Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2016., 12:48   #461
Secem pse i radim osnove poslusnosti

Nudim uslugu setanja psa (bez obzira na velicinu i pasminu) na podrucju Novog Zagreba i sire ... takoder radim s psima vjezbe poslusnosti i neke druge po zelji vlasnika

Preporuke takoder dostavljam

sve informacije na [email protected]
__________________
A true lad fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.
Amstafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 12:55   #462
Pozdrav
Trazim
Osobu za setanje malog psa(10kg), pas se nalazi u Sopotu. Prvenstveno trazim nekoga tko ima iskustva sa psima i osobu koja je vrlo odgovorna. Osoba mi treba zapravo od sljedeceg tjedna pa sve do sredine 9 mjeseca, ali moram reci da su ti rokovi za sada jos malo fleksibilni.
I trazim nekoga tko ce postivati moje zahtjeve jer je pas malo specifican.
Hvala i lijep pozdrav
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 12:40   #463
Tražim nekoga za čuvanje kujice, moguće na duži rok, uz nadoplatu.
MalaKap is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 14:05   #464
Quote:
MalaKap kaže: Pogledaj post
Tražim nekoga za čuvanje kujice, moguće na duži rok, uz nadoplatu.
Bilo bi dobro da staviš i lokaciju te veličinu i narav kujice. Sretno!
__________________
slobodni net za slobodni svijet!
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 10:39   #465
Zdravo svim zaljubljenicima u životinje!
Imate kućnog ljubimca kojeg obožavate ali zbog putovanja, posla ili drugih obaveza, trebati će Vam netko da ga pričuva na određeno vrijeme tako da neće ni primjetiti da Vas nema?
Obožavam životinje i sa mnom će Vaš ljubimac sigurno biti u dobrim rukama Imam kuću sa velikim vrtom na osami u Gorskome kotaru, što više Vaš ljubimac može poželjeti? Može čuvanje i na duži period i dogovor oko treninga ako ga želite. Cijena po dogovoru, ovisi i o Vašim mogućnostima. Ako imate bilo kakva pitanja, javite se na mail: [email protected]
Pozdrav!
matea19888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 17:11   #466
Quote:
LinaLena kaže: Pogledaj post
Bilo bi dobro da staviš i lokaciju te veličinu i narav kujice. Sretno!
Radi se u kujici od nekih 8-9 mjeseci koja je kod nas na privremenom čuvanju u Zagrebu. S obzirom da je malena sama svaki radni dan po 10-11 sati, voljeli bismo da je s nekim tko će imati više vremena za nju ili barem tko ima dvorište pa da nije zatvorena cijeli dan u stanu. Malena je razigrana, mazna, privržena je ljudima i voli igre s drugim psima. Sterilizirana je i čipirana.
MalaKap is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 13:17   #467
Ekipa idete li na more... setacica i cuvalica pasa je fb stranica... setam i cuvam pse u Splitu... zahvaljujem unaprijed na javljanju..... Jelena

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 17:42   #468
ZAGREB
Ukoliko preko dana niste u mogućnosti izvesti Vašeg psa, obratite mi se s povjerenjem.
Velika sam ljubiteljica životinja, imam iskustva sa psima te sam također i dadilja jednom malom psiću te batlerica dvjema mačkama.
Vašem ljubimcu ću se maksimalno prilagoditi te će šetnje biti onakve na kakve je navikao i kakve su mu potrebne kako bi maksimalno uživao u mom društvu i kako mu odvojenost od Vas ne bi teško pala.

Također, pružam uslugu brige o Vašim kućnim ljubimcima (psići, mice, zečeki, zamorci, ptičice, ribice, kornjače ...dalje nadopunite sami ) dok ste Vi na poslu ili na odmoru (u Vašem prostoru). Cijena po dogovoru.

Za vrijeme šetnje možete me dobiti na mobitel, a prije šetnje mogu Vam predočiti osobnu iskaznicu.
Aislynn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 10:30   #469
Pozdrav!

Ima li netko iz Sl. Broda da se bavi čuvanjem pasa?
danijelaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 11:38   #470
Nudim usluge šetanja/čuvanja pasa u Zagrebu.

Živimo u centru, Medveščak. Imamo kraljevsku pudlu Kiki koja je super sa svima pa ako Vam pesek voli društvo, Kiki će rado volontirati. U stanu od 70 kvadrata smo i čuvanje nudimo u kućnom okruženju (izležavanje na kauču i poslastice uključeni). Najčešće šetamo na Ribnjaku, Dubravkinom putu, Radićevom šetalištu, Sljemenu... No, šetam tamo gdje je Vašem ljubimcu poznati i omiljeni teren. Dužina šetnje/čuvanja i cijena po dogovoru.

Kontakt na pp ili mail [email protected]
__________________
...i ti ces letjeti bez krila i pobjedivati bez maca...
El Hafi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 18:06   #471
Hitno mi je potrebna usluga šetača pasa. lokacija Novi Zagreb, radi se o 3 mala psa. javite mi se na pp. hvala!
zelazny is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 15:29   #472
ZAGREB
Ukoliko preko dana niste u mogućnosti u šetnju izvesti Vašeg psa, obratite mi se s povjerenjem.
Velika sam ljubiteljica životinja, imam dugogodišnje iskustvo u radu sa psima te sam također dadilja jednom malom psiću te batlerica dvjema mačkama.
Vašem ljubimcu ću se maksimalno prilagoditi te će šetnje biti onakve na kakve je navikao i kakve su mu potrebne kako bi maksimalno uživao u mom društvu i kako mu odvojenost od Vas ne bi teško pala.

