Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 15:15   #3361
sićam (ne nokautira, jer tome ga neće ni učit tako mladog), ali to nije poanta moje preporuke. poanta je udrit osnove borilačkih sportova, a boks i hrvanje su temelj temelja. nakon vrimena provedenog u BS-u neće bit ni potrebe da se mlati, jer trening donosi i samopouzdanje i svjesnost opasnosti od udaraca/bacanja.
__________________
"Primi sve što te stigne
i budi strpljiv u nestalnosti svoje bijede."
noliđ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 23:12   #3362
Nekako bih izbjegla boks ako mogu... jer imam dojam da je prebrutalan za njega... udarci u glavu ne dolaze u obzir... :zabrinutamama:
Za sada u mojoj glavi vodi Judo. Nadam se da ce i njemu biti ok.
Danas sam dosta toga saznala - tko sve i što trenira pa sad malo bolje kužim situaciju...
Wellisia is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 12:21   #3363
za judo. šta se tiče boksa, to je sve prilagođeno danas dobnim skupinama. mlaćenja po glavi ne bi bilo, tek nakon dužeg treniranja sa zaštitnim kacigama i na poene, tako da nije to ništa strašno.

al opet, pusti njega da izabere šta mu se sviđa. vjerojatno će mu se judo i svidit, sa svim tim valjanjima i bacanjima.
__________________
"Primi sve što te stigne
i budi strpljiv u nestalnosti svoje bijede."
noliđ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 19:10   #3364
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
Malac 7 god zeli nesto trenirati od borilackih vjestina (a cuo je samo za karate ) Mislila sam da ce ga proci “hir” al vidim da ne odustaje... mislim da znam i razloge al nece nista reci osim da zeli...
E sad, sto upisati a da ce mu koristiti u eventualnoj samoobrani i da nije totalno brutalno? I neka preporuka za klub u centru ili sirem centru zg koji trenira kikice je dobrodosla. Tenkju
Judo ili hrvanje ako želiš neš realno. vjerojatno svi klubovi imaju dječie grupe.

karate, taekwondo i slično - nebu naučio tuči (nije realno) se al bude discipline i potrošene energije.


boks, mt i slično je definitivno još premali. ima vremena.
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 07:21   #3365
Nema "nerealne" borilačke vještine... sve je to individualno.
No, poenta nije samo u borilačkom dijelu svega- nego prvenstveno na pravilnom psihofizičkom razvoju.

Kod mene u klubu, ja klince prvo naučim da smisao treniranja nije tučnjava nego izbjegavanje konflikta i ovladavanje samim sobom.
I koliko može biti opasno koristiti u realnosti stvari naučene na treningu, koje su posljedice i na koncu, kakva je odogovornost onoga ko trenira.
Metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 13:03   #3366
Jok nema. Ki projektirani ajupresurni nindjakido je skorz realan.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 22:14   #3367
Pozdrav ekipa,
Ja sam iz Splita i imam 16 godina u relativno dobroj sam formi i bio sam sportas cijeli zivot sve dok se nisam izljedio i sad vec godinu dana nista ne treniram, najvise me zanima kickbox u Pitbulla, pa sam htio pitati jeli iko ima iskustva sa pitbullom, kakvi su treninzi itd...
ColonelAce is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 00:49   #3368
Bija davno u PitBulla, sad se više baziraju na MMA po pričama, iako rade i dalje dobar KB.
Uglavnom, Mornar ili PitBull ti je moja preporuka. Prednost Mornaru.
__________________
"Primi sve što te stigne
i budi strpljiv u nestalnosti svoje bijede."
noliđ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2018., 12:42   #3369
Borilački sportovi u Varaždinu

Zanima me postoji li mma klub u Varaždinu, koji prima početnike i ukoliko ne kakva je ponuda drugih borilačkih sportova u Varaždinu, ima li netko kakva iskustva i preporuke.
Mr. 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2018., 20:28   #3370
pitanjce, postoji li kakav sprej ili nesto cime bi se nakon treninga mogli stitnici (za karate) nasprejati da ne smrde
kako odrzavati uopce to, oprala sam one gumice sad prek.ljeta ali to bi nakon svakog treninga trebalo zapravo da ne smrdi.
hepl!
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2018., 22:04   #3371
Ne znam od čega su, al možda onaj dezodorans za cipele? Ima u dm-a isl...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2018., 12:42   #3372
https://goo.gl/images/nxdKSg
ovo, koza i gumice koje drze. :/
i sve smrdka
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2018., 15:31   #3373
Jel može preporuka za boks na istočnom djelu grada (Sesvete, Jelkovec...).. Imam 30g, nemam prethodnih iskustva, a vježbao bi rekreativno do 2x tjedno. Cilj mi je naučiti tehniku i poradit malo na kondiciji.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2019., 09:40   #3374
Pozdrav svima!

Moze li mi netko dati preporuku gdje u Zagrebu mogu trenirati pocetni kung fu (ako to uopce postoji) ili nesto slicno?

Hvala!
idarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2019., 16:39   #3375
wing chun ili?
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2019., 09:56   #3376
da
idarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2019., 20:36   #3377
Pozdrav. Htjela bih upisati muay thai, i zanima me koji je bolji izbor kluba u Splitu, Mornar ili PitBull?
jasamjednorog is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2019., 00:20   #3378
Po mom mišljenju PitBull, pošto oni imaju i MMA treninge pa se općenito više radi MT. Mornar je bolji za kickbox.
__________________
"Primi sve što te stigne
i budi strpljiv u nestalnosti svoje bijede."
noliđ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2019., 15:34   #3379
Quote:
idarius kaže: Pogledaj post
da
Google it my friend

http://www.kungfu.hr/naslovnica

http://www.wingchun.hr/

http://ebmas.hr/about.php

http://www.wingchun-zapad.hr/

i naravno

Ving Chun kung fu klub Istok-Zagreb - 098 / 166 4 661; [email protected]
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2019., 00:20   #3380
Hvala!
idarius is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:11.