Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2017., 18:28   #1
Uzdizanje ide punom parom

Uzašće, uzdizanje, ascension.
Najnovije informacije odozgora su govore da je uklanjanje negativnih prepreka koje su nas do sada jako sputavale pri samom kraju. Uklonjeno je 99% prepreka. Oni koji su još ostali spadaju u sam najmoćniji vrh i zbog svoje individualne snage misle da ih je nemoguće otkloniti, ali nisu svjesni pune veličine sile koja je gore i koja je sada donjela odluku da ide punom snagom do kraja, nakon što je glavnina prepreka već uklonjena.
Proces uzdizanja ide punom parom, i sadrži velike promjene na Zemlji i dizanje spiritualnih frekvencija koje naša fizikalna znanost ne razumije, zbog kojih se događaju velike planetarne promjene i velike fizikalne i spiritualne promjene na ljudima.
Ovo je za gotovo sve prenagla informacija, ali tekstova sada ima u obilju i pokušat ću glavne informacije proslijediti ovdje da ljudi budu u toku.
Materijali koje pratim su na engleskom pa to neće biti dostupno baš svima ako nisu spretni u jeziku ili snalaženju s google translatorom, ali bit će sažetih prijevoda kad bude vremena.
Kao prvi primjer, evo kratke poruke o promjenama od gospodina Miška:
http://sananda.website/archangel-mic...mber-23d-2017/
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 19:04   #2
I ja to osjećam. Mada ne s toliko optimizma. Kao onaj najcrniji mrak pred zoru, znači ni z od zore ne mogu zamisliti, kamoli vidjeti. I to što sam ponovno na forumu, a posebice na ovo dijelu foruma mi je pokazatelj.

Ništa mi nije jasno. Nema tih prepreka da, no... Osjećaj čudnosti koju osjećam u nepostojanju kvalitetnih duhovnih relacija (jedine koje vidim su čovjek-sistem i čovjek-anti-sistem, čovjek i čovjek eventualno među tinejdžerima) je izniman. Ne doživljavam stanje distrakcije. Nije baš ni da mi nedostaje, no stvarno je čudno.

Molim te za materijale, ne mora biti ni prijevod, po mogućnosti na engleskom, najvažnije crtice. Hvala.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 14:55   #3
Jel se i kulturno uzdizanje računa?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 12:43   #4
Računa se ako koristi duhovnom uzdizanju.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 18:54   #5
Baš me zanima što kad bi svi koji imaju želju za uzdizanjem bi meditirali na tu temu u isto vrijeme. No to je još alternativna želja. Ja sam uz sve one koji sad to rade, možemo mi to.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 19:10   #6
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Baš me zanima što kad bi svi koji imaju želju za uzdizanjem bi meditirali na tu temu u isto vrijeme.
Bas nista.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 19:20   #7
Rezultat bi bio bolji i išlo bi brže. Takva suradnja je krasna ideja. Dobro je već i samo biti to što jesi, širiti ljubav i svjetlo oko sebe, kroz vlastiti primjer, opustiti se, upijati novu energiju, prilagođavati se uzdizanju frekvencija.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 17:13   #8
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Rezultat bi bio bolji i išlo bi brže. Takva suradnja je krasna ideja. Dobro je već i samo biti to što jesi, širiti ljubav i svjetlo oko sebe, kroz vlastiti primjer, opustiti se, upijati novu energiju, prilagođavati se uzdizanju frekvencija.

To bi bilo baš fino. Zna li netko iznad čega se to trebamo uzdići, na koju nadmorsku visinu i hoćemo li se sudariti kad dospijemo onamo?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 22:37   #9
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Rezultat bi bio bolji i išlo bi brže. Takva suradnja je krasna ideja. Dobro je već i samo biti to što jesi, širiti ljubav i svjetlo oko sebe, kroz vlastiti primjer, opustiti se, upijati novu energiju, prilagođavati se uzdizanju frekvencija.

Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
To bi bilo baš fino. Zna li netko iznad čega se to trebamo uzdići, na koju nadmorsku visinu i hoćemo li se sudariti kad dospijemo onamo?
Odlično pitanje.

