Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2008., 15:11   #21
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Kratko izvjesce..
Stitnjaca u redu
Secer u redu
Kalcij u redu
Folna kiselina u redu

Zeljezo 7 tj, nedostaje mi zeljeza
Ja u medjuvremenu kruh,tjesteninu,kolace,slatkise,krompir 3 tjedna nisam ni takla.
Svako jutro nataste popijem bio aktiv lgg+laktobakcile

Gljivica i dalje kao u prici
Danas nisam izdrzala i posla u apoteku po diflucan 150
Uzimam i zeljezo ferrumlek-manje mi se vrti,slabost je manja,tj. imam vise snage i energije.jos sam i nabavila neke preparate za jacanje imuniteta koje uzimam oko 2 tjedna.

Ne nosim sintetiku,higijena normalna-bez pretjerivanja sa pravim preparatima,uloske koristim samo vir od cistog pamuka pa i dalje te vrazje gljivice...
Ok, hvala na reportu. Glavno da je sa štitnjačom sve ok.

Koje preparate za jačanje imuniteta koristiš?

Probaj ukloniti bio aktiv i bilo koje druge "korisne" bakcile. Izbaci sve mliječne proizvode da bi bila sigurna.
Jedi više ribe i mesa, pojačaj povrće, inzistiraj na kratko parenom ili kuhanom zelenom lisnatom povrću. Ako jedeš špinat ili blitvu, kuhaj ih max. 3 minute od trenutka kad ih baciš u kipuću vodu. Kuhaj ih otklopljene da ishlapi oksalna kiselina. Vodu od kuhanja baci i povrće dobro iscijedi prije nego što ih jedeš. Jedi više češnjaka s povrćem, on djeluje protiv infekcija. Jedi puno sirovih salata dobro začinjenih octom, jabučnim ili kvasinom, limunov sok. Pojačaj konzumaciju kiselog voća da bi pojačala apsorpciju željeza u želucu.
Općenito gledajući, smanji ukupnu količinu hrane koje jedeš i jedi više ciljano kao što sam ti napisao.
Pokušaj i jesti više iz posuda od lijevanog željeza. Iako nije isto kao da jedeš željezo iz hrane, ovo posuđe izlučuje nešto željeza u hranu koja se u njima kuha.
Pozorno motri željezo da ne bi došlo do prevelikog porasta željeza ako koristiš tablete.
Najvjerojatniji razlog niske razine željeza je nedovoljna apsorpcija u želucu. To je kao što znaš teško mijenjati. Samo dugotrajna promjena prehrane na onu koja sadrži više željeza i koja ti najbolje odgovara za apsorpciju će uroditi plodom.

Dakle, dok ti se stanje ne popravi s gljivicama: nemoj jesti brašnaste proizvode, mliječne proizvode i krumpir.

Ako te zanima, konzultirat ću se s priručnikom i javim ti popis namirnica s višim udjelom željeza, a da ne bude samo ovako općenito kao što sam ti napisao.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 23:08   #22
, mliječne proizvode i krumpir.

Ako te zanima, konzultirat ću se s priručnikom i javim ti popis namirnica s višim udjelom željeza, a da ne bude samo ovako općenito kao što sam ti napisao.[/QUOTE]

Joj!MOW!!!
Hvala,..komplimenti,...svaka cast na znanju i trudu,...ne znam sta jos da napisem!
Tvoji postovi me odusevljavaju(Imas obozavateljicu)
Ej,stvarno si pravi.
Hvala ti na svakom savjetu sadasnjem i buducem.
Poslusat cu te!
P.S.Mali kuriozitet-Zasto da izbacim i bioaktiv?
Reklamiraju ga (O.K.reklame..znam da bi rekli sve samo da prodaju)ali i lijecnici ga preporucuju za jacanje imuniteta i bas protiv gljivica.

A mlijeko inace ne pijem jer mi smrdi..

