotta kaže: Pogledaj post
Masaterini cupavci, guglaj, ne znam staviti link preko mobitela.
Ja smanjim secer u biskvitu, i u cokoladu stavljam maslac umjesto margarina.
Odlicni su, ukusni, i ostaju mekani.


Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Stalno ih hoću raditi i nikako da ih napravim. Znači odustajem.

Meni većina tih keksa je onak, ok je za pojesti al nije za pasti na dupe. Osim krešneta, njih ne smijem praviti jer sam u stanju sama pojesti cijelu smjesu koliko su mi fini.



Ja isto radim po njenom receptu i ne mrdam dalje, stvarno su odlični i ostanu mekani. Ovo je recept: https://www.coolinarika.com/recept/masaterini-cupavci-/

Radila sam ih i u bijeloj verziji, sa bijelom čoksom. Isto je dobro.
Quote:
la rosana kaže: Pogledaj post
hvala onome ko je neki dan tu stavio recept za Masaterine čupavce super su ispali
Prefini su, ja sam ih radila prvi put i mogu konstatirati da su jos bolji kad odstoje par dana

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 19:59   #3702
Quote:
essence kaže: Pogledaj post
Bas ih mislim sutra raditi! Da li ti se tijesto lijepo rezalo? Koliko si pekla?
jest, stvarno mi nikad bolje nisu ispali, inače su mi uvijek nekako suhi
ne znam koliko sam ih vremenski pekla sorry, samo znam da sam stavila na 180, i imala sam onaj papir za pečenje, gledala sam nešto na tv-u i poslije sam vidila da se počelo odvajati od papira provjerila sa čačkalicom vidila da ne ostaje ništa i izvadila

samo sam u onoj kremi zamijenila margarin s maslom i krema mi je bila malo rijetka ne znam jesam li nešto krivo ili što pa sam povećala neke sastojke da je zgusnem, idući put ću smanjiti količinu masla

nadam se da ti ispadnu fini

Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Prefini su, ja sam ih radila prvi put i mogu konstatirati da su jos bolji kad odstoje par dana
ako potraje toliko
la rosana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 20:29   #3703
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Ovo radim vec preko 20 godina, samo sa ljesnjacima, okus kao kinder bueno
Svi ih vole

Samo ne punim ovak nego tanje pa slazem sa 4 oblatne

http://www.coolinarika.com/recept/konder-snite/
Probat cu po ovom receptu ih napraviti
sta ne ide uopce mlijeka?
U ove koje sam do sada radila svugdje je mlijeko islo
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 20:58   #3704
Quote:
la rosana kaže: Pogledaj post
jest, stvarno mi nikad bolje nisu ispali, inače su mi uvijek nekako suhi
ne znam koliko sam ih vremenski pekla sorry, samo znam da sam stavila na 180, i imala sam onaj papir za pečenje, gledala sam nešto na tv-u i poslije sam vidila da se počelo odvajati od papira provjerila sa čačkalicom vidila da ne ostaje ništa i izvadila

samo sam u onoj kremi zamijenila margarin s maslom i krema mi je bila malo rijetka ne znam jesam li nešto krivo ili što pa sam povećala neke sastojke da je zgusnem, idući put ću smanjiti količinu masla

nadam se da ti ispadnu fini
Moji svi su rekli da su im to jedni od boljih čupavaca koje su jeli. Meni isto svi budu neki suhnjikavi nakon dan-dva, ovaj biskvit ostane fino sočan.

Isto pečem na 180, a sad koliko dugo to mislim da ovisi i o pećnici i o potvanu u kojem se peće. Ako je manji onda je i biskvit deblji i treba duže peći. Ja si obično stavim neko okvirno vrijeme pa provjeravam kasnije svako malo sa čačkalicom ili ražnjičem. Kad izađe čist onda gasim.

Meni nije ispalo prerijetko nijednom, uglavnom radim sa maslacem (osim ako ne pravim za svoje alergičare, onda stavim margarin jer im smeta mliječno ukljućujući i maslac )
Možda to ovisi koje si namirnice koristila. Meni se znalo da mi kolač koji sam ranije uspješno radila ne stisne jer eto nisam iste proizvođače koristila već nešto drugo. Sa ganachom mi je lutrija, nekad se stisne, nekad ne a ista količina namrinica. Skontala sam da mi ovisi koje vrhnje kupim i koju čoksu.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 21:22   #3705
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
Probat cu po ovom receptu ih napraviti
sta ne ide uopce mlijeka?
U ove koje sam do sada radila svugdje je mlijeko islo
Zato ti se i razmakalo
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 22:45   #3706
@la rosana hvala, nadam se da ce i moji uspjeti!
Danas sam prvi put radila kresente. nikad prije ih nisam ni jela, ali mislim da su mi pretvrdi. Dio sam pekla krace ali onda su mi ispali bljedunjavi. 😂 Okus je super, totalno ovisnicki, samo traze jos jedan zalogaj. Fora izgledaju i puno ih je doslo.
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
essence is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 23:08   #3707
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Zato ti se i razmakalo
Vidjet cemo kakve ce ove biti
napravila ih hlade se
koliko ih pustis ti na hlađenju?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 11:12   #3708
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
Kazu da je moj super.
Bum ga malo kasnije iskopala, cim se preselim za komp

Edit: evogac https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...&postcount=109
Stavi i vaniliju u kremu
Hvala ti!!!!
Sad ih jos necu pravit al prvom prilikom budem...
Moram probat....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 11:36   #3709
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
Vidjet cemo kakve ce ove biti
napravila ih hlade se
koliko ih pustis ti na hlađenju?
dan-dva

jesi ih pritisnula nečim?

