Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2016., 17:33   #21
Quote:
kendrick27 kaže: Pogledaj post
Zanimljiva tema,
Mene bi jedna od stvari zanimalo koliko je delijama 13.5. skinuto transparenata sa ograde, koliko ih je poslije pokazano, koliko se sjećam ni jedan nije pokazivan ili paljen, osim delije Zagreb, koji nije na toj utakmici skinut.

Skinuta su im tri transparenta-Delije Kać, Prijedor i Čačak. Kać i Prijedor su potrgani odmah na istoku dok je ciganima milicija vratila čačak.

Na snimci se vidi da im je skoro pao i udarni delije sever koji je bio u prvim redovima nakon što je počela bežanija na gornji jug..šteta to je bila prilika da im se poskida cijela ograda..
__________________
Hercegovina navija za Dinamo!!
Padobranac 123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 21:37   #22
ovo za eurobasket prvi put cujem i neznam na kaj i na koga se misli, ali me podsjeca na 'navijanje' iz maksimira iz tog vremena:

Italija! Sicilija! Croazia! Nasa nacija!

hehe to mi je uvijek bilo onak, fora, smesno pa sam s frendovima znal iz fore to 'kricati'
__________________
sjecam se kad sam saznao
forumash is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 17:15   #23
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
Nije taj slucaj bio prekretnica jer se na slijedecoj utakmici u Zagrebu nije nista poduzimalo(ili minimalno) da bi se islo revansirati nego napad na nas pred Splitskim stadionom slijedece sezone. svima poznati slucaj "Kineski zid".
Party, umjesto da pohvalis bbb sto su u tako velikom broju dosli u Novi Sad, ti postavljas fotke samo da bi se nadrkavao u vezi transparenata.
Tema nije brisana jer smatram da nije naodmet da mladje generacije upoznamo sa stanjem u navijackom svijetu za vrijeme bivse Yuge i neka sve krene u tom smjeru a ne nekakvim debilnim podrugivanjem.
Veruj mi da mi nije bila namera da podjebavam. Inace, prisustvao sam toj tekmi (te godine sam bio u NS i na Hajduku, a Kohortu sretnem na stajgi u NS, kad sam sa ortakom krenuo u Suboticu, gde je igrao Partizan ) Fotku sam postavio jer sam dosao u posed nekoliko slika sa te tekme, pa me je zanimala prica o tom 'kohorta&bbb' zajedno. Mislio sam da ce neko da napise nesto vise o tome. Nisam pohvalio BBB jer mislim da za to nema potrebe. Po meni, (ako izuzmemo Split i Beograd) to vam je uz Banja Luku, najbolje gostovanje pre rata.
Tema je jako dobra i ne bi trebalo dozvoliti indijancima da je sjebu, kao sto su to uradili sa ostalim temama. Povedi malo racuna o njoj, mozda ce se javiti jos neki svedok toga vremena, pa da procaskamo malo i o tome...
PartyZaNovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 17:21   #24
Evo vam i sve ostale slike sa te tekme. Video sam da su neke od njih (ne sve) vec postavljene na onom drugom vasem forumu....
https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net...3d&oe=5726B7E6
https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net...3b&oe=573690E4
https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net...a0&oe=572DF740
https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net...58&oe=576D2156
https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net...0c&oe=5769B107
PartyZaNovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 18:14   #25
Quote:
PartyZaNovac kaže: Pogledaj post
Veruj mi da mi nije bila namera da podjebavam. Inace, prisustvao sam toj tekmi (te godine sam bio u NS i na Hajduku, a Kohortu sretnem na stajgi u NS, kad sam sa ortakom krenuo u Suboticu, gde je igrao Partizan ) Fotku sam postavio jer sam dosao u posed nekoliko slika sa te tekme, pa me je zanimala prica o tom 'kohorta&bbb' zajedno. Mislio sam da ce neko da napise nesto vise o tome. Nisam pohvalio BBB jer mislim da za to nema potrebe. Po meni, (ako izuzmemo Split i Beograd) to vam je uz Banja Luku, najbolje gostovanje pre rata.
Tema je jako dobra i ne bi trebalo dozvoliti indijancima da je sjebu, kao sto su to uradili sa ostalim temama. Povedi malo racuna o njoj, mozda ce se javiti jos neki svedok toga vremena, pa da procaskamo malo i o tome...
iskreno, nikad nisam obracao paznju na taj transparent na fotkama sa te utakmice.
najvjerovatnije objasnjenje je ono koju ste vec vise vas ovdje spominjali: tih godina su u srbiju isli tu i tamo neki navijaci makar njihovi klubovi nisu igrali, kao potpora ili na svoju ruku. koliko me sjecanje sluzi i grobari i delije su , iako su imali vecu medjusobu mrznju nego navijaci hrvatskih klubova, u manjem broju pratile rivale pri gostovanjima u Hrvstkoj.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 12:42   #26
na ovoj slici gdje organi reda odvode nekog navijača se vidi transparent delija ''petrovaradin'' koji je kasnije došao u ruke grobara tako da je i to dokaz u kojoj mjeri je nacionalizam bio prisutan...
Avenger1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 13:10   #27
Quote:
Avenger1987 kaže: Pogledaj post
na ovoj slici gdje organi reda odvode nekog navijača se vidi transparent delija ''petrovaradin'' koji je kasnije došao u ruke grobara tako da je i to dokaz u kojoj mjeri je nacionalizam bio prisutan...
istina, npr na tekmi partizan-dinamo su jedan pored drugog bili transparenti delije sever i zemun od taurunuma. ostale beogradske grupe dolazile na utakmice drugih srpskih klubova sa transparentima kada bi dolazile hrvatske grupe. isto kao što je na tekmama c.z.-dinamo znao bit transparent commando (groblje) na suprotnoj tribini od cigana
novemb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:02.