Od preparata sam uzela vitamine razne B,B6.B12,C,D,E itd.tj.sve skupa.Noni sok,neki sirup od aloe vere i taheba.
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 10:21   #23
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Joj!MOW!!!
Hvala,..komplimenti,...svaka cast na znanju i trudu,...ne znam sta jos da napisem!
Tvoji postovi me odusevljavaju(Imas obozavateljicu)
Ej,stvarno si pravi.
Hvala ti na svakom savjetu sadasnjem i buducem.
Poslusat cu te!
P.S.Mali kuriozitet-Zasto da izbacim i bioaktiv?
Reklamiraju ga (O.K.reklame..znam da bi rekli sve samo da prodaju)ali i lijecnici ga preporucuju za jacanje imuniteta i bas protiv gljivica.

A mlijeko inace ne pijem jer mi smrdi..

Od preparata sam uzela vitamine razne B,B6.B12,C,D,E itd.tj.sve skupa.Noni sok,neki sirup od aloe vere i taheba.
Pokušaj za veću snagu uzeti sok od pšenice (1-1.5 dl na dan) ili ekstrakt pšenice u obliku praha (2 čajne žličice na dan). Pitaj u bio&bio za taj proizvod. Jako je bogat E vitaminom. B vitamin možeš uzimati kao B-complex iz apoteke. Naravno da ne škode ni multivitamini.
Za tahebu nisam čuo. Što je to?

Vidi, bioaktiv je inače dobar proizvod. Nemam ništa protiv LGG-a, iako ga mnogi alternativci smatraju lošim jer se izdvaja, je li, iz ljudskih crijeva. Barem je to bilo tako izvorno, negdje 80-tih. Sad ne znam kako se točno dobiva taj probiotik.
Dokazano je koristan. Ipak, ako vidiš da nema poboljšanja, zašto ga ne bi uklonila pa vidjela hoće li biti poboljšanja ili pogoršanja?
Ništa te ne košta, a osobni eksperiment je najvažniji.

Potražit ću ti onda najbolju hranu za željezo.

Ne moraš mi ništa posebno pisati niti hvaliti me. Osjećam da imam dužnost podijeliti svoje znanje s onima kojima je to znanje potrebno. A nutricionistiku obožavam pa mi to svakako nije teško. Uvijek i nešto korisno saznam od ljudi.

Jedan savjet za kraj: budući da ne konzumiraš brašnaste proizvode, a time ni kolače, ako osjećaš potrebu za slatkim, pojedi dovoljno meda i pij povremeno neki voćni sok ili sirup.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 11:11   #24
Za sok od psenice nisam upoznata..da li ga sama mogu napraviti?Da kuham psenicu pa pijem tu vodu ili?
Uzela sam zob i na uputstvima pise da se kuha i ta voda pije..
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 13:21   #25
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Za sok od psenice nisam upoznata..da li ga sama mogu napraviti?Da kuham psenicu pa pijem tu vodu ili?
Uzela sam zob i na uputstvima pise da se kuha i ta voda pije..
Ne isplati se gubiti toliko vremena, plina/struje i kila pšenice da bi napravila dovoljno soka. A i oni stavljaju još neke fine stvari u taj sok. Tako da, odi do bio&bio i uzmi Weizengrass saft ili Wheat germ essence. Sok je jeftiniji, ali manje koncentriran. Financijski ti dođe na isto. Jedino je prah praktičniji.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 19:32   #26
Popis prirodnih namirnica koje sadrže veće količine željeza (izvrsni, vrlo dobri i dobri izvori željeza).

