Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2016., 17:06   #3161
http://www.index.hr/sport/clanak/hul...va/902826.aspx
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 17:07   #3162
Ma po svemu bi tribali proc liso. Samo u ovoj drzavi je sve moguce pa tako i to da za ubojstvo dobijes lozu sjedalo do ministra a za baklje zatvor.
Gledajuci sav ovaj cirkus sve mi je jasnije da u ovoj drzavi nikad nece bit bolje. I da ce guske u magli jos dugo tumarat. I to sa ocalama za sunce.
sumanuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 19:08   #3163
pa ako nije sramota pomoć ak se ovo zakomplicira... koja kuna bi se lako trebala skupiti
ipak, vjerujem da je ovdje većina bila ljuta kaj su baklje bile slabe kvalitete tako da ni pomoći ne bi trebalo bit problem
__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 13:02   #3164
U Kaznenom zakonu RH stoji da svaki njen građanin koji vani napravi nekakvo kazneno djelo, a da ga vani ne kazne, u određenim okolnostima te ako tako odluči državno odvjetništvo, može biti procesuiran u Hrvatskoj. Načelo "ne bis in idem"(ne dvaput isto) ovdje ne vrijedi jer momci nisu procesuirani u Francuskoj(bar ne koliko ja znam).
Ali ljudi moji džabe mi pričamo o zakonima i sucima. Zna se kako to kod nas funkcionira. Zna se tko je postavljao suce još devedesetih i kome je većina njih duboko u džepu(čast iznimkama). Zakon i pravda davno su rekli zbogom navijačima. Tako da me ovo nimalo ne čudi. Kroz zadnjih desetak godina imao sam više situacija koje su me kao navijača dovele u problem. Da nisam evidentiran kao takav vjerojatno ne bi ništa od toga fasovao. Dakle zalud pričamo o pravima i zakonima kada same institucije koje ih pišu i one koje ih provode iste koriste kako im drago. Nažalost, situacija je takva kakva je i moramo se držat zajedno i pomagat si koliko možemo jer, kao što vidite, svi drugi će vam okrenut leđa.
Želim puno sreće momcima u pritvoru gdje god bili i apeliram na sve da im pomognu kako mogu.
__________________
Policia para quem precisa?!?
coa86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 14:01   #3165
Quote:
supporter kaže: Pogledaj post
vidim da se piše o nekakvim hapšenjima
pa jel moguće da naša policija hapsi nekog zato kaj je napravio sranje tamo negdje
jel to znači da ako prođem kroz crveno u portugalu da će me se i tu kaznit
malo sam zbunjen
kažeš da će me se I tu kaznit
znači da si već kažnjen u portugalu, pa mislim da ne možeš I RH ili odakle već pišeš. druga je stvar što si mahnit, pa u Portugal ideš autom
jopaUM`94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 19:52   #3166
ako ima neko kakav info za novačnu pomoć momcima za jamčevine ili odvjetnika neka pošalje na private.
callahan 4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 08:10   #3167
Quote:
callahan 4 kaže: Pogledaj post
ako ima neko kakav info za novačnu pomoć momcima za jamčevine ili odvjetnika neka pošalje na private.
također!
braćo uz vas smo! nedajte se!
__________________
Blago gladnima i žednima pravednosti:
oni će se nasititi!
(Mt 5,6)
znanje1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 11:28   #3168
http://www.index.hr/sport/clanak/mes...zu/903223.aspx
novemb is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 12:19   #3169
Nebitno jel ovo istina ili nije, zamislite koliko bi pomogao borbi protiv hns-a neki naš igrač da odluči napustit reprezentaciju...

novci,novci....
i zato, ko ih jebe...
Avenger1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 15:18   #3170
šupci da izađu vanka sa svime ispali bi heroji , ovako su samo sitne duše

ali neka, bez navijača nikad ništa neće osvojit i tako im i triba
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 16:52   #3171
Quote:
znanje1 kaže: Pogledaj post
također!
braćo uz vas smo! nedajte se!

