Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2013., 20:57   #341
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Zato što se zeznemo primamljivom ponudom- jedeš kolko hoćeš za tolko i tolko kuna i onda misliš da će tu biti ljepota na tone za konkretan broj kuna (dakle ne bankrotirati a najesti se pristojno, što sa sušijem i nije slučaj inače). Kad tamo- bananice, gotove čokoladne rolade koje režu (u dućanu cijele dođu 3.59 kn), komadići ananasa iz konzeve, najmini kozice zaleđene prodinstane na ulju i češnjaku i tako... kad sam ja bio sušija uopće (!) nije bilo- niti jedan.
Dakle zeznuo sam se- jednom i nikad više.
Teeeeeškom mukom bih sad otišao čak i na ovo što ti hvališ (i nemam razloga ne vjerovati ti) nakon mog iskustva tamo.

Puno gori slučaj mi je moj frend koji se kune svime da je ta traka nešto najbolje od restorana što je ikad jeo kod nas, da je oduševljen time
Po tome znam da baš nije sav svoj
(al on se pali i na količinu, da to ne smetnem s uma!)
ja sam ih pitala di su sushiji, sam zbog toga sam bila, i stavili ih, bila ih hrpa.
ali da je jad, je..
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 22:15   #342
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
ja sam ih pitala di su sushiji, sam zbog toga sam bila, i stavili ih, bila ih hrpa.
ali da je jad, je..
Na moju sreću, u životu sam jeo nekoliko odličnih sušija, tako da mi ovo... zdanje i princip rada ne miriši (da to kažem tako, a ne malo drugačije, za ovaj pdf neprilagođeno) na kilometre. A princip rada je očito taj da znaju napraviti i sushi kad se neko pobuni (to sam ovdje već pročitao na temi prošle godine). Mislim katafakinstrofa. Nek propadnu.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 14:11   #343
bili ovaj vikend tamo..

cijene su poskupile (99 kn, i vise nema onih shema do 17 sati, od 17 sati), no nas cetvero (decko, ja, i jos jedan par) smo se prejeli..

bilo je stvarno svacega.. sjedili smo dva sata tamo, nakon sat vremena bilo je poprilicno puno ljudi, pa su sukladno tome, morali i izbacivati nova jela..

od proljetnih rolica, skampa, racica, juhe od gljiva, pohanog mesa, sushija par vrsta deserata, kokosovog mlijeka do tjestenina i rizota

svakih dva do tri mjeseca si priustimo posjet, pa je izdrzljivo za novcanik )
prodaja stvari is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 09:22   #344
Nisam već dugo bio tamo pa me zanima jel se nešto promjenilo od zadnjih postova kad je cijena bila 99 Kn? Koliko vidim na "službenim stranicama" piše da u travnju imaju cijenu 59 Kn.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 11:49   #345
I mene zanima trenutna situacija i trenutne cijene, ima li tko pouzdan info, pošto nisam tamo baš često.
dawg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 16:30   #346
99 kuna
__________________
povilska
povilska is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 09:33   #347
Vi koji ste blizu Westgatea, radi li ovo još ? Cijene ?
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 10:17   #348
Quote:
Hard-Boiled Wonderland kaže: Pogledaj post
Vi koji ste blizu Westgatea, radi li ovo još ? Cijene ?
Ne
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:07.