Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2008., 14:48   #141
Na glavnoj cesti ti je, kad uđeš u Ivanovec iz smjera Preloga, poslije onog prvog zavoja, s desne strane je neko drveće, a prek puta je njena kuća, ima tabla, a i većinom je sparkiran Kombi za dostavu ispred. Uh, kak dobro objašnjavam
ivana2904 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 07:30   #142
Quote:
ivana2904 kaže: Pogledaj post
Ej!
Kalisto ti je u Prelogu, Glavna 5, tam na katu
ej!
pozdrav svima, dugo vas nisam citala. uglavnom, ivana dobro veli, kalisto je u prelogu i ja sam stvarno prezadovoljna kak sam na kraju ispala

p.s. ivana, cestitam
__________________
lijep pozdrav
sunci is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 08:48   #143
thanx ivana, znam sad tocno di je, tak sam si i nest mislila.. super, to je za mene onda rijesena stvar, jer tak fine torte ko od Monike nisam jela.
A kak su cijene, da te jos malo zagnjavim?
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 09:40   #144
čula sam da je monika dobra, ali frendicamije prije tam radila neko vrijeme i nije me baš oduševila pričama o njoj. ali to je bilo puno prije. a za cvek nisam baš.razvikani jesu ali...

no htjela sam samo pohvaliti knjižaru domina čakovec. sve pohvale. naime bila sam neki dan tamo trebala sam rezač, profi škare. i sve imaju po ok cjenama. opet sam navratila po paus papir da probam za pozivnice i imaju. nisam mogla vjerovati i to u svim bojama. (a neka cura mi je rekla da je paus u boji jako teško nabavit) e i još sam htjela kupit onaj tvrđi papir bijele i zelene boje baš za pozivnice. nisu imali u komadu neko samo pakete. to mi je bilo malo tooo much pa sam rekla da neću, a kad ono teta otvori te dva pakete i od svakog papira mi da dva (veli probaj doma koji bolje paše, pa se vrati) bila sam oduševljena. isto tako u prodaji imaju sve, kutije, mašne.....
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 09:59   #145
wow, wow, pa kaj i toga ima..ok, ja to sve necu trebati, al dobro je znati..
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 16:25   #146
Quote:
theonlyfuse kaže: Pogledaj post
thanx ivana, znam sad tocno di je, tak sam si i nest mislila.. super, to je za mene onda rijesena stvar, jer tak fine torte ko od Monike nisam jela.
A kak su cijene, da te jos malo zagnjavim?
Mislim da je bila 1000 kn za 300 ljudi, na pet katova sa ticino masom. Bila je stvarno fina. A što se tiče Cvekovih kolača, meni osobno, nisu baš nešto, nekak su mi industrijski. Da se mene pitalo i torta i kolači bi bili domaći od neke bake . Al šta ćeš, kad svugdje treba potvrda
ivana2904 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 17:40   #147
bok svima. nije me bilo neko vrijeme. ja preporučam grupu tim. meni su super. kod nas će svadba biti 2 dana i za to će nam uzeti 1200 €. mislim da nije preskupo. sviraju sve, a najbolje im idu narodnjaci (dečko i ja ih obožavamo).

imam jedno pitanje. trebao bi mi neki papir za pozivnice i zahvalnice pa neznam di u Vž-u mogu pronaći nekaj takvoga. . . . molim pomoć
nena-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 11:02   #148
idi na stranicu od art materjali. oni ti imaju svoje paprie u prodaji i u dvijema vž knjižarama. moram pogledati točan link
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 11:03   #149
http://www.art-materijal.hr/
VARAŽDIN:
HOBBY ART CENTAR, V.Novaka 48f,
KNIŽARA BALTAZAR, Gajeva 19
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 14:37   #150
Prstenje i vjenčanica

Quote:
coplek kaže: Pogledaj post
Znam ja dobro da u Zg. ima puno zlatarni, čak možda i malo preveć, pa zato pitam dal znate nekog provjerenog, kvalitetnog i poštenog. More biti i zlatarna Zelje
Bok cure! Evo i moje vjenčanje je na vidiku pripreme su u tijeku....pa....što se tiče prstenja mi smo svoje kupili u Zlatarni Celje u Slo....puuuno je jeftinije nego kod nas.

A danas sam išla birat vjenčanicu i moram podjeliti s vama kako je bilo. Bila sam u Nikolini u Varaždinu i tamo izabrala jednu od 6 favorita. Posebno moram pohvaliti djelatnicu (nažalost neznam kako se zove)koja je bila preljubazna, stručna, uslužna, jednostavno savršena, strpljiva, maksimalno se trudila oko mene. Baš sam sretna! A i haljina je božanstvena
atinnam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 19:24   #151
Quote:
atinnam kaže: Pogledaj post
Bok cure! Evo i moje vjenčanje je na vidiku pripreme su u tijeku....pa....što se tiče prstenja mi smo svoje kupili u Zlatarni Celje u Slo....puuuno je jeftinije nego kod nas.

