Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2011., 20:13   #41
može jedno i drugo...
za školovane navijače Ferenščica, a za klošare Ferenčica
gomsZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 20:39   #42
a jel Peščenica il Pečenica?
resurrection is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 02:25   #43
Došla su doba kada odete do trafike ili knjižare i kupite si sjajni samoljepljivi papir, dođete doma, naškrabate si neš i onda to isprintate. Eto takva su crna doba došla, kad si sva'k može praviti navijačke naljepnice po volji. Ali bez obzira na to i dan danas postoje istinski navijači kolekcionari naljepnica.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 08:31   #44
Quote:
resurrection kaže: Pogledaj post
a jel Peščenica il Pečenica?
za tebe uvijek Republika Peščenica, a za gladne pečenica..
ukoliko imate pitanja o Š/Č ili naljepnicama na pm da ne ubijate temu...

nekoliko za razmjenu ako ima zainteresiranih.
http://i51.tinypic.com/24nfslh.jpg
Feren(š)čica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 10:25   #45
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
Došla su doba kada odete do trafike ili knjižare i kupite si sjajni samoljepljivi papir, dođete doma, naškrabate si neš i onda to isprintate. Eto takva su crna doba došla, kad si sva'k može praviti navijačke naljepnice po volji. Ali bez obzira na to i dan danas postoje istinski navijači kolekcionari naljepnica.
Došla su doba da navijači skupljaju naljepnice, to mene muči...
chelios is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 11:17   #46
Quote:
chelios kaže: Pogledaj post
Došla su doba da navijači skupljaju naljepnice, to mene muči...
Jel to problem u navijačima kolekcionarima? Postoje otkako znam za sebe i to je za svaku pohvalu.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 11:22   #47
Meni je nogometni đir da netko skuplja šalove, dresove, ulaznice sa tekmi, zastavice klubova... te "nalje" mi se ne uklapaju u tu priču nekako. Ok, napravi se nekoliko motiva, udari se serija naljepnica i kad se ode na gostovanje udariš tu i tamo koju da se vidi. Al kad gledam ovo da jedna skupina ima po tisuću naljepnica...
chelios is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 11:25   #48
Quote:
chelios kaže: Pogledaj post
Došla su doba da navijači skupljaju naljepnice, to mene muči...
Možda to i nije tak loše, prije sam kao klinac skupljal one "samolepljive sličice" G.Milanovac... fudbal 9o, Italija 90 i.t.d.

Kad sam u Trstu 1994.g kupil Supertifo i dobil uz njega 10 navijačkih naljepnica bil sam sretan kao malo dijete, nekih grupa s naljepnica više niti nema tipa Crusaders Parma ili Area Juve... već mi 16 godine stoje na ulaznim vratima i dosta ljudi se zagleda u njih prilikom izlaska. Sjećam se istu godinu i bbb. fan klub radi naljepnice s onim chelsea čelavcem.

Nekome od 16 godina takve naljepnice razvijaju kreativnu inteligenciju i godinama poslje mogu isplivati orginalne idee za tribinu... sve je to relativno nema ništa loše u tome ako to navijači-klinci upražnjavaju.
1ofApril is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 11:28   #49
Ma nije to loše, samo se neki zanesu previše s njima
chelios is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 09:30   #50
http://i54.tinypic.com/11lqx6t.jpg
lunatic-vrapče is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 18:32   #51
Quote:
resurrection kaže: Pogledaj post
a jel Peščenica il Pečenica?
A jesi ti ne pismen ili nepismen?
TuljanBoys is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 00:22   #52
Imam već dosta ulaznica koje skupljam, sad su mi razvrstane po kuvertama, ali htio bi to negdje spremiti bolje, jel postoji neki album za kolekcionare i sl. da se može negdje kupiti? Nešto kao npr. album za slike, fino staviš u najlon i tako razvrstavaš po stranama itd.
Vulpo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 00:44   #53
bolje su kuverte
http://img819.imageshack.us/img819/7444/img3605w.jpg
Irriducibili is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 01:17   #54
naravno da imaš albume...nije mi sad u blizini da ti slikam, ali nešto slično kao albumi za slike, samo što nema utora za svaku kartu pojedinačno, već je jedna stranica kao cjelina...
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 09:15   #55
Je, znam to, to su one folije za papir A4 kaj ima u knjižarama, al nekak mi to nije to. Ajde da su bar podijeljene na 3 dijela pa da po stranicu staviš 3 ulaznice bilo bi ok.