Ako imate barem kakav broj računa za dečka iz Šibenika
Sky-line is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 16:35   #3172
Quote:
Sky-line kaže: Pogledaj post

Ako imate barem kakav broj računa za dečka iz Šibenika
http://www.nogometplus.net/nogometpl...ni-zatvor.aspx
Sky-line is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 19:15   #3173
Quote:
Avenger1987 kaže: Pogledaj post
Nebitno jel ovo istina ili nije, zamislite koliko bi pomogao borbi protiv hns-a neki naš igrač da odluči napustit reprezentaciju...

novci,novci....
i zato, ko ih jebe...
Pa imaju dovoljno novaca u svojim matičnim klubovima, pogodio si u srž, živo me zanima koji će se prvi suprostaviti šefovima..
studeni1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 19:16   #3174
Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
šupci da izađu vanka sa svime ispali bi heroji , ovako su samo sitne duše

ali neka, bez navijača nikad ništa neće osvojit i tako im i triba
Potpisujem od riječi do riječi.Prodane duše...
studeni1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 19:19   #3175
Probio je led za njim će i ostali, ne mogu zamislit Luku da to napravi, nadam se da griješim..
studeni1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 22:35   #3176
Svi mi koji smo odrastali uz utakmice reprezentacije Hrvatske smo slušali o tom fenomenu, o tom nekakvom kultu reprezentacije sa kojim smo mi Hrvati blagoslovljeni za razliku od naprimjer naših najljućih rivala Srba. I taj nam kult dakako ne omogućuje da naš desni bočni pretrči 100 metara ispod devet sekundi, ali nam u startu omogućuje psihološku prednost nad protivnikom koja njih natjera da automatski natrpaju gaće kad ugledaju kockasti dres.

E pa znate što, on je zbilja i postojao. Barem u našim očima. Svi su nas se bojali i tako smo nekad i pristupali utakmicama. Jer mi smo Hrvati, mi smo Hrvatska. Što znači da smo mi zakon i naše ime ovdje odsad znači pravda. Ta zabluda nam je omogućila da jedan Otto Barić odvede skupinu neviđenih antitalenata na europsku smotru 2004. u Portugalu i odigra časno tri utakmice u skupini i bez obzira na ispadanje svi smo bili zadivljeni što je jedna takva nogometno bijedna momčad držala Francuze u šahu do posljednjih minuta i povela protiv Engleza u zadnjem kolu skupine. A tu je dakako i Pršo, novi urbani mit nogometnih zanesenjaka, čovjek koji je došao od nikud i odjahao ravno u legendu.

Čak i ona toliko opjevana generacija vatrenih iz 1998. godine koja se okitila svjetskom broncom nije bila skupina nogometnih genijalaca kako se danas govori mladima koji se toga ne mogu sjećati. Bila je to solidna skupina kvalitetnih igrača, ali daleko od neke nogometne kreme svjetskog nogometa. Šuker je već bio preselio na klupu Reala u to vrijeme, Boban kao i uvijek, vječno u rotaciji Milana, zvijezde na zalasku, daleko od jednog Rakitića i Modrića koji su danas u svom primeu i glavni kreatori igre dva najvažnija kluba današnjice, Real Madrida i Barcelone.

Ali imali su to nešto, što ova skupina igrača nema!

Slabljenje tog kulta moglo se već namirisati u Bilićevoj eri. Bilo je nas koji smo se tješili onom velikom pobjedom u Istanbulu i časnim partijama protiv Italijana i Španjolaca, kasnije i finalista tog istog prvenstva, mada smo duboko znali da je sve izgubljeno pošto je Mamić osvajao i proširivao svoju moć da bi uskoro svi oni, od izbornika do igrača postali nebitni u njegovoj privatnoj igri. Demonstracija moći. Zato molim vas, prestanite mi spominjati Čačića jer ovdje ne pričamo o sporednim likovima.

Mamić je jedan od najvećih primjera zašto moramo paziti kako odgajamo svoju djecu. Kako im usaditi zdravu ambicioznost koja se neće vremenom pretvoriti u kronični poremećaj osobnosti i neutaživi egoizam.

