Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2011., 23:37   #81
ta.ja super slikice i opis, hvata me volja za putovanjem kad vidim kako ti je lipo bilo. Kad citam o kruhu, sjetim se mog puta u Norvesku gdje kruh rijetko serviraju, al zato ribu i za dorucak daju

polly svaka cast na trudu, kosara prekrasno izgleda kao i kolaci.
__________________
"Za uspjeh nije bitno raditi ono što voliš, već voljeti ono što radiš."
Moje tortice i kolači
tortice is offline  
Old 03.01.2011., 01:50   #82
pollyyyy neeee pred spavanjeeeee.... pokušavam smanjiti!
Prekokrasno, bajdvej... kaj ti je ovo črlenkasto u sirastim giftovima?
Deedy is offline  
Old 03.01.2011., 09:45   #83
polly košarica je
Svaka čast!

A oni kolačeki...njam.
Čak i nakon svega što sam stavila u sebe rade mi gušt.
Bubi Trubi is offline  
Old 03.01.2011., 21:17   #84
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
...
Prekokrasno, bajdvej... kaj ti je ovo črlenkasto u sirastim giftovima?
suhe papričice
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Old 03.01.2011., 21:26   #85
polly

gledam ja u košaru i mislim si "pa nije valjda nojevo jaje??"
__________________
blallin izlog ♥Dominik
blalla is offline  
Old 03.01.2011., 21:38   #86
Quote:
blalla kaže: Pogledaj post
polly

gledam ja u košaru i mislim si "pa nije valjda nojevo jaje??"
reko, di? kaj? jaje
ne, nije jaje
samo vanili liker u plosnatoj flaši
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Old 03.01.2011., 23:46   #87
Quote:
blalla kaže: Pogledaj post
polly

gledam ja u košaru i mislim si "pa nije valjda nojevo jaje??"

Od srca se nasmijah.
No svejedno sam išla pogledat još jednom.
Bubi Trubi is offline  
Old 04.01.2011., 00:07   #88
Quote:
Bubi Trubi kaže: Pogledaj post

Od srca se nasmijah.
No svejedno sam išla pogledat još jednom.
i ja
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 04.01.2011., 01:05   #89
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
suhe papričice
a, bravo ti!
tvoje teglice imaju i ove fine zatvarače kakve ja nisam našao, ali nisu ni moje sisačice vesala- hehe...
u svakom slučaju ostaju ljudima na poklon iza pražnjenja sirovine
Deedy is offline  
Old 05.01.2011., 22:32   #90
moram vas nekaj pitati.....

jeste li vi uočili da izvjesni Loopy diže stare teme iz 2004. ....kaj je to, neka neka nova fora???
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 05.01.2011., 23:03   #91
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post

jeste li vi uočili da izvjesni Loopy diže stare teme iz 2004. ....kaj je to, neka neka nova fora???
jesam
a sad kaj je veća fora, upis na stari topic ili otvaranje istog novog...da otvori nove šnenokle onda bi ih trebali spojit sa starima...
bar me podsjetio na winonu
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Old 05.01.2011., 23:14   #92
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
jesam
a sad kaj je veća fora, upis na stari topic ili otvaranje istog novog...da otvori nove šnenokle onda bi ih trebali spojit sa starima...
bar me podsjetio na winonu
al ono baš....redom, jedno 6-7 podignuto iz 2004.
pomislila sam da je to neka obaveza, natječaj, pa rekoh....da i ja potražim kojega?
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 05.01.2011., 23:17   #93
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
...
pomislila sam da je to neka obaveza, natječaj, pa rekoh....da i ja potražim kojega?
ajd nekog iz 11.2002.
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Old 05.01.2011., 23:29   #94
hm...ajd dobro. očito moram detaljno proučiti i nabiflati sva ta pravila...nije mi ni na kraj pameti bilo da se ne smije pisati po nekim temama ma koliko one bile stare. ali eto - silly me nekako mi to nije baš logično. Mislim, ako već postoje te teme na forumu zašto ne bih na njih mogao postati bio sam uvjerenja da teme na podforumima tome i služe ali opet ponavljam - silly me.
Loopy is offline  
Old 05.01.2011., 23:33   #95
e, i još nešto. zanimalo me koje su se teme vrtile i krenio sam ih pregledavati od zadnje stranice...neke koje su me zanimale sam otvorio, neke nisam. na neke sam odgovorio te nisam obraćao pozornost na to od kada datiraju (ne misleći, jel, da je to tako krucijalno)...ali, eto čini se da sam pogriješio pa se ispričavam svima koje je to zasmetalo.
Loopy is offline  
Old 05.01.2011., 23:36   #96
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
al ono baš....redom, jedno 6-7 podignuto iz 2004.
pomislila sam da je to neka obaveza, natječaj, pa rekoh....da i ja potražim kojega?
Neke postove sam pobrisao, kartonirao ga pristojnim brojem bodova, ali sam onda uvidio kako čovjek ustvari suvislo piše po topicima, otvara pristojne teme, pa sam mu odlučio povući karton i dati žuti kao upozorenje (olakotna okolnost je i ta da je novi korisnik); te ga zamoliti da nastavi pisati na Gastronomiji, ali nadalje ne dižući stare teme, osim ako nema neki upit ili sl. vezano za tu temu. Eto, da utažim znatiželju, makar mi nije praksa da obrazlažem mod akcije.
Deedy is offline  
Old 05.01.2011., 23:51   #97
imam ja jedno pitanje - znaci na forumu se nesmiju dizat stare teme? tj . na njih se moze pisat samo ako te nesto zanima?
__________________
PROTIV!
mmz<3 is offline  
Old 05.01.2011., 23:54   #98
Quote:
mmz<3 kaže: Pogledaj post
imam ja jedno pitanje - znaci na forumu se nesmiju dizat stare teme? tj . na njih se moze pisat samo ako te nesto zanima?
to sam i ja pitao...odmah iznad deedyevog posta sad sam malo prekapao po pravilima i nisam nigdje naletio da je to zabranjeno
Loopy is offline  
Old 06.01.2011., 00:00   #99
Quote:
mmz<3 kaže: Pogledaj post
imam ja jedno pitanje - znaci na forumu se nesmiju dizat stare teme? tj . na njih se moze pisat samo ako te nesto zanima?
Quote:
Loopy kaže: Pogledaj post
to sam i ja pitao...odmah iznad deedyevog posta sad sam malo prekapao po pravilima i nisam nigdje naletio da je to zabranjeno
dajte oboje razmislite i odgovorite sami sebi koliko je smisleno dić topic iz 2003 samo da bi napisali komentar "i ja volim papar" ili "nemoj podgrijat gljive jer bu ti zlo od njih"
valjda možete razlučiti što je dovoljno dobar razlog za uskrsnuće nekog topica
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Old 06.01.2011., 00:04   #100
Quote:
mmz<3 kaže: Pogledaj post
imam ja jedno pitanje - znaci na forumu se nesmiju dizat stare teme? tj . na njih se moze pisat samo ako te nesto zanima?
Jes, nije strogo zabranjeno, ali nije ni praksa, dapače, znali su tu padati i kartoni od 500 bodova za sličnu stvar. Po meni previše, a s obzirom da je korisnik novi i da ne zna za forumašku praksu ne dizanja bez neke jače potrebe starih topica, anulirat ću karton, tek uz upozorenje.
Te ću sad dodati kratku klauzulu o starim topicima u pravila, da bude jasnije.
Deedy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:16.