Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2010., 20:59   #81
Quote:
Flipi kaže: Pogledaj post
Neće ti trebati prijamnik jer je to kabelska
Ček , ček znači kabelska televizija je zapravo digitalna....jel to sigurno?

Ja sam uvijek mislio da je to analogni signal, jer pazi ja nemam nikakav reciever od Bneta, nego mi je direktno proveden kabel iz hodnika zgrade (valjda im je antena na krovu zgrae) u tv.
www2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 21:20   #82
Ako si bnetov pretplatnik,onda ti ništa ne treba za digitalni prijem sve programe ćeš dobiti u digitalnom signalu preko kabla.
Uostalom nazovi SZK pa se raspitaj.
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2010., 00:43   #83
Quote:
www2 kaže: Pogledaj post
Ček , ček znači kabelska televizija je zapravo digitalna....jel to sigurno?

Ja sam uvijek mislio da je to analogni signal, jer pazi ja nemam nikakav reciever od Bneta, nego mi je direktno proveden kabel iz hodnika zgrade (valjda im je antena na krovu zgrae) u tv.
Bnetov signal dolazi ti s kabelon skros i ne ide preko nikakvih antena.Kabel je proveden iz zgrade do njihovih kutija ispred zgrade i dalje po mreži.
Flipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2010., 14:32   #84
0800 13 13
062 100 101

Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 15:42   #85
da li okom se može vidjeti razlika u kvaliteti slike između analognog i digitalnog bnet signala ??? imam LCD TV
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 16:39   #86
Quote:
JVC kaže: Pogledaj post
da li okom se može vidjeti razlika u kvaliteti slike između analognog i digitalnog bnet signala ??? imam LCD TV
da/digitalni signal je daleko superiorniji nego analogni. Koristim digitalni B.net od kad se pojavio. Još uvijek primam analogne programe i mogu ti reći da je razlika ogromna. Na CRT TV-u je kristalno čista (imam sreće da koristim DVB-C za razliku od običnog IPTV-a poput MaxTV-a), a na LCD-u ne znam. Ovisi koliko je veliki. Slika će biti bolja preko digitalnog signala, ali svejedno razvučena. Ipak to nisu HD programi.
Zallman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 19:06   #87
Ja znam, jer imam plazmu od 130 cm sa digitalnim i dvd recorder na njoj priključen na analogno. Razlika je. Velika.
__________________
Gle krušku poslije kiše, ja dođem s pilom, i nema je više.
skokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 21:03   #88
Quote:
shree_kali kaže: Pogledaj post
SciFi, SciFi, SciiiFiii

To sam si najviše željela za Božiiić..

Dajem otkaz i ostajem doma zauvijek...

Samo mi ide na nerve titl.. ono ABCDitd.. Mislim, prebacim ja na srpski pa mi bar ne stoji abeceda u dnu ekrana, al dobro bi došao Rvacki.. nije da ne razmem kaj pričaju, nego sam poslovično nagluha pa moram napičiti telku do ibera, a susedi i nisu pretjerano oduševljeni Worfovim arlaukanjem u pol dva ujutro..
Titl na SciFi , kako , objasni !!
Mitch_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 15:31   #89
Quote:
Zallman kaže: Pogledaj post
da/digitalni signal je daleko superiorniji nego analogni. Koristim digitalni B.net od kad se pojavio. Još uvijek primam analogne programe i mogu ti reći da je razlika ogromna. Na CRT TV-u je kristalno čista (imam sreće da koristim DVB-C za razliku od običnog IPTV-a poput MaxTV-a), a na LCD-u ne znam. Ovisi koliko je veliki. Slika će biti bolja preko digitalnog signala, ali svejedno razvučena. Ipak to nisu HD programi.
sad imam iskon IPTV a prije toga sam imao bnet analogno i vidla se razlika u kvaliteti .... sada sam naručio bnet 3d paket i taj digitalni prijamnik.
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 14:16   #90
Quote:
Mitch_B kaže: Pogledaj post
Titl na SciFi , kako , objasni !!
Dvaput stisni žuti gumb na daljinskom i odaberi "srpski"..al ne šljaka na svemu.. šljaka ti na: Enterprise, Tru Calling, Eureka, Destination truth, SG Universe i na filmovima.. na TNG, Charmed i još nekima ne trza..
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 18:01   #91
Hmm...u Splitu su titlovi označeni s Podnaslovi 1 (hrv.)
Slovenski
i Podnaslovi 3 (Srb.)
__________________
Gle krušku poslije kiše, ja dođem s pilom, i nema je više.
skokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 21:29   #92
Quote:
shree_kali kaže: Pogledaj post
Dvaput stisni žuti gumb na daljinskom i odaberi "srpski"..al ne šljaka na svemu.. šljaka ti na: Enterprise, Tru Calling, Eureka, Destination truth, SG Universe i na filmovima.. na TNG, Charmed i još nekima ne trza..
Hvala, ja sam inače zagovornik čitanja manual-a, help-ova i slično,
ali ovaj put mi se nije dalo.
Mitch_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 14:10   #93
kako provjeriti jel mi tv namješten na analogno ili digitalno?
na BNetu sam, imam LCD tv.
(ne kužim se baš u to)

