Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2013., 23:21   #1501
skoro je nemoguće uloviti tamo nekog od osoblja, pa ako mi netko može dati hint, bar poprilici - Lidl Vukovarska / Donje Svetice - gdje im stoji peanut butter?
tanveer is offline  
Old 04.07.2013., 08:40   #1502
zašto više nema onih malih (umjetnih ) aroma?

od cijelog paketa, trošila sam samo limun i vaniliju pa bi mi uvijek ostala hrpa gorkog badema i ruma
ako netko vidi u nekom od Lidlova, neka javi
Pepica is offline  
Old 04.07.2013., 10:33   #1503
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
skoro je nemoguće uloviti tamo nekog od osoblja, pa ako mi netko može dati hint, bar poprilici - Lidl Vukovarska / Donje Svetice - gdje im stoji peanut butter?
U svakom Lidlu to stoji uglavnom u dijelu s akcijama (di je i roba), bliže hladnjacima, a ponekad je bliže središnjem dijelu - kad ideš iz reda di je vino prema onom dijelu di počinje voće, škrinja za lisnato i sl.

Quote:
Pepica kaže: Pogledaj post
zašto više nema onih malih (umjetnih ) aroma?

od cijelog paketa, trošila sam samo limun i vaniliju pa bi mi uvijek ostala hrpa gorkog badema i ruma
ako netko vidi u nekom od Lidlova, neka javi
Ni ja ih nisam vidjela već neko vrijeme. Kao ni šećer u prahu.
Gipsyqueen is offline  
Old 04.07.2013., 13:43   #1504
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
U svakom Lidlu to stoji uglavnom u dijelu s akcijama (di je i roba), bliže hladnjacima, a ponekad je bliže središnjem dijelu - kad ideš iz reda di je vino prema onom dijelu di počinje voće, škrinja za lisnato i sl.
puno ti fala ali ništa mi nije jasno. kad uđeš u dućan, ravno naprijed daleko u dnu su hladnjaci; lisnato je u sredini tog niza hladnjaka uz stražnji zid. voće je u kašetama uz prolaz puno prije... ili misliš na duboko zamrznuto voće i lisnato? onaj zid uz škrinje gdje su prvo sirevi, pa maslac i jaja, pa ovih dana pivo?
tanveer is offline  
Old 04.07.2013., 13:56   #1505
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
puno ti fala ali ništa mi nije jasno. kad uđeš u dućan, ravno naprijed daleko u dnu su hladnjaci; lisnato je u sredini tog niza hladnjaka uz stražnji zid. voće je u kašetama uz prolaz puno prije... ili misliš na duboko zamrznuto voće i lisnato? onaj zid uz škrinje gdje su prvo sirevi, pa maslac i jaja, pa ovih dana pivo?
Roba na akciji je izdvojena i stoji zasebno u rashladnoj vitrini,neovisno o vrsti.
Zajedno sirevi,tijesto,salame....
Dlapek is offline  
Old 04.07.2013., 14:40   #1506
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Roba na akciji je izdvojena i stoji zasebno u rashladnoj vitrini,neovisno o vrsti.
Zajedno sirevi,tijesto,salame....
Da, ali to ne vrijedi za sve proizvode na akcijama kao ni za one na posebnim tjednima, tipa američki.
Ono što je za hladnjak, a na akciji je, uglavnom stoji skroz desno u hladnjaku, kraj suhomesnatog, uza zid i piše na narančastom papiru da je akcija.

Ona pita za američki tjedan, koji osim par nekih jogurta i šejkova uglavnom ima proizvode koji nisu za frižider.

Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
puno ti fala ali ništa mi nije jasno. kad uđeš u dućan, ravno naprijed daleko u dnu su hladnjaci; lisnato je u sredini tog niza hladnjaka uz stražnji zid. voće je u kašetama uz prolaz puno prije... ili misliš na duboko zamrznuto voće i lisnato? onaj zid uz škrinje gdje su prvo sirevi, pa maslac i jaja, pa ovih dana pivo?
U većini Lidl dućana u koje ja idem je ono što je na tjednima tipa američki na policama prije voća. Znači središnji dio dućana, prema donjoj trećini.
Neke stvari stoje i na kraju zadnjeg reda polica koje idu po sredini. Znači ako je pri dnu, na najdonjem zidu Lidla ogromni vodoravni hladnjak (tvrdi sir, mlijeko, salame) onda taman prije tog hladnjaka postoje police koje su okomite na njega, kao žičane košare. Nekad su proizvodi s tjedna u njima.
Znači bliže tom donjem hladnjaku, ne onom bočnom di su jaja, posni i maslac.
Gipsyqueen is offline  
Old 04.07.2013., 15:08   #1507
zahvaljujem

btw, htjela bih pronaći maslac od kikirikija i ako nije na akciji... pa ako ga netko uoči, nek se javi
tanveer is offline  
Old 04.07.2013., 15:37   #1508
U Lidlu ga inače nema. Samo kad je američki tjedan!
Gipsyqueen is offline  
Old 04.07.2013., 15:42   #1509
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Da, ali to ne vrijedi za sve proizvode na akcijama kao ni za one na posebnim tjednima, tipa američki.
Ono što je za hladnjak, a na akciji je, uglavnom stoji skroz desno u hladnjaku, kraj suhomesnatog, uza zid i piše na narančastom papiru da je akcija.

