Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2012., 00:29   #81
Ako je industrijska ajahuaska onda ne valja jer izmakne bit i poanta a to je ono duhovno, spiritualno iskustvo, treba ići u pleme pod vodstvom šamana, također postoje centri u EU, gdje se to redovito prakticira.

Narodno rečeno ajahuaska otvara svih sedam energetskih centara u tijelu na način da radi bypass ili ti override, ta stanja inače se postižu i bez te biljke, ali ovako je brže, kada je protok energija uspostavljen dešava se svašta, svakome drugačije, uglavnom ta iskustva su dragocijena i poslije njih nitko nije baš isti u smislu spoznaje i percepcije.

Također postoji i eboga, koja ima sličan način funkcioniranja, ali malkice drugačiji, teži, i duže traje.

Kažu indianski šamani za Ajahuasku da je to biljka koja je Bogovima pala sa stola dok su Bogovi objedovali, pa je pala na zemlju ljudima, toliko ju cijene.

Going tribal, kratki video isjećak;

http://www.youtube.com/watch?v=KB2qjMVl39s

http://www.youtube.com/watch?v=APky-ukvRtM
__________________
Forum.hr - Super najsporiji internet forum na planeti.

Zadnje uređivanje Epic hero : 10.12.2012. at 00:42.
Epic hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 14:49   #82
Ayahuasca nije sredstvo za igranje.
Samo vas baci u 4 denzitet.

Ako ste nespremni (vecina ljudi nije, jer nisu dovoljno ucili i meditiranjem dosli u stanja bliskima 4 denzitetu), bit cete hrana za lose entitete.
To je kao da bacite nespremnu osobu sa polovnim padobranom s visine iz aviona...
Sandiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 23:27   #83
Da to je istina, tu i leži glavna opasnost, biljka sama po sebi ne da nije štetna nego nema ama baš nikakvih nuspojava niti na mozak, niti na bubrege, niti na jetru, ali da ovo što kažeš je živa istina, sve sam to proučio i tu je problem, to nije za svakoga, ako je tko prljav neće biti dobro, prljav mislim unutra.
__________________
Forum.hr - Super najsporiji internet forum na planeti.
Epic hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 23:38   #84
Chris Kilham - Medicine Hunter - Boston Ayahuasca Monologues

Odličan video.

I vidim samo jedan problem sa fear-mongeringom. Fokus na nešto uzrokuje da se to nešto manifestira.
Zašto onda se fokusirati na strah, na negativne entitete isl? Zašto se ne fokusirati na to da je Aya lijek?
I slično kao bilo koje psihodelično iskustvo, teško da će te išta pripremiti na to.
Ali da, zagovaram pažljivo korištenje sa sitterom/shamanom i da se obraća pažnja na set and setting.
__________________
worldbridger is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 20:09   #85
Ayahuasca ne moze biti lijek, kada podize razinu kortizola (hormona stresa) u organizmu, i smanjuje CD4 % populaciju limfocita (kao HIV virus) Mogla bi lako dovesti do povecanja sklonosti infekcijama.

evo tu su dvije studije:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22005052

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21842159

Osim toga, zanimljivo je da povisuje prolaktin (sto moze biti korisno zenama: prolaktin potice stvaranje mlijeka za dojenje), ali poviseni prolaktin ne preporucamo macho muskarcima
Zamisli kronicnog konzumera ayahuasce i DMTa...Galaktoreja (curenje mlijeka iz grudi) bi bilo komicno Mozda je ipak ayahuasca bolja za zene, i opcenito DMT...I to je logicno
(ako fetus ima u sebi male kolicine DMTa), onda prolaktin majke sluzi kao prijelaz iz intrauterinog u vanjski svijet.

