Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Pogledaj rezultate ankete: Razlomiti zbirne teme?
Da 5 83.33%
Ne 1 16.67%
Glasovatelji: 6. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2007., 01:57   #21
Hvala

Inace, tema ostaje, stavio sam link na nju u top temu s linkovima i onu s pravilima. Da ne bi bilo "nema teme"
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Old 15.04.2007., 02:06   #22
Student bi vas sve bannirao, unaprijed
Ken is offline  
Old 15.04.2007., 02:17   #23
Quote:
heheh kaže: Pogledaj post
mejsi cinis se kao neka pametna cura(i napaljena), ali ne vidim zasto bi neki student kroatistike trebao znati sta se radi na vjezbama iz fizike na feru
Hvala na komplimentima

Navela sam taj primjer jer ljudi očekuju da ako je netko student, automatski zna sve o svim fakultetima. Ne kažem da ovdje nipošto ne treba moderator student, samo želim pokušati ukazati na činjenicu da student nije informativni pult nego osoba koja zna neke stvari o svom faksu i nešto stvari o fakultetima koje pohađaju njegovi prijatelji i poznanici.
Maisie is offline  
Old 15.04.2007., 02:44   #24
ma treba vam jedan dugovjecni student-filozof, oni svasta znaju jer nemaju pametnijeg posla
tjeskobna pastrva is offline  
Old 15.04.2007., 03:34   #25
idejek je loš moderator, jer skoro svi moderatori osim njega djele kartone i banove.ad bi trebo ić smajlić, ali treba štedit na farbi:
imate čak i popis tema, al očito ima ljudi kojima je preteško kliknut na to i potražit svoj budući fakultet...
i da, mislim da pretjeruje, jer u ova puna 2 dana kolko je moderator, stvarno, ONO...
cosanostra is offline  
Old 15.04.2007., 03:39   #26
Kad nema kartona za otvaranje postojece teme

Osim toga nema nekih problema, vrijeđanja nema kao ni trollanja...
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Old 15.04.2007., 03:45   #27
Quote:
no idea kaže: Pogledaj post
Kad nema kartona za otvaranje postojece teme

Osim toga nema nekih problema, vrijeđanja nema kao ni trollanja...
a to tebe muči, a...
pa, kolko ja sam čuo, možeš dat custom infraction...nema kartona niti za nepismenost ili podržavanje risa, pa su se velki bodovi djelili...
cosanostra is offline  
Old 15.04.2007., 10:40   #28
Quote:
heheh kaže: Pogledaj post
gledaj, ovo stvarno ne bi komentira, al eto stvarno ne bi tija da netko pomisli nesto sta nisan reka, ne znan uopce kako ti odgovorit na nesto ovakvo, uopce se nisan nada da bi netko ovo moga shvatit kao neku vrst uvrede, gle u prvom trenutku stvarno sam te imao namjeru uvrijedit, i to dovoljno za jedan dobar ban, ali posto nisan nikad volio vrijedjati ljude (iako se volim salit, ali nikad s namjerom da uvrijedim nekoga) proc ces s pristojnim odgovorom...

nastojat cu ti ne zamjerit na ovakvom odgovoru, jer je vjerojatno ponukan krivim shvacanjem mojih rijeci, ali volio bi procitat rijec isprike, ipak si mislim prva koja me nazvala primitivcinom, a inace se jezim od takvih ljudi...



p.s. neke svoje odlicne prijtelje cesto nazoven purger, i s tim rjecima ih sigurno ne pokusavam uvrijediti...
Da..Ja tek danas čitam svoju poruku,a to mi se često zna dogoditi(nešto tipa kao mamurluk dan kasnije ) i..neugodno mi je.
No,to nije ništa nova i da, vjerujem da nisi htio uvrijediti,ali eto ja sam jučer bila malo u drugom filmu,pa ono..Ispričavam se
A što se tiče vrijeđanja..ne valja ti se s rogatima bosti
Emo§ion:D is offline  
Old 16.04.2007., 18:16   #29
Quote:
tjeskobna pastrva kaže: Pogledaj post
ma treba vam jedan dugovjecni student-filozof, oni svasta znaju jer nemaju pametnijeg posla
...ja pomažem idejeku na ovome pdf- u i podržavam sve što radi. Ovaj pdf nije ima moda, mislim tri mjeseca, tako da prvo treba stvari dovesti u red. Mnoge teme će biti pospojene, neke nakon par dana, a neke odmah. Tu isto tako apeliram i na vas koji postate, da prvo malo pogledate da li nešto slično onome što tražite već ne postoji...

...inače...ja sam dugovječni student filozofije tako da...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Old 16.04.2007., 23:11   #30
tak da se razmemo, ne?
tjeskobna pastrva is offline  
Old 21.08.2007., 17:11   #31
zasto ne razdvojit?

