Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2011., 17:17   #101
Trebam savjet, pomoć molim vas!!!
Kosa mi je tamno smeđa prirodna, a već duže vrijeme želim da uradim neku promjenu više iz razloga što mi se kosa puno masti i zbog toga mi ide na živce i moram je prati svaki dan. Probala sam dosta preparata za masnu kosu ali mi nisu pomogli
Mislila sam da bi možda uspjela šta popraviti s pramenovima a to mi je i frizerka predložila.
Šta da radim??
jenny 28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 17:27   #102
Quote:
jenny 28 kaže: Pogledaj post
Trebam savjet, pomoć molim vas!!!
Kosa mi je tamno smeđa prirodna, a već duže vrijeme želim da uradim neku promjenu više iz razloga što mi se kosa puno masti i zbog toga mi ide na živce i moram je prati svaki dan. Probala sam dosta preparata za masnu kosu ali mi nisu pomogli
Mislila sam da bi možda uspjela šta popraviti s pramenovima a to mi je i frizerka predložila.
Šta da radim??
ja ti imam masnu kosu - perem ju svaka dva dana i imam pramenove.
meni ti ništa nije pomoglo to kaj ih imam u smanjenju mašćenja kose.
nek te ne zavara frizerka s pričama da će ti se kosa manje mastiti ak ti stavi pramenove ili ako te pofarba.

ako ćeš ih stavljati opskrbi se dobrim preparatim za kosu.

ako ti kosa ne može izdržati duže od jednog dana, probaj sa šamponima za suho pranje kose, npr. label.m je meni dobar i dugo će ti trajati.

Zadnje uređivanje nerve_LuLu : 01.03.2011. at 17:41.
nerve_LuLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 17:29   #103
Quote:
rodilista kaže: Pogledaj post
ženske..imam jedno pitanje..

da li ima kod nas za kupiti od loreala touch on highlights?
u DM-u nisam vidjela..

pogledaj u mulleru u CC1.Tamo imaš najbolji izbor,i vidjela sam neki dan ovako kutijice set za pramenove radit...mislim da je nekih 50 kn.
Gabi007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 10:39   #104
kupujem kapu za pramenove, ponude na pm!

*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 06:54   #105
trebam savjet....

ovako..farbam se u boju čokolade već duže vrijeme,2,3 godine..a prije toga sam bila i smeđa sa paramenovima ,i plava skroz...e sad sam u dilemi....dal se na farbanu kosu mogu stavljat pramenovi boje meda i plavi?? htjela bi onako kako je imala kim kardashian http://www.bittenandbound.com/2009/0...e-hair-photos/
chokysk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 12:36   #106
Quote:
Satene kaže: Pogledaj post
Zato što želim puno tankih pramenova. Tako tanke su mi samo na kapu napravili. Na foliju ispadnu debeli.
Na kapu izgleda puno prirodnije.
Quote:
Dustflower kaže: Pogledaj post
ja imam pramenove na foliju i jaaako su tanki. nisam mogla vjerovati sto je frizer radio, doslovce je par dlacica rastavljao. tako da, ne mora biti na kapu, samo trebas naci dobrog frizera.
Quote:
Bani kaže:
prosim tu frizerku na sunce tj. ime i prezime, firma i cijena i kontakt

upravo tako tanke pramenove, dlačicu po dlačicu, radi antonio u renati (gajeva)....meni je to bilo ipak pretanko i predugo trajalo, pa mi je ovaj put radila danijela i savršeno su ispali
al frendica uvijek kod njega radi i oduševljena je...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 11:00   #107
Koji frizerski saloni rade balyage u Zg.
Zvala sam Robia i Sasu oni rade al je cijena 600kn
HNB is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 12:48   #108
Quote:
chokysk kaže: Pogledaj post
ovako..farbam se u boju čokolade već duže vrijeme,2,3 godine..a prije toga sam bila i smeđa sa paramenovima ,i plava skroz...e sad sam u dilemi....dal se na farbanu kosu mogu stavljat pramenovi boje meda i plavi?? htjela bi onako kako je imala kim kardashian http://www.bittenandbound.com/2009/0...e-hair-photos/

To je ono sto bih i ja htjela. U Zagrebu sam vidjela puno cura sa ovakvim sarama po glavi, ali u Rijeci niti jednu!!!!!! I neznam kkao bih uopce objasnila frizerki sta zelim i kakvu boju. Zadnji sam put rekla boju meda...cinilo mi se da je to boja meda. Ispala sam tamno smeda i sada sam luda jer neznam sta da napravim i kako da mi se ovakvo nesto napravi. Ima li tko savjet? Koliko si otprilike doslo na kracu verziju kose?
dalmatinka101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 11:04   #109
Cure pomoc

imam jaaako tamnu kosu,skoro crnu i dojadila mi je...
htjela bi staviti neke pramenove,ali nemam blagog pojma koju boju...
htjela bi da izgleda sto prirodnije..
da li bi mozda neka tamno bakrena stajala ok? jooj u petak idem frizeru a izgubljena sam totalno

svaki savjet dooobro dosao ))) i hvala!
 