Zadnje uređivanje Sandiran : 12.12.2012. at 20:18.
Sandiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 16:43   #86
Ja sam bila dva puta, u Splitu, i bilo mi skroz drugacije prvi i drugi put. Istina je da je to skroz individualno iskustvo, i da ne postoji nacin da se preprica ili docara iskustvo, pogotovo nekome ko nije to isto prosa, ali isto tako ja i manje vise svi koji su bili samnom, imaju potrebu pricat o iskustvu jedni s drugima. uglavnom, ja san odlucila da necu vise to radit ovde, nego ako buden u mogucnosti, jedino u amazoni, iako je to jedno od najetodubljih iskustava u mom zivotu, i nebi ga dala ni za sta.da se razumimo, ayauasca te zna dobro ispleskat, ali radi ono sta je potribno za tvoju korist, a i koliko god da moze bit neugodno (kako kome) finale svega je (bar meni) bilo neizrecivo divljenje i ljubav i postovanje za njenu veličanstvenost!
Jazimut is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 17:01   #87
"povraćaš ako ti dođe, ako te tijelo pita. nema kod ayahuasce što je dobro, a što nije. to je jednostavno tako. jedino, ako ne postiš prije uzimanja, e onda te gadno opere. ja sam bio s frendom koji je noć prije bio do 5 ujutro vani, a i inače ne živi baš najzdravije i bilo ga je grozno slušati."


ja sam prvi put rigala umjereno, drugi put uopce ne (drugi put sam se puno temeljitije cistila). al jedan momak koji je bio prvi put samnom(ne da se nije čistio, nego je TAJ DAN jeo svinjetinu, kavu, cigarete...)...stravično ga je bilo slušat, nije prestajao rigat, al ono,sta kaze dadiljko,to više nije bilo fizičko riganje, na kraju je iša ća jer su ostali skoro pukli! tako da je JAKO BITNO pridrzavat se diete

Zadnje uređivanje Jazimut : 09.02.2013. at 17:06.
Jazimut is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 20:41   #88
Quote:
Jazimut kaže: Pogledaj post
ja sam prvi put rigala umjereno, drugi put uopce ne (drugi put sam se puno temeljitije cistila). al jedan momak koji je bio prvi put samnom(ne da se nije čistio, nego je TAJ DAN jeo svinjetinu, kavu, cigarete...)...stravično ga je bilo slušat, nije prestajao rigat, al ono,sta kaze dadiljko,to više nije bilo fizičko riganje, na kraju je iša ća jer su ostali skoro pukli! tako da je JAKO BITNO pridrzavat se diete
Imas pm.
-unlimited- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 19:27   #89
Sumnjam da je prvi.
Ocito da je esencija tim osobama bila upijena od strane entiteta iz cetvrtog densiteta.
Sandiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 19:52   #90
Quote:
Sandiran kaže: Pogledaj post
Sumnjam da je prvi.
Ocito da je esencija tim osobama bila upijena od strane entiteta iz cetvrtog densiteta.
Ja bih prije rekla da su te osobe vec imale neke zdravstvene probleme (pa je npr. krvozilni sustav zakazao uslijed stresa) ili ih se nije nadgledalo dovoljno pazljivo pa se dogodila neka nesreca. But that's just me.
Opća opasnost is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 06:14   #91
Quote:
Opća opasnost kaže: Pogledaj post
Ja bih prije rekla da su te osobe vec imale neke zdravstvene probleme (pa je npr. krvozilni sustav zakazao uslijed stresa) ili ih se nije nadgledalo dovoljno pazljivo pa se dogodila neka nesreca. But that's just me.
Ima nesto u tome, ayahuasca dovodi do naglog shuba kortizola (hormona stresa), a nije svaki organizam spreman na to...

