Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2013., 11:56   #1861
pliz ako netko zna epizodu gdje Emir osamari Ferihu ? tenks
florass is offline  
Old 31.08.2013., 12:27   #1862
Quote:
florass kaže: Pogledaj post
pliz ako netko zna epizodu gdje Emir osamari Ferihu ? tenks
Teško je znati u kojoj epizodi je što

Ali znam da je u onoj kad već počinju živjeti zajedno u njegovom stanu
Ona se na to naljuti, kad ju je udario i ode od njega i počne živjeti u studentskom domu... MIslim da je to u 54. oj!
Fritz is offline  
Old 31.08.2013., 12:57   #1863
Quote:
Fritz kaže: Pogledaj post
Teško je znati u kojoj epizodi je što :confused :

Ali znam da je u onoj kad već počinju živjeti zajedno u njegovom stanu
Ona se na to naljuti, kad ju je udario i ode od njega i počne živjeti u studentskom domu... MIslim da je to u 54. oj!
Hvala ti! Ne zelim gledat unaprijed sve,al samo htjedoh vidjet tu scenu
florass is offline  
Old 31.08.2013., 12:58   #1864
To ti je čini mi se zadnja scena 53. epizode/početak 54. epizode
__________________
"Trust is for old marrieds, Buffy. Great love is wild ... and passionate and dangerous. It burns and consumes."
dizzyfive is offline  
Old 31.08.2013., 15:25   #1865
ja više nisam mogao odoliti i čekati i strpiti se, svaki dan, novu epizodu preko nove tv, pa sam eto pogledao, od 35te pa do 46te mislim da neću dalje, sve mi se čini, da će sad opet nešto iskočiti, pa će se svađati, nekomunicirati, izbjegavati jedno drugo, neda mi se više to gledati i trpiti
od onog trenutka kad pobjegnu halilu i vrate se kućama nakon bolnice, pa se onda prvi put nakon otmice zajedno sreću u stanu, zagrle, izljube jao ja sam plako od sreće! i sve to tako traje do ove zadnje koju sam gledao, 46te. ali naravno, zbog onih primitivnih kretenčina u obitelji za koje sve najgore želim, pogotovo kad je mehmet pretukao ferihu to uopće nisam očekivao, mada tu nebi trebalo biti ništa čudno kaj smo sve vidjeli od mehmeta! došlo mi da mu radim isto ono što je halil emiru, užas. hvala bogu pa je emir naišao, ja ga nebih štedio uopće zbog tate... ja da sam feriha, nebih se ja tamo više vraćo, ni za živu glavu.
uglavnom, recite mi da ta njihova 'bajka' iz 44,45,46, zaljubljenost, sreća, pozitivna komunikacija, traje do kraja serije?
ili da će barem biti isto takvih neopterećenih trenutaka, sreće, ljubavi, razumijevanja? očekujem da će nakon 46. biti baš suprotno, ccc...

p.s bio sam šokiran kada sam vidio da se ona mala gulsum objesila, nisam to očekivao od nje. baš mi jako žao kako se trudi oko koraya, a on hladan...

Zadnje uređivanje Frankenstein. : 31.08.2013. at 15:41.
Frankenstein. is offline  
Old 31.08.2013., 15:50   #1866
Quote:
Frankenstein. kaže: Pogledaj post
p.s bio sam šokiran kada sam vidio da se ona mala gulsum objesila, nisam to očekivao od nje. baš mi jako žao kako se trudi oko koraya, a on hladan...
Šta???, Gulsum će se objesit??
__________________
Što oko ne vidi, to srce ne zaželi!
1sweet8 is offline  
Old 31.08.2013., 15:59   #1867
Quote:
1sweet8 kaže: Pogledaj post
Šta???, Gulsum će se objesit??
Ne, kao pokušala se objesiti, ali ju je Koray spasio

U vezi idile i bajke - toga više neće biti puno! Nakon vjenčanja, to je sama Feriha rekla - bajka prestaje...
Ja isto nisam mislio gledati dalje nakon 46. ali sam gledao do kraja i sve je o.k. Nema više idile, ali ima, rekao bih nešto kao pravi bračni život (problemi, svađe, intrige oko njih, ali i dalje se vole, njihova ljubav će sve nadjačati )

p.s. Bez veze su se išli drugi put vjenčati - da nisu Feriha bi sad bila živa, imali bi djecu itd. Ah

