Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2007., 17:42   #61
Quote:
tiare kaže: Pogledaj post
Ne znam je li tajna u tome što sad obavezno furam sa sobom svoju bočicu
je. a sto tek radi zrnce soli... ja najvise volim nacijedit' soka i malkice soli unutra... mmmmm... cak nekad ponesem sok od paradajza s limunom i soli. i onda svi ''eek sta to pijes'', a meni bas super .
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 18:43   #62
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
mozda kod njih, eventualno na Aljasci
za 27. jos nema ali nekako cisto sumnjam u tako dramaticni pad
To sam citao u jutarnjem da tako gospoda iz USA predvidjaju za nas dio!
Mozda su nas zamijenili sa Aljaskom?
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 04:01   #63
Pa i mene je strah,kako me ne bi bilo kad vidim što nas čeka!To nam je budućnost koju,htjeli mi to ili ne,ne možemo baš svi prihvatiti.Imam panični poremećaj i napadi me uglavnom strefe kad nema zraka i kad je jako vruće.Pijem Seroxat od kojeg se znojim i po najgoroj hladnoći,a o ovom što mi se događa sad ne želim ni pričati.Uz sve to tu je još i nizak tlak i khm...probavne smetnje,i sve u svemu,situacija je gotovo neizdrživa.Nisu svi ljudi isti,nekima je to lakše izdržati ali na ogromnu količinu ljudi ovakva vrućina negativno djeluje psihički.I naravno kad odemo sa živcima ni fizički nam nije sjajna situacija.
Ne znam da li mi je danas bilo gore izdržati vrućinu ili živčane ljude sklone samoubojstvu u neklimatiziranom vlaku u kojem se ne mogu otvoriti prozori...
starr* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 08:24   #64
Moja jedina preporuka je: prestanite koristit vražje klima uređaje. Na +40 to jednostavno ne pomaže. Kad-tad se mora izaći van, a onda riskirate cijelu hrpu sranja zbog tog prijelaza. Bolje je tijelo naviknut na vrućinu. Jednostavno se aklimatiziraš na to. Puno vode i prihvatiti činjenicu da se znojiš. Tijelo se na taj način hladi.
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 08:25   #65
Quote:
MilkyWay kaže: Pogledaj post
Moja jedina preporuka je: prestanite koristit vražje klima uređaje. Na +40 to jednostavno ne pomaže. Kad-tad se mora izaći van, a onda riskirate cijelu hrpu sranja zbog tog prijelaza. Bolje je tijelo naviknut na vrućinu. Jednostavno se aklimatiziraš na to. Puno vode i prihvatiti činjenicu da se znojiš. Tijelo se na taj način hladi.
...je,a kaj sa nama koji baš i nismo zdravi...koji ne podnosimo vručine...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 09:02   #66
Quote:
starr* kaže: Pogledaj post
Pa i mene je strah,kako me ne bi bilo kad vidim što nas čeka!To nam je budućnost koju,htjeli mi to ili ne,ne možemo baš svi prihvatiti.Imam panični poremećaj i napadi me uglavnom strefe kad nema zraka i kad je jako vruće.Pijem Seroxat od kojeg se znojim i po najgoroj hladnoći,a o ovom što mi se događa sad ne želim ni pričati.Uz sve to tu je još i nizak tlak i khm...probavne smetnje,i sve u svemu,situacija je gotovo neizdrživa.Nisu svi ljudi isti,nekima je to lakše izdržati ali na ogromnu količinu ljudi ovakva vrućina negativno djeluje psihički.I naravno kad odemo sa živcima ni fizički nam nije sjajna situacija.
Ne znam da li mi je danas bilo gore izdržati vrućinu ili živčane ljude sklone samoubojstvu u neklimatiziranom vlaku u kojem se ne mogu otvoriti prozori...
vlak iz zagreba za viroviticu , što je stajao u koprivnici ????
tvitica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 10:24   #67
Meni se cini da je danas ipak malo popustilo, zapravo sigurna sam- dok sam disala na treningu nisam imala osjecaj da ce mi se pluca zapalit..
Doma napravila propuh pa lijepo pirka i klima ne ide na ON do podne..
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 10:28   #68
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
za 27. jos nema ali nekako cisto sumnjam u tako dramaticni pad

Ima, na weather.com..


