Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2017., 18:16   #41
Nisam pogledao film, ali sam čitao dosta osvrta i stvarno se čini kao film koji nije za svakoga i koji ne može svatko razumijeti i cijeniti, tako da ovo što facersplaca kaže i nije daleko od istine. Nije trebao reći da je film samo za umjetnike, ali prema svemu sudeći, da nije za svakoga - nije.

Svatko tko misli da ga je kritika popljuvala je vrlo delusional.
Zvone99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 18:20   #42
U biti nisam rekao da je samo za umjetnike nego da ce ga oni najbolje shvatit.

I zapravo bih htio sad jos jedanput pogledat sa znanjem koje dobijes na kraju filma, da vidim kako se uklapaju neki detalji koji na prvu nemaju smisla.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 18:32   #43
Quote:
Mope kaže: Pogledaj post
jel to opet neki meta film? tko i zakaj itko ide gledati nešto takvo - baš me zanima. Film u kojem se događa da se ništa ne događa a ipak se događa, samo ti to moraš znat ili moć odgonetnut. Ma daj nemoj me. Ne kažem da je ovaj takav jer nisam gledal, al ak je meta, to je najčešće jednako impotentnom redatelju.

A i Jeniffer ne mogu smislit ko glumicu, jednostavno ne glumi prirodno neg uvjek nekak umjetno i ukvari mi svaki film.
potpis!
, a za tu jeniffer takođe.bezkrvna glumica...od nje je možda još gora ona emma stone.tu su negdje!..ništa na teaching class od kolegice im rebecce hall najbolje obje.
Caecus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 18:32   #44
@ Facer

Ne, ti si napisao da će ga SAMO umjetnici shvatiti. Znam da si to davno napisao, još na prethodnoj stranici ove teme, no možda u Londonu 24 sata traju dulje.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 18:36   #45
Quote:
LouReeth kaže: Pogledaj post
@ Facer

Ne, ti si napisao da će ga SAMO umjetnici shvatiti. Znam da si to davno napisao, još na prethodnoj stranici ove teme, no možda u Londonu 24 sata traju dulje.
Da. Ali to ne znaci da nije i za druge.
U svakom slucaju, sat smo iza vas.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 18:41   #46
to si sad svatko može drugačije protumačit...nekome Arrival nije film za svakoga
činjenica je da nekolicina režisera koji su se spucali sa takoreći značajnim fillmskim ostvarenjima 21.st.(u ovom slučaju black swan) artistički zablude i desi se Refn case(al opet će ga neki štovat do ludila),pa šta je aronofsky napravio od Noe ili čak jedan zicer Ritchie od Arthura samo(to su sve solidni scriptovi koje su doradili prema svojoj viziji).
Caecus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 19:00   #47
Vidjet ćemo, nepotrebno je da film praisamo ili pljujemo dok ga nismo pogledali. Zasad mi je drago da makar svi hvale Jenniferin performans, tj. čak i mnogi kojima se film nije svidio su pohvalili njenu glumu u filmu.

U box office mother! sigurno neće smeširati, ali to je bilo i za pretpostaviti od početka, nije blockbuster za široke mase.
Veći je problem u tajmingu jer je nedavno izašao i It oko kojeg je veliki hype.
Zvone99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 20:40   #48
Quote:
Caecus kaže: Pogledaj post
potpis!
, a za tu jeniffer takođe.bezkrvna glumica...od nje je možda još gora ona emma stone.tu su negdje!..ništa na teaching class od kolegice im rebecce hall najbolje obje.
Tako je. Radi se o solidnoj glumici, ništa više a tu je neki idealiziraju kao neku ATG glumicu. Svašta.

I mene zanima ovo da će ovaj film shvatiti samo umjetnici pa bih molio da se to obrazloži. Kakav umjetnik moraš biti da bi shvatio ovaj film? Ozbiljno, zanima što je facer pod tim mislio. Eto ako možeš obrazloži.
Potokus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 20:49   #49
Quote:
Potokus kaže: Pogledaj post
Tako je. Radi se o solidnoj glumici, ništa više a tu je neki idealiziraju kao neku ATG glumicu. Svašta.

I mene zanima ovo da će ovaj film shvatiti samo umjetnici pa bih molio da se to obrazloži. Kakav umjetnik moraš biti da bi shvatio ovaj film? Ozbiljno, zanima što je facer pod tim mislio. Eto ako možeš obrazloži.
Nekom pristojnijem možda i bih. Ti to ne zaslužuješ. You just got mother!ed
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 20:51   #50
Quote:
Caecus kaže: Pogledaj post
to si sad svatko može drugačije protumačit...nekome Arrival nije film za svakoga
činjenica je da nekolicina režisera koji su se spucali sa takoreći značajnim fillmskim ostvarenjima 21.st.(u ovom slučaju black swan) artistički zablude i desi se Refn case(al opet će ga neki štovat do ludila),pa šta je aronofsky napravio od Noe ili čak jedan zicer Ritchie od Arthura samo(to su sve solidni scriptovi koje su doradili prema svojoj viziji).
A što točno fali Noi?