A danas sam išla birat vjenčanicu i moram podjeliti s vama kako je bilo. Bila sam u Nikolini u Varaždinu i tamo izabrala jednu od 6 favorita. Posebno moram pohvaliti djelatnicu (nažalost neznam kako se zove)koja je bila preljubazna, stručna, uslužna, jednostavno savršena, strpljiva, maksimalno se trudila oko mene. Baš sam sretna! A i haljina je božanstvena
Mi još uvijek nemamo prstene.. plan je otići pogledat do Murske Sobote.. ako ne nađemo pravac Varaždin.
U vezi salona Nikolina.. ja isto imam samo dobra iskustva.. Cura je super, ponuda dobra, bijele haljine su stvarno bijele, čipka očuvana.. Da se nisam odlučila na šivanje definitivno bi tam iznajmila..
coplek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 18:40   #152
Quote:
atinnam kaže: Pogledaj post
Bok cure! Evo i moje vjenčanje je na vidiku pripreme su u tijeku....pa....što se tiče prstenja mi smo svoje kupili u Zlatarni Celje u Slo....puuuno je jeftinije nego kod nas.

A danas sam išla birat vjenčanicu i moram podjeliti s vama kako je bilo. Bila sam u Nikolini u Varaždinu i tamo izabrala jednu od 6 favorita. Posebno moram pohvaliti djelatnicu (nažalost neznam kako se zove)koja je bila preljubazna, stručna, uslužna, jednostavno savršena, strpljiva, maksimalno se trudila oko mene. Baš sam sretna! A i haljina je božanstvena
I ja sam iznajmila tj. rezervirala vjenčanicu u Nikolini i bila prezadovoljna uslugom, točno tak kak veliš. A vjenčanica koju sam odabrala bila je prva koju sam probala i zaljubila sam se u nju . Poslje sam ih još dosta probala i u Sposi ima lepih, al sam se vratila po ovu. Možda me čak i prodavačica iz Nikoline u to uvjerila.
Sara :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 08:06   #153
Wink

bok cure
ja sam imala svadbu u kristalu i bilo je super, imali smo okrugle stolove i bijele presvlake na stolicama, iznajmila nam je firma koja se bavi organizacijom vjenčanja, uzeli smo kod njih presvlake za stolice oni ih postavljaju kičenje sale sa balonima i mali aražmanići po stolovima, pozivnice i zahvalnice a sredili su nam i super fotografa, s tim da su nam okitili i automobile sa mašnom na jednoj strani i malim balonom na drugoj sve u svemu odradili su profesionalno i bilo je jako lijepo firma se zove B unique u Čakovcu u gundulićevoj 8 imam negdje tel. ako nekog zanima potražit ču
lana23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 08:40   #154
Quote:
lana23 kaže: Pogledaj post
bok cure
ja sam imala svadbu u kristalu i bilo je super, imali smo okrugle stolove i bijele presvlake na stolicama, iznajmila nam je firma koja se bavi organizacijom vjenčanja, uzeli smo kod njih presvlake za stolice oni ih postavljaju kičenje sale sa balonima i mali aražmanići po stolovima, pozivnice i zahvalnice a sredili su nam i super fotografa, s tim da su nam okitili i automobile sa mašnom na jednoj strani i malim balonom na drugoj sve u svemu odradili su profesionalno i bilo je jako lijepo firma se zove B unique u Čakovcu u gundulićevoj 8 imam negdje tel. ako nekog zanima potražit ču

bok ja ću isto imati svadbu u kristalu. baš me zanima to za navlake za stolice? po koliko ti ih iznajmljuje kristal? i po koliko ta agencija?
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 09:26   #155
lana moze meni brojcek te agencije na pm? ja se isto nadam da bude kristal..
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 09:29   #156
[QUOTE=ivana2904;12443627]Mislim da je bila 1000 kn za 300 ljudi, na pet katova sa ticino masom. Bila je stvarno fina. A što se tiče Cvekovih kolača, meni osobno, nisu baš nešto, nekak su mi industrijski.

ivana, thanx! slazem se u potpunosti s tobom! Evo mom tati bio u subotu rodjendan i opet sam se uvjerila u "plasticnost" Cvekovih kolaca, svi su istog okusa, iako smo kupili 4 vrste.

Ono, za poludit! Ja sam zivjela 12 godina u Austriji, i kaj da velim, svaki ducancek tam ima veci,a da ne velim koliko finiji izbor kolaca. Tak mi nest fali kod nas.

A Monikina torta bude ziher!
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 10:21   #157
kaj još nisi kaparila kristal?
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 10:42   #158
ne, jos ne. a nist, kad se ne zna koji bude datum. Pa valjda nest bude slobodno od 5-10mj.2009. Uglavnom do Uskrsa ove godine bumo znali za datum..(ovisi o par stvari i ljudi)
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 10:56   #159
evo broj pronašla cijena im se kreče od 18 - 20 kn sa dostavom i sami ih pokupe tako da sam ih morala samo rezervirati sve su ostalo oni odradili i još možete birati mašne u boji tj. kakve ste boje odabrali za salu cvijeće takvu vam stave i mašnu broj na pm Bunique
lana23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 11:01   #160
Lanic brojeceke treba slat na pm, kaj nas nebudu spotali , al hvala ti!
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:46.