Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2012., 23:07   #2061
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Ne bi bilo loše kad bi brodsko-posavska županija odgodila početak školske godine jer nas deru vručine veće nego u dalmaciji, a imamo proglašenu i elementarnu nepogodu
Ma meni je to smijesno, ja studiram u Mostaru, i tamo temperatura preko 35 stupnjeva krene bit vec u 6. mjesecu, 7. i 8. mjesec redovno prelazi 40. Nitko nas ne pita hocemo li ic na faks, hoce li djeca u skolu, nego idi i suti.
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 10:10   #2062
ma i meni je smiješno moj post je bio više sarkastičan na ove prijedloge dalmoša koje stvarno ne kužim mislio sam da je neka šala, a ono oni misle za ozbiljno...pa šta bi mi trebali reci u slavoniji
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 19:46   #2063
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
ma i meni je smiješno moj post je bio više sarkastičan na ove prijedloge dalmoša koje stvarno ne kužim mislio sam da je neka šala, a ono oni misle za ozbiljno...pa šta bi mi trebali reci u slavoniji
Ništa. Zaroniti glavu u lavor vode ako je ima.

Gdje se može odvesti stari papir?
garfield01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 20:07   #2064
Meni strašno ide na živce što dalmoši svaki put kad im malo jače zapuše bura traže prestanak ili pomicanje rada. Nisam primijetila da je meni bilo ugodno u šest sati ujutro čekat vlak koji kasni 2 sata na stanici koja nema prozore ni vrata dok mi je snijeg do pasa i temperatura niža od -10°C.
Nit sam primijetila da mi je ugodno topit se na 40°C uz vrlo visoku vlažnost zraka.
__________________
Lutko ja sam rešio peticu idemo da plešemo! - BPE <3
QMSBiaaač is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 21:00   #2065
Quote:
QMSBiaaač kaže: Pogledaj post
Nisam primijetila da je meni bilo ugodno u šest sati ujutro čekat vlak koji kasni 2 sata na stanici koja nema prozore ni vrata dok mi je snijeg do pasa i temperatura niža od -10°C.
Nit sam primijetila da mi je ugodno topit se na 40°C uz vrlo visoku vlažnost zraka.
Jes' ti iz mog sela?

Majke mi ako nisam nakon silnih putovanja u OŠ i SŠ spremna za avanture po Sahari i Sibiru
__________________
What's goin' on?
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 21:14   #2066
Quote:
garfield01 kaže: Pogledaj post
Gdje se može odvesti stari papir?
pan je otkupljivao, ali ako češ dati mukte ima onaj tip po gradu sa livade sa žutim kombijem dođe ti kući usput i pokupi ako imaš veću količinu
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 21:40   #2067
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
pan je otkupljivao, ali ako češ dati mukte ima onaj tip po gradu sa livade sa žutim kombijem dođe ti kući usput i pokupi ako imaš veću količinu
Ma jedna poveća kutija, to mogu i sama odvesti, samo ne znam gdje.
garfield01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 22:00   #2068
Quote:
SpejsEkses kaže: Pogledaj post
Jes' ti iz mog sela?

Majke mi ako nisam nakon silnih putovanja u OŠ i SŠ spremna za avanture po Sahari i Sibiru
Odakle si rođena?

Jebeš onog frajera što ždere crve po prašumama. Probaj koristit HŽ. Dovoljno ekstremno
__________________
Lutko ja sam rešio peticu idemo da plešemo! - BPE <3
QMSBiaaač is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 22:11   #2069
Quote:
QMSBiaaač kaže: Pogledaj post
Odakle si rođena?