Zato dobre organizacije /one brazilske crkve/ imaju listu medicinskih poremacaja koji su kontraindicirani za ayahuascu (ne samo psihicke bolesti, nego i poremecaji imunosti, imunodeficijencije, kemoterapija, stanje nakon transplantacije kostane srzi itd)...Kad ides kod shamana na *crno* on te ni ne upozori...
Sandiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 12:49   #92
Quote:
Kokice Euunija kaže: Pogledaj post
Nisam probao ali planiram. Vidim da svi pitaju di nabavit pa sam malo sam surfo i našao par zanimljivih stranica:
Ceremonije u Beču
Centar za liječenje Ayahuascom - Peru
Nabavite sastojke za napravit (Banisteriopsis Caapi i Psychotria viridis , 8 dolara dostava do nas ,također informirajte se linkom ispod)
Ovdje imas SVE od opasnosti,kako se pravi,koji sastojci,šamanske dijete pa do iskustava itd
Da li je netko bio u Beču da opiše dojmove?
set96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 10:34   #93
Da li je netko bio Peru-u u nekom od centara?
set96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2013., 15:44   #94
Pozdrav svima!
Odlucio sam se registrirati na forum.hr da podijelim svoje iskustvo s uciteljicom biljkom Ayahuascom. (ili napitkom)
Nedavno sam proveo 5mjeseci u Juznoj Americi, od cega skoro 2mjeseca u Peruu, uceci od Ayahuasce uz vodstvo samana. Ili u Peruu ih zovu 'curranderosi' sto znaci 'iscjeljitelji'. Prvih mjesec dana proveo sam u jednom retreat centru blizu Iquitosa, gdje sam bio na specijalnoj dijeti sa jos 2 biljke osim ayahuasce, i posebnoj prehrani, koje dobijete ovisno s kojom namjerom dodjete. A moja je upoznati sebe, i potencijale svoje duse.
Ayahuasca se vecinom radi od 2 biljke, kao sto je ovdje vec navedeno ayahuasca ili banisteriopsis lijana, MAO-i , koja sluzi da bi se aktivirao DMT iz psychotrie viridis ili chakrune. Ayahuasca je sama po sebi jaki purgativ, u amazoni je zovu i 'la purga'. Ona cisti, sve toksine iz tijela, nekad zaostale i 10ak godina i vise, kroz povracanje ili proljev. Vrlo rijetko se zapravo izbacuje hrana. U centru u kojem sam bio ceremonije su bile 5 dana u tjednu, a nekad i svaki dan. Tako da sam u mjesec dana bio na 20ceremonija. I u drugom mjesecu na jos 10. Sto se tice okusa ayahuasce, mogu reci da je to nesto najgadnije sto sam ikad probao u zivotu, a s vremenom postaje sve gore! Od 20 ceremonija povracao sam na skoro svima i jurio na wc. Nekima manje nekima vise. Sto nije sprijecilo veliko ucenje. Iskustva su vrlo razlicita. Dobijete ono sto trebate, a ne ono sto zelite. Vrlo rijetko je oboje isto.
Po mome osobnome iskustvu, Ayahuasca je zivi duh, osjetio sam kako ulazi u moje energetsko polje i skenira i trazi u tijelu napetosti i blokade, i onda pocne ili fizicko ciscenje, ili istovremeno fizicko ciscenje koje donosi slike ili poruke iz zivota, iz nase vlastite osobnosti, onih dijelova nase sjene i tame u koje nismo htjeli gledati, kako nase misli utjecu na nase odnose, partnere, bliske ljude, i na nas zivot. Nevjerojatna je jasnoca i bistrina kojom to na Ayahuasci mozemo vidjeti. Nakon nekoliko ceremonija, uspostavlja se sve bliskiji odnos sa duhom Ayahuasce, i sa razine osobnosti, na ucenja drugih vrsta, o povezanosti s cijelim covjecanstvom, kozmosom, majkom Zemljom, moguca su sjecanja na prosle zivote, kontakti s duhovnim bicima, cesta su i iskustva drugih civilizacija, "vanzemaljaca", paralelnih dimenzija. Otvara se jedno ogromno beskrajno polje potencijala za ucenje i inspiraciju. Osobno sam dobio osjecaj, da smo tek na pocetku otkrivanja potencijala covjecanstva.
Kad ste uspostavili odnos s Ayahuascom, mozete postavljati pitanja i instantno dobijati odgovore na ta pitanja, vrlo precizno, npr. ako imate neki zdravstveni problem, ayahuasca vam moze tocno reci koje vjezbe da radite, sto da jedete, i sto u svom ponasanju da promjenite.

