Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2004., 22:30   #161
Talking

Quote:
Mljacko kaže:

Nisi skužila... sanjo sam konkretno onaj san kad pokušavaš trčati, ali nemreš, noge ti gube snagu, klecaju, nemreš više... I probudim se... i sve fino krasno, to je bio samo san... dignem se iz kreveta, idem prema WC-u i OPET se probudim.
Ma nisi ti skužio, ja sam samo pričala svoje snove, nisam komentirala tvoj
A kad ti se dogodi da su ti u snu noge teške, i ne možeš hodati, a ti onda poleti , uspjeh zagarantiran

Ajde da probam shvatiti. Opcija 1 ili 2?

1. sanjaš, u krevetu si. Probudiš se i kreneš na WC, i onda se ponovo probudiš - u krevetu. Što bi značilo da si imao dupli san, ali se nisi micao iz kreveta, ie, sve si sanjao.

2. Sanjaš, u krevetu si. Probudiš se i kreneš na WC, i dok si išao do tamo, ponovo nekako zaspeš u hodu, i kad si došao do tamo probudio si se. Kraj WCa.


1. slučaj je obični malo začinjeni san, a 2. slučaj nešto slično mjesečarenju (a nije baš to)
 
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 23:39   #162
jooj..ja sem fcera sanjal samo jednu osobu..celu noc. pa onda nas..to mi se inace jako rijetko desi..al lijepo je dok snovi provale van, relieving. its so decieving, rekel bi Kurt.
a inace ja kontroliram i svoje snove tak da jako tesko nekaj sanjam..
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2004., 00:06   #163
Pa zašto kontroliraš?

I koga si to sanjao?
 
Odgovori s citatom
Old 29.03.2004., 00:58   #164
U zadnje vrijeme se jako rano ustajem i ne smijem nikako zaspati. Zato se lijepo svako jutro probudim oko 4-5 ujutro u strahu da sam zaspala, pogledam na sat i onda sva sretna zakljucim da jos nije vrijeme za ustajanje i odspavam jos kojih sat-dva. Ipak, znalo mi se dogoditi da se u snu ustanem i obucem i krenem spremati za izlazak iz stana

A ovo sa sanjanjem odlazenja na wc...e, to mi se jednom dogodilo ko djetetu. Jel vam moram reci kako je zavrsilo? Actually sam u snu dosla i do povlacenja vode

Inace, nisam vec dugo nista sanjala...(znam da zapravo svi sanjamo, ali inace sam uvijek ujutro znala sto sam sanjala, a vec duze vrijeme toga vise nema).
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2004., 11:06   #165
Quote:
crazy child kaže:
Nije to tako čudno.
Nije kurac, prvi put u životu mi se desilo, a osijećaj prvog buđenja je bio ultrarealan, ni pribižno mutan ko "prvi" san
Mljacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2004., 12:45   #166
Quote:
Mljacko kaže:
Nije kurac, prvi put u životu mi se desilo, a osijećaj prvog buđenja je bio ultrarealan, ni pribižno mutan ko "prvi" san
Mljacko, upravo si iniciran u 'duhovnjake'

Wellcome, wellcome......, sad će ti postepeno iz uma ispariti sve one sumnje i sofizmi
 
Odgovori s citatom
Old 30.03.2004., 16:35   #167
Quote:
Oleander kaže:
Mljacko, upravo si iniciran u 'duhovnjake'

Wellcome, wellcome......, sad će ti postepeno iz uma ispariti sve one sumnje i sofizmi
Hvala, hvala... na dobroj namjeri...

opet, ne volim takav stav... gdje će mi netko objasniti što će se meni desiti... ja sam oduvijek bio vječni istraživač duha, ali SVOJ istraživač... U mojem umu sve prolazi kroz provjeru, sumnju... Ne pušim priče o drugome tko će me "voditi" ili mi neš "ukazati"...

...ukratko, ne pušim ničje priče osim svojih...
Mljacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2004., 17:23   #168
pa ti si pravi duhovnjak .............(za razliku od dogmatika.......iako bi danaye rekao drukčije )
 
Odgovori s citatom
Old 30.03.2004., 17:36   #169
Svejedno, ne bi htio napustiti svoje "sofizme"... ostajem kod njih.

Ali bar sam ga dobio u galvu, s obzirom da vas smatram hrpom sofista... pa dobijem da sam ja sofista... ak niš eto mi još jednog duhovnog iskustva...

A čovjek koji nikad ne sumnja je lutka i po defaultu ga ne cijenim...






Neeeeeeeeeeeeeeeego...

Koji vrag je onaj san kad ne osijećaš svoju masu i "plivaš" u beskrajnoj bjelini?

Ko duh si izvan tijela, nemaš masu, sam kej ne "lebdiš" iznad nečega, neg je sve totalno bijelo, ništa ne razaznaješ i samo "plivaš" (u bilo kojem smjeru)

Jel to ima veze s astralom ili koji vrag? To redovno sanjam bar 2, 3 pua mjesečno (ničim uzrokovan)

Zadnje uređivanje Mljacko : 30.03.2004. at 20:58.
Mljacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2004., 20:14   #170
Quote:
Mljacko kaže:

Koji vrag je onaj san kad ne osijećaš svoju masu i "plivaš" u beskrajnoj bjelini?

