Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2010., 20:25   #1
Sve me više guši...

U vezi sam s deckom pet mjeseci. Iako je to kratko vrijeme, imam osjecaj da bi moglo potrajati, slazemo se odlicno u svakom pogledu, dosta vremena provodimo skupa, i do sad nikakvih nesuglasica nije bilo. Sve do nedavno. Inace, stariji je od mene, i ozbiljniji u nekim stvarima, npr. vec su mu uglavnom dosadili izlasci, i uvijek bi radije izabrao provesti vecer sa mnom, nego s prijateljima ''zalomiti''. Mozda zato sto su mu i prijatelji uglavnom takvi, dosta njih je ozenjeno, ili su u dugim vezama, uglavnom polako se ''smiruju''. Nisam ni ja neka teska partijanerica, studiram i ne stignem toliko ni izlaziti, ali cesto zelim izaci, ispuhati se na neki nacin, ne misliti o nicemu i zabaviti se. Bez njega. Ne kazem da ovo navedeno ne mogu kad sam s njim, dapace, osjecam se odlicno kad smo zajedno. Ali imam potrebu otici s ekipom, napiti se, plesati, glupirati, i ne misliti na nista drugo, to mi je kao neki ispusni ventil. Upoznala sam ga s njima, ali ne ide nikad s nama, ne zovem ga. Ne znam zasto, ali ne uklapa mi se u nase ''spike'', nije tip kao sto su oni, i totalno mi je drukcije kad je on s nama. Njemu je to pocelo smetati. Pogotovo zato sto mi svi imamo odnos kao braca i sestre, znamo se dugo, grlimo se, plesemo, ljubimo, neki su i u vezi i nitko nema neke ''skrivene namjere'', to je sve na prijateljskoj bazi i nama je to normalno. Decko mi je od pocetka govorio da mu to smeta, i da je njemu nepojmljivo da imamo takav odnos, da mu je glupo da budem tako prisna s drugima, ako sam njemu cura, da nije lijepo vidjeti ni njemu ni sa strane. Rekla sam mu da je to s nama oduvijek tako, i da mi ne pada na pamet nesto vise s nekim od njih, jer ih nikog ne gledam na taj nacin. On to sve razumije, ali u zadnje vrijeme kad god odem s njima, on se pojavi, kao da ne zeli dopustiti da budem sama s njima. Ja se tad ne mogu opustiti, samo se izivciram i najradje odem doma. Imam osjecaj da ako zagrlim prijatelja, on ludi u sebi. Kad pocnem pricati o tome, on kaze da je sve u redu, da zna da smo samo prijatelji, i da je prihvatio to. Ali ja ne zelim da je uvijek tu, kad god odem s njima! Zelim se vidjati s njim stalno, ali opet, zelim da i on i ja izlazimo sa svojim drustvom, mislim da je to normalno, i ne zelim se osjecati uvijek kao da me nadgleda. Ne mogu se opustiti toliko kad je on tu s nama, ni ponasati kako se inace ponasam, jer mislim da njemu to mozda nije pristojno ili normalno. Lijepo mi je s njim i ne zelim ga izgubiti, ali isto tako ne zelim izgubiti ni svoje drustvo, ni odreci se toga. Zelim izlaziti, zabavljati se, glupirati, plesati, i smatram da u tome nema nista lose, u granicama naravno. A za njega imam osjecaj da zeli provoditi svo vrijeme samo sa mnom, kao da je jedva cekao da nadje curu da se ''smiri'', pocne drukcije zivjeti, i sve posveti tome. To mi sve vise smeta, i gusi me, i ne znam sto da napravim.
Plavusha77 is offline  
Old 19.02.2010., 20:42   #2
A ja sam ti ta neka strange school, meni je normalno da se uz voljenu osobu osjećam opušteno i kad smo sami i kad smo u društvu i kad smo.. svugdje.
Jebiga..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 19.02.2010., 20:45   #3
s deckom si jedna osoba, a s drustvom druga....


daj se odluci vise sta si, istina ili izazov....
suv is offline  
Old 19.02.2010., 20:52   #4
moj dragi je isto stariji od mene.. znamo tu i tamo zajedno izaći. ali ja nemam nikakvih problema kao ti jer praktički ni ne izlazim... on tu i tamo izađe vikendom, kad nismo zajedno. ali "pustim" ga. stavila sam ovo pod navodnike jer mu ne mogu i ne želim to braniti...

iako on meni 15 puta kaže da odem van sa frendicama, isplešem se, zabavim se... meni to više nije to. nemam potrebe izaći van, piti i ispuhivati se.

radije ću izaći sa njim ako mogu. ako ne, ostat ću doma. ili ću se eventualno naći sa jednom kolegicom ili slično.