Također, pružam uslugu brige o Vašim kućnim ljubimcima (psići, mice, zečeki, zamorci, ptičice, ribice, kornjače ...dalje nadopunite sami ) dok ste Vi na poslu ili na odmoru (u Vašem prostoru). Cijena po dogovoru.

Na mojoj web stranici možete pogledati neke od klijenata i naša druženja
https://njuskicainfo.wixsite.com/njuskica

Za vrijeme šetnje možete me dobiti na mobitel, a prije šetnje mogu Vam predočiti osobnu iskaznicu.


Kontakt broj: 091 333 11 43
Aislynn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 17:37   #473
NOVI ZAGREB - šetanje pasa i briga za kućne ljubimce

Pružam usluge šetanja pasa u Novom Zagrebu koji je pun parkova i zelenila, također se brinem i za Vaše male kućne ljubimce (ribice, kornjače, zamorci, mačke itd...) dok ste vi na odmoru ili na poslu. Živim u Novom Zagrebu i radim uglavnom navečer tako da sam preko dana slobodna. Javite se s povjerenjem. Kontakt: [email protected]
dubidu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 12:28   #474
ZAGREB
Ukoliko preko dana niste u mogućnosti u šetnju izvesti Vašeg psa, obratite mi se s povjerenjem.
Velika sam ljubiteljica životinja, imam dugogodišnje iskustvo u radu sa psima te sam također dadilja jednom malom psiću te batlerica dvjema mačkama.
Vašem ljubimcu ću se maksimalno prilagoditi te će šetnje biti onakve na kakve je navikao i kakve su mu potrebne kako bi maksimalno uživao u mom društvu i kako mu odvojenost od Vas ne bi teško pala.

Također, pružam uslugu brige o Vašim kućnim ljubimcima (psići, mice, zečeki, zamorci, ptičice, ribice, kornjače ...dalje nadopunite sami ) dok ste Vi na poslu ili na odmoru (u Vašem prostoru). Cijena po dogovoru.

Na mojoj web stranici možete pogledati neke od klijenata i naša druženja
https://njuskicainfo.wixsite.com/njuskica

Za vrijeme šetnje možete me dobiti na mobitel, a prije šetnje mogu Vam predočiti osobnu iskaznicu.


Kontakt broj: 091 333 11 43
Aislynn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 14:27   #475
Od 10.8. na dalje trazim nekoga za redovnu kratku dnevnu setnju malene, dobro odgojene i prijateljski raspolozene kujice.

Lokacija je Spansko.

Bilo bi potreno radnim danima, u kliznom periodu izmedju 11 i 15 sati, napraviti kratku setnju od cca 15 minuta da obavi sto ima dok sam ja na poslu.

Molim ponude na pm.
bucka brzoprst is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:19   #476
Pozdrav svima!

Mi smo mladi par koji jako voli životinje i nudimo usluge šetanja i čuvanja vaših kućnih ljubimaca.
Nalazimo se na području širega centra, ali se za šetnje i čuvanja možemo dogovoriti na razini Zagreba.
Za daljnje informacije nam se slobodno javite na pp.

Hvala!
petwalks is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 19:15   #477
Trazim osobu za cuvanje mjesanca labradora za iducu subotu 7.10. u periodu 12-18h. Trebalo bi doci po njega i vratiti ga, idealno na podrucju Maksimira. Preporuke isto dobrodosle

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
assi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 17:33   #478
Pozdrav,
Ako ima netko da šeta pse u istocnom dijelu Zg-a,zamolio bih da mi se javi.
Hvala
ziginjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 13:01   #479
ZAGREB

Ukoliko preko dana niste u mogućnosti u šetnju izvesti Vašeg psa, obratite mi se s povjerenjem.
Velika sam ljubiteljica životinja, imam dugogodišnje iskustvo u radu sa psima te sam također dadilja jednom malom psiću te batlerica dvjema mačkama.
Vašem ljubimcu ću se maksimalno prilagoditi te će šetnje biti onakve na kakve je navikao i kakve su mu potrebne kako bi maksimalno uživao u mom društvu i kako mu odvojenost od Vas ne bi teško pala.

Također, pružam uslugu brige o Vašim kućnim ljubimcima (psići, mice, zečeki, zamorci, ptičice, ribice, kornjače ...dalje nadopunite sami ) dok ste Vi na poslu ili na odmoru (u Vašem prostoru). Cijena po dogovoru.

Na mojoj web stranici možete pogledati neke od klijenata i naša druženja
https://njuskicainfo.wixsite.com/njuskica

Za vrijeme šetnje možete me dobiti na mobitel, a prije šetnje mogu Vam predočiti osobnu iskaznicu.


Kontakt broj: 091 333 11 43
(u slučaju da Vam se ne javim na mobitel molim Vas da mi pošaljete SMS ili e-mail sa vašim upitom)
Aislynn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2018., 19:55   #480
Šetam pse na području Novog Zagreba, besplatno, ako ste mi blizu.
__________________
"And it seems we would come to appreciate all the things that stay with us everyday, but we only see what moves, and I can't help but notice this new view."
Bixler-Zavala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:47.