July 27

Partly Cloudy

High
32°C

Precip
10%

Wind: NNW 10 km/h
Max. Humidity: 48%
UV Index: 8 Very High


Sunrise: 5:33 AM Local Time
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 14:13   #69
Quote:
jezebel_brave kaže: Pogledaj post
samo da obavijestim svekolike hipohondre da danas nisam pala u nesvijest .

btw ako tko od vas trenira or something - kak' idete? ujutro ili navecer? meni je nekako lijeno rano se ustati, a navecer mi je isto sparno i smeta mi guzva .
Rano ujutro.
Btw,JAKO rano ujutro - oko 4:30!
Smotani is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 17:07   #70
Quote:
Smotani kaže: Pogledaj post
Rano ujutro.
Btw,JAKO rano ujutro - oko 4:30!
Ajd svaka cast pa vam se da trenirat. Ja cekam bolja vremena.
A ako ovako potraje selim se uskoro na Vrapce, hm mozda imaju klimu pa mogu i odma.
malosampukla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 22:39   #71
Uffff... da sam htjela živjet u Sahari valjda bi se dosad već preselila...
Nit klime nit vjetrića a ni godišnji se ne nazire. Al ajde, vidim da su najavili neku kišicu za idući tjedan, sumnjam da bu nas ne znam kak rashladila al možda bu se bar malo lakše disalo.
jinxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 22:49   #72
vlaga u zraku je zaista niska tak da je temperatura ful podnosljiva, osim naravno tramvaja i slicnih "prepreka".
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 23:11   #73
Quote:
Bugy kaže: Pogledaj post
ovi su najbolji sa klimama, klime štetne, ovo, ono, pa triput je štetnija ova vrućina nego biti u klimatiziranom(još ako je klima kvalitetna onda je super)

"kada uđete iz ugrijane prostorije u klimatiziranu, krvne žile vam se naglo skupljaju i to je opasnost za zdravlje"...ma nemaoj, a šta je kad ugrijan na plaži na +50 uđeš u vodu koja je 26-27C, kakva je onda promjena temperature?
ma je klinac....neki dan oko 6 navečer idem u dućan neš kupiti i sa asfalta koji je valjda bio ugrijan na + 60 uđem u trgovinu u kojoj su klimu valjda stavili na
+ 20. u prvoj sekundi mi odgovaralo, pomislila sam koja milina, a onda mi s počelo mantat u glavi i zujat u ušima i oblio me hladan znoj. neam pojma kak se nisam i onesvjestila.
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 00:44   #74
Quote:
Billi kaže: Pogledaj post
vlaga u zraku je zaista niska tak da je temperatura ful podnosljiva, osim naravno tramvaja i slicnih "prepreka".

I meni se činilo da ima malo vlage u zraku, pa sam to lakše podnosila. Više je suho i vruće (kao u Sahari) nego vlažno i vruće (kao u tropima - to je meni najgora kombinacija)...Ne znam kako je u Zg bilo danas, jer sam na moru preko vikenda. Ali veselilm se što će navodno idući tjedan u Zg ipak biti par stupnjeva manje.
__________________
faraway paradise
Tiare Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 01:03   #75
Obećavam sutra snijeg u 12:39
__________________
They are Millwall, I don't care!
Shmulex is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 09:24   #76
ja bi za pocetak bio zadovoljan da snijeg padne u zimu, barem svake druge godine
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 14:10   #77
Quote:
malosampukla kaže: Pogledaj post
Ajd svaka cast pa vam se da trenirat. Ja cekam bolja vremena.
A ako ovako potraje selim se uskoro na Vrapce, hm mozda imaju klimu pa mogu i odma.
Ugodno je,svježina,lagani povjetarac,temperatura oko 20 stupnjeva,nema žive duše...
Smotani is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 20:00   #78
Quote:
Smotani kaže: Pogledaj post
Ugodno je,svježina,lagani povjetarac,temperatura oko 20 stupnjeva,nema žive duše...
Ma je slazem se. Ali radim od 8, zaspem tek oko jedan, dva, prije od vrucine ne mogu, pa sam i ovako vec uzasno neispavana jer mi sat zvoni u 6:20, u subotu sam isla malo duze odspavat pa mi se cijeli dan uzasno mantalo u glavi jer mi je zadnja dva sata spavanja bilo prevruce. Da jos idem trenirat oko 4 ujutro vjerovatno bi vec bila u bolnici radi iscrpljenosti. A valjda cu prezivit ovo ljeto
malosampukla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 07:12   #79
Quote:
malosampukla kaže: Pogledaj post
Ma je slazem se. Ali radim od 8, zaspem tek oko jedan, dva, prije od vrucine ne mogu, pa sam i ovako vec uzasno neispavana jer mi sat zvoni u 6:20, u subotu sam isla malo duze odspavat pa mi se cijeli dan uzasno mantalo u glavi jer mi je zadnja dva sata spavanja bilo prevruce. Da jos idem trenirat oko 4 ujutro vjerovatno bi vec bila u bolnici radi iscrpljenosti. A valjda cu prezivit ovo ljeto
Ja radim od 7,zaspem isto tako kasno ( vrućina,jelte) i kronično sam neispavan.
Spavat ću u zimi.
Smotani is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:26.