Ona pita za američki tjedan, koji osim par nekih jogurta i šejkova uglavnom ima proizvode koji nisu za frižider.
lac.
Povlačim se u kut pognute glave.
Zna se tko je meštar za Lidl.
Doduše,DD ti ozbiljno konkurira u kompetenciji naročito kad su frižideri u pitanju.
hehehehe
Dlapek is offline  
Old 04.07.2013., 16:11   #1510
Američki tjedan upravo u Lidlu, pročitajte novi katalog!
stBoni10 is offline  
Old 04.07.2013., 16:12   #1511
Quote:
split1999 kaže: Pogledaj post
Američki tjedan upravo u Lidlu, pročitajte novi katalog!
Nije li od ponedjeljka?
ifigenija is offline  
Old 04.07.2013., 16:15   #1512
Od ponedjeljka je. Split1999 nam je prerevan.

Dlapek
Gipsyqueen is offline  
Old 04.07.2013., 18:45   #1513
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
skoro je nemoguće uloviti tamo nekog od osoblja, pa ako mi netko može dati hint, bar poprilici - Lidl Vukovarska / Donje Svetice - gdje im stoji peanut butter?
I da ih nađeš najčešće nisu od nikakve koristi. Barem su moja iskustva takva. Ja se ložim na cappucino od karamele od krugera kojeg sam do sada našla samo u Lidlu i to samo povremeno. Zadnji puta kad je bio na akciji jedan djelatnik nije znao da uopće imaju tako šta i slao neka vidim tamo di stoje inače kave, ako nema tamo onda ni nema, a drugi djelatnik je govorio da to nije na akciji sada nego za tjedan dana.
Naravno da su imali taj cappuccino tada iako nije stajao sa kavama i da je bila tada akcija, a ne za tjedan dana, našla na kraju sama.

Uglavnom, mislim da bi Lidlu bilo pametno da malo educiraju svoje djelatnike šta imaju u trgovini i di stoji a ne da ljudi ko muhe bez glave bauljaju po trgovini i traže nekakav proizvod koji stoji na totalno debilnom mjestu koji nema veze s vezom.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 04.07.2013., 19:04   #1514
Ja imam pozitivna iskustva, mislim da sam već o tome pisala. Doduše, ja idem uglavnom u 3 ista Lidl dućana i zapamtili su me zbog posnog.
Gipsyqueen is offline  
Old 05.07.2013., 13:54   #1515
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Od ponedjeljka je. Split1999 nam je prerevan.

Dlapek
Je, u pravu ste od ponedjeljka je...!
stBoni10 is offline  
Old 05.07.2013., 15:26   #1516
Almdudler je fini, biljni... mislim da je 14kn 2l, kupio sam nekoliko komada jučer u Lidlu.
Podsjeća me na sok Alpina koji je bio genijalan i kojeg sam obožavao prije sto godina. Ah... :memoriz:
Deedy is offline  
Old 05.07.2013., 17:00   #1517
almdudler u bočicama od 0,5 l imate u frižiderima u Mulleru... naravno, skuplje je nego velika boca ali mislim da njih nemaju...

danas sam vidjela ovu čoksu kod nas, o kojoj sam pisala, cijena je 5.99 kn

https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...postcount=1476

i dalje ću ih kupovati u SLO
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Old 05.07.2013., 17:55   #1518
Je, veliki Almduddler košta na akciji 14 kn a u austriji košta nekih 5 kn..
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Old 06.07.2013., 01:04   #1519
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Je, veliki Almduddler košta na akciji 14 kn a u austriji košta nekih 5 kn..
Da, baš sam gledao akcijska ponuda, fakofajte s takvom akcijom po 14 kn za 2l.
Akcijska je u tom smislu što je kratkotrajna (do isteka zaliha). Po cijeni nikako.
Ajd, kupio- nek se dijete veseli. Ja, naime.
Deedy is offline  
Old 06.07.2013., 13:21   #1520
od kad uopće imaju dudlera u ponudi? primijetio sam da kad oni uvedu neki novi artikl da je on odmah na akciji, nebitno je li snižen ili nije. čudno shvaćanje akcije.
meni je akcija kad kupim 4 cigle Lavazze crema e gusto za 7 eurića u Carrefouru prije tjedan dana lucky bastard
x-type is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:42.