Špinat - izvrstan
Blitva - izvrstan
Kurkuma (začin) - izvrstan
Bosiljak (začin) - vrlo dobar
Cimet (začin) - vrlo dobar
Rimska salata, kao i sve ostale zelene salate - vrlo dobar
Tofu sir od soje - vrlo dobar
Shiitake gljive - vrlo dobar
Mahune - vrlo dobar
Peršin, crveni grah, kelj, škampi, brokula, prokulica, šparoga, soja, masline, leća, divljač, bundevine sjemenke, sezam, celer, quinoa (žitarica), kupus, smeđi grah - dobar
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 22:44   #27
Sve navedeno osim spinata volim.
A tek cimet!
Ja si na crni kruh,inace(sad ne jer pokusavam dijetu bez slatkoga)namazem maaalo maslaca,meda i posipam obilato cimetom+zeleni caj-tako izgleda moj normalni dorucak.
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 18:32   #28
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Sve navedeno osim spinata volim.
A tek cimet!
Ja si na crni kruh,inace(sad ne jer pokusavam dijetu bez slatkoga)namazem maaalo maslaca,meda i posipam obilato cimetom+zeleni caj-tako izgleda moj normalni dorucak.
To se čini u redu doručak, samo nedostaje bjelančevina. Umjesto čaja, popij jogurt ili ako već želiš zeleni čaj, jedi ribe ili šunke (pureće najbolje).
Med i cimet - mljac.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 21:57   #29
Jednom si nesto pisao o kavi...negativno.
ja volim popiti jednu kavu na dan,ako eventualno drugu onda bez kofeina.
Molim te,daj mi tvoje misljenje.
Da li bi u potpunosti trebalo izbaciti kavu?
A bez kofeina,tj,nescafe bez kofeina?I nju zaboraviti?
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 22:19   #30
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Jednom si nesto pisao o kavi...negativno.
ja volim popiti jednu kavu na dan,ako eventualno drugu onda bez kofeina.
Molim te,daj mi tvoje misljenje.
Da li bi u potpunosti trebalo izbaciti kavu?
A bez kofeina,tj,nescafe bez kofeina?I nju zaboraviti?
Kofein, kao i skoro svi stimulansi živčanog sustava, nije i ne može biti zdrav. S druge strane, jedna kava na dan nije nezdrava. Dapače, poboljšava ti koncentraciju, pamćenje i reakcije.
Postoji znanstvena studija koja ukazuje na to da je rizik pobačaja nešto veći kod žena koje svakodnevno konzumiraju kavu u količinama većima od šalice i pol.
Isto tako, dugotrajna konzumacija kofeina u kavi (tijekom više godina)povezana je s gubitkom dugoročnog kao i kratkoročnog pamćenja. Zanimljivo je da kava ima manji utjecaj na ljude, nego na neke životinje. Tako da učinak nije jak, ali postoji.

Kava bez kofeina ne bi trebala biti problem. Iako je upitno zašto se onda pije, ako ne radi stimulacije? Naime, nije da je to baš hranjivi napitak.

Dakle, ako hoćeš da ili ne za jednu kavu na dan - da, pogotovo ako ti treba za posao.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 17:05   #31
Draga utisana, ne lutaj i ne natrpavaj se kojekakvim dodacima prehrani. Moj muž je imao sličan problem i uspio se izliječiti tek nedavno, otkad smo počeli slijediti savjete iz jedne knjige. Ono što ti najvjerojatnije imaš je nutritivna alergija i sistemska kandidijaza koja joj je posljedica. Pročitaj knjigu Carolee Bateson Koch "Alergija - prikrivena bolest". Da ne duljim i ne gnjavim - na tri tjedna se izbacuju najčešći alergeni mlijeko, kvasac (brašno) i jaja, uzima se češnjak protiv gljivica i parazita (ili neki dr. proizvod, imaš u knjizi), prehrambeni enzimi iz biljne baze i acido i bifido formule. Mi smo sve nabavili od Twinaba, skupo ali vrlo efikasno. Pročitaj prije toga knjigu, garant ćeš se prepoznati i znat ćeš što trebaš.... Mog muža je izliječilo.....
MissQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 22:25   #32
Quote:
MissQ kaže: Pogledaj post
Draga utisana, ne lutaj i ne natrpavaj se kojekakvim dodacima prehrani. Moj muž je imao sličan problem i uspio se izliječiti tek nedavno, otkad smo počeli slijediti savjete iz jedne knjige. Ono što ti najvjerojatnije imaš je nutritivna alergija i sistemska kandidijaza koja joj je posljedica. Pročitaj knjigu Carolee Bateson Koch "Alergija - prikrivena bolest". Da ne duljim i ne gnjavim - na tri tjedna se izbacuju najčešći alergeni mlijeko, kvasac (brašno) i jaja, uzima se češnjak protiv gljivica i parazita (ili neki dr. proizvod, imaš u knjizi), prehrambeni enzimi iz biljne baze i acido i bifido formule. Mi smo sve nabavili od Twinaba, skupo ali vrlo efikasno. Pročitaj prije toga knjigu, garant ćeš se prepoznati i znat ćeš što trebaš.... Mog muža je izliječilo.....
hvala ti.Procitati cu knjigu i nadam se da ce i meni pomoci.
danas sam upravo pocela kuru sa Daktarinom jer imam gljivice i na jeziku i stvarno sam vec poludjela...

