Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2014., 14:49   #1
Uzalud potrošeno vrijeme učeći

evo upravo sam se vratila s ispita kojeg sam spremala valjda 2 mjeseca. dobila sam 2 na usmenom i osjećam se kao da me vlak pregazio. je li vam se ikad dogodilo da se ubijete učeći predmet iz kojeg na kraju dobijete 2 jer...ne znam...jer vas profesor očito ne voli, jer nemate sreće, jer vam se planeti nisu posložili taj dan? trenutno sam u takvoj depresiji jer su ljudi kojima sam objašnjavala to gradivo dobili puno bolje ocjene od mene, a ja imam 2 jer odgovor na to pitanje nema ni u jednoj skripti. i sad se pitam: ima li smisla uopće učiti i truditi se? profesorica me očito ne voli (već su me neki ljudi pitali zašto me ona mrzi),a ja ne znam zašto. u čemu je problem? jesam li toliko glupa da ne zaslužujem veću ocjenu ili stvarno imam takvu jebenu sreću da dobijem najgora pitanja?
nesretna11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 16:01   #2
To se svakome bar jednom dogodilo. Evo, ja sam prije 10-ak dana dobila 3 iz ispita koji sam pripremala godinu dana (!), također zbog glupe sitnice koja nije bila u knjigama (ne skriptama - imala sam preko 1000 stranica literature bez skripti). I što sad... Neće svijet propasti. Zaboravi i kreni dalje. Ne znam koja si godina, ali ja sam sada pred diplomom i iz godine u godinu sam sve više shvaćala da ocjene vrlo često nisu nikakvo mjerilo znanja.
Frigg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 13:39   #3
Meni u osnovnoj dao 3 iz glazbenog, a sve drugo imao 5. One note i poznavanje bilo 5, pjevanje 2, ukupno 3. Nije ista situacija kao tvoja, al uglavnom svi drugi su imali 5, a ne vjerujem da su sad neki pjevači toliko bolji od mene.
Ne bi rekao da si glupa, eventualno kakva nervoza ako te uhvatila pa nisi zaključila nešto što je recimo logično smirenom čovjeku.
Killer Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 15:19   #4
Quote:
nesretna11 kaže: Pogledaj post
evo upravo sam se vratila s ispita kojeg sam spremala valjda 2 mjeseca. dobila sam 2 na usmenom i osjećam se kao da me vlak pregazio. je li vam se ikad dogodilo da se ubijete učeći predmet iz kojeg na kraju dobijete 2 jer...ne znam...jer vas profesor očito ne voli, jer nemate sreće, jer vam se planeti nisu posložili taj dan? trenutno sam u takvoj depresiji jer su ljudi kojima sam objašnjavala to gradivo dobili puno bolje ocjene od mene, a ja imam 2 jer odgovor na to pitanje nema ni u jednoj skripti. i sad se pitam: ima li smisla uopće učiti i truditi se? profesorica me očito ne voli (već su me neki ljudi pitali zašto me ona mrzi),a ja ne znam zašto. u čemu je problem? jesam li toliko glupa da ne zaslužujem veću ocjenu ili stvarno imam takvu jebenu sreću da dobijem najgora pitanja?
sreća. nesreća.
dogodilo mi se. događalo se i da padnem
jeben život. nepravda, blabla

svi smo u istom košu.
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 20:58   #5
Događa se. Nije ugodno, nije fer, no nije razlog za očajavanje.
Važno je da znaš da znaš, ostalo su formalnosti.

Ako voliš to što studiraš onda zanemari karikature od profesora i uživaj u proučavanju onog što te zanima
Oni su tamo da ih koristiš kako bi sebe nadogradila, ne kako bi te oni nadograđivali.
__________________
Na rubu pameti... Otišla sam sa živcima, ne znam kad se vraćam.
I don't want it to be normal, I want it to be right. - Josh Homme
Vesper Arlene is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:28.