Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 01.08.2017., 08:43   #10
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Propustila si prvi dio mojeg posta.

Isla si sa tim muskarcima redovno na vecere koje nisu bile poslovne, na kave i provodila vrijeme sa njima van posla, za zabavu, cesto i puno?

To sto kazes da ne mora uvijek biti tako je dokaz da je cesto tako.

To je kao da kazes da je ok uci sa 100 km/h u neki zavoj iako je sigurna brzina 50, ali 30 posto pokusaja je uspjelo pa je ok da se zaletavamo u njega jer nisu bas svi nastradali.
Mi se suštinski ne slažemo u tome da ja ne mislim kako je prevara stvar trenutka, nešto što manje-više stalno visi u zraku i samo čeka pogodan trenutak. Uvjerena sam bar za značajnu većinu žena da dok su sretne i zadovoljne u braku ili vezi uopće ne gledaju muškarce uokolo na takav način, kao potencijalne mogućnosti.
Slikovito rečeno, kada sam sita, registriram neki fini miris iz restotana kraj kojega prolazim, ali mi sigurno ne pada na pamet ući i naručivati još hrane.
Ako sam gladna, pak, ovako ili onako ću naći načina da jedem, bila za to neka posebno povoljna okolnost, prilika, ili uopće ne.
Ili, kako bi ti rekao, auto se za oštre zavoje i sigurnu vožnju ne priprema na cesti, nego puno ranije i na za to predviđenom mjestu.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:23.