Ali ja ni inace mlijeko ne koristim jer mi smrdi oduvijek.
Kruh ne jedem 3-4 tjedna,jaja isto ne volim jer mi i ona smrde.

Stvarno ne znam sta me to tako napalo.
Ali izgleda da je bas ta moja ANEMIJA uzrok svega.Imunitet mi je pao i scepale me te dooosadne gljivice
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 22:38   #33
Ja sam prije par godina imao sličnu situaciju. Sve sluznice su me pekle, primjetio sam crvene točkice po tijelu, koje se pretvaraju u potkožne madeže. Sve me je svrbilo, svako malo gljivice i naravno kopao po internetu i zaključio sistemska kandidijaza. Doktori su rekli nema šanse, to je puno opasnije, a i svi pregledi su bili u redu, a mene peče od očiju do dolje, a nigdje ništa. Cijelo tijelo svrbi u refulama, da više nisam znao što ću. Napravio sam dijetu od 40 dana, bez šećera, fruktoze, kvasca, octa i kiselina i svaki dan diflukan oralno (skupo, jer ti ni jedan doktor to neće prepisati). Istina je da se smirilo, ali slijedeće godine samm otkrio herpes na kutu usana, koji nisam imao nikad u životu...
Malo, pomalo, analizom, razgovorom s bliskim ljudima, a zapravo najprije u familiji, zaključio sam da ti problemi nisu gljivice nego herpes, jer je zarazno.
Imam liječnike u familiji i ova moja teorija im je kontra sveg što su naučili, pošto poznam kineske meridijane, povezao sam neke stvari i zaključak je 100% virus na živcima, a to je herpes (da ne objašnjavam predugo). Isprobao sam mnogo lijekova s interneta i jedino što je stvarno promijenilo moje zdravstveno stanje je na site www.biogetica.com HRPZ III formula, homeopatski lijek na bazi cjepiva, protiv raznih tipova herpes virusa. Stanje je bilo u terenutku (par dana) osjetno bolje. Napravio sam kuru 3 mjeseca i preporučam (bočica je 30$+poštarina) Naravno to nije sve, ti moraš najprije očistiti bubrege, pa onda jetru, ja koristim i zapper koji radi čuda. Uglavnom taj virus ti rastura cijeli sistem. Mogući simptomi (vjerojatno imaš većinu).
Svrbljenje, krvave raspucale oči, madeži i bradavice po cijelom tijelu (sve više i više), bolovi u nogama od križa dolje. Bolna desna strana vrata, vjerojatno i glavobolje česte, moguće pojačano zujanje u desnom uhu. Moguće ukliještenje išijatikusa. Povećan šećer i kolesterol. Lice nije čisto nego često bubuljičasto (kod rijetkih ne, npr mene). česte afte u ustima, te kad prođeš jezikom po unutrašnjosti sluznice, nije glatka već lagano "pikasta". Bol u zglobovima, promjenjivo, neko vrijeme mozda koljeno, zatim na stopalu ili rame ili lakat, kako kod koga. Madeži izraženiji na prsima i ispod pupka, te ispod pazuha, a ostalo sitne točkice. Uglavnom liječnici te neće znati izliječiti, a alternativci će predugo se baviti organima, energijama i sl. Ima rezona jer rastura unutarnje organe, no zašto su organi bolesni. HERPES VIRUS, koji tip imaš ti, ne znam, ali napravi virološki test na herpes, pa ćeš vidjeti. Nabavi si lijek HRPZ III, spray
Nadam se da ćeš si pomoći!
EXORCIST XXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 22:28   #34
[Hvala,napraviti cu test na virus herpesa.
Ja mislim da ga nemam,bar se duboko NADAM.
Imam bolove u nogama,vratu,ramenu, ali nemam ispucane kutove usana,oci su mi O.K.,pa pretpostavljam da nije herpes jos vise se nadam da nije jer znam da je to gadna komplikacija.