koliko si kora punila?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 15:39   #3710
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
dan-dva

jesi ih pritisnula nečim?

koliko si kora punila?
Jesam pritisnula sam ih .4 kore stavila jer mi je mali petu pokidao
Morat cu ih sad izvadit iz frizidera jer kremsnite moram stavit hladit.ali pustit cu ih na verandi na hladnome.
izgledaju mi dobro ali vise cu znat nakon degustacije
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 16:12   #3711
Quote:
essence kaže: Pogledaj post
@la rosana hvala, nadam se da ce i moji uspjeti!
Danas sam prvi put radila kresente. nikad prije ih nisam ni jela, ali mislim da su mi pretvrdi. Dio sam pekla krace ali onda su mi ispali bljedunjavi. �� Okus je super, totalno ovisnicki, samo traze jos jedan zalogaj. Fora izgledaju i puno ih je doslo.
Pa to ti je prhko tijesto, treba ostati blijedo inače bude pretvrdo. Opuste se malo i sutradan, ako prežive sutradan. Ja kad sam ih pravila pola sam pojela dok sam ih spajala. Užas.

To čudo ubuduće pravim samo kad znam da ću većinu toga pokloniti dalje, nema šanse da si pravim pa da mi stoji doma jer mislim da bi bilau stanju cijelu smjesu pojesti sama. To ko kikiriki, sjemenke od suncokreta i slično, kad kreneš jesti ne možeš stati dok ti ne bude zlo.


I gledam ovaj Franin recept za kinder bueno oblatne i dolazim u napast da napravim. Imam doma oblatne i nikako da napravim nešto s njima. Moram prestati dolaziti na temu.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 17:15   #3712
Ma meni su i ovako tvrdi fini 😂 stvarno ih ne mozes prestati jesti. Cupavci su mi uspjeli, bas su sočni i tijesto se ravnomjerno diglo. Nije to inace neko ludilo od kolaca, ali je sočan i lagan, super za klince.
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
essence is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 18:37   #3713
nisam imala namjeru raditi nikakve kolače za NG, ali onda mi pao gipsyn banana bread na pamet. našla sam dva recepta. ali me zanima, bi li se mogli peći u kalupima za muffine?

http://jedozovniduo.blogspot.de/2014...-malinama.html

http://jedozovniduo.blogspot.de/2013...ana-bread.html
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 19:56   #3714
Jedna bacci di dama se zavukla medu medenjake i prezivjela, znaci tjedan i pol stara - savrsena je, tijesto omeksalo i sve se nekak prozelo...
Dakle treba ih sakrit dobro
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 21:34   #3715
Quote:
essence kaže: Pogledaj post
Ma meni su i ovako tvrdi fini �� stvarno ih ne mozes prestati jesti. Cupavci su mi uspjeli, bas su sočni i tijesto se ravnomjerno diglo. Nije to inace neko ludilo od kolaca, ali je sočan i lagan, super za klince.
do nedavno nisam znala da su čupavci australski nacionalni kolač, Lamington se zovu

mislila sam da su ih smislile slavonske snaše
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 22:45   #3716
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
do nedavno nisam znala da su čupavci australski nacionalni kolač, Lamington se zovu

mislila sam da su ih smislile slavonske snaše
Ha, nikad cula! I ja sam mislila da su nasi
Evo slikica dijela novogodišnjih i zelim svako dobro svim slasticarkama i puno dobrih poslastica u Novoj!

__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
essence is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 15:42   #3717
ja sam isto mislila da su naši

@Essence super izgleda, ja sam danas pojela zadnji čupavac što je osto sakriven negdje i ne mogu vjerovati kao je to još svježe ostalo


sve najbolje svima za novu
la rosana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 13:27   #3718
Quote:
coffeebreak kaže: Pogledaj post
Čitam sad ovaj recept za panettone. Zar nije ovo malo previše žumanjaka? Zapravo, puno previše? Jel moguće da na ukupno 500g brašna idu žumanjci iz 24 jaja? Ili ja nešto krivo računam.
Evo drugi pokusaj, po istom receptu, ovaj put bez dodatnog brasna: http://i.imgur.com/aXBAWGu.jpg
Dakle, rekli smo da u drugom tijestu treba biti 130 gr zumanjaka, dalje, u postupku za drugo tijesto gdje stoji 700-800 gr vode treba bit 70-80 gr vode (ja nisam stavio nimalo jer je tijesto bilo dovoljno vlazno). Trik je da se zumanjci dodaju u malim kolicinama nakon sto se prethodni dobro umijese i tijesto pocne razvlaciti u niti.
Justin Thyme is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 18:51   #3719
Quote:
la rosana kaže: Pogledaj post
hvala onome ko je neki dan tu stavio recept za Masaterine čupavce super su ispali
Evo i ja sam prvi put (ikada) radila čupavce po ovom receptu
s tim da sam za 100g smanjila šećer u biskvitu
a toć sam napravila s 2 žlice šećera (a ne s čašom šećera kako je u receptu)
i tamnom čokoladom (75%)
I nama su takvi ok, da sam slijedila recept ne bi mogli jesti koliko bi bilo slatko
Eto ako kome pomogne
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 23:12   #3720
Podižem temu, sljedeći tjedan u Lidlu svašta za pripremu kolača. Kalupi, začini, bademi, ...
Ima još dosta vremena ali može se početi sa prikupljanjem namirnica.
Ja samo znam da ću raditi vanili kiflice i speculas kekse, to moji klinci obožavaju.
enigmatic is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:42.