a ovo sa grljenjem prijatelja... a gle. nije u redu ako ti brani (i muške) prijatelje. ali ti sama moraš znati granicu. pogledaj samo koliko je ovdje tema o muško-ženskim prijateljstvima, sve će ti biti jasno. upoznaj ga sa tim prijateljima, neka nađu svoj jezik, neka si budu ok. nitko ne kaže da se ne smiješ družiti sa njima. ali recimo, mogla bi ih prestati grliti. vidiš da mu smeta, a ti nemaš baš neke koristi ako ga zagrliš, zar ne?

bit će sve okej, razgovorom i razumijevanjem se sve može riješiti.
__________________
~ Ne traži razloge za tugu, već sitnice za sreću! ~
The_Mala is offline  
Old 19.02.2010., 20:58   #5
A sto ti znaci to grljenje? Sto se uopce imas grliti s nekim osim ak mu ne cestitas rodjendan ili slicno? Jel se grlis i sa debelim masnim prijateljem ili samo sa misicavim prijateljima u utegnutim majicama

Ja sam na strani tvog decka. Nikada nisam volio djevojke koje se bacaju oko vrata prijateljima niti iz mog iskustva imam lijepo misljenje o takvim zenama. Moguce je da si ti izuzetak, ali ne poznajem te...
__________________
Previše godina, previše iskustva, Previše žena, previše bančenja, Ne pitaj me ništa, ako nisi spreman/na na bešćutnu istinu!
Ero Dero is offline  
Old 19.02.2010., 21:15   #6
Ostavi ga.
__________________
Quid quid latine dictum sit, altum videtur.
toorkish is offline  
Old 19.02.2010., 22:01   #7
Quote:
Ero Dero kaže: Pogledaj post
A sto ti znaci to grljenje? Sto se uopce imas grliti s nekim osim ak mu ne cestitas rodjendan ili slicno? Jel se grlis i sa debelim masnim prijateljem ili samo sa misicavim prijateljima u utegnutim majicama

Ja sam na strani tvog decka. Nikada nisam volio djevojke koje se bacaju oko vrata prijateljima niti iz mog iskustva imam lijepo misljenje o takvim zenama. Moguce je da si ti izuzetak, ali ne poznajem te...
Potpisujem. Kakvo je to društvo u kojem ljubiš i grliš prijatelje
Evo, ja imam više muških nego ženskih prijatelja pa nijednog nit grlim nit ljubim, a kamoli da to radim pred dečkom. Uvijek sam se ježila tih društvanaca gdje svak jaše po svakome, a kao smo si frendovi, ma moš si mislit...