I još nešto. Da, pljuska je bila na kraju 53. Jako dirljiva scena. Feriha napada Emira da sve kupuje novcem (prije toga saznala je da je Emir plaćao Seher da 'špijunira' Ferihu)... Tu mi se sviđa Feriha, govori potpuno otvoreno, bez dlake na jeziku, ranjena činjenicom da je Emir spavao s drugom ženom, pa mu kaže: a što da ja budem jednu noć s Levantom - i tu je Emir naravno pukao i pala je pljuska

Zadnje uređivanje Fritz : 31.08.2013. at 16:45.
Fritz is offline  
Old 31.08.2013., 16:33   #1868
Quote:
Fritz kaže: Pogledaj post
Ne, kao pokušala se objesiti, ali ju je Koray spasio
Hvala, sad mi je lakše, ona mi je baš simpatična!
__________________
Što oko ne vidi, to srce ne zaželi!
1sweet8 is offline  
Old 31.08.2013., 16:53   #1869
Quote:
Frankenstein. kaže: Pogledaj post
od onog trenutka kad pobjegnu halilu i vrate se kućama nakon bolnice, pa se onda prvi put nakon otmice zajedno sreću u stanu, zagrle, izljube jao ja sam plako od sreće! .
tu sam scenu ljubljenja i grljenja vidjela na internetu i dolucila gledati seriju, to mi je najdraza scena serija i ona kada Emir istuce Mehmeta
__________________
.... a woman' s heart is a deep ocean of secrets...
marija505 is offline  
Old 31.08.2013., 19:16   #1870
Quote:
Fritz kaže: Pogledaj post
Ne, kao pokušala se objesiti, ali ju je Koray spasio

U vezi idile i bajke - toga više neće biti puno! Nakon vjenčanja, to je sama Feriha rekla - bajka prestaje...
Ja isto nisam mislio gledati dalje nakon 46. ali sam gledao do kraja i sve je o.k. Nema više idile, ali ima, rekao bih nešto kao pravi bračni život (problemi, svađe, intrige oko njih, ali i dalje se vole, njihova ljubav će sve nadjačati )

p.s. Bez veze su se išli drugi put vjenčati - da nisu Feriha bi sad bila živa, imali bi djecu itd. Ah

I još nešto. Da, pljuska je bila na kraju 53. Jako dirljiva scena. Feriha napada Emira da sve kupuje novcem (prije toga saznala je da je Emir plaćao Seher da 'špijunira' Ferihu)... Tu mi se sviđa Feriha, govori potpuno otvoreno, bez dlake na jeziku, ranjena činjenicom da je Emir spavao s drugom ženom, pa mu kaže: a što da ja budem jednu noć s Levantom - i tu je Emir naravno pukao i pala je pljuska
hhh pravi mačo muskarac pa kako ju je moga udrit ruka mu otpala kad zna koliko su je doma tukli sad da i on dize ruku na nju van svake pameti i da mu ona oprosti..bez komentara ..serija skroz ide u krivom smjeru
mandrijo is offline  
Old 31.08.2013., 19:49   #1871
Quote:
1sweet8 kaže: Pogledaj post
Joj, ja kad bih mogla u seriji nekog izmlatiti to bi bio Ferihin tata, čim ga vidim odmah mi je muka...
Ferihin tata mi je u početku isto ostavljao loš dojam. Međutim, pri kraju mi se čak svidio. Uvijek joj je opraštao i volio. Ona ga je razumjela i znala da je voli. Osjećala ga je i kad nije bio prisutan...
Jako je žalio za sve što joj je učinio... Može se reći da ju je shvaćao... ali nije mogao preko svoje tradicije, gdje otac mora biti tvrd i nepopustljiv. Toga se je držao samo zbog te glupe tradicije, ali je patio zbog nje...
Serija me je stvarno jako pogodila - cijela je napeta, ali nije površna. Duboka je i govori o jednoj pravoj ljubavi koja je rijetka. Feriha mi je predivan lik... tako nevina, iskrena - unatoč svoje početne laži... Emir isto - kad je tako neizmjerno voli. Ona ga je totalno promijenila!

