Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2007., 21:48   #81
a misha mu.... nista od vas..

kak god.. saznala sam sto me zanimalo i svejedno hvala
strelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 15:04   #82
Quote:
Šapica kaže: Pogledaj post
Emosion, Charlieje larador retriver, ne zlatni retriver...
Ti nemaš pojma o psima!
Ne preseravaj se s kvazi znanjem jer ga nemaš već odi nauči osnove, CHARLIE JE ZLATNI RETRIVER OD 8 MJESECI!

Jebote, imam njegov RODOVNIK!
Valjda znam što mi je pas..
S druge strane kupljen je od najkvalitetnije uzgajivačice zlatnih retrivera u Hrvatskoj
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 01.12.2007., 15:07   #83
Quote:
luda riba kaže: Pogledaj post
Kira je

idealnolosa i suncheko dajte nam stavite slikice da ih vidimo

ja prihvacam Charlija u ekipu bas je slatki pasonja, Sapica nemoras odmah cjepidlaciti
Kae tebi, pa vi svi POJMA NEMATE O PSIMA!
Moj Charile je ZLATNI RETRIVER, ne LABRADOR VEĆ ZLATNI RETRIVER, DE PITAJ GOLDEN DROP, MODERATORICU, ONA MU POZNAJE I UZGAJIVAČICU.
Jadni vaši psi s vama neukima
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 15:07   #84
luda riba, ja se uopće nisam svađala ni natezala, samo me živciraju ljudi koji misle da su svi retriveri isti a nisu, itekako ima razlike...bilo, prošlo...


strelica, iz koje je uzgajivačnice malena pahuljica?...mislim da nije pametno nabavljati psa tako na brzaka i ne pripremljen...
Šapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 15:10   #85
Quote:
Šapica kaže: Pogledaj post
luda riba, ja se uopće nisam svađala ni natezala, samo me živciraju ljudi koji misle da su svi retriveri isti a nisu, itekako ima razlike...bilo, prošlo...


strelica, iz koje je uzgajivačnice malena pahuljica?...mislim da nije pametno nabavljati psa tako na brzaka i ne pripremljen...

Nemaš P-O-J-M-A!
Zato se radije prestani preseravati sa znanjem kojeg nemaš jer daješ krive informacije!
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 15:12   #86
gle, ipak sam malo duže u kinološkom svijetu nego ti...tvoj pas ima glavu labradora...

a tek sad sam pročitala da ima 9 mjeseci, tako da postoji mogućnost da je golden, ali ta glava mi nikako ne paše...
Šapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 15:13   #87
napiši iz koje je uzgajivačnice...

i daj obuzdaj hormone...
Šapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 15:16   #88
Ma ako si ti duže u kinološkom svijetu, onda sam ja Bill Gates
Pojma nemaš!

Moj pas je Golden Retriver i upitnost oko njegova porijekla mu nitko dosad nije osporio..
Ako si toliko duugo u kinološkom svijetu, onda bi definitivno trebala čuti i za Dailu Rochi, odnosno DellaFiumana u Rijeci, uzgojivačicu i svjetskog suca od koje sam kupila psa, kao i Ileanu(koja je također uzgajivačica i čiji su psi u rodu s mojim) i školicu na Kockici koju sada pohađa, ali i niz ljudi i nitko mu do tvog posta, nije osporio podrijetlo..
Pih
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 15:33   #89
ok, ok, što se odmah svađaš...zar te to stvarno toliko dirnulo u živac? moju krajevsku pudlu uspoređuju sa afganistanskim hrtom i portugalskim vodenim psom pa šta? zar bih trebala dignuti nos do neba jer se netko zabunio, a ne mu pristojno objasniti...

da, čula sam sam Dailu Rocchi, čak smo nedavno kontaktirale...

eto, priznajem, pogriješila sam, kasno sam vidjela da se radi o 9.-mjesečnom psu i da nije još cijeli formiran...
Šapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 16:01   #90
Quote:
Šapica kaže: Pogledaj post
luda riba, ja se uopće nisam svađala ni natezala, samo me živciraju ljudi koji misle da su svi retriveri isti a nisu, itekako ima razlike...bilo, prošlo...