@Irriducibili
Tak nekak imam i ja trenutno ali mi je nepraktično, moram to sve vadit pa tražit pun kufer ak hoću malo osvježit memoriju, hehe..
Vulpo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 09:47   #56
Quote:
Vulpo kaže: Pogledaj post
Je, znam to, to su one folije za papir A4 kaj ima u knjižarama, al nekak mi to nije to. Ajde da su bar podijeljene na 3 dijela pa da po stranicu staviš 3 ulaznice bilo bi ok.

@Irriducibili
Tak nekak imam i ja trenutno ali mi je nepraktično, moram to sve vadit pa tražit pun kufer ak hoću malo osvježit memoriju, hehe..
Imaš one velike foto albume za svadbe npr. Koštaju stotinjak kuna, al su prilično debeli i kvalitetni, velike tvrde stranice na koje se lijepi sadržaj ljepilom, a onda preko dolazi prozirna folija. meni osobno najbolja stvar za čuvanje.
FBlashkovich67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 10:09   #57
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._8299409_n.jpg
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._7713842_n.jpg
__________________
Teče, teče Neretva, sve do plavog Jadrana, nosi pozdrav Hrvatskoj, mojoj zemlji jedinoj. HRHB.
Deutstirke is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 12:53   #58
Quote:
1ofApril kaže: Pogledaj post
Možda to i nije tak loše, prije sam kao klinac skupljal one "samolepljive sličice" G.Milanovac... fudbal 9o, Italija 90 i.t.d.

Kad sam u Trstu 1994.g kupil Supertifo i dobil uz njega 10 navijačkih naljepnica bil sam sretan kao malo dijete, nekih grupa s naljepnica više niti nema tipa Crusaders Parma ili Area Juve... već mi 16 godine stoje na ulaznim vratima i dosta ljudi se zagleda u njih prilikom izlaska. Sjećam se istu godinu i bbb. fan klub radi naljepnice s onim chelsea čelavcem.

Nekome od 16 godina takve naljepnice razvijaju kreativnu inteligenciju i godinama poslje mogu isplivati orginalne idee za tribinu... sve je to relativno nema ništa loše u tome ako to navijači-klinci upražnjavaju.
Ja sam imao brdo naljki, cijela vrata prepuna... Onda se stan preuređival, ošla vrata, ošle naljke...

Najdraža mi je bila Irriducibili ili ES Lazio (više se ne sjećam) koju sam u Bergamu skinuo u kavezu i na unutarnjem dijelu spitke dofurao u Zagreb, zajedno s BNA original šalom koji sam izmjenio s nekim Talijanom usred one gužve, nereda i sranja. Šal imam još uvijek. Baš piše BNA socio.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 13:10   #59
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Ja sam imao brdo naljki, cijela vrata prepuna... Onda se stan preuređival, ošla vrata, ošle naljke...

Najdraža mi je bila Irriducibili ili ES Lazio (više se ne sjećam) koju sam u Bergamu skinuo u kavezu i na unutarnjem dijelu spitke dofurao u Zagreb, zajedno s BNA original šalom koji sam izmjenio s nekim Talijanom usred one gužve, nereda i sranja. Šal imam još uvijek. Baš piše BNA socio.
...u mene još stoje:ultras ancona,ultra barletta(taj klub meni se čini više ni ne postoji),fedelissimi brugnato(i taj isto),ultras cesena-gioventu bianconera i bad boys pescara
__________________
...ŠRK ST 1939...
huhuhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 20:18   #60
zagabria stiamo arrivando
špinut is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:22.