Ali nije sve tako bijelo i sjajno kao sto zvuci iz ovog mog iskustva! Postoji i mracna strana Ayahuasce- i rada s njom! Tako da jako vazno je da nadjete samana od povjerenja i da slusate svoj unutarnji osjecaj. U Amazoni rijetko se vodi puno brige o sigurnosti ljudi. I za nas "zapadnjacku kulturu" nisu samani iz divljine, slusao sam puno prica na svom putovanju, imao i vrlo razocaravajuce iskustvo s jednim samanom, s kojim sam isao u njegovo selo u dzunglu. Nama trebaju ljudi koji znaju komunicirati, koji znaju neke stvari objasniti, da bi uspostavili jedan ljudski kontakt sa samanom, a u sudaru razlicitih kultura to je najcesce nemoguce kad dodjete u susret sa samanima u divljini. Zato sam poucen iskustvom shvatio da su zapravo "retreat centri" , super stvar. Naravno i ovdje najbolje da idete na mjesta koja vam je vec neko preporucio. U "retreat centrima" obicno vode vise brige oko toga da vasa iskustva budu u jednom ugodnom okruzenju, kako bi mogli biti dovoljno opusteni i s povjerenjem koje je kljuc svega uci u iskustva.

Par mjeseci nakon povratka iz Amazone jos uvijek osjecam veliku jasnocu i novu snagu, inspiraciju. I pozitivne ucinke iskustava na svoj zivot.
Nakon naucenog slijedi jedan nimalo lagan zadatak a kljucan- a to je PRIMJENA! A primjena=promjena!


Eto, ako neko ima nekih dodatnih pitanja moze pitati----ili ovdje ili na pm.
tonantzin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2013., 16:02   #95
to se fizickih efekata tice, mogu reci da sam se znao na samim ceremonijama ayahuasce osjecati.....cesto kao da imam simptome gripe, toplo, hladno, znojenje, treskanje tijela, ali kad bi prosao kroz to, ili kad bi dosao saman i pjevao icaro ispred mene, to bi nestajalo kao carolijom, doslovno bi mi se tijelo ispravljalo. A sljedeci dan bi se osjecao fantasticno uz jako malo ili nista spavanja. Nisam osjecao gotovo nikakve neugodne efekte dan poslije, iako sam pio ayahuascu skoro svaki da u mjesec dana. Jedino tu i tamo izljevi emocija, ili radosti ili tuge.

Sto se tice entiteta, koje je neko spomenuo- otvara se astral i tu ima svakakvih nizih entiteta koji samo cekaju da se nahrane vasom energijom,
zato je jako vazno da imate dobro vodstvo i zastitu, i da NIKAD ne eksperimentirate ayahuascom na svoju ruku.
tonantzin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 14:46   #96
Thumbs up