.
ma dobro sve mi je jasno...
samo od kud sad tebi da ja mislim da su svi retrieveri isti ??????? tema je bila super dok ti nisi pomutnju napravila
__________________
...vodama vode vode me...
luda riba is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 23:14   #91
strelica, iz koje je uzgajivačnice malena pahuljica?...mislim da nije pametno nabavljati psa tako na brzaka i ne pripremljen...[/QUOTE]

da me pogresno ne shvatis, sve je doslo na brzaka jer se nisam nadala da cu je tako brzo uspjet dobiti, a odluka o nabavi goldena je odlagana godinama. tek kad su se zadovoljili svi preduvijeti zelja se pretvorila u stvarnost.
..ocekivala sam da cu morat rezervirat i cekat dok se oštene i utoliko je ovo bilo iznenada.

zbog cega te zanima uzgajivac?
(o tome bi radije na PM ak nije problem)
strelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 14:34   #92
pozdrav drustvo, malo cu sada stati u obranu sapice, no ne ljutite se pliz... ovo je samo najobicnija nazovimo ju "rasprava"

onako laicki sam primjetio da zlatni retriveri (goldeni) koji su izrazito bijeli a ne zlatni imaju kada su mladi daleko manje dlake ( zastavice ) u odnosu na svoje rodjake koji su puno vise zlatni
imam svoju teoriju zasto se to desava kod "bijelih-goldena" ali ako to javno iznesem uzgajivaci ce me docekati na noz
cak i kod odraslih sam vidio takva odstupanja ( jednom mi je jedna vlasnica objasnjavala da ima "kratkodlakoga retrivera" )

a Dalini psi ( daleko od toga da su loši ili neznam što ) imaju malo , malo "špicastiju" njuškicu od ostalih goldena

pa mi se cini da je sapica vidjevsi goldena koji je bijeli, beba u razvoju, jos uvijek bez pravoga formiranoga krzna a i slika mozda iz malo cudnoga kuta zakljucila da se radi o labradoru

inace sva ova moja zapazanja da jos jednom napomenem su nastala setajuci po parkovima.... i "cakulajuci" sa ostalim vlasnicima tih divnih stvorenja pa bili oni zlatni, bijeli, ovakvi ili onakvi.... sve ih obozavam
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 15:22   #93
Zašto bi ga htjela udebljati? Ne vjerujem da je baš toliko mršav jer ne može biti s obzirom na to da ga kvalitetno hraniš. Veći problemi nastaju kad se pas prekomjerno udeblja, tako da pazi da se to ne bi dogodilo.
 
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 11:28   #94
Quote:
idEalnoLosA kaže: Pogledaj post
2bubica: predivan ti je... 7mj i tako veliki... ajoj... moj balboa ima 10mj i totalno je mali i nije bas nesto debel. jede puuuuno ali isto toliko je i aktivan. kupila sam mu i vitamine i b kompleks ali uzalud, kilice nece na njega. uopce mi nije jasno, kako udebljati retrica?
ako pas nije "krupne gradje" nemoj ga debljeti, psi su kao i ljudi ima nas visokih, niskih, krupnih, sitnih.......
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 19:34   #95
balboa stvarno dobro papa, svaki dan mu kuham i uvijek ima suhe hrane u zdjelici. ali je isto tako i jako aktivan, zaigran... posto imam dva retrica, njih dvojica svaki dan divljaju vani najmanje 45min i vikendom ih odfuram na vixu pa tamo po pola dana mesetare po brdu i djipaju. ali malo malo sretnem nekoga takodjer s retricem koji je duplo veci od mojih pa me uvijek pitaju: kako su tako mrsavi? ovaj stariji ima 3,5god i varira izmedju 27-30kg sto je okej s obzirom na operirani kuk (displazija) ali ima i duzu i dlaku pa izgleda deblji, a mladji ima 10mj i nekih 32kg ali ne izgleda da ima tu tezinu jer ima kracu dlaku s obzirom na onog prvog.

a valjda je to okej...
idEalnoLosA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 20:34   #96
ma nemoj se uzbudjivati oko tezine, sve to ovisi o gradji od psa do psa
moj je sa nekih 10mj imao oko 40-41kg ali onda je izrasao do kraja i sada ima 19mjeseci i cca 39kg ali je zbilja krupan

iskreno jos nisam sreo goldena koji ima siri grudni kos i jace sape od moga.... no samim time pas je sporiji od ovih mrsavih itd....
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 18:37   #97
Danas smo dobili psa!
cucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 20:12   #98
iz koje uzgajivačnice? pretpostavljam da se radi o zlatnom retriveru ...
Šapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 20:15   #99
nažalost nije iz uzgajivačnice nego preko oglasa ali roditelji su sa rodovnicama
cucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 20:39   #100
ma nama uopče nije bitno što nije iz uzgajivačnice. važno je da je presladak i da ga klinci obožavaju iako piški po cijeloj kuči. ima sedam tjedana i malo sam zabrinuta kako čemo ga naučiti tražiti van, ili će to doči samo po sebi?
cucek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:24.