Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2012., 15:09   #1
Javne tajne - 10 najseksi Rvatica

RTL televizija jednostavno ne prestaje isporučivat. RTL vas nikad neće
iznevjeriti, uz njega nikad niste sami. Uvijek kad si tužan i nemaš kamo poći
popij nešto i kreni na RTL - izvući će vam osmijeh na lice.

Najnovija showbiz emisija Javne tajne - 10 najseksi Hrvatica iz tjedna u tjedan, dobri poznavatelji hrvatskog šoubiznisa na duhoviti će način komentirati ljude i teme.

Svaka epizoda ima formu top liste sa 10 pozicija. Tako će gledatelji u prvoj epizodi otkriti koje su najseksi Hrvatice u ovom trenutku. Na popisu vrhunskih nalaze se i neke koje ne bismo očekivali u svijetu zabave jer su - pravnice! Gledatelji će saznati koja branša dominira među atraktivnim ženama i koja je od njih trenutno najseksi.

Evo i trailer da vidite što vas čeka :
http://www.rtl.hr/video/najave/24102...eksi-hrvatica/


Naravno, format emisije je prekopiran do zadnjeg detalja od američkih kolega koji su slične stvari vrtili po MTV-u prije 10 i više godina. Highlight svega je što "poznati" komentiraju "poznate" a tu se tek krije treš potencijal. Dakle to su sljedeći :

- Nenad Korkut - ugledni ortoped, a široj javnosti poznatiji kao popularni modni kritičar, u prvoj emisiji sinoć neprocjenjivi trenutak kad
naš Nenad tetkastim glasićem objašnjava kako on nije guzni nego sisni tip i pokazuje rukama kako voli velike, meni se uvijek činilo da njemu kurac viri iz očiju ali možda se varam.

- Mario Petreković - wannabe funny faca kojem priznajem da ponekad i uspije u tome

- Marina Orsag i Jadranko Glavačević - "urnebesno zabavan i duhovit" dvojac iz komičarske skupine Sve 5 koji su svojim duhovitim opaskama začinili prvu epizodu

Tu je naravno i dizajnerski dvojac Aleksandar & Ivan (ELFS) - vjerovali ili ne dečki su daltonisti ali ih to ne ometa u uspješnoj karijeri modnog dizajna.

- Ivana Nobilo Cetinski - aaah, što reći o bivšoj gospođi Cetinski, čim se mogla udati za onu ljigotinu od tipa...

- Zrinka Pavlić - TV kritičarka koja je jedini svijetli moment ove komentatorske grupice, žena je prejaka...





Ali da naše ljepotice ne bi bile zapostavljene, ako slučajno niste gledali titulu najseksi u prvoj epizodi ponijela je Nataša Janjić :

partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 15:13   #2
gledala sam jučer i taman mislila zaljepit' na instant treš.

malina grahek među top 10?



meni ona liči na onu iz planeta majmuna.
da, ljubomorna sam.


korkutova izjava mi je bila epic.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 15:16   #3
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Tu je naravno i dizajnerski dvojac Aleksandar & Ivan (ELFS) - vjerovali ili ne dečki su daltonisti ali ih to ne ometa u uspješnoj karijeri modnog dizajna.
Vjerujem, stoga moj zadnji post na modnom kutku

Quote:
Ali da naše ljepotice ne bi bile zapostavljene, ako slučajno niste gledali titulu najseksi u prvoj epizodi ponijela je Nataša Janjić :
Kako je to moguće?! Zar nije najljepša Rvatica Seve Regionale. Pogotovo jer ne možemo otvorit novine, bez da pročitamo članak o tom kako ima manje kila nakon poroda nego prije trudnoće.
__________________
Grumpy Čke :D Čke na facebooku
anako is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 15:18   #4
Quote:
anako kaže: Pogledaj post

Kako je to moguće?! Zar nije najljepša Rvatica Seve Regionale. Pogotovo jer ne možemo otvorit novine, bez da pročitamo članak o tom kako ima manje kila nakon poroda nego prije trudnoće.
Ševka je bila čini mi se treća, ipak je ovo lista koja će mnoge iznenaditi...
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 15:20   #5
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
malina grahek među top 10?


korkutova izjava mi je bila epic.
Ta meni ne bi bila ni u prvih 100, ne kužim čemu toliko velika eksponiranost dotične. Što je najjače od svega uspila je upecati nekog lovaša i vrlo brzo sve sjebati...

