Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Upomoć, spašavajte!

Upomoć, spašavajte! Za sve one koji su zaglavili na nekom detalju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2018., 11:25   #101
Ich habe mit A., K. und M., meine Reisen begonnen. Wir sind mit dem Flugzeug nach New York geflogen. Die Reise dauerte 14 Tagen und sie kostete 3000 Euro. Wir sind im Hotel angekommen. Wir suchten nach interessanten Orten und haben von der Blackwell Penitentiary erfahren. Neben Kranken und Verrückten gab es auf Roosevelt Island noch eine weitere Gruppe: Kriminelle. 1950 wurde das Gefängnis geschlossen und abgerissen. Roosevelt Island war nicht interessant, aber wir haben unerklärliche Geräusche gehört und haben ein unangenehmes Gefühl gehabt, je näher wir den (alten) Gebäuden kamen.
nobody100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2018., 11:28   #102
Quote:
nobody100 kaže: Pogledaj post
Ich habe mit A., K. und M., meine Reisen begonnen. Wir sind mit dem Flugzeug nach New York geflogen. Die Reise dauerte 14 Tagen und sie kostete 3000 Euro. Wir sind im Hotel angekommen. Wir suchten nach interessanten Orten und haben von der Blackwell Penitentiary erfahren. Neben Kranken und Verrückten gab es auf Roosevelt Island noch eine weitere Gruppe: Kriminelle. 1950 wurde das Gefängnis geschlossen und abgerissen. Roosevelt Island war nicht interessant, aber wir haben unerklärliche Geräusche gehört und haben ein unangenehmes Gefühl gehabt, je näher wir den (alten) Gebäuden kamen.
P.S. meine REISE a ne Reisen jer je u jednini.
nobody100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2018., 19:32   #103
Quote:
nobody100 kaže: Pogledaj post
P.S. meine REISE a ne Reisen jer je u jednini.
Hvala puno!
Taka mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2018., 22:50   #104
Quote:
Taka mala kaže: Pogledaj post
Hvala puno!
I drugi put.
nobody100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2020., 06:33   #105
Pozdrav,

Nikad mi njemački nije išao, jako sam kritičan, završavam 4. godinu srednje i s obzirom na ovu koronu nemamo nastave. Profesor je dao zadatak koji ocjenjuje, pa bi me to jedino moglo spasiti da prođem ovu zadnju godinu.

Ako ima neko da mi prevede mali tekst od 150-200 riječi bio bih mu jako zahvalan. U teškoj sam situaciji, ovo će mi biti jedina prilika da ispravim ocjenu.

Hvala unaprijed
BCDEkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2020., 20:57   #106
Quote:
BCDEkat kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Nikad mi njemački nije išao, jako sam kritičan, završavam 4. godinu srednje i s obzirom na ovu koronu nemamo nastave. Profesor je dao zadatak koji ocjenjuje, pa bi me to jedino moglo spasiti da prođem ovu zadnju godinu.

Ako ima neko da mi prevede mali tekst od 150-200 riječi bio bih mu jako zahvalan. U teškoj sam situaciji, ovo će mi biti jedina prilika da ispravim ocjenu.

Hvala unaprijed
nema šanse, nauči sam!
ancica986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2020., 11:08   #107
Quote:
BCDEkat kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Nikad mi njemački nije išao, jako sam kritičan, završavam 4. godinu srednje i s obzirom na ovu koronu nemamo nastave. Profesor je dao zadatak koji ocjenjuje, pa bi me to jedino moglo spasiti da prođem ovu zadnju godinu.

Ako ima neko da mi prevede mali tekst od 150-200 riječi bio bih mu jako zahvalan. U teškoj sam situaciji, ovo će mi biti jedina prilika da ispravim ocjenu.

Hvala unaprijed
Prevedi i onda stavi ovdje da ti ispravimo
Danny1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2020., 14:59   #108
1. Im Friseursalon werden Haare geschnitten.
2. In der Autowerkstatt werden Autos repariert.
3. In der Bibliothek werden Bücher gelesen.
4. Im Museum werden Bilder von berühmten Malern ausgestellt.
-rainbow- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2020., 19:19   #109
Nema na čemu.
-rainbow- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2020., 17:30   #110
1. Gestern hatten sie ein großes Familienfest. Sie haben 90 Geburtstag seines Opas gefeiert. Sein Neffe Robert iat besondera intelliget. Er ist 6 Jahre alt.


Može mi netko provjeriti jeaam li dobro napisala.
Leica.lea3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2020., 18:08   #111
Gestern hatten sie ein großes Familienfest. Sie haben den 90. Geburtstag seines? Opas gefeiert. Sein Neffe Robert ist besonders intelligent. Er ist 6 Jahre alt.

Kako treba glasiti ta recenica na hrv.?
-Ariadne- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2020., 18:14   #112
Hvalaa
Leica.lea3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2020., 18:30   #113
Ako sam ispravno shvatila sta se zeli reci, umjesto seines Opas je ihres Opas.
Slavili su 90. rodendan svog djeda.
-Ariadne- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:50.