Jebeš onog frajera što ždere crve po prašumama. Probaj koristit HŽ. Dovoljno ekstremno
Zapadno od Broda ma da, sve je to isti klinac osim ako imaš privilegiju živit km-dva u krugu škole i maltene u papučama dolazit na nastavu dok ostali dolaze u skafanderima s injem na obrvama
__________________
What's goin' on?
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 23:02   #2070
Dok je moja stara išla u srednju školu , a to je bilo podosta davno , vrijedilo je nepisano pravilo da svaki vlakaš zaslužuje barem dvojku ak redovno dolazi u školu.
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 23:48   #2071
Jel to u Poljoprivrednoj?
__________________
What's goin' on?
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 23:53   #2072
Quote:
SpejsEkses kaže: Pogledaj post
Jel to u Poljoprivrednoj?
To je još iz vremena kad je gimnazija bila na Korzu

Nego , Polja nije više ono što je nekad bila , najviše su napredovali od svih srednjih škola u Brodu
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 00:01   #2073
Ti to iz iskustva?
__________________
What's goin' on?
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 00:40   #2074
Vidim ju samo izvana , a tako se prica , geodeti su sada tamo , nutricionisti , ekolozi... sin mi je ove godine upisao srednju pa sam morala sve skole pratiti
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 00:43   #2075
Quote:
SpejsEkses kaže: Pogledaj post
Zapadno od Broda ma da, sve je to isti klinac osim ako imaš privilegiju živit km-dva u krugu škole i maltene u papučama dolazit na nastavu dok ostali dolaze u skafanderima s injem na obrvama
I najjače je kad imaš krasnu razrednicu kao ja koja ne pravda sa potvrdama sa kolodvora da je vlak kasnio dva sata jer ima teoriju da je cijela smjena bila u pigalu ( u koji nisam ušla)

Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
To je još iz vremena kad je gimnazija bila na Korzu

Nego , Polja nije više ono što je nekad bila , najviše su napredovali od svih srednjih škola u Brodu
Napredovali? Pa ta škola nikad neće napredovat. Dokle god se tamo nalaze polupismeni preplaćeni kreteni, sorry, al neće. Odande inspekcija ne bi trebala izlazit.
__________________
Lutko ja sam rešio peticu idemo da plešemo! - BPE <3
QMSBiaaač is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 01:48   #2076
Quote:
QMSBiaaač kaže: Pogledaj post
Odakle si rođena?

Jebeš onog frajera što ždere crve po prašumama. Probaj koristit HŽ. Dovoljno ekstremno
Još ako se nađe netko pametan pa odluči provjeriti mogu li se vrata otvoriti u vožnji na 90-100, koliko li, a vani zima kao

Nećem reći o kojoj forumašici se radilo
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 01:56   #2077
Ups
__________________
What's goin' on?
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 02:23   #2078
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Još ako se nađe netko pametan pa odluči provjeriti mogu li se vrata otvoriti u vožnji na 90-100, koliko li, a vani zima kao

Nećem reći o kojoj forumašici se radilo
Ima jedna forumašica koja bi zapalila u kupeu pa nas sve duboko zamrzne
__________________
Lutko ja sam rešio peticu idemo da plešemo! - BPE <3
QMSBiaaač is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 14:46   #2079
Quote:
QMSBiaaač kaže: Pogledaj post

Napredovali? Pa ta škola nikad neće napredovat. Dokle god se tamo nalaze polupismeni preplaćeni kreteni, sorry, al neće. Odande inspekcija ne bi trebala izlazit.
Ajde ti pohvali svoju gimnaziju, tehnicku, industrijsku, koju god si isla skolu.

Ja sam isao u Poljoprivrednu, i ne bih to mijenjao ni za sto.

Nisu napredovali?

To sto izvlace od EU fondova novac i ulazu u skolu i oko skole nije napredovanje?

Izvuci 160tisuca eura i jos toliko ulozit da bi se napravio kemijski laboratorij, veterinarski laboratorij i laboratorij za mikropropagaciju?


Skolski vrt uredjen, uzgajanje cvijeca te njegova prodaja sto privatnim osobama sto firmama poput Komunalca, proizvodnja kupina, kupinovog vina i ostalog voca i povrca?