Netko je tu napisao da u nastavku - Emirov put - se ne vidi njegova tuga za Ferihom. Međutim, u 68-70 se to jako dobro vidi. Čak i pretjerano. On više ne želi živjeti. Stalno dolazi na njezin grob. Neizmjerno tuguje. S nikim ne komunicira, samo tuguje. Radi kao bauštelac... i stalno traži priliku da umre (ulazi u sukobe, tuče, ranjen bježi iz bolnice, želi jednostavno umrijeti i biti s Ferihom) Jako dirljivo! Ali takva tuga mora prestati. Ne može tako živjeti cijeli život...
Fritz is offline  
Old 01.09.2013., 00:02   #1872
Quote:
1sweet8 kaže: Pogledaj post
Hvala, sad mi je lakše, ona mi je baš simpatična!
Meni je bila simpatična i navijala sam za Koraya i Gulsum i njihove scene do one scene kad su spavali skupa su mi bile prva liga ali nakon toga mi idu nizbrdo. Nit je on sretan s njom nit je ona s njim...

Quote:
marija505 kaže: Pogledaj post
tu sam scenu ljubljenja i grljenja vidjela na internetu i dolucila gledati seriju, to mi je najdraza scena serija i ona kada Emir istuce Mehmeta
Kako ja obožavam tu scenu, to mi je možda najdraža scena u cijeloj seriji majkemi sam tu pomislila da su se ovo dvoje i uživo spetljali jer valja dočarat onu želju jedno za drugim onu ljubav strast čežnju čovječe kapa do poda
Quote:
Fritz kaže: Pogledaj post
Netko je tu napisao da u nastavku - Emirov put - se ne vidi njegova tuga za Ferihom. Međutim, u 68-70 se to jako dobro vidi. Čak i pretjerano. On više ne želi živjeti. Stalno dolazi na njezin grob. Neizmjerno tuguje. S nikim ne komunicira, samo tuguje. Radi kao bauštelac... i stalno traži priliku da umre (ulazi u sukobe, tuče, ranjen bježi iz bolnice, želi jednostavno umrijeti i biti s Ferihom) Jako dirljivo! Ali takva tuga mora prestati. Ne može tako živjeti cijeli život...
Ja nisam još odgledala seriju do kraja zapela sam na 54 epizodi i nikako se natjerat dalje no čitala sam od cura koje su već sve odgledale da je bilo 2 pokušaja Emirovog puta. Jedan gdje je Emir užasno patio za Ferihom i nije mogao nastavit dalje sa životom. Kako je Feriha umrla, tako je i Emir skupa s njom. Njegovo tijelo je bilo tu, ali njegovo srce i duša je odavno sa Ferihom. To me i strah gledat jer znam da ću se slomit na to. ali ima i drugi pokušaj Emirovog puta gdje se on dao u osvetu Yavuzu i spetljao se sa njegovom sestrom kako bi se osvetio jer mu se otac ubio zbog Yavuza i tu se uopće ne spominje Feriha nit on tuguje za njom već bari ovu drugu žensku i ponaša se kao da nikad nije ni bilo Ferihe.
__________________
"Trust is for old marrieds, Buffy. Great love is wild ... and passionate and dangerous. It burns and consumes."
dizzyfive is offline  
Old 01.09.2013., 12:16   #1873
Quote:
dizzyfive kaže: Pogledaj post
tu se uopće ne spominje Feriha nit on tuguje za njom već bari ovu drugu žensku i ponaša se kao da nikad nije ni bilo Ferihe.
Da, baš to gledam sad. Izgleda da ju je htio samo povrijediti i ostaviti i tako se Yavuzu osvetiti za oca... Ali kasnije se sve mijenja i očito mu je žao što je to napravio. Počinje sve više misliti na nju... ne može je izbiti iz glave... Cura ima neke sličnosti s Ferihom (nevinost, naivnost, dobrota), a on je mislio da je pošto joj je Yavuz brat, da je poput njega - ali se pokazuje da uopće nisu slični. On je samo htio da ona kaže bratu što joj je napravio - ali ona šuti i pati... Malo nisam shvatio zašto mu ni Sanem to nije rekla - iako je znala!? Radi sestre ili... I nije mi jasno koga predstavlja onaj glas koji govori Emiru!?
Da u toj drugoj verziji Emirovog puta nitko više nigdje i ne spominje Ferihu
Fritz is offline  
Old 01.09.2013., 14:50   #1874
Simpatična je cura, ali Feriha je Feriha jbg u ovoj seriji ne mogu zamislit ni Emira s nekom drugom ženskom ni Ferihu sa drugim tipom. Femir ili nikako.
Ne bih to znala. Mislim da taj glas predstavlja tu žensku, Gunes se zove, ta Yavuzova sestra valjda doznaje tko je Emir zapravo jer se on njoj predstavio pod lažnim imenom.

