Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2007., 13:58   #81
pa sigurno će bit dio ljetne kolekcije, al sumnjam da će bit sve... jesenska je kolekcija ima već mjesec dana počela stizat u naše dućane. uostalom, kako će naše kokoše navalit, nakon tjedan dana im neće ni ostat puno ljtene robe
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 14:06   #82
Quote:
HUNTRESS kaže: Pogledaj post
pa sigurno će bit dio ljetne kolekcije, al sumnjam da će bit sve...
mislio sam da ce se popust odnosit samo na dio ljetne kolekcije...bilo bi vec tuzno da takav grand opening bude samo s kratkim rukavima
anubis00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 14:07   #83
ah, dok ja skužim....
e na to ti već ne znam odgovorit, iznenadit ćemo se u subotu (nadam se)
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 14:09   #84
Quote:
HUNTRESS kaže: Pogledaj post
ah, dok ja skužim....
e na to ti već ne znam odgovorit, iznenadit ćemo se u subotu (nadam se)
ugodno, nadam se...
good "hunting" u subotu zelim
anubis00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 14:21   #85
tnx
i tebi
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 17:50   #86
jel u topshopu isto sniženo 50%?haha
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 20:32   #87
ja mozda odem za dva tjedna. kad se malo guzva smanji.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 00:01   #88
e sta se prodaje u Tom Newyorker-u?? jel ima dobrih i kvalitetnih rabatinki tipa Levi`s 501, samo da su kvalitetnije jer oe mi se raspadnu nakon misec dana

i sto jos ima zanimljivo?
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 01:51   #89
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post
e sta se prodaje u Tom Newyorker-u?? jel ima dobrih i kvalitetnih rabatinki tipa Levi`s 501, samo da su kvalitetnije jer oe mi se raspadnu nakon misec dana

i sto jos ima zanimljivo?
U NewYorkeru se prodaju krpice za jednokratno nošenje
__________________
I see offline people.
Parah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 11:54   #90
Quote:
pahuljica kaže: Pogledaj post
jel u topshopu isto sniženo 50%?haha
u svakom topshopu ti je do kraja godine sniženje 10% ako si student i pokažeš im iksicu
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 12:54   #91
Ja sam u New Yorkera kupila 2 rebe i nakon 2 pranja od njih mogu napravit 4. Strava. Ali...u 6. misec sam kupila još 2 (vrag mi nije da mira) i stvarno su savršene i kvalitetne. Ovisi ti koja je marka, one šta nisu valjale bile su Fishbone a ove šta valjaju su Amisu. Cijena ista. Uglavnom ima štraca jeftinih (jednokratnih) ali može se nać i dobrih stvarih (isto jeftinih) da ti potraju (ja imam suknju neuništivu, kupaći kvalitetan, majcu dobru). Sve u svemu moraš kopat i birat. Al kad vidiš cijene (naročito na sniženju majce po 30 kuna) onda i ne možeš očekivat da ćeš tu robu nosit narednih 10 godina (a i dosadi).
Laurarossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 13:15   #92
pa meni ionako većina robe brzo dosadi i na kvalitetu jako pazim uglavnom samo kod kaputa i tenisica. za ostalo nisam baš voljna isprsit neke velike pare.
sigurno će se nać nešto u tog newyorkera i za mene
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 13:30   #93
Meni nije žao platit dobre čizme ili kaput (iako čizme nikad ne kupim u Splitu jer mi nije normalno da dajem pola plaće za to, npr. ove zime kupila sam u Grazu kožne čizme snižene sa 170 eura na 29), a za ove sitne stvari ne dam lovu, brzo dosade i precijenjene su. Zato je New Yorker zakon, za malo para moš se skroz dobro obuć. A moš i donje rublje neloše kupit (ne znam kako vi, al ja se grozim kad u našim dućanima vidim cijene finijeg rublja, nema šanse da dam pola plaće za par krpica, a tamo moš za 30-40 kuna kupit super komad). Malo sam prokopala na internetu Woman's secret šta će otvorit u Jokera, imaju super donje rublje po prihvatljivim cijenama. Barem nešto. Uz sve to, ovi dućani šta će otvorit barem imaju dobra sezonska sniženja pa se stvarno uvik nađe nešto.
Laurarossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 15:29   #94
uh nadam se..upravo se vratila iz grada,razočarana ponudom,nadam se da će nam kerum dat izbora..
