Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2016., 12:18   #81
ima i drugih foruma

inače forum.hr je i prije skirvao postove korisnika jer si morao ići na advanced search umjesto na brzi izbornik.
9009 is offline  
Old 30.04.2016., 09:15   #82
maknuli ste obavijest. ali pretraživanje i dalje ne radi. što je s tim?
My Name Is... is offline  
Old 30.04.2016., 11:16   #83
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
maknuli ste obavijest. ali pretraživanje i dalje ne radi. što je s tim?

Također postavljam pitanje.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Old 30.04.2016., 13:41   #84
Obavijest je postavljena tako da automatski nestane na određeni datum (što je u ovom slučaju zadnji dan u mjesecu) i po potrebi se produžuje dok god se ne riješi taj problem sa tražilicom.
Budući da taj problem sa tražilicom očito još nije riješen obavijest će se sigurno produžiti do kraja idućeg mjeseca (31. svibnja).
Znači navedeni datum nije dan na koji će taj problem biti riješen već je samo obavijest postavljena da stoji do istog i produžuje se ako nema promjene.
I dalje se ništa ne zna o tome kada će tražilica biti vraćena.
Mystery phantom is offline  
Old 01.05.2016., 13:25   #85
Kaj uz svu tehniku i tehnologiju ne možemo "biti vezani" uz našu vuru?
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Old 01.05.2016., 13:35   #86
Forum hr svaki dan sve jadniji. Inače za drage mi stranice ne palim AdBlocker (čak i kliknem na reklame) ali za forum sam ga ipak aktivirao. Što ih isto ne spriječava da mi u pozadini ide zvuk nekog stenjanja, neka očito sneaky reklama. Užas, fkt užas. Kao da nije dovoljno što izgleda isto kao pred 10 godina, ispada da je manje funkcionalan danas. Nikad se nisu riješili neki problemi tipa neprevođenost do kraja (za što doslovno treba pola sata posla), otežano dodavanje slika, nepostojanje plus-minus sistema na postove (bilo bi super vidjeti da manchild na svojih 25 000 ili koliko već postova ima možda 25 pluseva )... itd itd.
Ali ovo sada, samo pokazuje ne nesposobnost, već bahatost i dizanje ruku od ovog foruma. Ako ne mare za isti, neka ga prodaju nekome. No imati najjači forum u regiji a biti maćeha...
BramaFix is offline  
Old 01.05.2016., 17:45   #87
Očito je da se forum gasi. Ako želite ostati u kontaktu sa nekim ljudima koje ste upoznali na forumu sad je pravo vrijeme za razmjeniti informacije. Jer lako je moguće da foruma ubrzo nestane.
__________________
.....žensko.....
ajduk a šimić is offline  
Old 01.05.2016., 22:48   #88
Ako hocete citat tude postove i svoje stare postove, odite na random topic, opsujte nekom nesto, dobijte ban od par danas i sve ce vam radit super. Bio sam baniran tri dana i sve sam mogao, citat svoje stare postove, citat tude postove, sve radi savrseno. Cim mi je ban istekao Tapatalk je otisao na kvasinu, a preko desktopa ne mogu opet nista vidjet
Henryj is offline  
Old 01.05.2016., 22:52   #89
Evo, uvelo se nagradni program za banirane forumaše a vi cvilite da se ništa novog ne događa već deset godina
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 02.05.2016., 03:14   #90
Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post
To što na obavijesti stoji taj datum, to ne znači da će opcija taj dan biti i vraćena. To je samo datum kada obavijest istječe, a on se može produžiti ako bude potrebno, ali i promijeniti bilo kada, stoga nema nikakvu ulogu u tome kada će opcija pretraživanja biti vraćena.

I već vam je rečeno i zbilja nema smisla kako je netko ovdje napisao, da moderatori kopipejstaju jedno te isto diljem foruma.
Fino piše u obavijesti da je opcija isključena PRIVREMENO i da će uskoro biti vraćena.