Za ostalo se slažem.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 20:56   #51
Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
Nekom pristojnijem možda i bih. Ti to ne zaslužuješ. You just got mother!ed
Nekom pristojnijem? To kažeš nakon što si ovo napisao i ostaneš živ.

Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
Ok, otvoreno ću reć, iako znam da će zbog toga bit drvlje i kamenje: film mogu razumjet samo umjetnici. (Sad zvučim ko oni fanatici koji su tvrdili da Interstellar možeš razumjet samo ako imaš dijete ugh!) Ali eto, mor'o sam!
Da, nekom pristojnijem

Stari, ti si jedan od onih elitnih snobova koji se osjećaju ponosno pljuvati druge. I ostali forumaši na ovoj temi se pitaju što ti točno znači 'umjetnici'. Kakav umjetnik moraš biti da bi shvatio ovaj film nadam se da ćemo uskoro dobiti odgovor. Nadam se da će i modovi inzistirat na ovome.
Potokus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 21:02   #52
Quote:
Potokus kaže: Pogledaj post
Nekom pristojnijem? To kažeš nakon što si ovo napisao i ostaneš živ.



Da, nekom pristojnijem

Stari, ti si jedan od onih elitnih snobova koji se osjećaju ponosno pljuvati druge. I ostali forumaši na ovoj temi se pitaju što ti točno znači 'umjetnici'. Kakav umjetnik moraš biti da bi shvatio ovaj film nadam se da ćemo uskoro dobiti odgovor. Nadam se da će i modovi inzistirat na ovome.
Zanimljivo kako kod drugih vidimo trn u oku, a kod sebe ne balvan.

Quote:
I ovo je problem sa ljudima poput tebe što se smatraš iznad drugih na snobovski/hipsterski način. Osjećaš se ponosno što voliš ovakve drkarija od filmova. Važno da ti gledaš filmove po Londonu, Istanbulu i ostalim gradovima. Svetski čovek.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 21:05   #53
Ako sam dobro upratio Facerove nekadašnje upise, on se (profesionalno?) bavi umjetnošću prevođenja.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 21:06   #54
Aha, prevoditelj je. Ma super, pravi umjetnik. Ide po Londonu, Istanbulu, Kievu, prevodi filmove i recenzira ih. Nevjerojatan je
Potokus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 21:21   #55
jesusmarijakristuš, pogledao sad trailer, pa koje je ovo govno, ne trebam niti gledat, sve mi je jasno

kakav filmski nepotizam i incest
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 21:21   #56
Quote:
LouReeth kaže: Pogledaj post
Ako sam dobro upratio Facerove nekadašnje upise, on se (profesionalno?) bavi umjetnošću prevođenja.
I objavljivani spisatelj, molit ću lijepo.

A i prevođenje je umjetnost. Look it up. Čak postoje i nagrade za to.

Nadalje, prevoditelji mogu bit slobodni umjetnici prema klasifikaciji zanimanja.

Dobro, a sad dosta prepucavanja. Moram radit. Prevodit. Nešto super (ne smijem otkrit što zasad) U Londonu.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 21:23   #57
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
jesusmarijakristuš, pogledao sad trailer, pa koje je ovo govno, ne trebam niti gledat, sve mi je jasno

kakav filmski nepotizam i incest
Ok, sad sam siguran da su Ajuto i ovaj Kaktus ista osoba.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 21:27   #58
Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
Ok, sad sam siguran da su Ajuto i ovaj Kaktus ista osoba.
moram se odmah ograditi, al što je je, lik je pravo osvježenje na sceni
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 21:27   #59
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
jesusmarijakristuš, pogledao sad trailer, pa koje je ovo govno, ne trebam niti gledat, sve mi je jasno

kakav filmski nepotizam i incest
Nažalost, takvi filmovi će hvaliti osobe koje fura ego i koje se osjećaju iznad drugih. Čisti elitizam.

Prevođenje nije umjetnost. Mislim, ako je prevođenje/kopiranje recenzije za ovaj film umjetnost, onda neka bude pošto si većinu prevario pošto ne putuješ po svijetu i gledaš filmove, ali važno da konstantno svima nabijaš na nos kako si ti svetski čovek koji gleda filmove po Londonu, Istanbulu, Dubaiu i obavezno to naglasiš, a većina recenzija koliko vidim i po ostalim temama su kopija nekih stranih. Jedino ako ne pišeš na tim stranim sajtovima, a sumnjam pošto su te osobe različite.
Potokus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 21:28   #60
ti snobofacer umjesto filozofiranja i kvazi spojlanja napiši bolje neš o fotografiji i sound designu...btw.black swan ima savršeno upotrebljiv sound design...

onaj ko sere po bardemu,a veliča đenilaw mora da se kuži u umjetnost više vrste....pa čoveče glumi i madafakin ed harris
Caecus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:38.