Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2017., 17:19   #4781
Tekka, Radnička cesta (bivši Takenoko 2)

Nisam bio otkad su promijenili ime. Uređenje i ogromna većina menija potpuno isti, čini mi se i konobari. Jeli smo:

-panirane spring rolls s piletinom i kozicama

Njihov klasik, mogu reći da je gmit u pravu, bolje su nego što su ikad bile, manje masne a jako slasne (see what I did there?)

-gyoze s teletinom, mladim lukom i đumbirom

Odlične, bolje od timeovih i gyozinih gyoza. Bolje i od gyoza u pokojnoj Hanafudi.

-hirata buns sa teletinom, teryaki umakom, sambal oelekom i đumbirom

Tijesto je fantastično, volio bih da su imali veći izbor punjenja. Teletinu baš i ne volim, a rekao bih da je ostatak punjenja bio preintenzivan pa se i okus mesa malo izgubio.

-momoyama uramaki roll s tenpura black tiger kozicama, avokadom i curryjem

Standardno dobro.

Ova četiri jela, plus velika boca Jane, plus zeleni čaj-315kn. Nas dvoje se pošteno najelo.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 18.01.2017., 17:19   #4782
Da. Mali medo je na mjestu nekadasnje pivnice Medvedgrad pa se sverca preko dobre reputacije medvedgrada jer neki jos nisu svjesni da to nije ista pivnica.
I meni je tamo losa hrana.
Cepin40 is offline  
Old 18.01.2017., 17:29   #4783
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Pivnica u Savskoj - Neki medo.

Strava i užas.
Vratila hranu .
Nisu naplatili.
Nikad tamo ništa ne jedem ali znam otići na pivo svijetlo je jako dobro, možda najbolji točeni lager u gradu
crno im ne uspije svaki put jer im često zagori slad
neko vrijeme su imali pšenično, bilo je katastrofalno loše
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
A kakva vas je to teška nevolja natjerala da uđete u to nešto što se naziva pivnicom? Da niste možda išli posuditi lovu od kamatara Ljubasa?
jel taj Ljubas dio priče zbog čega je tamo propala pivnica Medvergrad?
čuo sam priču da se bivši vlasnik zadužio i nije mogao vratiti dug pa je zato izgubio lokal, druga varijanta je da je bilo nekakavo reketarenje pa se gazda povukao jer nije htio probleme
Krkimir is offline  
Old 18.01.2017., 18:03   #4784
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Da. Mali medo je na mjestu nekadasnje pivnice Medvedgrad pa se sverca preko dobre reputacije medvedgrada jer neki jos nisu svjesni da to nije ista pivnica.
I meni je tamo losa hrana.
ZLATNI medo je u Savskoj. Mali medo je u Tkalčićevoj i dio je pivnice Medvedgrad.

Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Nikad tamo ništa ne jedem ali znam otići na pivo svijetlo je jako dobro, možda najbolji točeni lager u gradu
crno im ne uspije svaki put jer im često zagori slad
neko vrijeme su imali pšenično, bilo je katastrofalno loše

jel taj Ljubas dio priče zbog čega je tamo propala pivnica Medvergrad?
čuo sam priču da se bivši vlasnik zadužio i nije mogao vratiti dug pa je zato izgubio lokal, druga varijanta je da je bilo nekakavo reketarenje pa se gazda povukao jer nije htio probleme
nije se vlasnik zadužio, priča je bliže ovom drugom. Medvedgrad ima nekoliko pivnica na više lokacija u gradu i sasvim dobro posluju.
jojo21 is offline  
Old 18.01.2017., 18:19   #4785
Znam ja to, čim se Medvedgrad bio otvorio u Adžinijoj nakon godinu dana, bio sam tamo
ali ne znam pravi razlog zbog čega je propao lokal na križanju Savska/Vukovarska nonstop su bili krcati
Krkimir is offline  
Old 18.01.2017., 18:28   #4786
Quote:
Buraz kaže: Pogledaj post
Red apple pub, zagreb Prečko.

Oprobah sreću sa burgerom.
Nije baš nešto: 250g mesa skroz tanko u lepinji. Za nakrkat se je dobro, ali 55kn ne vrijedi.

Dali je netko jeo tamo još nešto?
Sve je puno fensi ekipe i cijene su malo nabrijane, pa se pitam nakon ovog iskustva vrijedi li ostalo kaj?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Ja jeo neku punjenu pljeskavicu, i salatu bilo super, cijene smiješne u usporedbi sa Splitom. Uređenje mi je super bilo. Nisam bas vidio fancy ekipe.