Znači, bit će vraćena, ne trollajte s postovima da je opcija trajno isključena i ne širite dezinformacije.
Opcija je isključena jer za to postoji dobar razlog, a koji je to točno razlog, administracija vam ga nije dužna reći. Kada se riješi problem, opcija će biti vraćena, a vi obaviješteni o tome. I to je to.
Za forum koji ima broj korisnika i aktivnost koliko i ovaj, privremeno znači jedno poslijepodne, maksimalno tri dana. Tri mjeseca bez vjerojatno najbitnije komponente koju jedan forum može imati sve je samo ne privremeno. Isto tako, način na koji se administratori odnose prema korisnicima ovog foruma apsolutno je sramotan. Nitko se ne osjeća dužnim pružiti korisnicima ni minimalne informacije, baš nikoga ne smeta manjak transparentnosti i komunikacije.
Dylan01 is offline  
Old 02.05.2016., 03:55   #91
Ajme koga briga. Ima još riba u moru, kao da je forum.hr jedina... Ne radi, ne radi, big deal. To što se već na pet stranica svi žale sigurno neće ništa promijeniti. Zašto? Jer nikome zaduženom za ovaj forum nije stalo, ni ovako ni onako. Deal with it or move on. Nema treće opcije.
Ćisto Sumljam is offline  
Old 02.05.2016., 13:13   #92
tako je
ima drugih foruma...
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Old 02.05.2016., 15:19   #93
Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
tako je
ima drugih foruma...
npr.?...
Dylan01 is offline  
Old 02.05.2016., 15:59   #94
Sramota,samo produzuju.sad opet pise 31.5
Cini mi se da nista od toga da ce se to sve raspast
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Old 02.05.2016., 16:05   #95
Meni su zakeljili karton za trollanje kad sam rekao da se ta opcija nece ni vracat, da samo prodaju maglu. Mogu samo da kazem na sve to: hi hi.

Najjace mi je kako se modovi ponasaju bahato kad ih se pita, doslovno se ignorira clanove i samo kelji kartone.
Henryj is offline  
Old 03.05.2016., 08:21   #96
Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
tako je
ima drugih foruma...
I mene zanima, rado bi otišla sa ovog
Splicanka123 is offline  
Old 07.05.2016., 22:44   #97
:w

Bok ljudi. Mislim da više neću dolaziti na ovaj forum. Nažalost, ovaj forum je svoje dao, a ja sam se preselio na Bugov forum jer me zapravo to jedino i zanima.

Nemojte žaliti za mnom, ionako nisam ni jednu reklamu vidio zbog adBlockera.
gigra is offline  
Old 08.05.2016., 20:01   #98
jel ovo sa Facebook lajkanjem nešto novo

jeste, ići ću lajkati random postove i time se hvaliti na Fejsu.

ma svako toliko ovaj Forum napravi nešto zbog čega je sve gori. da barem ima neki forum s više korisnika, ni sekunde se ne bih ovdje vratio.
BramaFix is offline  
Old 12.05.2016., 02:49   #99
Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post
To što na obavijesti stoji taj datum, to ne znači da će opcija taj dan biti i vraćena. To je samo datum kada obavijest istječe, a on se može produžiti ako bude potrebno, ali i promijeniti bilo kada, stoga nema nikakvu ulogu u tome kada će opcija pretraživanja biti vraćena.

I već vam je rečeno i zbilja nema smisla kako je netko ovdje napisao, da moderatori kopipejstaju jedno te isto diljem foruma.
Fino piše u obavijesti da je opcija isključena PRIVREMENO i da će uskoro biti vraćena.

Znači, bit će vraćena, ne trollajte s postovima da je opcija trajno isključena i ne širite dezinformacije.
Opcija je isključena jer za to postoji dobar razlog, a koji je to točno razlog, administracija vam ga nije dužna reći. Kada se riješi problem, opcija će biti vraćena, a vi obaviješteni o tome. I to je to.
Ovo boldano - jel se šališ? Znači mi smo tu zbog vas a ne obrnuto?

Znači umjesto objašnjenja i davanja barem djelomično realnog razloga da ljudi znaju o čemu se radi, servira se bahati odjeb svisoka? To je formula za kvalitetno upravljanje forumom u formi mi vlast vi podanici ima da ste kuš? Really?
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Old 12.05.2016., 10:28   #100
Quote:
BramaFix kaže: Pogledaj post
jel ovo sa Facebook lajkanjem nešto novo

jeste, ići ću lajkati random postove i time se hvaliti na Fejsu.
Tu sam već nekih osam godina i to sa FB postoji bar četiri. Ne vidi se sa uključenim UO ili ABP, though.
CLS_Rocket is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:15.