Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2006., 22:15   #61
iskona. tipfeler, brzo pišem pa...
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 22:23   #62
Zbog ove stranice sam iz prašine izvukao neku predsocijalističku knjižicu "šah - zanimljiva igra" iz koje pokusavam nauciti barem osnove osnova da me ne pobjede bas uvijek ovi najjadniji guestovi. Jebemti, tko bi rekao da je i sah tako addictive...
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 22:28   #63
Sudden oćeš jednu? Ajd doleti, ne vidim da si trenutno online, ja sam ti negdje u rangu, mozda malo slabiji
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 23:36   #64
Quote:
Ken kaže:
Sudden oćeš jednu? Ajd doleti, ne vidim da si trenutno online, ja sam ti negdje u rangu, mozda malo slabiji
Sumacija ovog ovdje moze biti - na greskama se uci. A ja sam sad mogao nauciti koliko ni Aristotel nije naucio
Cestitke boljem
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 23:53   #65
newcomer je žilav igrač......

a i ilbestione mi zadaje glavobolje......
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 00:11   #66
Igra šta ilbestione?
Koji mu je nick, jel se isplati dobit ga?
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 00:36   #67
imaš popis svih nickova na prvoj stranici ovog topika...a ilbestionea nećeš dobit makar dubio na glavi...
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 01:04   #68
Quote:
Ken kaže:
Igra šta ilbestione?
Koji mu je nick, jel se isplati dobit ga?
nemoj samo ces spopusit, u srednjoj su neki potapali brodove ja sam gurao figure



(jedino mozda blica al to neigram, samo spusim )

Quote:
Germa kaže:
imaš popis svih nickova na prvoj stranici ovog topika...a ilbestionea nećeš dobit makar dubio na glavi...
svi se zajebete u startu, sta cu vam kad ste pohlepni

Quote:
Sudden Sid kaže:
Zbog ove stranice sam iz prašine izvukao neku predsocijalističku knjižicu "šah - zanimljiva igra" iz koje pokusavam nauciti barem osnove osnova da me ne pobjede bas uvijek ovi najjadniji guestovi. Jebemti, tko bi rekao da je i sah tako addictive...
imam ja jednu djepnu, isto neka ruska skola, dosta dobrih otvaranja i pocetnik navlakusa koje uspjevaju hvala bogu
Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 05:10   #69
Evo i mene. Nick mi je KFM. Izazivam vas na megdan.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 10:09   #70
Ima li netko iskustva s firewallovima s freechesom?
Nemrem se spojit jer u firmi imam proxy, kak da ga probijem?
__________________
mislim, dakle sisam!
sisavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 10:29   #71
Daj, Sisavac, kad si na poslu, radi, nemoj se zajebavat

"nemoj samo ces spopusit, u srednjoj su neki potapali brodove ja sam gurao figure"



- Stipe -
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 10:38   #72
Quote:
Stipe23 kaže:
Pa kaj ti to nije očito.

Mjerio sam opet prije dva tjedna i vidio da mi je kara u razdoblju nakon registacije na forum.hr porasla za još 2 cm.


- Stipe -
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 11:25   #73
Quote:
sisavac kaže:
Ima li netko iskustva s firewallovima s freechesom?
Nemrem se spojit jer u firmi imam proxy, kak da ga probijem?
iskljuci firewall dok igras
Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 11:40   #74
Joj i ja imam tu "Šah zanimljiva igra", to je dječja knjiga, koliko se sjećam.. Negdje kod staraca mi je dan-danas.. hehe..

Vidiš ti to sad, kad drugi komentiraju "otvori na iskonu mail" onda ništa, a kad sam ja to napisala mene se brisalo.. ccc.. AxMi-24, još uvijek čekam ono dvije riječi!

Koji ste rating, ljudi?
 
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 13:35   #75
Quote:
Phepheronca kaže:
Joj i ja imam tu "Šah zanimljiva igra", to je dječja knjiga, koliko se sjećam.. Negdje kod staraca mi je dan-danas.. hehe..

Vidiš ti to sad, kad drugi komentiraju "otvori na iskonu mail" onda ništa, a kad sam ja to napisala mene se brisalo.. ccc.. AxMi-24, još uvijek čekam ono dvije riječi!

Koji ste rating, ljudi?
Napisao sam dvije riječi. Pogledaj svoj post

I ajde neko online. pa neću valjda morat radit na poslu?
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 14:05   #76
Evo i ja bih malo probao. Prijavio sam se na fics-u pod nickom cvarkozder. Ali, pošto sam prilično akompatibilan s računalom i svime vezanim uz njega, molim pomoć. Ovo s "fingerom" mi ne ide, pa bih molio ako netko ima vremena i volje da me uputi (doslovno) korak po korak kako imati sve ove vaše nickove na jednom mjestu i kako znati kada je tko na netu. Može i na private, ali možda je bolje ovdje, ukoliko ima još ovakvih smotanaca kao što sam ja. Unaprijed hvala, a onome tko mi pomogne možda i pustim jednu partiju.
čvarkožder is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 14:27   #77
Koji skin koristiš?

Ja imam sad ovaj čas vremena pa ti mogu pomoći ak se radi o BabasChessu.


- Stipe -
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 14:55   #78
Babaschess.
čvarkožder is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 15:00   #79
prijavih se.

LNimoy mi je username.

kako da nađem vaš server?
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 17:36   #80
Quote:
AxMi-24 kaže:
Napisao sam dvije riječi. Pogledaj svoj post

I ajde neko online. pa neću valjda morat radit na poslu?
Ajmeee, potpisao si se mojim imenom! Edited by Fefe! E znaš kaj.. pregazit ću te na tabli, samo dođi.. zaželjet ćeš se ti posla!

P.S. Babachess je super, ima hrpa ponuđenih sučelja na freechessu, ali baba je stvarno ok.. User-friendly fakat, obožavam sve one sitne preferencije, možeš ga doraditi.. ima za skinuti i novih zvukova i novih tabli/figurica.. za preporuku!
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:01.