Ali gljivice me peru...sad sam popapala 2 tube Daktarin gela,malo je bolje-ali nije jod kako bi trebalo.
Ovih dana sam imala dosta posla a bas sutra idem u biblioteku po knjigu koja mi je preporucena -o alergiji,
Moram reci i da svaki dan uzimam i zeljezo u tabletama,kao i u hrani i bar sto se tice umora je puuno bolje.
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 19:06   #35
Nazalost, siguran sam da je herpes, jedino nisam siguran koji tip (ima ih oko 80), većina doktora se neće složiti, ali ja ne znam nikog tko ga nema. Herpes se može otkriti i 10-15 godina nakon okužbe, po mojim analizama unazad, mislim da je meni trebalo oko 8-10 g. Čak ni najbliži godinama nisu mogli prihvatiti tu "teoriju". Epstein barr je herpes, vodene kozice, oralni, genitalni, zoster i još dosta njih. Porazgovaraj s najbližima, pitaj ih o bolovima u vratu, krizima i zglobovima, pogledaj im kožu, gledaj ih pažljivo i uočit ćeš koliko se abnormalno svrbe (obrve, nos, usta, uho, prsa, abdomen, noge, ruke). Ako pažljivo gledaš, teško da će proći minuta, a da se negdje ne posvrbe. Sigurno su svi puni sitnih točkica (to se vidi na rukama) itd., da se ne ponavljam.
umjesto daktarina (pojeo sam ne znam koliko tuba, pa ništa) jedi propolis (baby, bez alkohola). Ja sam sve jeo iz apoteke, što se može i što preporučuju (između ostalog 3-4 g C vitamina dnevno). Uzalud, bacanje novaca. Sve to možeš čajevima. Odlična stvar za jetru je sikavica ili obični oslobod, u ljekarni se zove sylimarin. To čisti i obnavlja jetru, možeš jesti smrvljene sjemenke u čaju (malo nepraktično) ili tablete (moja mama se preporodila, a prijatelju se smanjio šećer s 16 na 4, poslije kure od 14 dana. Ali najbolje od svega homeopatski HRPZ III spray. 100% poboljšanje, obavezno probaj, jeftinije je od svih vitamina na koje si trošila novce, a ništa!
Sretno!
EXORCIST XXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 00:36   #36
jucer sam bila uvjerena da nemam herpes!!!
Danas vise nisam.
U unutrasnjosti usta osjecam na nekim mjestima naboranu sluznicu(jos imam gljivice na jeziku)
Ali nemam tih tockica koje spominjes po rukama i ne svrbim se kao sto si ti primijetio kod tvojih.
Vrat me boli.ali pre ravan je,tj nema pravilan nagib.
A zglobove osjecam,prilicno,cak me bude sram jer sam jos relativno mlada..
Molim te kako onda da napravim te testove na herpes.Tj,sta da kazem doktorici?Ili ako sama platim nalaze sta da kazem u laboratoriju?Kakve testove ako ih ima 80 vrsta?Sta si ti napravio,kako si ga otkrio?
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 00:42   #37
Koliko dugo bih trebala konzumirati cajeve i homeop. lijek koji si preporucio?
Citala sam o ciscenju jetre uz pomoc gorke soli,grejpa i maslin.ulja.Da li znas nesto o tome?Bi mi to pomoglo?Da li je to o.k. ili je preagresivno?
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 04:19   #38
1. Imam sve doma i spremam se to napraviti, ali nekako se nećkam, jer sam čuo da je agresivno i ako je kamenje preveliko, moze zastopati kanale. Bolja je sikavica (obični oslobod, silimarin), ali prije jetre treba čistiti bubrege. Ja ću sigurno probati i s gorkom soli, ali najprije ovo. kažu da treba za vrijeme punog mjeseca, jer se najbolje odvaja voda.
Čaj za bubrege

SASTAV:
- preslica 15 g
- kopriva 10 g
- troskot 8 g
- kantarion 6 g
Ta količina dovoljna je jednoj osobi za tri tjedna.