Quote:
tonantzin kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Odlucio sam se registrirati na forum.hr da podijelim svoje iskustvo s uciteljicom biljkom Ayahuascom. (ili napitkom)
Nedavno sam proveo 5mjeseci u Juznoj Americi, od cega skoro 2mjeseca u Peruu, uceci od Ayahuasce uz vodstvo samana. Ili u Peruu ih zovu 'curranderosi' sto znaci 'iscjeljitelji'. Prvih mjesec dana proveo sam u jednom retreat centru blizu Iquitosa, gdje sam bio na specijalnoj dijeti sa jos 2 biljke osim ayahuasce, i posebnoj prehrani, koje dobijete ovisno s kojom namjerom dodjete. A moja je upoznati sebe, i potencijale svoje duse.
Ayahuasca se vecinom radi od 2 biljke, kao sto je ovdje vec navedeno ayahuasca ili banisteriopsis lijana, MAO-i , koja sluzi da bi se aktivirao DMT iz psychotrie viridis ili chakrune. Ayahuasca je sama po sebi jaki purgativ, u amazoni je zovu i 'la purga'. Ona cisti, sve toksine iz tijela, nekad zaostale i 10ak godina i vise, kroz povracanje ili proljev. Vrlo rijetko se zapravo izbacuje hrana. U centru u kojem sam bio ceremonije su bile 5 dana u tjednu, a nekad i svaki dan. Tako da sam u mjesec dana bio na 20ceremonija. I u drugom mjesecu na jos 10. Sto se tice okusa ayahuasce, mogu reci da je to nesto najgadnije sto sam ikad probao u zivotu, a s vremenom postaje sve gore! Od 20 ceremonija povracao sam na skoro svima i jurio na wc. Nekima manje nekima vise. Sto nije sprijecilo veliko ucenje. Iskustva su vrlo razlicita. Dobijete ono sto trebate, a ne ono sto zelite. Vrlo rijetko je oboje isto.
Po mome osobnome iskustvu, Ayahuasca je zivi duh, osjetio sam kako ulazi u moje energetsko polje i skenira i trazi u tijelu napetosti i blokade, i onda pocne ili fizicko ciscenje, ili istovremeno fizicko ciscenje koje donosi slike ili poruke iz zivota, iz nase vlastite osobnosti, onih dijelova nase sjene i tame u koje nismo htjeli gledati, kako nase misli utjecu na nase odnose, partnere, bliske ljude, i na nas zivot. Nevjerojatna je jasnoca i bistrina kojom to na Ayahuasci mozemo vidjeti. Nakon nekoliko ceremonija, uspostavlja se sve bliskiji odnos sa duhom Ayahuasce, i sa razine osobnosti, na ucenja drugih vrsta, o povezanosti s cijelim covjecanstvom, kozmosom, majkom Zemljom, moguca su sjecanja na prosle zivote, kontakti s duhovnim bicima, cesta su i iskustva drugih civilizacija, "vanzemaljaca", paralelnih dimenzija. Otvara se jedno ogromno beskrajno polje potencijala za ucenje i inspiraciju. Osobno sam dobio osjecaj, da smo tek na pocetku otkrivanja potencijala covjecanstva.
Kad ste uspostavili odnos s Ayahuascom, mozete postavljati pitanja i instantno dobijati odgovore na ta pitanja, vrlo precizno, npr. ako imate neki zdravstveni problem, ayahuasca vam moze tocno reci koje vjezbe da radite, sto da jedete, i sto u svom ponasanju da promjenite.

Ali nije sve tako bijelo i sjajno kao sto zvuci iz ovog mog iskustva! Postoji i mracna strana Ayahuasce- i rada s njom! Tako da jako vazno je da nadjete samana od povjerenja i da slusate svoj unutarnji osjecaj. U Amazoni rijetko se vodi puno brige o sigurnosti ljudi. I za nas "zapadnjacku kulturu" nisu samani iz divljine, slusao sam puno prica na svom putovanju, imao i vrlo razocaravajuce iskustvo s jednim samanom, s kojim sam isao u njegovo selo u dzunglu. Nama trebaju ljudi koji znaju komunicirati, koji znaju neke stvari objasniti, da bi uspostavili jedan ljudski kontakt sa samanom, a u sudaru razlicitih kultura to je najcesce nemoguce kad dodjete u susret sa samanima u divljini. Zato sam poucen iskustvom shvatio da su zapravo "retreat centri" , super stvar. Naravno i ovdje najbolje da idete na mjesta koja vam je vec neko preporucio. U "retreat centrima" obicno vode vise brige oko toga da vasa iskustva budu u jednom ugodnom okruzenju, kako bi mogli biti dovoljno opusteni i s povjerenjem koje je kljuc svega uci u iskustva.

Par mjeseci nakon povratka iz Amazone jos uvijek osjecam veliku jasnocu i novu snagu, inspiraciju. I pozitivne ucinke iskustava na svoj zivot.
Nakon naucenog slijedi jedan nimalo lagan zadatak a kljucan- a to je PRIMJENA! A primjena=promjena!