Meni su profesori bili sasvim u redu, vecinom mladji kod kojih se radilo ali bilo je i zajebancije ( sto kod starijih nije bilo ).

Sa profesoricama iz kemije smo ucili raditi na spektrofotometru, polarimetru, novim pH pipetama jer ni one nisu znale posto to u vrijeme kad su studirale nije postojalo te su Talijani dolazi da nas sve obuce za rad na tome.

Pogodi tko je od moje grupe na faksu osim asistenta i profesora znao sto je taj stroj uopce, za sto sluzi i kako se koristi?


Ja mogu samo reci da je poljoprivredna jako puno podcijenjena, svi misle da se ne treba ucit, ne treba radit, a nista od toga nije istina, ja sam znao krs pisat dok sam naucio neke stvari, a uvijek sam se mogao javit svakom profesoru da bi mi objasnio kako sto uradit, gdje sam pogrijesio, sto je dobro, na sto da obratim paznju...
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 16:07   #2080
Momak, smiri se. Normalno da ću hvalit gimnaziju, tehničku, industrijsku i bilo koju školu u koju ne idem jer ne znam kakva se govna tamo jedu.

O Polji mogu srat koliko god oću jer tamo idem i pišam krv za dva

Izvlačenje para od Eu je super napredovanje, pogotovo kad ti pošalju neispravne aparate u konkretno veterinarski laboratorij ili je ipak napredovanje kad pošalju 16 mikroskopa koji su poluispravni. Napredovanje? Nazadovanje

Vrt krasno izgleda, ekonomiju rijetko kad vidim jer se mom profesoru veterinaru ne da ić tamo, usput ono je mučenje životinja, park oko škole zna bit pokošen, laboratorij koristimo kod jedne profesorice na tim superuberkul mikroskopima sa nalijepljenim zvjezdicama ali pod uvjetom da ništa ne diramo, ajde dobro škola je čista iznutra iako se ne nosi preobuća. Tu je veliki plus

Ali sve te kozmetičke mjere ne mjenjaju činjenicu da tamo pravi, stručni i dobri profesori ne dolaze do izražaja od polupismenih imbecila koji nemaju ni škole za predmet koji predaju, koji su 30 godina pijani na nastavi i teraju učenike van ako mu se ne donesu pare za "mer'd'jane" do onih koji formiraju lobije na popravnim ispitima i namiču fine pare jer pošalju učenike kod kolege iz komisije.

Ja se slažem jednim dijelom da je polja podcijenjena. Za konkretno moj smjer se mora učit. Ne bi htjela nikog uvrijediti, ali nam ugled narušavaju cvjećari i mehaničari. Ne što se tiče praktičnog dijela, već sam rekla da je vrt sređen i to zahvaljujući njima, al što se tiče tog dijela jel treba učit u poljoprivrednoj ili ne. Normalno da im je lakše i da se mogu zajebavat oko škole kad imaju 11 predmeta.

Ali to izlaženje u susret je moguće, u mom slučaju kod eventualno tri profesora, ostale boli dupe i za tebe i za tvoje znanje. Samo te pošalje kod kolege na instrukcije. Za nekakav problem u odnosu profesora i učenika se ne možeš ni razrednici obratit jer te odma prekrižu sa liste učenika koji prolaze razred. Krasan primjer škole kojoj bi moto bio "Slobodno reci svoje mišljenje, ali ono koje mi želimo čut".

Istina je da te stručno pripreme za tvoju struku ( u trećem razredu sam dobila ponudu za posao po završetku škole u ambulanti gdje sam radila praksu), ali se težište ne stavlja na struku. nego na neke žnj predmete.

Škola ko škola, normalno ima budala. Ali je žalosno što u ovoj te budale nisu učenici nego sami profesori. Dok se ta stara garda ne makne odande ta škola će bit sprdnja.

Želim im brzo napredovanje
__________________
Lutko ja sam rešio peticu idemo da plešemo! - BPE <3
QMSBiaaač is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:42.