topic trznica za skolarce i studente je sav nekako zbrda zdola, tamo nac nesto ako nisi pratio topic od pocetka i nije bas lako pa kad bi se dalo razdvojit u dva topica barem - jedan za skolarce a jedan za studente??
znam da je puno posla ali ipak mozda?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Old 03.10.2008., 01:20   #32
gdje pise da se ne mogu 'rekalmirati' drugi forumi? tj. u mom slucaju, ni spominjati? neka mi pametnjakovic od MOD-a odgovori na PM, posto mi je topic obrisan bez ikakvog razloga, a stvarno je ljudski na PM postat razlog takvog cina. hvala
__________________
i was poor growing up... if i weren't born a boy, i would have nothing to play with
63M1N1 is offline  
Old 19.01.2009., 23:27   #33
ja bi jedan dijelic foruma za koji mislim da bi olaksao zivot mnogim studentima. mislim, znam da ima vec dosta tih postova: trazim cimera i bla bla, i da ima i oglasnika. ali bilo bi drugacije kad bi ljudi koji traze cimera napisali nesto o sebi, nesto sto im smeta, neke navike, da ipak se vidi tko kome pase, pa onda se moze na zajednicko trazenje stana. zapravo, ja bih pomoc da se otvori jedan takav topic. bas za trazenje i upoznavanje
lavinia_20 is offline  
Old 11.05.2010., 12:39   #34
Mene zanima zašto je maknuta moja tema koju sam jučer postavila? Naslov teme je Profesori EFRI-tračeraj
studentice is offline  
Old 31.10.2011., 16:07   #35
Prijedlozi i komentari moderiranja - zbirne teme

Dakle, pitanje je jednostavno - mislite li da zbirne teme funkcioniraju, ako ne - zašto i što biste vi po tom pitanju napravili?

Npr. ima već neko vrijeme da mi, moderatori, smatramo da tema sa stipendijama ne funkcionira, odnosno - ima previše stipendija u njoj, informacije je relativno teško iščitati itd. Moj prijedlog bi za tu temu bio da se razlomi na više tema tako da svaka od najviše spominjanih stipendija dobije zasebnu temu, a sve manje budu u jednoj - zbirnoj, ali kud i kamo manjoj zbirnoj.

Slažete li se sa mnom ili imate bolji prijedlog? Mislite li da bi trebalo još koju temu razlomiti?

Nadam se čim većem broju konstruktivnih komentara.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Old 01.11.2011., 13:49   #36
Mislim da bi trebalo razbiti i temu o studentskim domovima - jednu za Zagreb, jednu za ostale gradove.
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Old 04.11.2011., 13:05   #37
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Dakle, pitanje je jednostavno - mislite li da zbirne teme funkcioniraju, ako ne - zašto i što biste vi po tom pitanju napravili?

Npr. ima već neko vrijeme da mi, moderatori, smatramo da tema sa stipendijama ne funkcionira, odnosno - ima previše stipendija u njoj, informacije je relativno teško iščitati itd. Moj prijedlog bi za tu temu bio da se razlomi na više tema tako da svaka od najviše spominjanih stipendija dobije zasebnu temu, a sve manje budu u jednoj - zbirnoj, ali kud i kamo manjoj zbirnoj.

Slažete li se sa mnom ili imate bolji prijedlog? Mislite li da bi trebalo još koju temu razlomiti?

Nadam se čim većem broju konstruktivnih komentara.
Stipendije su dosta kompleksne i teško se snalaziti s njima ljudima koji već studiraju neko vrijeme a kamo brucošima. Puno birokracije i papira i natječaja, čak ni na njihovim stranicama nije sve baš jasno.

Možete ih podijeliti na stipendije koje daje grad,
stipendije koje daju strane organizacije i ambasade,
te državne stipendije.

Olakšat ćete uvelike pretragu, otvoriti ćete nekoliko tema ali će biti raslojene. U prvi post napisati potrebne informacije i ako nešto uistinu nije jasno, obratiti se.

Iskustva o određenim poslodavcima ili stipendijama, tj. fakultetima bi trebala biti u drugoj temi. Svakako se slažem da bi trebalo unijeti malo organizacije
Rendolf is offline  
Old 24.09.2014., 16:50   #38
Isprike na dizanju teme, ali ionako je top-tema , a ne znam gdje drugdje ovo pitati/napisati.

Ne znam znaju li moderatori, ali hrpa linkova na teme u "Pravila podforuma/Popis tema" vam ne radi. U URL-u navedenih tema je pogrešno napisano "showforum", a trebalo bi pisati "showthread" - kad se ručno napravi ta izmjena u browseru, linkovi se normalno otvaraju.

Možda biste trebali negdje naznačiti ovo, da ljudi znaju...ako vam se ne da ispravljati stotine linkova

Ako je ovo već prijavljeno, ispričavam se, idiot sam
Isah is offline  
Old 05.10.2014., 23:16   #39
Quote:
Isah kaže: Pogledaj post
Isprike na dizanju teme, ali ionako je top-tema , a ne znam gdje drugdje ovo pitati/napisati.

Ne znam znaju li moderatori, ali hrpa linkova na teme u "Pravila podforuma/Popis tema" vam ne radi. U URL-u navedenih tema je pogrešno napisano "showforum", a trebalo bi pisati "showthread" - kad se ručno napravi ta izmjena u browseru, linkovi se normalno otvaraju.

Možda biste trebali negdje naznačiti ovo, da ljudi znaju...ako vam se ne da ispravljati stotine linkova

Ako je ovo već prijavljeno, ispričavam se, idiot sam
ispravljeno je
__________________
Awakening
manchild is offline  
Old 30.11.2017., 12:06   #40
Moj post na temi o stipendijama nije trollanje. Rakkatakka se nasla uvrijedenom jer studira ff i vjerojatno je iznimka tog fakulteta jer kolko znam ide joj dobro. Poanta mog posta je bila da ff ne spada u stem i tu nikako ne zelim racunat inf znanosti, sta je ekvivalentno strpavanju zdravstvenog veleucilista s medicinom u isti kos.

Al ajde, jedno 4 g nisam dobila karton, sigurno sam trol sto posto.

Sent from my D5803 using Tapatalk
klarazd is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:51.