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 12:14   #110
Quote:
luckygirl kaže: Pogledaj post
Cure pomoc

imam jaaako tamnu kosu,skoro crnu i dojadila mi je...
htjela bi staviti neke pramenove,ali nemam blagog pojma koju boju...
htjela bi da izgleda sto prirodnije..
da li bi mozda neka tamno bakrena stajala ok? jooj u petak idem frizeru a izgubljena sam totalno

svaki savjet dooobro dosao ))) i hvala!

Ovakva boja pramića ali tanji....?
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 15:36   #111
napravila sam pramenove, savrseni su, izgledaju prirodno sto je najvaznije,
GoSSipGirl- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 17:37   #112
Quote:
GoSSipGirl- kaže: Pogledaj post
napravila sam pramenove, savrseni su, izgledaju prirodno sto je najvaznije,
A di je fotka?
nerve_LuLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 12:54   #113
andyca

ovo izgleda predobro,nosim i tu sliku frizeru
Hvala :******
 
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 10:56   #114
pramenovi ???

stavila sam na svoju boju čokolade plave i boje meda pramenove..al još bi htjela bit svjetila..kad mogu opet otić stavit pramenove??dal moram čekat sad mjesec dana ili više???jer nemam nikakvih problem sa kosom..duga mi je i zdrava....
chokysk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 11:25   #115
cekaj 3 tjedna pa onda mozes ponoviti...
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 14:15   #116
pramenovi..

tri tjedna..ok..puno hvala!!!!!!!
chokysk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 22:51   #117
Pramenove imam već dugi niz godina. Plave. Ali nikako mi se ne sviđa boja, ili mi ispadnu bijeli ili žuti. A ne to ne volim nikako. Koju vi boju plave koristite ili kažete frizerki da želite?

Također, od pramenova mi je kosa dosta suha. Šta koristite za to?

I koliko dugo izvlačite pramenove?
__________________
Drago srce,šta misliš da se malo počneš baviti samo svojim poslom.Pumpaj tu krv, mani se emocija...
okana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 10:30   #118
Quote:
okana kaže: Pogledaj post
Pramenove imam već dugi niz godina. Plave. Ali nikako mi se ne sviđa boja, ili mi ispadnu bijeli ili žuti. A ne to ne volim nikako. Koju vi boju plave koristite ili kažete frizerki da želite?

Također, od pramenova mi je kosa dosta suha. Šta koristite za to?

I koliko dugo izvlačite pramenove?
Ja radim pramenove već 10-tak godina. U zadnje vrijeme radim plave i smeđe, a prije sam znala raditi samo plave, tanje, deblje, svakakve. Sad sam našla koja kombinacija mi se najviše sviđa i najbolje mi stoji, a to su pepeljasto plavi, ne bijeli i lješnjak smeđi. Uvijek kažem frizerki da želim plave ne presvijetle i ne žute. Dakle, neka pepeljasta nijansa koja se lijepo stopi sa smeđom i izgleda prirodno. I nikako ne želim smeđu s crvenkastim nijansama. To obavezno naglasim.

Inače koristim kerastase proizvode, točnije masku nutri thermique, koju stavljam samo na donji dio kose, ne od tjemena, jer je jako hranjiva.
stacy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 11:34   #119
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
upravo tako tanke pramenove, dlačicu po dlačicu, radi antonio u renati (gajeva)....meni je to bilo ipak pretanko i predugo trajalo, pa mi je ovaj put radila danijela i savršeno su ispali
al frendica uvijek kod njega radi i oduševljena je...
koja je cijena pramenova u renati?
s kojim bojama rade pramenove? koriste li blajh za plave?
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 16:36   #120
Quote:
stacy kaže: Pogledaj post
Ja radim pramenove već 10-tak godina. U zadnje vrijeme radim plave i smeđe, a prije sam znala raditi samo plave, tanje, deblje, svakakve. Sad sam našla koja kombinacija mi se najviše sviđa i najbolje mi stoji, a to su pepeljasto plavi, ne bijeli i lješnjak smeđi. Uvijek kažem frizerki da želim plave ne presvijetle i ne žute. Dakle, neka pepeljasta nijansa koja se lijepo stopi sa smeđom i izgleda prirodno. I nikako ne želim smeđu s crvenkastim nijansama. To obavezno naglasim.

Inače koristim kerastase proizvode, točnije masku nutri thermique, koju stavljam samo na donji dio kose, ne od tjemena, jer je jako hranjiva.
Hvala ti. I ja bih neke dvije nijanse. A možda i tri. Uvijek sam plava, pa sam mislila da malo prošaram kosu sa nekom bojom meda, naravno plavom nijansom opet i još ovom bojom.





Kako se vama čini ova boja da izvučem takve pramenove na plave još?
__________________
Drago srce,šta misliš da se malo počneš baviti samo svojim poslom.Pumpaj tu krv, mani se emocija...
okana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:53.