Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2017., 17:45   #1
Spor windows 10

Pozdrav ljudi, frisko mi je instaliran Win 10 pretprosli mjesec, uzela sam lap top da ga isprobam prije 2 tjedna i kako sam vidjela dosta sporije radi nego Win 7 koji sam imala, vidjela sam da je bilo jos prica na ovu temu i neke savjete koji se daju da se ubrza, iskljucivala sam neke pozadinske aplikacije koje rade mada ne smijem sve jer ne znam tocno ni sta je sta, u startup-u takodjer ne podize se puno aplikacija.. Ima li tko savjet kakav, nije da je totalno usporen ali znate o cemu pricam..kod paljenja dosta se vrti Loading poslije startnog ekrana i upisivanja passworda, pa tako i sporije radi kasnije.. Win 7 mi je bila raketa za Win 10.. Jel i kod drugih tako?
ChosenOne1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 19:48   #2
Teski updativi zadnjh tjedana. To je lako moguce problem, osim ako nije uletio kojo virus, malware ili slicno


Sent from my iPhone using Tapatalk
kigor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 21:58   #3
Pa kad prije virus..ne vjerujem..sigurno zbog tih updatea ..bas tesko ide i sporije
ChosenOne1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 23:17   #4
klikni ljevo u kutu na start, te upisi disk cleanup, stisni na C partijciju. te ce ti se otvoriti prozorcic, klik na clean up system files i ponovno odaberi C particiju, pricekaj da se ona crta napuni do kraja, kada se to napravi označi sve stavke i klikni na clean, nakon toga resetiraj računalo i vidi hoce li se sto promjeniti.

mada bi jos mogla napraviti skeniranje sa malwarebytesom, adwcleanerom, da vidis imas li koju gamad..
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 16:06   #5
Probala sam diskcleanup, i dalje mi dosta loading vrti pri paljenju, skenirala sam i s malware i adwcleanerom,nista...
Jel preporuceno to ciscenje diska cesce? Jel ovaj disk cleanup cisti neke nepotrebne sitnice, nikakve bitne stvari (programe,dokumente..)?
ChosenOne1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 16:12   #6
Koje su specifikacije laptopa? To je isti onaj koji je radio dobro sa Win 7 ili neki drugi?
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 16:31   #7
Lenovo ideapad Z575

Processor AMD A4 3300M APU with Radeon HD graphics 1.90 GHz
RAM 4.00 GB ( 3.47GB usable)
64 byte

Isti je lap top koji je sa win 7 odlicno radio. Sad sam ga ponovno restartala pa mi se cini kao da je bolje.
ChosenOne1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:18.