Da, to je ispala kao potpuno nova serija koja nema veze sa AFK samo su se Emir i Sanem zadržali ali uopće nema spominjanja stare radnje i događaja. Bezveze.
__________________
"Trust is for old marrieds, Buffy. Great love is wild ... and passionate and dangerous. It burns and consumes."
dizzyfive is offline  
Old 01.09.2013., 15:26   #1875
Quote:
dizzyfive kaže: Pogledaj post
Simpatična je cura, ali Feriha je Feriha jbg u ovoj seriji ne mogu zamislit ni Emira s nekom drugom ženskom ni Ferihu sa drugim tipom. Femir ili nikako.
Ne bih to znala. Mislim da taj glas predstavlja tu žensku, Gunes se zove, ta Yavuzova sestra valjda doznaje tko je Emir zapravo jer se on njoj predstavio pod lažnim imenom.

Da, to je ispala kao potpuno nova serija koja nema veze sa AFK samo su se Emir i Sanem zadržali ali uopće nema spominjanja stare radnje i događaja. Bezveze.
Pa nije baš potpuno nova: ima tu još i Hande i Koray i njegova bivša žena, pa čak i Riza (kad sele iz podruma kod Mehmeta) Emir je u svom stanu na Etileru... I Omer je tu i Can (brat od Emira), Aysun, Lara itd.

Glas je muški i obraća mu: sine... Da, Emre se predstavio, a kasnije je rekao da je Emir i sve.

Da, navodno nije baš gledana, pa je prekinuto snimanje...
Fritz is offline  
Old 01.09.2013., 15:37   #1876
Quote:
Fritz kaže: Pogledaj post
Pa nije baš potpuno nova: ima tu još i Hande i Koray i njegova bivša žena, pa čak i Riza (kad sele iz podruma kod Mehmeta) Emir je u svom stanu na Etileru... I Omer je tu i Can (brat od Emira), Aysun, Lara itd.

Glas je muški i obraća mu: sine... Da, Emre se predstavio, a kasnije je rekao da je Emir i sve.

Da, navodno nije baš gledana, pa je prekinuto snimanje...
Koliko se secam, za taj glas do kraja nismo saznali o kome se radi. To je neko ko dobro poznaje Yavuza i savetuje Emira, zna gde se Yavuz krece.

Bila je lose gledana, a Show tv je bio pre bankrotom (kasnije je prodat), nisu placali producentu i snimanje je prekinuto.
Saraaaa84 is offline  
Old 01.09.2013., 17:21   #1877
Ja u svakom slučaju mislim da je taj Emirov put promašaj. Evo zašto: serija se zvala ''Dala sam joj ime Feriha'' (Zehra joj je dala ime Feriha što znači sretna žena.. njoj je želja bila da Feriha bude sretna kad već ona nije bila..), i mislim da se na kraju izgubio smisao serije.. Pratila sam pomalo ''Kad lišće pada'', tu je obitelj predstavljala stablo, a kako lisce pada tako se i obitelj raspada. Recimo tu je cilj postignut i ne gubi se smisao, dok u AFK se gubi skroz. Odgledala sam unaprijed (ne sve) i defitivno se lik Ferihe gubi malo poslije odlaska Zehre. Smijesno mi je da ona u braku s Emirom postaje tako slaba, uplašena, neodlučna a prikazana je kao hrabar lik.. Nakon sto su saznali za njene lazi ona hrabro dolazi na fakultet da se suoci s tim, a onda odjednom ju vidis slabu.

