Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2008., 10:15   #281
i curke kak budete imale djevojacko? zajedno s momackim il odvojeno? i dal na djevojacko zovete i ljude koji nejdu na svadbu, kao samo na festu?
Ja nisam znala da se to tak moze, al sam vidla sad na par djevojacki, da su zvale cure sam na festu. I kak to velis, dojdi mi sam na djevojacko?

Joj, koliko pitanja
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 10:16   #282
budući da ćete goste dočekivati u jednoj haljini, pa vjenčanica, pa haljina poslje pola noći, ne?
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 10:17   #283
Ja sam odustala od svih tih ceremonija i rekla da svadba pocinje u crkvi. Ne da mi se imati cijeli dan obaveza koje stvarno ne volim, moji su se slozili, decko takodjer a kako ce ostatak rodbine reagirati -njihov problem.
Axina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 10:18   #284
Isto tako se necu presvlaciti. Samo jednom se udajem i imat cu vjencanicu cijelu noc (i mozda par dana poslije ).
Axina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 10:19   #285
Quote:
theonlyfuse kaže: Pogledaj post
meni je velika briga i muzika..tu fakat ne znam koga budemo uzeli, al ne zato jer ne znam dobre bandove (uostalom tata mi je muzicar, pa u najmanju ruku imam dobru preporuku, nego zato jer moj dragi ne moze smislit domacu glazbu i to nista.
Naravno da budemo imali domacu muziku, ne previse kuruznu, al moram i neku alternativu izmislit. Mozda da nam pod pauzama svira strana muzika, a cak sam i onekom dj-u razmisljala..
Jel imao ko dj-a samog il dj-a+ band, mislim kod nas, u nasem kraju? Zanima me kak ljudi, ovi malo stariji reagiraju na to?
A ak nebum nist skemijala, onda budemo imali normalni band, i pod pauzom stranu, a festu s nasom muzikom mozemo imati tjedan dana prije svadbe, ono kao zajednicka momacko-djevojacka sa svim prijateljima
o takvoj zajedničkoj i mi razmišljamo pa potpisujem.

nisam imala prilike biti na svadbi di ima bend + dj. ali meni ideja super. ja mislim da ćemo u pauzama mi imati malo tamburaše. prijatelji su mi tamburaši. pa... ali ja bi i dj-a no to bi bilo malo previše.
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 10:19   #286
Quote:
theonlyfuse kaže: Pogledaj post
meni je velika briga i muzika...
Jel imao ko dj-a samog il dj-a+ band, mislim kod nas, u nasem kraju? Zanima me kak ljudi, ovi malo stariji reagiraju na to?
A
Ma ja mislim da ako ce ti u pauzi svirat strana muzika, da se ovi starii nebudu nist bunili.Oni ce svoje otplesat kad bude svirao bend...
A sad samo dj, ne znam, nisam nikada bila na takvoj svadbi, a i osobno meni ti se to ne svida, nakak mi je ziva muzika bolja a i sviraju strane pa...ziva muzika
negledljiva0077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 10:20   #287
Quote:
negledljiva0077 kaže: Pogledaj post
Joj pa i mi to isto imamo(al se tak ne zove), bas sam
Meni je to tak simpaticno, al me ubija ona pjesma rastanka na kraju kad se pozdravljas sa roditeljima i ostalima...pa bi to mozda promjenila.
Ovak cu plakat ko kisna godina..
meni će svirati pjesma. povest ću te na vjenčanje.
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 10:20   #288
pa to bas i ne znam, dal da haljina prije vjencanice i haljina poslje vjencanice bude jedna te ista. Znam da je uvijek na tim svadbama bilo ono wow, kak je lijepa haljina poslje ponoci, kaj znaci da je prije imala nest drugo..al se ne sjecam dal je bila vjencanica il nekaj drugo
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 10:21   #289
Quote:
MORE&DELFIN kaže: Pogledaj post
budući da ćete goste dočekivati u jednoj haljini, pa vjenčanica, pa haljina poslje pola noći, ne?
Da poslije vjencanice ide nova haljina...
negledljiva0077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 10:22   #290
je to je dobro s povest cu te na vjencanje, a budete se rastajali uz tu pjesmu, il sam lijepo u povrku il u aute, pa u crkvu?
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 10:23   #291
Quote:
theonlyfuse kaže: Pogledaj post
i curke kak budete imale djevojacko? zajedno s momackim il odvojeno? i dal na djevojacko zovete i ljude koji nejdu na svadbu, kao samo na festu?
Ja nisam znala da se to tak moze, al sam vidla sad na par djevojacki, da su zvale cure sam na festu. I kak to velis, dojdi mi sam na djevojacko?