Ko duh si izvan tijela, nemaš masu, sam kej ne "lebdiš" iznad nečega, neg je sve totalno bijelo, ništa ne razaznaješ i samo "plivaš" (u bilo kojem smjeru)

Jel to ima veze s astralom ili koji vrag? To redovno sanjam bar 2, 3 pua mjesečno (ničim uzrokovan)

probaj naći nešto na ovom topicu o astralnom putovanju, na kojem imaš linkove i na 2 slična/ista topica.

Btw, potpuno se slažem s tvojim postom, i objašnjenjem Deja vu-a
 
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 02:06   #171
Tražio sam al vidim niko nije sanjo neš slično



Enivej, ti si mi baš kul butra, ne daš se lako izživcirat... to cijenim...
Mljacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2004., 02:08   #172
Zna li neko sta da uradim da bi ponovo sanjo isti san?
__________________
I put the k in kool
Zarathustra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2004., 00:35   #173
Ak zelis nastavit sanjat isti san po noci kada se probudiš nemoje se micat iz prvobitnog polozaja
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2004., 04:10   #174
Hmmmm probat cu i to
Al naprimjer ako spavam na ledjima u isom polozaju nekad sanjam da oce da me ubiju a nekad sanjam da se sexam....
__________________
I put the k in kool
Zarathustra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2004., 07:03   #175
Mislim da je Grizli htio reci da kad se probudis ostanes u istom polozaju da bi nastavio san.

Meni to recimo nikad nije bio problem. Mogu se ustati, otici do frizidera, vratiti u krevet i nastaviti isti san.

Moj je problem u tome sto bih u snu, u kojem se probudim htjela raditi nesto sto ne mogu u stvarnom zivotu. Na primjer letjeti, ili pricati kineski. Ali se nikada u 'snu u snu' ne sjetim neceg originalnog. Obicno se ostane na obicnim stvarima.

Eto
__________________
More Than Just a Beautiful Mind
Finding_Fantasy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2004., 09:40   #176
,postoje i lokalno klimatski, da ih tako nazovem utjecaji na obične snove, to se naravno na vas tu, duhovnjake ne odnosi, jer vi sanjate samo lucidno
no, obični smrtnici na nekom području, često sanjaju, da ih tako nazovem, isto "obojane" snove, ustanovio sam da ljudi jednog šireg područja, u obitelji je to najlakše provjeriti, no recimo općine ili dijela grada, nar. iste noći sanjaju grozomorne, mučne snove, i ta podudarnost je prevelika da bi bila slučajna..
kameni kamen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2004., 19:17   #177
Quote:
Finding_Fantasy kaže:
Mislim da je Grizli htio reci da kad se probudis ostanes u istom polozaju da bi nastavio san.

Meni to recimo nikad nije bio problem. Mogu se ustati, otici do frizidera, vratiti u krevet i nastaviti isti san.

Moj je problem u tome sto bih u snu, u kojem se probudim htjela raditi nesto sto ne mogu u stvarnom zivotu. Na primjer letjeti, ili pricati kineski. Ali se nikada u 'snu u snu' ne sjetim neceg originalnog. Obicno se ostane na obicnim stvarima.

Eto

A joooj pa ja ti spreham Kineski u svakom snu covjece..Ide mi ko maternji.Nisam sanjo kako letim vec 8 godina.Neko mi je reko da se ti snovi najvise desavaju djeci koja rastu.
__________________
I put the k in kool
Zarathustra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 00:09   #178
Evo vježbice za lucidne snove koju ja nikad nisam imao prilike i vremena isprobavani.....

Svakih 10 munuta(može i ćešće kad god vam padne napamet) se pirajte : "Da li ja sanjam"

Kad to kazete mozete ako hocete svaki puta si pogledat u šake ruke, jer ako nastupi AP imat ćete dojam kada si pogledate šake da se tope i znat ćete prema tome da sanjate i da je to AP....

Ova vježba bi trebala biti djelotvorna... radite to par dana stalno i projekcija po noci ili LD mora nastupiti...
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 13:06   #179
Quote:
Mljacko kaže:
Nije kurac, prvi put u životu mi se desilo, a osijećaj prvog buđenja je bio ultrarealan, ni pribižno mutan ko "prvi" san
Onda je to bila AP, a ne san.
Jesi li lebdio dok si išao na wc? (koje pitanje )
crazy child is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 13:14   #180
Evo vježbice za lucidne snove koju ja nikad nisam imao prilike i vremena isprobavani.....

Svakih 10 munuta(može i ćešće kad god vam padne napamet) se pirajte : "Da li ja sanjam"

Kad to kazete mozete ako hocete svaki puta si pogledat u šake ruke, jer ako nastupi AP imat ćete dojam kada si
pogledate šake da se tope i znat ćete prema tome da sanjate i da je to AP....

Ova vježba bi trebala biti djelotvorna... radite to par dana stalno i projekcija po noci ili LD mora nastupiti...


ha ha,
a ja stalno u snu gledam u šake, tako su to neke knjige pisale i nikak da mi se otope..
šaka šaka, i ja velim njoj, pa otopi se već jednom mamicu ti ili nešto slično, a one ništa, ne otapju se i ne otapaju,
ima li netko kakvo otaplao??

ccc, i što sad? grizli?
kameni kamen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:22.