Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2010., 11:00   #61
Quote:
Hercegbosanac kaže: Pogledaj post
Pa meni je Reed bio dobar dok nije onako zajebo kapetana.Uvjek se držao onako vojniči,disciplinirano nasuprot svima.Ostatak posade se uvjek odnosi prema nadređenima onako prijateljski dok je on vojniččki i to mi je onako bilo cool!!!!!!
Da, vojnički i disciplinirano i, k tome, bio je spreman žrtvovati se za kapetana i misiju.
I onda, bez ikakvog smisla, izda i njega i misiju i sve što je prošao da bi Enterprise doživio uspjeh radi nečega što je bio u prošlosti.
Mislim da daljnja rasprava o njemu nema smisla jer nikada nećemo dokučiti zašto je to tako trebalo biti...
Ali, poslije toga mi je pao u očima...

__________________
Life sucks - if superheroes existed I'd be one - and then you die!
Spacegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 18:52   #62
Quote:
Spacegirl kaže: Pogledaj post
Da, vojnički i disciplinirano i, k tome, bio je spreman žrtvovati se za kapetana i misiju.
I onda, bez ikakvog smisla, izda i njega i misiju i sve što je prošao da bi Enterprise doživio uspjeh radi nečega što je bio u prošlosti.
Mislim da daljnja rasprava o njemu nema smisla jer nikada nećemo dokučiti zašto je to tako trebalo biti...
Ali, poslije toga mi je pao u očima...

Istina,nema se tz što više reć.SAmo mi je žao što su tako uništili lik!!!!!!
Hercegbosanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 19:49   #63
Danas sam gledao ˝Balance of terror˝(TOS) strašna epizoda.Priča je baš ono prava(kao i svaka s Vulkancima i Romulancima).Al jedan detaljčić me je onako baš zaokupirao.Ono kad Enterprise puca nasumično u romulanski brod i onda slika pokaže unutrašnjost romulanskog broda i vidi se kako od detonacija pada zemlja,prašina ili nešto slično s krova sobe.Al ono kad se granatira rov pa ona pržina pada,to mi je bilo onako baš....!!!!
Hercegbosanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 22:55   #64
Quote:
Hercegbosanac kaže: Pogledaj post
Danas sam gledao ˝Balance of terror˝(TOS) strašna epizoda.Priča je baš ono prava(kao i svaka s Vulkancima i Romulancima).Al jedan detaljčić me je onako baš zaokupirao.Ono kad Enterprise puca nasumično u romulanski brod i onda slika pokaže unutrašnjost romulanskog broda i vidi se kako od detonacija pada zemlja,prašina ili nešto slično s krova sobe.Al ono kad se granatira rov pa ona pržina pada,to mi je bilo onako baš....!!!!
E, to ti Romulanci koriste posebnu štukaturu za završne radove svojih ratnih brodova. To ti je k'o u nas azbest; može se sve srušit, al' se neće zapalit...
__________________
Life sucks - if superheroes existed I'd be one - and then you die!
Spacegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 13:01   #65
Quote:
Hercegbosanac kaže: Pogledaj post
Danas sam gledao ˝Balance of terror˝(TOS) strašna epizoda.Priča je baš ono prava(kao i svaka s Vulkancima i Romulancima).Al jedan detaljčić me je onako baš zaokupirao.Ono kad Enterprise puca nasumično u romulanski brod i onda slika pokaže unutrašnjost romulanskog broda i vidi se kako od detonacija pada zemlja,prašina ili nešto slično s krova sobe.Al ono kad se granatira rov pa ona pržina pada,to mi je bilo onako baš....!!!!
i ja pogledo jučer ! prebolesno !!!!
riba87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 14:41   #66
Quote:
Spacegirl kaže: Pogledaj post
E, to ti Romulanci koriste posebnu štukaturu za završne radove svojih ratnih brodova. To ti je k'o u nas azbest; može se sve srušit, al' se neće zapalit...
Hehehehehehehe, dobra.
__________________
You can't go to bed with the devil without having sex.
vjeko1701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 15:32   #67
Quote:
Spacegirl kaže: Pogledaj post
E, to ti Romulanci koriste posebnu štukaturu za završne radove svojih ratnih brodova. To ti je k'o u nas azbest; može se sve srušit, al' se neće zapalit...
Hahahaha,ko zna može bit.Al kad sam to vidio...!!!!!!!hah
Hercegbosanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 03:32   #68
sad opet gledam enterprise. negledam citavi nego samo od trena kad pocinje xindi story arc.
prije bi uvik počima od prve sezone i odusta.
sad idem kroz 4-5 epizoda dnevno. 3 i 4 sezona rulaju. nije mi jasno zasto nisu nastavili s petom sezonom? i kako to da nije rasta broj gledatelja jer su epizode postajale sve bolje i bolje?
koliko je ovdi jos ostalo materijala za dobru priču...
bigboom is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 18:09   #69
konacno sam dosao do 3 sezone nakon mucenja sa prve dvije (iako, nisu sve lose, ima i ok epizoda) i jedno mi nikako nije jasno, iako se isto proteze kroz sve ST-ove

