Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2013., 17:01   #1
NU2 - Jadranka Kosor

Gošća emisije Nedjeljom u dva je saborska zastupnica Jadranka Kosor. Govorit će o ulasku Hrvatske u Europsku uniju, problemima oko uhidbenog naloga te s tim u vezi ponašanja Milanovićeve vlade. Osim toga u emisiji će biti riječi o aktualnim društvenim temama, od saborskih aktivnosti do sudske odluke u aferi švicarski franak.
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 17:57   #2
Ovo će joj biti prvi intervju kao heroine ljevice, i vjerujem da će je voditelj maziti i ići u rukavicama
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 18:21   #3
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ovo će joj biti prvi intervju kao heroine ljevice, i vjerujem da će je voditelj maziti i ići u rukavicama
Bit će zanimljivo usporediti emisiju s njom iz 2004. sa ovim prekosutra.

Onda ju je nagazio nemilosrdno...
šišćevap is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 18:25   #4
a i pozivao je Aco nju kad je bila premijerka pa je odbijala!
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 19:44   #5
Kako god da bude već vidim kako će dežurni samoprozvani domoljubi biti u transu jer je "Jadranka rasturila izbezumljenog Stankovića".
Skeewe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 19:49   #6
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Gošća emisije Nedjeljom u dva je saborska zastupnica Jadranka Kosor. Govorit će o ulasku Hrvatske u Europsku uniju, problemima oko uhidbenog naloga te s tim u vezi ponašanja Milanovićeve vlade. Osim toga u emisiji će biti riječi o aktualnim društvenim temama, od saborskih aktivnosti do sudske odluke u aferi švicarski franak.
A što očekivati od njizi, veličati će naše puzanje u EU, dok ovaj narod stenje pod teretom siromaštva!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 21:11   #7
Ovaj put je Stanković sigurno neće rasplakati. Kako neki ljudi nemaju ni trunke ponosa i samopoštovanja!
Konstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 21:44   #8
Valjda će pustiti emocije s lanca kao i na dan ulaska u EU

Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ovo će joj biti prvi intervju kao heroine ljevice, i vjerujem da će je voditelj maziti i ići u rukavicama
Danas se svašta trpa pod ljevicu. Nije tu vidjelo ni LJ od ljevice.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2013., 10:06   #9
Premijerka izmišljene i ne izabrane vlade & ministrica obitelji, branitelja i međugeneracijske solidarnosti (glupog li izraza)

U emisiji će biti da ne želi govoriti o Sanaderu niti svojim kolegama u HDZ-u jer eto to nije korektno pošto oni nisu u studiju da se "brane", pa će lupetati kako nam je EU bila jedina opcija i kako su nam od 1.7. procvjetale ruže i poteklo med i mlijeko, zatim bi mogla malo brbljat kako je ona pomogla mnogim braniteljima (je da, ali onima tipa Minhenska bojna).
Onda bi trebao na red doći i stan gdje je isprašila van dvojicu onih likova. Tu će pripremiti takvu obranu da će je i drug Stanković morati prekidati i moliti da skrati maksimalno.
Neka nam kaže otkuda joj diploma? Dali je i ona to riješila kao Glavašev sin?

Vjerujem da će u jedan sat uspjeti toliko toga nasrati da će se i drug Stanković početi gušiti pred kraj emisije

ps: krumpir salata
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2013., 14:20   #10
I Kosorici puna usta Regije
sampinjon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2013., 14:22   #11
Quote:
sampinjon kaže: Pogledaj post
I Kosorici puna usta Regije
Pa njezina polovica mandata je i utrla puteve istoj
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2013., 14:23   #12
Gospoja Vlaisavljević reče: "Stabilnost i mir su stupovi Europske Unije"

Zatim: "Nije istina da ulazimo u EU na koljenima"

Jbt zar mi živio u dvije različite države?
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2013., 14:32   #13
Sad se šupči SDP-u. Koliko će vremena proteći prije nego uzme njihovu člansku iskaznicu jer su svi oni bili u SKPH?
sampinjon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2013., 14:41   #14
Kosoričina kuknjava je već postala dosadna. Ja sam jadna žena, razvedena žena, mene nitko ne cijeni jer živimo u muškom svijetu, bila sam cijelo vrijeme sama, ja sam Pale sam na svijetu, nitko me nije podržavao...i zato je najbolje da odem napraviti krumpir salatu
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2013., 14:43   #15
Čuo sam neke glasine da će Jaca Milanu u njegovu buduću stranku. Ali iskreno nekako sumnjam u to..
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2013., 14:49   #16
Ljudski gledano, ako postoji nešto kao što je ljudstvo u politici, Jadranki Kosor mogu samo skinuti kapu i ništa više. Što je ta žena sve morala proći nakon što ju je mnogoštovani gospodin Smranader postavio među beskrupulozne i dobro blatom korupcije uprljane vukove.

Što se tiče Stankovića, čovjek je sve o sebi rekao u emisiji u kojoj je ugostio gospođu, jednu od inicijatora akcije "U ime obitelji". Za onakvo ponašanje novinara javne televizije, jednostavno nemam riječi. Čovjek je jednostavno izgubio kredibilitet i autoritet.
__________________
"Otada sam gurnuo nos kojekuda, ali neka me vrag odnese ako sam našao puno toga što bi se dalo usporediti sa mirisom pseće šape. To je miris idiotskog i neiscrpnog optimizma."
NeaSnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2013., 14:53   #17
Quote:
NeaSnow kaže: Pogledaj post
Ljudski gledano, ako postoji nešto kao što je ljudstvo u politici, Jadranki Kosor mogu samo skinuti kapu i ništa više. Što je ta žena sve morala proći nakon što ju je mnogoštovani gospodin Smranader postavio među beskrupulozne i dobro blatom korupcije uprljane vukove.
Kud Ivo, tud i ja
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2013., 14:56   #18
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Kud Ivo, tud i ja
Je, samo je super činjenica da oni koji su Ivu strpali među rđave rešetke ništa rđavo nijesu pronašli kod gospođe Kosor.
__________________
"Otada sam gurnuo nos kojekuda, ali neka me vrag odnese ako sam našao puno toga što bi se dalo usporediti sa mirisom pseće šape. To je miris idiotskog i neiscrpnog optimizma."
NeaSnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2013., 14:59   #19
Svaka čast tko može gledat taj davež.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2013., 15:06   #20
Dosadna je

Najbolji dio emisije

Stanković: Je si li bili zavedeni političkim erosom Ive Sanadera?

Jaca se smješka.

gareton is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:40.