I da, zamisli da ti dečko ima prijateljice koje ga grle i ljube vani skockane, vjerojatno pripite, vesele... hm.
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Old 19.02.2010., 22:08   #8
Quote:
Plavusha77 kaže: Pogledaj post
U vezi sam s deckom pet mjeseci. Iako je to kratko vrijeme, imam osjecaj da bi moglo potrajati, slazemo se odlicno u svakom pogledu, dosta vremena provodimo skupa, i do sad nikakvih nesuglasica nije bilo. Sve do nedavno. Inace, stariji je od mene, i ozbiljniji u nekim stvarima, npr. vec su mu uglavnom dosadili izlasci, i uvijek bi radije izabrao provesti vecer sa mnom, nego s prijateljima ''zalomiti''. Mozda zato sto su mu i prijatelji uglavnom takvi, dosta njih je ozenjeno, ili su u dugim vezama, uglavnom polako se ''smiruju''. Nisam ni ja neka teska partijanerica, studiram i ne stignem toliko ni izlaziti, ali cesto zelim izaci, ispuhati se na neki nacin, ne misliti o nicemu i zabaviti se. Bez njega. Ne kazem da ovo navedeno ne mogu kad sam s njim, dapace, osjecam se odlicno kad smo zajedno. Ali imam potrebu otici s ekipom, napiti se, plesati, glupirati, i ne misliti na nista drugo, to mi je kao neki ispusni ventil. Upoznala sam ga s njima, ali ne ide nikad s nama, ne zovem ga. Ne znam zasto, ali ne uklapa mi se u nase ''spike'', nije tip kao sto su oni, i totalno mi je drukcije kad je on s nama. Njemu je to pocelo smetati. Pogotovo zato sto mi svi imamo odnos kao braca i sestre, znamo se dugo, grlimo se, plesemo, ljubimo, neki su i u vezi i nitko nema neke ''skrivene namjere'', to je sve na prijateljskoj bazi i nama je to normalno. Decko mi je od pocetka govorio da mu to smeta, i da je njemu nepojmljivo da imamo takav odnos, da mu je glupo da budem tako prisna s drugima, ako sam njemu cura, da nije lijepo vidjeti ni njemu ni sa strane. Rekla sam mu da je to s nama oduvijek tako, i da mi ne pada na pamet nesto vise s nekim od njih, jer ih nikog ne gledam na taj nacin. On to sve razumije, ali u zadnje vrijeme kad god odem s njima, on se pojavi, kao da ne zeli dopustiti da budem sama s njima. Ja se tad ne mogu opustiti, samo se izivciram i najradje odem doma. Imam osjecaj da ako zagrlim prijatelja, on ludi u sebi. Kad pocnem pricati o tome, on kaze da je sve u redu, da zna da smo samo prijatelji, i da je prihvatio to. Ali ja ne zelim da je uvijek tu, kad god odem s njima! Zelim se vidjati s njim stalno, ali opet, zelim da i on i ja izlazimo sa svojim drustvom, mislim da je to normalno, i ne zelim se osjecati uvijek kao da me nadgleda. Ne mogu se opustiti toliko kad je on tu s nama, ni ponasati kako se inace ponasam, jer mislim da njemu to mozda nije pristojno ili normalno. Lijepo mi je s njim i ne zelim ga izgubiti, ali isto tako ne zelim izgubiti ni svoje drustvo, ni odreci se toga. Zelim izlaziti, zabavljati se, glupirati, plesati, i smatram da u tome nema nista lose, u granicama naravno. A za njega imam osjecaj da zeli provoditi svo vrijeme samo sa mnom, kao da je jedva cekao da nadje curu da se ''smiri'', pocne drukcije zivjeti, i sve posveti tome. To mi sve vise smeta, i gusi me, i ne znam sto da napravim.
vidi se da si zbunjena jer je tu puno činjenica koja jedna drugu pobijaju. najprije se slažete u svemu, a ako je tako, kako je onda moguće da se uz njega ne možeš opustiti? a onda opet govoriš: on kaže da je prihvatio to.
ako je on prihvatio (ili ti barem tako govori), zašto se jednostavno ne opustiš.
iskreno, ako je potrebno skrivati samu sebe (njemu to nije pristojno ili normalno), onda to nije prava veza. kako možeš misliti o budućnosti s nekim ako nisi u stanju biti svoja svaki put kad si s njim? a ne izigravati dobricu kad ste sami, a biti ono što jesi kad niste. oprosti, ali moje mišljenje je da si ti pomalo nezrela i da je to licemjerno.
inače, da se zna, ja sam protiv ljubomore u vezi i mislim da se uz kompromis i povjerenje sve neugodne situacije mogu elimnirati. ne kažem da je tvoj dečko savršen, niti da je ta neka svojevrsna ljubomora s njegove strane normalna. ali opet, upitno je KOLIKO i NA KAKAV NAČIN skačeš oko drugih. ja volim zagrliti i poljubiti svoje prijatelje (ne stalno i ne uvijek), plesati, zajebavati se, ali nikad do te mjere da to nekom drugom (čitaj: mom partneru) stvara nelagodu.
rezime: ja mislim da se ti podsvjesno bojiš ozbiljnosti ove veze i činjenice da se on želi skrasiti. ukoliko je stariji (makar ponekad to i nema veze s godinama, jer ja imam prijatelje i preko 30 koji nisu spremni na to), to je i normalno. očito je da ti nisi spremna na to, niti te to trenutno zanima. prema tome, to nije dečko za tebe, a prije svega nisi ti za njega. eto, iskreno.
marina085 is offline  
Old 19.02.2010., 22:59   #9
Ako ti kazes da ste vi kao braca i sestre, onda je tako. Nemam ni jedan razlog da ti ne verujem, bez obzira sto te ne poznajem. Vase druzenje, grljenje i poljupci su bratski i sestrinski, sama si to rekla. Tako je uvek bilo. Takvo ponasanje je tvoje normalno ponasanje. I moje je misljenje da ti treba da budes ono sto ti jesi i sto si uvek bila. Ako prestanes da budes ono sto jesi zato sto to nekome ne odgovara, izgubices sebe, a to je mnogo gore i ozbiljnije nego da izgubis nekog decka.
lonesome_road is offline  
Old 19.02.2010., 23:27   #10
ne, ne treba ona njega ostavit, nego on nju. zašto? zato što ona nije zrela za normalnu vezu. Ona nije partijanerica, ali voli se napit i izaći BEZ dečka van, i još da joj i ne smeta. Čovječe, njoj smeta njegovo prisutstvo.

Dečko pametan, a ona bi tulumarila. I to bez njega.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 19.02.2010., 23:37   #11
Njoj uopste ne smeta njegovo prisustvo.
Njoj smeta to sto se on svaki put pojavi i onda je posmatra i proucava njeno ponasanje, ispituje i analizira i lovi znake nevere.

Ako sam ja dobro shvatila situaciju, on je jedan nesigurni slabic........
lonesome_road is offline  
Old 19.02.2010., 23:39   #12
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
ne, ne treba ona njega ostavit, nego on nju. zašto? zato što ona nije zrela za normalnu vezu. Ona nije partijanerica, ali voli se napit i izaći BEZ dečka van, i još da joj i ne smeta. Čovječe, njoj smeta njegovo prisutstvo.