Iznad razjedinjenosti gdje nema više sudaranja već samo kreativne razmjene ideja...
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 01:07   #10
Trenutni ascension se zbio 21.12.2012. u jednoj od paralelnih ko-egzistirajućih dimenzija, dok je sve brže i brže proticanje vremena koje trenutno percipiramo samo jedan od znakova postepenog ascension-a kroz koji prolazimo u ovoj dimenziji u kojoj ovo pišem, a koja je opet samo jedna od....
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 11:45   #11
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Iznad razjedinjenosti gdje nema više sudaranja već samo kreativne razmjene ideja...
Zvuči dobro. Ajd baš idem probat.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 12:07   #12
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Trenutni ascension se zbio 21.12.2012. u jednoj od paralelnih ko-egzistirajućih dimenzija, dok je sve brže i brže proticanje vremena koje trenutno percipiramo samo jedan od znakova postepenog ascension-a kroz koji prolazimo u ovoj dimenziji u kojoj ovo pišem, a koja je opet samo jedna od....
kad ćemo na DS 9?
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 12:38   #13
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
kad ćemo na DS 9?
Me hairy feminist. Me go with Janeway.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 09:00   #14
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
.. Zna li netko iznad čega se to trebamo uzdići, na koju nadmorsku visinu i hoćemo li se sudariti kad dospijemo onamo?
Federacija Svjetla nam poručuje da smo zapravo već uzdignuti na više frekvencije, i sada je najvažnije da to prepoznamo i uključimo ih.
"Posegnite za najvišim, najdivnijim mislima o svemu o čemu razmišljate."
Krasan inspirativni članak o nama i novoj situaciji.
Arcturian Council - kako drugima pomoći u duhovnom razvoju - vlastitim primjerom: poslušajte što imaju reći bez prekidanja, i s poštovanjem. Govorite iz srca.
Quan Yin - vrijeme je da se život nastavi u ljubavi, miru i suosjećanju. Vrijeme je da se prestane s ratovima s kojima su naša srca bila testirana. Sada je vrijeme za svjetski mir. Pošaljite svoje misli i molitve cijelom svijetu. Sada ulazimo u zlatno doba svjetla i ljubavi na Zemlji.
Arctirian Council Poručuju nam da se bavimo aktivnostima koje najviše volimo. Tada smo dovoljno opušteni da možemo lako primati novu energiju koju nam šalju.

Prvi mi se citat čini najvažnijim: "Posegnite za najvišim, najdivnijim mislima o svemu o čemu razmišljate." S takvim odnosom prema drugima pomažemo i njima, i zajedničkoj okolini.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 11:18   #15
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Federacija Svjetla nam poručuje da smo zapravo već uzdignuti na više frekvencije, i sada je najvažnije da to prepoznamo i uključimo ih.
"Posegnite za najvišim, najdivnijim mislima o svemu o čemu razmišljate."
Krasan inspirativni članak o nama i novoj situaciji.
Slažem se, Blossom Goodchild je već dugi niz godina jedna od rijetkih čistih kanala a poruke Federacije, iako ne baš konkretne, visokovibracione su i ispunjavajuće.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 13:12   #16
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Federacija Svjetla nam poručuje da smo zapravo već uzdignuti na više frekvencije, i sada je najvažnije da to prepoznamo i uključimo ih.
"Posegnite za najvišim, najdivnijim mislima o svemu o čemu razmišljate."
Krasan inspirativni članak o nama i novoj situaciji.
Arcturian Council - kako drugima pomoći u duhovnom razvoju - vlastitim primjerom: poslušajte što imaju reći bez prekidanja, i s poštovanjem. Govorite iz srca.
Quan Yin - vrijeme je da se život nastavi u ljubavi, miru i suosjećanju. Vrijeme je da se prestane s ratovima s kojima su naša srca bila testirana. Sada je vrijeme za svjetski mir. Pošaljite svoje misli i molitve cijelom svijetu. Sada ulazimo u zlatno doba svjetla i ljubavi na Zemlji.
Arctirian Council Poručuju nam da se bavimo aktivnostima koje najviše volimo. Tada smo dovoljno opušteni da možemo lako primati novu energiju koju nam šalju.

Prvi mi se citat čini najvažnijim: "Posegnite za najvišim, najdivnijim mislima o svemu o čemu razmišljate." S takvim odnosom prema drugima pomažemo i njima, i zajedničkoj okolini.
Ajme, imaju i Jednoroge!

__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 01:06   #17
Ja vidim samo da propadamo kao civilizacija. Čini mi se nepovratno.
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:00   #18
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Ja vidim samo da propadamo kao civilizacija. Čini mi se nepovratno.
Vjerojatno pratimo suprotne izvore informacija. Glavne medije pod kontrolom negativnih sila uglavnom ne pratim pa na mene nemaju izravan utjecaj.
Može se reći da su promjene koje se upravo događaju praktički nepovratne, na duži period, vjerojatno nekih 10-30 milijuna godina.
Informacije "odozgora" su da se sada radi punom snagom na promjenama, i da promjene idu ubrzano.
Pričekajmo još malo da vidimo što će se ostvariti od najava velikih promjena već do ovog Božića, i njihovih izjava da sada djeluju punom snagom.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 15:12   #19
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Vjerojatno pratimo suprotne izvore informacija. Glavne medije pod kontrolom negativnih sila uglavnom ne pratim pa na mene nemaju izravan utjecaj.
Negativne sile utječu i na ovaj medij što je očigledno iz činjenice da mi je nestao bitan post s ove teme. Nema veze, idemo opet:

"We whales can shift from one group mind to another and thereby to another dimension or universe. It can be said that we move into permanent altered states, relative to our present consensual or collective world-picture. Dream places and events are also real, but simply of shorter time duration and affect only our real dream bodies.

Mind creates objects, objects create Space and changes in those objects create Time. Time is not absolutely real, but only relatively so. Time does not pass; in pure Mind, it does not even exist. A will that is strong enough can overcome time itself, as the ancient Eastern sages have demonstrated."





Izvor.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 18:37   #20
Idemo prema Integralnoj svjesti.
Danasnja racionalna je potrosena
Frater111 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:46.