zasto, ali jebemu ZASTO, uvijek na away misije idu kapetan + minimalno jos jedan visoki casnik

omiljeno mi je kad u shuttlu lete:
archer
t'pol
trip
malcolm

da, ziher bi 4 najvisa casnika isla u jebenom satlu na nepoznatu planetu
Padrone is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 19:39   #70
mene najviše zabavlja kad je s njima neki no-name pa se sama sa sobom kladim na koji će brutalan i krvav način poginuti..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 19:53   #71
To u Entu i nije tako cest slucaj. Ali TOS je bio urnebes po tom pitanju S uvijek istom radnjom, Kirk se osveti ubojici, uhvati zenu s planeta, povali i krene dalje. Nikad nisu objasnili gdje su obnavljali posadu, trebali su doc na kraj serije sa cca 200 clana posade

TOS, moras ga voljeti
Breezer Boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 19:57   #72
Quote:
Breezer Boy kaže: Pogledaj post
To u Entu i nije tako cest slucaj. Ali TOS je bio urnebes po tom pitanju S uvijek istom radnjom, Kirk se osveti ubojici, uhvati zenu s planeta, povali i krene dalje. Nikad nisu objasnili gdje su obnavljali posadu, trebali su doc na kraj serije sa cca 200 clana posade

TOS, moras ga voljeti
Da, u startu sam bila zabrijala da sam na TNG topicu.. moraš priznati da su i oni potamanili legije ensigna.
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 23:33   #73
Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
konacno sam dosao do 3 sezone nakon mucenja sa prve dvije (iako, nisu sve lose, ima i ok epizoda)
pa nisu prve dvije sezone uopće loše, mislim da se često nepravedno podcjenjuju
trekkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 16:33   #74
pogledao kompletan ent konacno i mogu samo reci:



par zamjerki:
1) ameri su glupi, al ono , totalno - jebote serija je nenadjebiva i onu ju ukinu
2) koji, o boze, koji od scenarista je odlucio da Trip pogine na onako debilno umobolan nacin? zar nisu mogli malcoma rade ubiti, on mi se ionako nije svidao


zadnja epizoda nije bas takav uzas kak ste tu pricali, ocekivao sam neko sranje, zapravo nije losa (da je moglo puno bolje, je - al nije prelosa)
i odlicna stvar mi je bila pogledat zadnju epizodu i vidjet zadnju scenu gdje su T'Pol i archer i njihov zagrljaj bez rijeci i nakon toga pogledat ponovno prvu epizodu i vidjet njihov prvi kontakt i cuti prvu recenicu Archera prema T'Pol:
" Ti ne znas kako bih te rado sada odalamio"
(imao sam neki cudni prijevod, a ne sjecam se kak je rekao na engleskom)

i pitanje - ima li kakva knjiga gdje se radnja nastavlja ili je paralelna radnja - znaci da je rijec o Archeru i njegovoj posadi
Padrone is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 19:50   #75
Mislim da ima nekih stvari, al nije to to.
__________________
You can't go to bed with the devil without having sex.
vjeko1701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 22:49   #76
Upravo gledam epizodu "Shuttlepod One", di Tucker nešt melje oko toga kak je Cochrane Amerikanac, i kak se ne sjeća da su se Europljani bavili radom u vezi warp pogona: "No Brits, no Italians, no Serbo-Croatians."
Charobniak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 15:11   #77
Da, ko da impliciraju neku Neo-Yugu za vrijeme trećeg svijetskog. Il su samo ignorant. Makar je Scott Bakula podrijetlom Hrvat, valjda baš ga nisu roditelji ućili o korjenima.
__________________
You can't go to bed with the devil without having sex.
vjeko1701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 15:08   #78
Opet sam pregledao ENT. Još par epizoda do kraja i već sad namjeravam izbjeći zadnji epizodu jer uništi cijelu seriju. Iako serija odstupa od starih serijala, ima ono nešto, originalna je bez obzira na star predložak, prizemljenja koliko god ST serija može biti. It's closer to home. Sviđa mi se prikazivanje kako su određeni "protokoli" nastali, formiranje saveza, ne uplitanje u druge kulture, Reed alert, etc. Iako nisam neki zaluđeni ST fan (Voyager je bio prvi serijal koji sam pogledao, isto tako serijal koji me navukao na SF), prvenstveno zbog patetike koja tu i tako bode u oči te jeftinoće produkcije, serija definitivno zabavi.

Treća sezona STE je definitivno najbolja sezona od svih ST serijala. Mračna against all odds atmosfera je dosegla vrhunac u toj sezoni. Stand alone mi unište dojam, ali sve u svemu, treća sezona mi ostaje najdraža.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 15:13   #79
Ponovit ću, prva sezona je sranje, kao i sve uključujući i TNG te DS9,a tek kasnije počne bolje.

Zašto uvijek iznova tkao,teško je reći...
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 01:27   #80
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Ponovit ću, prva sezona je sranje, kao i sve uključujući i TNG te DS9,a tek kasnije počne bolje.

Zašto uvijek iznova tkao,teško je reći...
možda zato što ekipa nije uigrana
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:15.