Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2011., 10:04   #81
Quote:
Royal Sense kaže: Pogledaj post
Cekamo cetvrtak...
a ako do cetvrtka ne bude bolje i ako
doktori nista ne budu znali
javi mi se u inbox,pa cu ti rado dat par savjeta
i preporuka
sutra ide u bolnicu pa ti javim, a gle sad krvnu sliku: prije 15 dana- Erc 4.07, a optimalno je 4.34-5.72, Hb 96 a optimalno je 138-175 .........

Nova krvna slika od jucer: Erc 3.37, Hb 76. A zeljezo je samo 2.0 a treba biti 11.0-32.0

A nitko nista nezna. sigurno cu se javiti ako nista ne nadu, jer on gubi krv. hvala
sun and shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 13:06   #82
Quote:
sun and shine kaže: Pogledaj post
sutra ide u bolnicu pa ti javim, a gle sad krvnu sliku: prije 15 dana- Erc 4.07, a optimalno je 4.34-5.72, Hb 96 a optimalno je 138-175 .........

Nova krvna slika od jucer: Erc 3.37, Hb 76. A zeljezo je samo 2.0 a treba biti 11.0-32.0

A nitko nista nezna. sigurno cu se javiti ako nista ne nadu, jer on gubi krv. hvala
Sve upucuje na anemiju,samo ovisi koju.
Svakako se javi sa rezultatima
Royal Sense is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 19:01   #83
Anything?
Vec sam par puta skicnula na temu,a od tebe ni traga.
Nadam se da je sve ok!
Royal Sense is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 16:28   #84
Quote:
Royal Sense kaže: Pogledaj post
Anything?
Vec sam par puta skicnula na temu,a od tebe ni traga.
Nadam se da je sve ok!
zao mi je sto nisam javila, uglavnom, nisu ga htjeli u cetvrtak zadrzati u bolnici, samo su mu dali transfuziju krvi na sto je dobio alergijsku reakciju .
Da bi u subotu opet dozivio napad i zavrsio na hitnoj i u bolnici, ali nece u pulsku bolnicu pa sam isla po njega u nedjelju, ionako mu nikakve pretrage nisu radili.
U ponedjeljak opet mora na transfuziju.......
Bojim se nemam vise snage za to
sun and shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 11:45   #85
Quote:
sun and shine kaže: Pogledaj post
zao mi je sto nisam javila, uglavnom, nisu ga htjeli u cetvrtak zadrzati u bolnici, samo su mu dali transfuziju krvi na sto je dobio alergijsku reakciju .
Da bi u subotu opet dozivio napad i zavrsio na hitnoj i u bolnici, ali nece u pulsku bolnicu pa sam isla po njega u nedjelju, ionako mu nikakve pretrage nisu radili.
U ponedjeljak opet mora na transfuziju.......
Bojim se nemam vise snage za to
prestrasno...jojjj.....
jel ima kakve bolove u trbuhu?
isto ga ti poskropi sa krstenom vodom i zamoli svecenika da izmoli molitvu protiv uroka..nista mu nemoze ona naskoditi...
Bubica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 00:54   #86
Quote:
Bubica30 kaže: Pogledaj post
prestrasno...jojjj.....
jel ima kakve bolove u trbuhu?
isto ga ti poskropi sa krstenom vodom i zamoli svecenika da izmoli molitvu protiv uroka..nista mu nemoze ona naskoditi...
patriarh petar iz zd
__________________
koliko ja mogu izmišljati...tesla je nula za mene...
MICA PUIS! is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 21:25   #87
http://www.mensur-osmani.co.cc/2009/07/rtl.html - Pogledajte si taj link, samo nemojte da ga zovete na broj 0958179843 ali mu pišete na tu adresu:[email protected] jel je prevarant, samo vam pokupi pare. U Bosanskoj Dubici ima i svoju pajdašicu u tome, neku Sanelu, koja za njega izrađuje nakit za vas kao zaštitu. On piše da lječi i istjeruje zlo koranom i da ti da zaštitu. Negdje na forumu sam i pročitao, da je moguće da to uopće nije taj isti čovjek i ako već neko stupi s njim u kontakt da mora od njega tražiti osobnu iskaznicu da to provjerite. Ljudi ne nasjedajte!
3230 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 16:19   #88
Jesu napravili kolonoskopiju? Mozda nije do uroka nego do neadekvatnog lijecnika koji ga vodi. I cijela prica je cudna, dati nekome transfuziju krvi, pa ga pustiti doma s alergijskom reakcijom, ne zadrzati ga u bolnici...