A što reći za Nenada...
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 15:35   #6
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
gledala sam jučer i taman mislila zaljepit' na instant treš.

malina grahek među top 10?



meni ona liči na onu iz planeta majmuna.
da, ljubomorna sam.
A biži ; taman fino sjednem nakon tog opranog duplog prozora, srčem pivu i eto, izbacim sve uz salvu smjeha!!!
Al, je, bome liči; i ne, ja nisam ljubomorna !

Ali, ali,No.1, čim su spomenuli crvenokosu, pa look Grace Kelly,odmah sam znala da je Jajnićka u pitanju iako, nema mi nimalo smisla,nimalo, ne da nije lijepa, ne da nema uopće fine crte lica nego je totalno bzvze!!! Ono, reala, jedna od tisuće treba kaj po cesti hodaju. Iako, ljepotice na stranu,vrli modni znalci su hebeni treš!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 15:41   #7
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post

malina grahek među top 10?
Poše tebe, pa ELFSi ocjenjuju:
__________________
Grumpy Čke :D Čke na facebooku
anako is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 15:41   #8
No kojih su to 10 najseski Rvat'ca, jel zna tko napamet?
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 15:46   #9
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
No kojih su to 10 najseski Rvat'ca, jel zna tko napamet?
uz navedene sjećam se pišekice, helene šopar i jadranke sloković.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 15:50   #10
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
No kojih su to 10 najseski Rvat'ca, jel zna tko napamet?

Sjećam se da je još bila Ševka, Lana Banely, Ines Huskić.
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 15:50   #11
Izgleda da nisam IN, jer za veliku većinu nikad nisam ni čuo.
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 07:42   #12
Iako je proglašavanje takve emisije trashom naizgled zicer, stvar je u biti sasvim dobro napravljena. :partibrejker:

Manje-više nitko od komentatora se nije ufurao u nekakvu ozbiljnost izbora (ironično, ljudi koji to ovdje pljuckaju kao trash, uzrujavaju se jer je odabrana ova ili ona, a nije ona ili ova... ) - dapače, skoro svi su se dobro zajebavali, bilo je dovoljno fakat duhovitih komentara (Zrinka )... Pristojno odrađeno.

Još da maknu ono dvoje navodnih stand up komičara... .
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 15:03   #13
večeras 10 najseksej rvata. :diraČu se:
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 16:20   #14
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
večeras 10 najseksej rvata. :diraČu se:
Branko Uvodić mora bit među njima, mora!!
ocean_size is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 16:29   #15
Quote:
ocean_size kaže: Pogledaj post
Branko Uvodić mora bit među njima, mora!!
Ako je tu Branko onda to ne može proći bez drugog barda hrvatskog tv prijenosa Drage Celizića.
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 17:05   #16
Kladim se da će Cigi biti među 10.
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 20:03   #17
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
- Zrinka Pavlić - TV kritičarka koja je jedini svijetli moment ove komentatorske grupice, žena je prejaka...
Ex-moderatori foruma.hr u akciji

Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
gledala sam jučer i taman mislila zaljepit' na instant treš.

malina grahek među top 10?
Bila je prekrasna djevojčica do negdje...tlinaeste
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 16:14   #18
AuPicku

meni je bilo najjace kad cu poceli vikat za jadranku MILF,MILF
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 16:15   #19
Quote:
ocean_size kaže: Pogledaj post
Branko Uvodić mora bit među njima, mora!!
ovo sam tek sad uocila



di se njega sjetis


Partijaneru :Mario Petreković - wannabe funny faca kojem priznajem da ponekad i uspije u tome

molim te potkrijepi ovu izjavu jer sam ocito prespavala taj dio di on to uspijeva
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 16:48   #20
Quote:
Kuzerica kaže: Pogledaj post

Partijaneru :Mario Petreković - wannabe funny faca kojem priznajem da ponekad i uspije u tome

molim te potkrijepi ovu izjavu jer sam ocito prespavala taj dio di on to uspijeva
Nisu mi loši u ovim reklamama za pivu, recimo ona kad za Božić od boljih polovica dobiju ono što su "uvijek željeli", al da je lik naporan do bola to stoji.
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:17.