PRIPREMA:

Jedan prstohvat te mješavine preliti sa 125 ml vruće vode, i ostaviti da stoji 10 min. Zatim ga procijedimo, a na talog od trava sipamo dvije šalice vruće vode i kuhamo 10 min. Zatim i taj čaj procijedimo u onaj prvi, tako da se izmiješaju.

Pijemo ga sobne temperature, i to pola šalice u jutro na tašte, pola sata prije ručka, i prije večere. Smijemo ga piti najviše tri tjedna, a terapiju smijemo ponoviti 4 puta godišnje, s time da je razmak najmanje 2 tjedna.

2. Otkrio sam tako, kad sam vidio čudan prišt, otišao sam doktoru i pitao što je to i on je odgovorio, "a ništa strašno herpes".
Ako nemaš još mnogo točkica-madeža (pogledaj se malo pažljivije), znači da si mozda tek unazad 1g. dobila virus. Da li si napravila bris tih gljivica? Ili oni na oko kažu da su to gljivice, vrlo je slično i mnogi pogriješe. Napravi test na HSV 1, HSV 2, epstein barr (to su osnovni, ne znam što sve mogu testirati), test je bio oko 80-100 kn, ali ne znam zašto ti doktorica ne bi dala uputnicu.

Ukratko, mislim da je problem u 10-om kranialnom živcu "vagus" (herpes je virus na živcima), koji je vezan na vratni mišić Rectus Capitis Lateralis i problem sa živcem izaziva tenziju u tom mišiću i obratno. Disfunkcija tog živca izaziva razne probleme: srčane aritmije i udare, grčeve u jednjaku, grlu, kašalj, dišne, želučane, crijevne probleme, promuklost i gubitak glasa itd... Ukratko idi na sistematski: pregledaj krv (šećer. kolesterol, herpes), srce, pluća za početak. Po kinezima dio bladder meridijana ide po liniji Vagusa, a većina ima problem s tim najvećim meridijanom (mjehur), znači i mjehur bi mogao biti problem. Da li imaš redovite ili ti kasne menstruacije? Da li ti se brzo masti kosa i uši? Situacija je dosta kompleksna i i nije mi još dokraja jasno kako i zašto, ali sam uvjeren da je to problem. Kopaj sama po internetu i promatraj se, no nemoj zapasti u hipohondriju, svi ti problemi se mogu riješiti, ali treba se paziti i to ne samo ti, svi!
p.s. ovo nije stručno mišljenje, ali će ti pomoći u rješavanju budućih problema i nabavi zapper, ima ga u Hrvatskoj, on će ti sigurno riješiti gljivice i većinu infekcija (ako ne i sve)
Pozdrav
EXORCIST XXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 04:23   #39
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post

Kava bez kofeina ne bi trebala biti problem. Iako je upitno zašto se onda pije, ako ne radi stimulacije? Naime, nije da je to baš hranjivi napitak.

Dakle, ako hoćeš da ili ne za jednu kavu na dan - da, pogotovo ako ti treba za posao.
kemijski proces dekafeinizacije kave, opasniji je nego kava s kofeinom, rađe cikoriju nego nescaffe, za zdravlje.
EXORCIST XXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 09:42   #40
[Uff...ne zvuci simpaticno...
Napravila sam bris grla-rezultat candida albic.
Secer je normalan.
Hvala ti puno.
Mislim da cu imati problema naci sve te trave.(iz manjeg sam grada)
Ima mozda neki travar koji salje trave postom a da se moze naruciti preko interneta?
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:50.