Dečko pametan, a ona bi tulumarila. I to bez njega.
I bi svjetlo :klap:
Edit Nastavi i dalje s grljenjem i pusicama sa svim frendovima
malapatkica is offline  
Old 19.02.2010., 23:42   #13
Quote:
lonesome_road kaže: Pogledaj post
Njoj uopste ne smeta njegovo prisustvo.
Njoj smeta to sto se on svaki put pojavi i onda je posmatra i proucava njeno ponasanje, ispituje i analizira i lovi znake nevere.

Ako sam ja dobro shvatila situaciju, on je jedan nesigurni slabic........
a ona je divna, krasna i bajna? svaki bi ju poželio
__________________
~ Ne traži razloge za tugu, već sitnice za sreću! ~
The_Mala is offline  
Old 19.02.2010., 23:43   #14
Quote:
lonesome_road kaže: Pogledaj post
Njoj uopste ne smeta njegovo prisustvo.
Njoj smeta to sto se on svaki put pojavi i onda je posmatra i proucava njeno ponasanje, ispituje i analizira i lovi znake nevere.

Ako sam ja dobro shvatila situaciju, on je jedan nesigurni slabic........
Pročitaj pažljivije-Prvo ga je zvala da izlazi s njima jer su oni svi braća i sestre,božemiprosti meni to djeluje ko neka sekta
Lik ju je odbio za te izlaske i sad je počeo ići s njima al sad njoj to smeta jer se kako veli on ne uklapa u njihovu spiku i svaki put želi pobjeć kući kad on dođe
Pratim daljnji razvoj ovoga
malapatkica is offline  
Old 19.02.2010., 23:44   #15
Quote:
The_Mala kaže: Pogledaj post
a ona je divna, krasna i bajna? svaki bi ju poželio
No pa oni su braća i sestre,čitaj sektaši
Pa vidiš da ima kandidata s kojima se može konstantno grlit i s kojima se razumije.Ja ne znam šta radi s njim

Zadnje uređivanje malapatkica : 20.02.2010. at 00:06.
malapatkica is offline  
Old 19.02.2010., 23:49   #16
Quote:
malapatkica kaže: Pogledaj post
No pa oni su brća i sestre,čitaj sektaši
Pa vidiš da ima kandidata s kojima se može konstantno grlit i s kojima se razumije.Ja ne znam šta radi s njim
mene zanima da li ulazi i šmirglanje njenog klitorisa od strane njezinih prijatelja.

i ja pratim daljnji razvoj događaja
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 19.02.2010., 23:55   #17
Quote:
malapatkica kaže: Pogledaj post
Pratim daljnji razvoj ovoga
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post

i ja pratim daljnji razvoj događaja
priključujem se
__________________
~ Ne traži razloge za tugu, već sitnice za sreću! ~
The_Mala is offline  
Old 19.02.2010., 23:55   #18
Ona je njega zvala da izlaze - on je odbio!
A sad : on se pojavi svaki put i kao sto rekoh, nadgleda je i posmatra.

Da je on resio da izlazi sa njom i njenom "bracom i sestrama" da bi se svi dobro provodili, to bi bilo ok! Ali on ne izlazi da se provodi sa njom i njima, vec da nju kontrolise! Da posmatra sta radi i kako se ponasa! Pa naravno da joj je neprijatno....

Da i ja pratim dalji razvoj, stvarno me interesuje....
lonesome_road is offline  
Old 19.02.2010., 23:59   #19
Quote:
lonesome_road kaže: Pogledaj post
Ona je njega zvala da izlaze - on je odbio!
A sad : on se pojavi svaki put i kao sto rekoh, nadgleda je i posmatra.

Da je on resio da izlazi sa njom i njenom "bracom i sestrama" da bi se svi dobro provodili, to bi bilo ok! Ali on ne izlazi da se provodi sa njom i njima, vec da nju kontrolise! Da posmatra sta radi i kako se ponasa! Pa naravno da joj je neprijatno....

Da i ja pratim dalji razvoj, stvarno me interesuje....
a ti si njen advokat?
__________________
~ Ne traži razloge za tugu, već sitnice za sreću! ~
The_Mala is offline  
Old 20.02.2010., 00:02   #20
Quote:
malapatkica kaže: Pogledaj post
Pročitaj pažljivije-Prvo ga je zvala da izlazi s njima jer su oni svi braća i sestre,božemiprosti meni to djeluje ko neka sekta
Mene to podsjeća na onu stvar od Bolesne braće - Patriša :"... ima frendove za koje kaže da su joj ko braća, ali nisam znao da s njima spava bez gaća..."
kiss me is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger