Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2018., 09:10   #81
Koje to dijete “uči” o obitelji??
Dijete u obitelji (kakvoj god) živi ili ne živi.
Postoje li slikovnice “o obitelji” za djecu iz “duginih” obitelji?
SwissChoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 09:16   #82
Quote:
SwissChoco kaže: Pogledaj post
Koje to dijete “uči” o obitelji??
Dijete u obitelji (kakvoj god) živi ili ne živi.
Postoje li slikovnice “o obitelji” za djecu iz “duginih” obitelji?
Imaš milion slikovnica za djecu koja prikazuju obitelji. Imaš crtiće koje prikazuju obitelji pa i recimo tata medo, mama medo i medvjedići i iste te slikovnice i crtiće čitaju i gledaju i djeca iz "duginih" obitelji. Ako homoseksualnost prihvatimo kao normalnu zašto je problem to i prikazati tako u svim medijima koji su namijenjeni svima? Zašto se recimo hetero odnos u filmu ili seriji niti ne spominje a pojava gay odnosa u sitma se proglašaa propagandom?
mojneinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 09:22   #83
Quote:
SwissChoco kaže: Pogledaj post
Koje to dijete “uči” o obitelji??
Dijete u obitelji (kakvoj god) živi ili ne živi.
Postoje li slikovnice “o obitelji” za djecu iz “duginih” obitelji?
ali većina djece ima hetero roditelje. dok vrlo, vrlo malo djece živi u duginoj obitelji.

ukratko.
cilj je da se većini djece ukaže na manjinu djece. i da ih se poduči o toj manjini. koja je tu, prisutna, živi medju nama.
__________________
allahu akbar, al putinu rahbar
antilles is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 09:25   #84
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
ali većina djece ima hetero roditelje. dok vrlo, vrlo malo djece živi u duginoj obitelji.

ukratko.
cilj je da se većini djece ukaže na manjinu djece. i da ih se poduči o toj manjini. koja je tu, prisutna, živi medju nama.
Pusti ti što je cilj...
Evo, ja ću izdati slikovnicu o obitelji (ovu koju se ranije spominjalo, tata medo, mama medo...bla bla). I želim da je čitaju u vrtićima djeci koja žive u “duginim” obiteljima? Jel može?

I planiraju li ovaj konkretni uradak čitati samo tamo gdje ima takve djece ili svuda?
SwissChoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 09:28   #85
A to kako se obitelji prikazuju možeš pratiti npr kroz sitcome.
Od Cosby show-a do Moderne obitelji.
Nema sitcoma bez gay lika, surogat roditeljstva, sada i “duginih” obitelji.
Slučajno?
SwissChoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 09:30   #86
Quote:
SwissChoco kaže: Pogledaj post
A to kako se obitelji prikazuju možeš pratiti npr kroz sitcome.
Od Cosby show-a do Moderne obitelji.
Nema sitcoma bez gay lika, surogat roditeljstva, sada i “duginih” obitelji.
Slučajno?
Naravno da nije slučajno.Ti sitcomi su kakva takva slika društva a vjerovao ti ili ne gay osobe i surogat roditeljstvo je posvuda oko nas. I zamisli oni to sve prikazuju kao normalno a i je normalno. Ma užas!
mojneinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 09:34   #87
Quote:
SwissChoco kaže: Pogledaj post
Pusti ti što je cilj...
Evo, ja ću izdati slikovnicu o obitelji (ovu koju se ranije spominjalo, tata medo, mama medo...bla bla). I želim da je čitaju u vrtićima djeci koja žive u “duginim” obiteljima? Jel može?
ali takve slikovnice su standard. svuda su oko nas. od rodjenja, dalje. dugina djeca takve slikovnice čitaju i imaju svuda, rl naročito.
ova slikovnica je prilika da i sebe nadju i pročitaju negdje.
__________________
allahu akbar, al putinu rahbar
antilles is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 09:34   #88
Aha..znači gay osobe pojavile su se 90-tih kad ih Cosby show, Alf, Al bundy...nisu prije primjećivali?
Zanimljivo...
Evo čekamo onda i realitet pedofilije. I to je svuda oko nas.
Hiper seksualizirane dječje serije već postoje...

Što li je tu kokoš a što jaje...
SwissChoco is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 20.01.2018., 09:36   #89
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
ali takve slikovnice su standard. svuda su oko nas. od rodjenja, dalje. dugina djeca takve slikovnice čitaju i imaju svuda, rl naročito.
ova slikovnica je prilika da i sebe nadju i pročitaju negdje.
Odlično, neka im ih kupe njihovi roditelji.
A ne vrtići

Kako nema slikovnice o malim imigrantima?
Brojčano je to veći problem od “duginih” obitelji.

Možda se za financiranje iste čeka ovaj puta njemačka ambasada
SwissChoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 09:40   #90
Quote:
SwissChoco kaže: Pogledaj post
Aha..znači gay osobe pojavile su se 90-tih kad ih Cosby show, Alf, Al bundy...nisu prije primjećivali?
Zanimljivo...
Evo čekamo onda i realitet pedofilije. I to je svuda oko nas.
Hiper seksualizirane dječje serije već postoje...

Što li je tu kokoš a što jaje...
Pa naravno da je svuda oko nas. Katolička crkva malo malo pa ima skandal s tim a da ne pričamo o tome koliko je recimo Katolička srkva u Americi isplatila odšteta zbog pedofilije.

No s pedofilijom imamo dva problema u ovom kontekstu. Prvi je taj što je uopće spominješ ovdje i u ovom kontekst dovodeći po tko zna koji put u istu ravan dvije apsolutno drugačije stvari.

A druga je ta što ovim zapravo namećeš tezu da je pedofilija normalna i prihvatljiva pojava koju bi trebalo pokazati u sitcomima. E pa ako je u tvojoj župi to uobičajena pojava u ostatku svijeta to je teški zločin i kao takav se ne prikazuje normalnim u sitcomima.
mojneinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 09:46   #91
kad se krenu spominjat pedofilija i dugina djeca u istoj raspravi !

chapeau za financije.
vive la france !
__________________
allahu akbar, al putinu rahbar
antilles is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 09:52   #92
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
kad se krenu spominjat pedofilija i dugina djeca u istoj raspravi !

chapeau za financije.
vive la france !
I onda ti meni govoriš "take it easy"!

A gledaj što sve tršaju u ovu temu: mein kamp, nacizam, indoktrinaicju, pedofiliju...
mojneinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 09:59   #93
Quote:
mojneinen kaže: Pogledaj post
Pa naravno da je svuda oko nas. Katolička crkva malo malo pa ima skandal s tim a da ne pričamo o tome koliko je recimo Katolička srkva u Americi isplatila odšteta zbog pedofilije.


A druga je ta što ovim zapravo namećeš tezu da je pedofilija normalna i prihvatljiva pojava koju bi trebalo pokazati u sitcomima. E pa ako je u tvojoj župi to uobičajena pojava u ostatku svijeta to je teški zločin i kao takav se ne prikazuje normalnim u sitcomima.
Postoji dakle samo u KC i “normalna je u mojoj župi”.
Ne postoji na drugim mjestima gdje su djeca još ranjivija? Te primjere se ne sjetiš spomenuti?
Možda da te podsjetim na SIR Jimmiya Savilea britanskog “viteza”? I ostale iz tog kruga koji su još živi pa nisu javno prokazani?
A neee, to nije moguće. Pa oni su naši prijatelji, čiji prijatelji na visokim pozicijama financiraju ovakve stvari po drugim zemljama...

Ili da te podsjetim tko je u Hrvarsku doveo Nizozemca čelnika pedofilske stranke?