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 16:14   #95
ja isto u gradu nisam skoro ništa našla. kupila jedino crnu tuniku za vanka u gracije, nakon što sam cijeli grad pročačkala u potrazi za majicom za vanka i kupila malu crnu torbicu u accessoiresa za 80m kunića. miss selfridge me razočarao. prije su imali baš lijepih stvari i cijene su bile koliko-toliko pristojne, a sad se razmahali, nisam našla finu majicu koja košta ispod 300 kn
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 16:37   #96
Quote:
Laurarossi kaže: Pogledaj post
zakon, za malo para moš se skroz dobro obuć. A moš i donje rublje neloše kupit (ne znam kako vi, al ja se grozim kad u našim dućanima vidim cijene finijeg rublja, nema šanse da dam pola plaće za par krpica, a tamo moš za 30-40 kuna kupit super komad). Malo sam prokopala na internetu Woman's secret šta će otvorit u Jokera, imaju super donje rublje po prihvatljivim cijenama. Barem nešto. Uz sve to, ovi dućani šta će otvorit barem imaju dobra sezonska sniženja pa se stvarno uvik nađe nešto.
Mene izluđuje kupovina donjeg rublja u Splitu. Ne bih nikad kupila štracu jer volim lijepo i kvalitetno donje rublje. Ne bih imala ništa protiv da dam te velike pare u Lisci ili Triumphu ali njihovo donje rublje mi je babasto i totalno nemaštovito. A skupo za popizdit.
I zato mi je jako žao što nemamo LaSenza donjeg rublja tu za kupiti. Na taj dućan sam naletila u Londonu i oduševila se. Sve što sam kupila, perem u vešmašini a ništa se nigdje nije raspalo. A grudnjaci su do 200 kuna. A kakvi grudnjaci, majkomila
__________________
I see offline people.
Parah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 17:28   #97
Quote:
Parah dox kaže: Pogledaj post
Mene izluđuje kupovina donjeg rublja u Splitu. Ne bih nikad kupila štracu jer volim lijepo i kvalitetno donje rublje. Ne bih imala ništa protiv da dam te velike pare u Lisci ili Triumphu ali njihovo donje rublje mi je babasto i totalno nemaštovito. A skupo za popizdit.
I zato mi je jako žao što nemamo LaSenza donjeg rublja tu za kupiti. Na taj dućan sam naletila u Londonu i oduševila se. Sve što sam kupila, perem u vešmašini a ništa se nigdje nije raspalo. A grudnjaci su do 200 kuna. A kakvi grudnjaci, majkomila
onaj u marmontovoj - tre orsi (ili kako se vec zove, drzi vise marki) ti je odlican...je malo skuplji, al ima izbora i sigurno nije babast
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 17:32   #98
Quote:
amber kaže: Pogledaj post
onaj u marmontovoj - tre orsi (ili kako se vec zove, drzi vise marki) ti je odlican...je malo skuplji, al ima izbora i sigurno nije babast
Tamo nisam ulazila još, ali hoću. Iako mi se po izlogu čini da drže samo za male sisice
Meni treba petica. Al ne ona talijanska, nego prava petica
__________________
I see offline people.
Parah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 19:52   #99
a DOra onaj dućan preko puta picarda i foto karioke?isto imaju dobre grudnjake,mislim da su Lor mar
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 19:58   #100
Quote:
HUNTRESS kaže: Pogledaj post
ja isto u gradu nisam skoro ništa našla. kupila jedino crnu tuniku za vanka u gracije, nakon što sam cijeli grad pročačkala u potrazi za majicom za vanka i kupila malu crnu torbicu u accessoiresa za 80m kunića. miss selfridge me razočarao. prije su imali baš lijepih stvari i cijene su bile koliko-toliko pristojne, a sad se razmahali, nisam našla finu majicu koja košta ispod 300 kn
ajme stvarno miss selfridge strava, topshop isto tako, neznam jesu li od kate moss hlače krojene kratke ili ja imam ogromne noge?,mango katastrofa,mislila sam si kupit onu basic bijelu i ljubičastu dolčevitu tek toliko da se opet ne vratim kući bez ičega, kad ono neki materijal ma neznam nemogu to opisat, al nije ka oni od lani sigurno,jer imam crnu i sivu.. i eh da kad sam te već quotala daj slikicu od torbice pliz
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:33.