Joj, koliko pitanja
mi imamo jako veliko društvo (na svadbi će biti 73 mladi) pa smo mislili napraviti fešticu sa svima njima + još neki koju su nam ok ali ipak ih nismo zvali na svadbu. dva tjedna prije. da se svi lijepo napijemo, isplešemo, zabavimo.

a tjedan dana prije ja sa svojim curama (njih 3-4) napraviti đir po svim kafićima i pravi dernek. isto tako on sa svoja 3 najbolja prijatelja.
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 10:23   #292
jedino da mlada ne doceka goste, neg sam mladenac, i onda kad je idu kupovat ona dojde prvi put u salu i tu vec ima obucenu vjencanicu. da tak je mozda najbolje. i sam se jednom presvlacis, poslije ponoci..
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 10:25   #293
e ta ti je dobra zajednica festa 2tj prije, a onda samo jos s naj frendicama/frendovima odvojeno..
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 10:29   #294
Quote:
theonlyfuse kaže: Pogledaj post
i curke kak budete imale djevojacko? zajedno s momackim il odvojeno? i dal na djevojacko zovete i ljude koji nejdu na svadbu, kao samo na festu?
Ja nisam znala da se to tak moze, al sam vidla sad na par djevojacki, da su zvale cure sam na festu. I kak to velis, dojdi mi sam na djevojacko?

Joj, koliko pitanja
Mi cemo imati odvojeno, jer cu ja zvati samo moje cure koje ce mi bit na svadbi nekak mi bed zvat nekog koga necu zvat na svadbu a dragi ce imati dernek sa 50 ljudi(tak mu treba kad je skitao po svim mogucim momackim pa mora vratit to, a on ce imati i one koji nece bit na svadbi)..
negledljiva0077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 10:34   #295
Quote:
Axina kaže: Pogledaj post
Isto tako se necu presvlaciti. Samo jednom se udajem i imat cu vjencanicu cijelu noc (i mozda par dana poslije ).
ja bi isto voljela imati ju cjelu noć. ali ne znam. sviđa mi se jedna koja je jako široka i teška. a želim plesati non stop. uglavnom ako haljina dopušta dernek ne skidam ju.
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 10:36   #296
Quote:
theonlyfuse kaže: Pogledaj post
je to je dobro s povest cu te na vjencanje, a budete se rastajali uz tu pjesmu, il sam lijepo u povrku il u aute, pa u crkvu?
mislim da ni tipičnog rastanka neće biti. nekako nisam ni ja ni on za to. uostalom rekla sam ako već mora biti nek se on oprašta ja ionako ostajem doma. kaj da se opraštam??? nek on suze lije a ja ću za to vrijeme biti kod prijatelja za stolom...
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 10:37   #297
Quote:
theonlyfuse kaže: Pogledaj post
jedino da mlada ne doceka goste, neg sam mladenac, i onda kad je idu kupovat ona dojde prvi put u salu i tu vec ima obucenu vjencanicu. da tak je mozda najbolje. i sam se jednom presvlacis, poslije ponoci..
to sam spomenula u onom postu prije. ne znam možda bude tako. ipak mi je tri halnjine malo preskupo.
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 12:36   #298
Mi smo isto imali svadbu od podneva. Znači, digla sam se u pola 6 , jurila na frizuru, dočekat šminkericu na benzinsku, da ne luta. Na brzinu me našminkala i već sam u pol 12 morala biti u sali, jer su gosti počeli dolaziti (makar je pisalo na pozivnicama od 12). Poslije ručka sam se preskinula u vjenčanicu, nismo imali klasično spričavanje, već je kapetan u naše ime zahvalio mamama, tatama itd., odsviralo je "Odvest ću te na vjenčanje" i krenuli smo u crkvu. I, poslije plesa mladenke sam se opet preskinula (u drugu haljinu), i mogu vam reći da sam jedva dočekala, jer koliko god je vjenčanica udobna, nakon cijelog dana (bila sam u njoj jedno 10 sati), bila mi je užasno teška i neudobna. . A i haljina poslije ponoći mi se jaako sviđala, pa sam jedva čekala da ju obučem
ivana2904 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 12:55   #299
e, o tome ja pricam. mislim da bi tak i ja..to onda znaci 2 haljine, jedna prije, jedna poslje vjencanice, s tim da ova poslje treba biti vise wow, nego prva u kojoj se docekuje.
Al velis, taman da je od 12, opet treba ustat uzasno rano..
Ja kak bum nervona, valjda nem nit spavala kak spada, tak da..
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 13:00   #300
ja sam za onu poslje pola noći mislila da mi ju šiva ana. da bude sva od čipke bjele sa otvornim leđima i zelenom debelom trakom, malo iznad koljena.. kaj mislite?
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:27.