Samo jedno javno iznesite: brojke.
Da vidimo koliki je stvarno takvih obitelji, transrodnih osoba (i djece, što je posebna tek tema), i sličnih....
To vidjeti nećemo. Jer bi u tom slučaju pale maske. Ovako sa drilanjem medija i brojnih udruga (sa više-manje istim čelnicima, a bez članstva) ispada to zaista društveno prioritetno pitanje
SwissChoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 10:03   #94
Quote:
mojneinen kaže: Pogledaj post
I onda ti meni govoriš "take it easy"!

A gledaj što sve tršaju u ovu temu: mein kamp, nacizam, indoktrinaicju, pedofiliju...
dvaočenašaioproštenoim, ne znaju šta pišu.
__________________
allahu akbar, al putinu rahbar
antilles is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 10:05   #95
Quote:
SwissChoco kaže: Pogledaj post
Postoji dakle samo u KC i “normalna je u mojoj župi”.
Ne postoji na drugim mjestima gdje su djeca još ranjivija? Te primjere se ne sjetiš spomenuti?
Možda da te podsjetim na SIR Jimmiya Savilea britanskog “viteza”? I ostale iz tog kruga koji su još živi pa nisu javno prokazani?
A neee, to nije moguće. Pa oni su naši prijatelji, čiji prijatelji na visokim pozicijama financiraju ovakve stvari po drugim zemljama...

Ili da te podsjetim tko je u Hrvarsku doveo Nizozemca čelnika pedofilske stranke?

Samo jedno javno iznesite: brojke.
Da vidimo koliki je stvarno takvih obitelji, transrodnih osoba (i djece, što je posebna tek tema), i sličnih....
To vidjeti nećemo. Jer bi u tom slučaju pale maske. Ovako sa drilanjem medija i brojnih udruga (sa više-manje istim čelnicima, a bez članstva) ispada to zaista društveno prioritetno pitanje
U kontekstu teme izvlačiti pedofiliju i nametati tezu da bi se ista trebala prikazivati u sitcomima baš kao što se prikazuje homoseksualnost i surogat roditeljstvo je zapravo bolesno. Bolesno je uopće i dovoditi u istu ravan to troje a ti to upravo činiš. Doista, koliko bolestan moraš biti da takvo nešto radiš?
mojneinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 10:08   #96
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
dvaočenašaioproštenoim, ne znaju šta pišu.
Problem je što oni točno znaju što pišu. Svoju homofobiju sakrivaju iza sotoniziranja homoseksualnosti na sve moguće načine. Oni zapravo sami sebi moraju opravdati svoju mržnju i nikad si neće priznati da mrze pedera zato što je peder. A ne! Oni ih mrze zato što *sad citiraj tu sve živmo i mrtvo što su tu nadrobili od mein kampfa preko nacizma do pedofilije*. Oni zapravo brane svijet od velikog zla! Trebali bi im biti zahvalni na tome jer gdje ćeš većeg zla od toga da se netko voli a nema njihovu dozvolu za tu ljubav.
mojneinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 10:16   #97
Zanima me samo hoćeš li taj diskurs zadržati i kad dođu rasprave o donjoj dobnoj granici za “ljubav”.
A za ovu drugu ljubav me točno zaboli...smeta me aktivizam i agresivno nametanje diskursa. Jedino to.
A agresijom potpomognutim i našim novcima odnose se “male pobjede”. Zanimljivo je da nema zadovoljstva učinjenim nego učas eto novog cilja na velika zvona. Čak i onog koji sa izvornom ljubavi i borbom za istu nema nikakve veze.
SwissChoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 10:34   #98
Quote:
SwissChoco kaže: Pogledaj post
Zanima me samo hoćeš li taj diskurs zadržati i kad dođu rasprave o donjoj dobnoj granici za “ljubav”.
A za ovu drugu ljubav me točno zaboli...smeta me aktivizam i agresivno nametanje diskursa. Jedino to.
A agresijom potpomognutim i našim novcima odnose se “male pobjede”. Zanimljivo je da nema zadovoljstva učinjenim nego učas eto novog cilja na velika zvona. Čak i onog koji sa izvornom ljubavi i borbom za istu nema nikakve veze.
Je, vidimo iz priloženog kako te zaboli. Toliko te zaboli da to dovodiš u istu ravan sa pedofilijom pa evo i u ovom postu opet potežeš pitanje donje granice za ljubav premda mi je nejasno zašto ljubav stavljaš pod navodnike. Kad smo kod te donje granice slobodno provjeri tko ima najnižu dobnu granicu za sklapanje braka...gugle je tvoj prijatelj.