Ako je istinita, hitno skupiti sve nalaze i traziti misljenje drugdje, prije nego babe i hodze....
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 02:23   #89
Dakle urok NIJE definitivno.
Anemican je.
Ljudi se razboljevaju,to je dio zivota i svakome se nekad desi u nekom obliku.
Kad vidim da ljudi tako olako posumnjaju na uroke (koje kako fol svaka treca baba zna da napravi ,a i da skine) u danasnje doba znanstvene osvjestenosti, nije mi dobro .

To sto su mu tako na brzinu dali tranfuziju pa ga nakon alergijske reakcije poslali kuci mi izaziva uzasavanje. :O
Ako je to zaista vjerno docarano , pod hitno otici u privatnu kliniku po drugo misljenje i drugi tretman.
Da znam , mala beba ,troskovi , privatnici kostaju ,ali bolje i uzet kredit ili zajam pa dati novce za zdravlje ,nego dati hodzi (ili bilo kome ) da skida nepostojeci urok.
toliko od mene.
pozz ,i nadam se da ce sve biti dobro uskoro
__________________
We are the Borg. Resistance is futile.
heli is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 17:01   #90
vidovnjakinja jadranka osijek

Ima li netko iskustva s vidovnjakinjom Jadrankom iz Osijeka? Pogađa li točno budućnost, kakva je, koliko naplaćuje?
evelyn123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 23:12   #91
Pozdrav

Ja idem kod gđe Jadranke godinama i prezadovoljna sam.Žena je izuzetno pristupačna i draga, i što je najvažnije jako je dobra u tome šta radi.Došla sam do nje na nagovor prijateljice koja je inače skeptična prema proricateljima sudbine, ali kada mi je ona rekla da joj je govorila takve detalje da je skoro pala sa stolice, morala sam otići.Najvažnije od svega je da detaljno govori o budućnosti isto kao i o prošlosti.Detaljna je i vremenski nije ograničena.Možete ju pitati šta god želite.Meni je jako puno pomogla.
Bubulubu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 19:53   #92
Quote:
Bubulubu kaže: Pogledaj post
Ja idem kod gđe Jadranke godinama i prezadovoljna sam.Žena je izuzetno pristupačna i draga, i što je najvažnije jako je dobra u tome šta radi.Došla sam do nje na nagovor prijateljice koja je inače skeptična prema proricateljima sudbine, ali kada mi je ona rekla da joj je govorila takve detalje da je skoro pala sa stolice, morala sam otići.Najvažnije od svega je da detaljno govori o budućnosti isto kao i o prošlosti.Detaljna je i vremenski nije ograničena.Možete ju pitati šta god želite.Meni je jako puno pomogla.
I kako stupiti u kontakt s njom? Na koji princip radi i koliko naplaćuje usluge?
only-me is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 07:22   #93
Quote:
only-me kaže: Pogledaj post
I kako stupiti u kontakt s njom? Na koji princip radi i koliko naplaćuje usluge?
pridružujem se pitanju ,ako može odgovor na pp
Hvala!
Leda13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 10:42   #94
Pozdrav

Šaljem odgovore na pp.
Bubulubu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 15:09   #95
Može li mi netko, molim, poslati kontakt gospođe Jadranke na pp.
Zahvaljujem
tea908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 22:13   #96
Isto tako, molim njezin broj i kontakt na pp...hvala.
snjezrom is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 09:56   #97
Plizzz ako može i meni, jako me zanima..
patric is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 11:44   #98
Može i meni, please?
__________________
"If all else perished, and he remained, I should still continue to be; and if all else remained, and he were annihilated, the universe would turn to a mighty stranger: I should not seem a part of it."
JaneNox is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 18:48   #99
E ljudi, vjerojatno puno kasnim na ovoj temi, ali jel sve u redu? Kakvi su rezultati?
Razored is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 22:49   #100
poslano svima na pp
evelyn123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:35.