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk
stadleter is offline  
Old 18.01.2017., 19:41   #4787
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Znam ja to, čim se Medvedgrad bio otvorio u Adžinijoj nakon godinu dana, bio sam tamo
ali ne znam pravi razlog zbog čega je propao lokal na križanju Savska/Vukovarska nonstop su bili krcati
nisu oni propali, nego su (pojednostavljeno rečeno) bili "prisiljeni" napustiti taj prostor. kao što sam rekla, vrlo brzo su se snašli i sad dobro posluju na nekoliko lokacija.
jojo21 is offline  
Old 18.01.2017., 21:20   #4788
reketarenje?
ako nećeš napisati ovdje što je točno bilo, može na pp
Krkimir is offline  
Old 18.01.2017., 22:19   #4789
Neki dan Le Bistro.
Dnevni meni.
Kad god nemam ideju kamo jesti, što jesti, uvijek odem zadovoljan, sit, ali ne pretrpan.
Čak ni ne provjeravam, što se nudi taj dan.
Do sada nisam našao neku spomena vrijednu zamjerku.

Jeli smo zapečeni pršut, rikolu, sir u formi namaza kao predjelo (uz njihova standardna peciva), teleći medaljoni preliveni umakom grana padano, tartuf i ..., nekakva divlja riža, desert braunić.
Simfonija okusa...

Krauthaker graševina&merlot (graševina one kategorije koju je grijeh miješati s vodom).
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Old 19.01.2017., 00:13   #4790
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Čak ni ne provjeravam, što se nudi taj dan.
A gdje provjeriti? Na fb im ne piše, a bogme ni na njihovoj stranici ne mogu naći.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 19.01.2017., 00:21   #4791
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
A gdje provjeriti? Na fb im ne piše, a bogme ni na njihovoj stranici ne mogu naći.
Baš sam i ja tražio. Bodić, prosvijetli nas
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Old 19.01.2017., 01:15   #4792
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Pivnica u Savskoj - Neki medo.

Strava i užas.
Vratila hranu .
Nisu naplatili.
malo detaljnije opisi onak
random101 is offline  
Old 19.01.2017., 09:08   #4793
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
malo detaljnije opisi onak
ma nema se što puno opisivati.
Naručila sam neku rolanu svinjetinu i donijeli su je nepečenu. U restanom krumpiru se hrskao luk, sve je bilo suludo presoljeno...
Oni koji su jeli kobasice su rekli da je ok.
Meni nije bilo ko.
Dlapek is offline  
Old 19.01.2017., 12:21   #4794
ja idem dosta po pivnicama ali jako rijetko nešto jedem jer je ispodprosječno koliko se sjećam zadnji put sam u Medvedgradu bio uzeo rolanu kobasicu, nekakav krumpir i salatu i sve je bilo prilično bezukusno... to je bilo prije više od godinu dana
Krkimir is offline  
Old 19.01.2017., 14:53   #4795
u medi klopa nije nis posebno al obicno naprave da je sve jestivo, ak su donijeli nepeceno onda je netko gadno sfusario lol

inace tam se ide na pivo primarno ne jelo
random101 is offline  
Old 19.01.2017., 15:07   #4796
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
A gdje provjeriti? Na fb im ne piše, a bogme ni na njihovoj stranici ne mogu naći.
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Baš sam i ja tražio. Bodić, prosvijetli nas
Nisam ni ja našao menu

Samo sam nazvao, pitao za mjesto (znam da tamo bude mjesta osim možda u tjednu restorana, no navika mi je uvijek nazvati za klopu), nisam ni pitao što imaju.

Nismo požalili
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Old 19.01.2017., 15:21   #4797
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
u medi klopa nije nis posebno al obicno naprave da je sve jestivo, ak su donijeli nepeceno onda je netko gadno sfusario lol

inace tam se ide na pivo primarno ne jelo
Ja sam nedavno tamo bio na nekoj promociji, i sve je bilo okej. Ništa posebno i nezaboravno, ali skroz korektan roštilj
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Old 19.01.2017., 15:22   #4798
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
inace tam se ide na pivo primarno ne jelo
Ne bih se baš složio s tobom. Meni su recimo pivo i jelo neodvojivi i baš uvijek kad pijem pivo, paše mi i nešto gricnuti zato mi se i sviđa ovaj novi "trend" npr. u HopInu i Pivnici gdje uvijek uz pivo serviraju i grickalice. A ako idem u bilo koju pivnicu, obično naručim i neku tipičnu pivničku hranu, a barem čvarkuše, ako sam sit.
BigDaddy is offline  
Old 19.01.2017., 15:36   #4799
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
u medi klopa nije nis posebno al obicno naprave da je sve jestivo, ak su donijeli nepeceno onda je netko gadno sfusario lol

inace tam se ide na pivo primarno ne jelo
ja tam inače ne idem ni što. Pozvalo me pa sam otišla radi ljudi do kojih mi je stalo.
Dlapek is offline  
Old 19.01.2017., 17:48   #4800


Fileki u Starom Fijakeru. Odlični, grabio tri puta.

Nakon togs Burgeraj. Prvi put, jeo neki ljuti burger. Onako ok burger ali ništa vau. Mali prostor. Onko - zbilja mali.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:11.