Zanimljivo kako samo vi koji ne možete prihvatiti različitosti kao nešto normalno svugdje vidite neku agresiju, stalno se osjećate ugroženima, napadnutima, vama se stalno nešto nameće. Čovjek bi pomislio da ti nemreš na ulicu izaći a da te neki peder aktivist ne zaskoči. Čudno, ja ne vidjeh niti jednog nigdje i jednu agresiju vidim upravo na suprotnoj strani.
mojneinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 10:53   #99
Quote:
SwissChoco kaže: Pogledaj post
Zanima me samo hoćeš li taj diskurs zadržati i kad dođu rasprave o donjoj dobnoj granici za “ljubav”.
A za ovu drugu ljubav me točno zaboli...smeta me aktivizam i agresivno nametanje diskursa. Jedino to.
A agresijom potpomognutim i našim novcima odnose se “male pobjede”. Zanimljivo je da nema zadovoljstva učinjenim nego učas eto novog cilja na velika zvona. Čak i onog koji sa izvornom ljubavi i borbom za istu nema nikakve veze.
A mene zanima zašto se uvjek na temama koje se bave LGBT populacijom spominje ako ne drugačije onda u rukavicama pedofilija??

Nemojte mi samo kazat kako su sve homo osobe pedofili ili kako je to populacija imanentno pedofilska. To više stvarno nema smisla.

Slikovnica?? Ma zamisli ti događaja.
Ima oko nas homoseksulanih osoba?? Nemoj zezat ima ih..........ko bi rekao.

OT slikovnica se pojavila i tko hoće neka je kupi ili posudi a tko neće neće. U državi gdje nam ne samo mladi bježe glavom bez obzira problem je slikovnica.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 11:01   #100
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
A mene zanima zašto se uvjek na temama koje se bave LGBT populacijom spominje ako ne drugačije onda u rukavicama pedofilija??

Nemojte mi samo kazat kako su sve homo osobe pedofili ili kako je to populacija imanentno pedofilska. To više stvarno nema smisla.

Slikovnica?? Ma zamisli ti događaja.
Ima oko nas homoseksulanih osoba?? Nemoj zezat ima ih..........ko bi rekao.

OT slikovnica se pojavila i tko hoće neka je kupi ili posudi a tko neće neće. U državi gdje nam ne samo mladi bježe glavom bez obzira problem je slikovnica.
Spomene se jer ce idući cilj biti mainstreamizacija i te vrste “ljubavi”.
Nitko to ne imputira homoseksualnim osobama. Ali njihov aktivizam oko njihovih, a onda i “ljudskih prava” općenito, upregnut će ih i za taj cilj. Mark my words.
O tome sam napisao da nastavljaju borbu i oko tema koje s njihovim pravima nemaju veze iako su ostvarena...

Slažem se: tko je kupi-kupi. Na tržištu je. Ali na svoju ruku i prema stavovima, ravnatelj vrtića ili teta u grupi pa je koristiti za posao....E to bome ne po defaultu.

I puno je važnije ima li od čega živjeti bilo koja obitelj nego slikovnica.
Pa jesu li mediji puni toga od čega ćemo živjeti ili slikovnice i sličnih tema?

Nemoj samo s tim floskulama jbg...
SwissChoco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:18.