Eto, ako neko ima nekih dodatnih pitanja moze pitati----ili ovdje ili na pm.
Odlično objašnjenje. Uskoro namjeravam otići sa ženom u jedan centar. Poslao sam ti PM.
set96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 00:15   #97
Odličan post tonantzin! Sve detaljno objašnjeno. Već dugo želim probati Ayahuascu a sada kada čitam ovo, još i više .
Zanima me zna li tko gdje se održavaju takve ceremonije ali bliže Hrvatskoj po mogućnosti u njoj ..
Gdje se može o tome informirati?
Ako nije tajna kolika je otprilike cijena boravka u jednom "retreat centru" u Peruu?
BlueMoon1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 09:41   #98
Quote:
BlueMoon1 kaže: Pogledaj post
Odličan post tonantzin! Sve detaljno objašnjeno. Već dugo želim probati Ayahuascu a sada kada čitam ovo, još i više .
Zanima me zna li tko gdje se održavaju takve ceremonije ali bliže Hrvatskoj po mogućnosti u njoj ..
Gdje se može o tome informirati?
Ako nije tajna kolika je otprilike cijena boravka u jednom "retreat centru" u Peruu?
+1
I mene zanima?
__________________
Sutra samo što svaki dan ne dođe -
jutra već su zaboravljena
- bogatstvo trenutka izgubljeno.
Opal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2013., 12:44   #99
Quote:
BlueMoon1 kaže: Pogledaj post
Ako nije tajna kolika je otprilike cijena boravka u jednom "retreat centru" u Peruu?
oko 60-70$ dnevno (sve uključeno, ceremonije, hrana i smještaj). zavisno kod koga ideš, tj. koliko je razvikan šaman. a cijena može i dosta varirati (uglavnom na više) no okvirno je to to. ne zaboravi pribrojati put. a nema smisla ići ispod 3 tjedna.
__________________
Ne želim preobraćati ljude iz jedne religije u drugu. Ne zanima me niti jedna religija. Moj je interes Dhamma - istina, učenje svih Probuđenih. Ukoliko uopće treba biti nekog preobraćanja, onda neka to bude iz patnje u sreću, iz nečistoća u čistoću, iz vezanosti u slobodu, iz neznanja u probuđenost. - S. N. Goenka
hanna69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 16:09   #100
Evo ja sam bio sa suprugom u jednom centru u Peruu nedaleko Iquitos-a, pa da podijelim naša iskustva. Da ne ponavljam isto, sve što je kolega Tonantzin napisao apsolutno je točno i sve smo to doživjeli, osjetili. Naravno ne sve potpuno isto, jer je supruga imala neka različita iskustva od mene, ali sveukupno je bilo svega od onoga što je Tonantzin napisao i odlično objasnio.

Ljudi pitaju za cijenu pa mogu reći da smo mi platilti 1.300 USD po osobi za 14 dana u Retreat centru. U toj cijeni uključeno je 7 ayahuasca ceremonija. Mi smo bili na 5 ceremonija (4 ayahuasce i 1 San Pedro) i to iz razloga što sami nismo željeli odraditi svih 7. Razlog: u ovih 5 spoznali smo toliko puno toga i bili prezadovoljni da se nismo više htjeli fizički iscrpljivati jer smo kroz povraćanje i proljeve izgubili nekoliko KG težine.

Osim svega napisanog dodao bih jednu od naših najvažnijih spoznaja: Bog (svemir, beskrajna energija , stvoritelj) nije negdje izvan nas već je dio svih nas. To znači da su sva živa bića energetski povezana i to jasno osjetite pod ayahuascom. Ja sam posebice jako osjetio energiju biljaka i sada ih doživljavam puno drugačije nego prije. To ima za posljedicu i promjenu prehrane jer smo izbacili meso iz prehrane, a također više pažnje posvećujemo izboru namirnica. Npr. ja sam godinama pio tablete protiv alergije. S promjenom prehrane i nekim ljekovitim biljkama i uljima više mi tablete ne trebaju.

Također ako netko namjerava ići neka jako pazi gdje će otići jer sada ima jako puno centara a nisu svi orjenirani na duhovni razvoj svakog pojedinca. Ovaj naš je izvrstan, za njega smo dobili preporuku prije odluke. Također tamo smo bili u kontakti s ljudima iz svih krajeva svijeta koji su već prošli više centara u Peruu i svi kažu da je ovaj najbolji. Voditelj centra je Amerikanac, surađuje s dobrim šamanima, puno razgovara s vama o vašim željama i problemima, tijekom ceremonija je uvijek uz vas. Također u suradnji sa šamanom može vam preporučiti dijete na biljnoj bazi, kojih ima na stotine, a koje energetski pašu baš za pojedninu osobu.

Ako netko ima dodatnih pitanja oko detalja slobodno neka mi se obrati na PM
set96 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:48.