Mamić je to nešto zvano kult nepovratno uništio. Tu i tamo blesne koji flash koji nam podgrije nadu da još nije sve izgubljeno, poput Ćorluke koji bi onog dana prije iskrvario na terenu nego izašao iz igre, ali sve je to premalo. Novac je postao prebitan. (Sasvim moguće da je oduvijek bio najbitniji, samo što mi mali i nebitni to nismo shvaćali i vjerovali smo u bajke)

Onda promatram njega kako mi se kezi sa onim svojim lažnim porculanskim zubima. Žao mi ga bude. Koliko god to ludo zvučalo dijelimo ja i Mamić puno toga zajedničkog. Kad gledam onaj video isječak iz jedne od epizoda Malnarove noćne more gdje drži u krilu Jajana, jednog od heroja Zagreba sa margine društva i plačući s' njim tješi ga zbog oca kojeg ovaj nikad nije upoznao ja vidim čovjeka koji je imao potencijala postati mnogo više od najvećeg zla hrvatskog nogometa, personifikacije bolesne ambicioznosti i čovjeka koji je uspio unišititi jedan kult, jednu strast i emociju koja se - barem u mom slučaju - nikad neće vratiti. Usput uništio mi je i ljubav prema nogometu općenito jer u trenutku dok ja ovo pišem Island - jedna od najljepših nogometnih priča ovog desetljeća - igra svoju najveću utakmicu u povijesti, četvrtfinale europskog prvenstva protiv domaćina Francuske, a mene to baš nimalo ne uzbuđuje.
Nogueira is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 18:23   #3177
https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=5224

Riazor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 10:51   #3178
Ako UEFA za rasizam/"rasizam" daje veće i sustavnije kazne i ako je repstacija zbog toga na rubu izbacivanja iz svih natjecanja, onda bi se isti kriterij etiketiranja maloumnicima mogao primijeniti i na "pravovjerne" koji su gromko skandirali "cigani - cigani" i još k tome "prvi krenuli u fizički obračun s bakljašima", dakle pokrenuli tuču na tribini usred prvenstva.
I koji su repstanciju u Osijeku "u divnoj atmosferi" koštali i više love i dvije utakmice praznih tribina. Maloumnici, teroristi, orjuna, pritvor, kazne, ukidanje građanskih prava? Izaberite, budite pravednici.
Ako netko kaže da "netko, orjuna, Jovanović" pokreće nepodobna skandiranja, onda treba pitati Đo Šimunića, neprocjenjivog člana stručnog stožera, koji je himself koštao HNS skoro kao baklje na EP - tko ga je instruirao. I problem riješen.
__________________
Quod nocet, saepe docet
štancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 09:05   #3179
Talking

Quote:
Avenger1987 kaže: Pogledaj post
Nebitno jel ovo istina ili nije, zamislite koliko bi pomogao borbi protiv hns-a neki naš igrač da odluči napustit reprezentaciju...

novci,novci....
i zato, ko ih jebe...
http://www.vecernji.hr/nogomet/lione...revare-1097355

Heroj a ne zlocinac hahaha
-bobetko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 11:00   #3180
Quote:
štancer kaže: Pogledaj post
Ako UEFA za rasizam/"rasizam" daje veće i sustavnije kazne i ako je repstacija zbog toga na rubu izbacivanja iz svih natjecanja, onda bi se isti kriterij etiketiranja maloumnicima mogao primijeniti i na "pravovjerne" koji su gromko skandirali "cigani - cigani" i još k tome "prvi krenuli u fizički obračun s bakljašima", dakle pokrenuli tuču na tribini usred prvenstva.
I koji su repstanciju u Osijeku "u divnoj atmosferi" koštali i više love i dvije utakmice praznih tribina. Maloumnici, teroristi, orjuna, pritvor, kazne, ukidanje građanskih prava? Izaberite, budite pravednici.
Ako netko kaže da "netko, orjuna, Jovanović" pokreće nepodobna skandiranja, onda treba pitati Đo Šimunića, neprocjenjivog člana stručnog stožera, koji je himself koštao HNS skoro kao baklje na EP - tko ga je instruirao. I problem riješen.
Taj Joe je za 80% navijača heroj, i to je najtragičnije... Pa ovi u Izvan Kontrole prodaju majicu s njegovim likom, katastrofa...
__________________
HAJDUK SPLIT ULTRAS
SD369 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:57.