Što se tiče Emirov puta, odgledala sam dio, poslije njezine smrti on je očajan, ali kasnije su napravila sa par istih likova i nekoliko novi skroz drugu seriju. Nikad nisam vidjela sda od jedne serije prave dvije , ali eto.. Feriha se tu kasnije vise i ne spominje , i sreća da nisu snimili do kraja jer mi se ne gleda to.. Ne znam kako su opće zamislili taj kraj da su snimali, jer da je Emir skroz sretan na kraju, bilo bi cudno, poslije tolikih tragedija (i otac mu se ubio), ne moze covjek nikad biti sretan. Htjeli su samo pare i eto vratilo im se, serija nije prihvaćena. Iako, vidim na internetu neke komentare da se ljudima više sviđa Emirov put, ali meni NE .. Sad gledam seriju na Novoj i uzivam gledajući. I što više gledam sve manje mi kraj ima smisla. A i ne razumijem čemu tolike tragedije, pa kome se to gleda.

Pozzzz
Jadransko more is offline  
Old 01.09.2013., 17:45   #1878
Quote:
Jadransko more kaže: Pogledaj post
Ja u svakom slučaju mislim da je taj Emirov put promašaj. Evo zašto: serija se zvala ''Dala sam joj ime Feriha'' (Zehra joj je dala ime Feriha što znači sretna žena.. njoj je želja bila da Feriha bude sretna kad već ona nije bila..), i mislim da se na kraju izgubio smisao serije.. Pratila sam pomalo ''Kad lišće pada'', tu je obitelj predstavljala stablo, a kako lisce pada tako se i obitelj raspada. Recimo tu je cilj postignut i ne gubi se smisao, dok u AFK se gubi skroz. Odgledala sam unaprijed (ne sve) i defitivno se lik Ferihe gubi malo poslije odlaska Zehre. Smijesno mi je da ona u braku s Emirom postaje tako slaba, uplašena, neodlučna a prikazana je kao hrabar lik.. Nakon sto su saznali za njene lazi ona hrabro dolazi na fakultet da se suoci s tim, a onda odjednom ju vidis slabu.

Što se tiče Emirov puta, odgledala sam dio, poslije njezine smrti on je očajan, ali kasnije su napravila sa par istih likova i nekoliko novi skroz drugu seriju. Nikad nisam vidjela sda od jedne serije prave dvije , ali eto.. Feriha se tu kasnije vise i ne spominje , i sreća da nisu snimili do kraja jer mi se ne gleda to.. Ne znam kako su opće zamislili taj kraj da su snimali, jer da je Emir skroz sretan na kraju, bilo bi cudno, poslije tolikih tragedija (i otac mu se ubio), ne moze covjek nikad biti sretan. Htjeli su samo pare i eto vratilo im se, serija nije prihvaćena. Iako, vidim na internetu neke komentare da se ljudima više sviđa Emirov put, ali meni NE .. Sad gledam seriju na Novoj i uzivam gledajući. I što više gledam sve manje mi kraj ima smisla. A i ne razumijem čemu tolike tragedije, pa kome se to gleda.

Pozzzz
Serija je dobra, ali isto ne razumijem cemu toliko tragedije to mi ide na zivce
Uzivam je gledati ali ove svade, ljubomora i Ferihina nesigurnost mi stvarno nisu jasne, sta su producenti mislili pa su napravili ovakav kraj?? citava je serija zbog toga unistena
__________________
.... a woman' s heart is a deep ocean of secrets...
marija505 is offline  
Old 01.09.2013., 19:51   #1879
Upravo sam pogledala 67. epizodu, vjencanje u parku, pucanj i kraj epizode. Jednostavno se ne mogu natjerati upaliti 68. i pogledati. Zar je stvarno trebalo nakon što su prošli ovoliko svađa, nesporazuma itd ubiti Ferihu. Ova priča je zaista zaslužila sretan kraj.

edit: Ma je li ovo 67. epizoda zadnja!? uzas

Zadnje uređivanje niikoliina : 01.09.2013. at 20:01.
niikoliina is offline  
Old 01.09.2013., 20:51   #1880
Počela sam nedavno gledat seriju, i kako mi se svidjela, gledam epizode unaprijed, nisam još došla do kraja, ali vidjela sam na youtube - u razne videe i tako naletila na finalnu epizodu, gdje ne znam što se točno događa. Pa šta Feriha umire, jel itko uopće umire ?? kakav je to kraj ?? :/
A isto tako sam pročitala na nekoj fan stranici AFK-a da postoji i knjiga, u kojoj je završetak totalno drugačiji ...

Zadnje uređivanje Rubi Colunga : 01.09.2013. at 21:00.
Rubi Colunga is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:08.