Ljuta sam što su nam malo pomalo počeli ukidati sve dobre program... Rtl, pa Rtl 2 i sad nedavno još pro 7.
Kao, možemo ih imati ako kupimo još neki paket.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 14:35   #94
Ako si dobila digitalni prijamnik,onda je digitalno. I To je taj prošireni paket sa digitalnim prijamnikom i tim kanalima.
__________________
Gle krušku poslije kiše, ja dođem s pilom, i nema je više.
skokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 12:04   #95
Quote:
ja tarzan kaže: Pogledaj post
Bježi od tih klošara
u potunosti se slažem s savjetom, jer ugovroi su im jednostrani, kad ga potpišeš mogu ti raditi što god hoće,

btnet totall
opasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 20:26   #96
možda bih se mogao složiti s ostatkom ekipe koji očigledno za tako malo novaca očekuju brda i doline imam ga takoreći od samog početka
mi BTnet imamo otprilike već zadnjih cca3 god isto smo u zgradi
u 3play na TV imamo 60 programa
internet je dobar zna ponekad zaštekati ali vjeruj mi kvar se brzo popravi za par sati ali to su imali puno više problema samo na početku
dok nisu postavili optičke kablove prije cca godinu dana sad je super
iskreno meni su super
dobra ponuda za malo love i vjeruj mi mi smo pošto imamo 2 kompa
puno na kompu, tv je non stop upaljen, i na telefonu mi žena non-stop melje
nikad nam račun znači naglašavam za tv,telefon i internet nije bio veči od 250kn osim za vrijeme blagdana cca 300kn
e da stim da je internet flat rate a ja svoj komp ne gasim uopće radi share-a na torentima

Zadnje uređivanje idelfin27 : 09.02.2010. at 20:28. Reason: nadopuna
idelfin27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 21:53   #97
Unhappy muke po ugovoru

eto došli su i do mene - u Sopnicu naravno i danas mi tip donjeo ugovor za potpis a ugovor prava smijurija. Da li se itko od vas pobrinuo pogledati što potpisuje?

Ajmo samo neke stvari:
1. ugovor se sastoji od strana komada 1 na kojemu je tekst koji bi ja bolje složio a nisam pravna struka. Za sve se referencira na opće uvijete ugovora no iste mi čovijek nije imao za pokazati niti je znao gdje se stvar može naći. Obećao mi je iste poslati a zabavno je da na njihovim stranicama postoje 3 različita opća uvjeta ovisno o tome da li potpisujete internet, telefon ili kabelsku - a što sa onima koji uzimaju kombinacije?

2. U "ugovoru" postoji nacrtana tablica sa navedenim "paketima" a odabirete za što sklapate ugovor zaokruživanjem željenog paketa. Ni u općim uvijetima ni u ugovoru nije specificirano što pojedini paket uopće sadrži - dakle sutra se 3play može nazvati "tri play" i ugovor više nije važeči (a da ne spominjem da u 3play oni mogu navesti da tu spada usluga čišćenja prozora jednom mjesečno i slanja spama jednom dnevno kada god im puhne)

3. Opći uvijeti - koji god da jesu - se naravno mogu promijeniti kada njima puhne a u ugovoru naravno potpisujete da vi to dozvoljavate. Cijenik se isto tako može mijenjati kada im puhne a u ugovoru im dozvoljavate i da mijenjaju programsku shemu kada im puhne.

4. Prekidom ugovora ispada da morate platiti sve pretplate koje niste platili do kraja ugovorenog broja mjeseci (naravno 24 u mom slučaju) s time da se nigdje ne specificira da li to morate napraviti i ako su oni krivi za to (valjda je to u općim uvijetima koje nisam vidio a koje oni ionako mogu mijenjati kada im puhne).

5. Izričito dozvoljavate da će vam telefon biti objavljen u njihovim adresarima "i na drugi način" - što god to značilo

6. Onih 24 mjeseca je po ugovoru minimalni period no u biti ugovor se sklapa na neodređeno vrijeme (!) - a nigdje se ne kaže kako će se i na koji period ugovor produživati (a što ako mi u općim ugovorima stave da se ugovor automatski nastavlja na isti period pa ako ga i tada prekinem moram platiti 24 mjeseca x 150kn (3play) ???)

Eto samo nekolicina primjedbi da vas ne zamaram. Nadam se da je netko od vas imao bolja iskustva no ja, koliko god je usluga "privlačna" bez promjene ugovora ne potpisujem.


4.
lamermaniac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 19:15   #98
Moja primjedba je što nas kradu neviđeno. I što je najgore nema alternative. max Tv nije ništa bolji do njih što se tiče programske ponude, ja prvenstveno gledam na sportsku ponudu.

A Srbiji, Sloveniji i BiH imaju programi koji prenose 3 glavne nogometne lige (eng-špa-tal). I to ne jednu tekmu nego više njih tjedno. A mi? 1 utakmica premier lige tjedno na RTL-u.

Evo tek nedavno je B-net uvrstio Eurosport 2 u programski paket tak da barem mogu neš Njemačke lige pogledat.

A "Sportski paket" za to vrijeme oni popunjavaju nevjerovatno gledanim programima poput Poket Tv , Fishing i Glof Tv.


Zar mi moramo bit posljednji u svemu, sjećam se da su Srbi bili na DSL i Kabel modemima dok smo mi tek uvodili neviđene ISDN duple veze... mislim stavrno.
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 23:05   #99
Pozdrav...


Evo razmišljam o 2D paketu (TV+net). Kakvi su dojmovi općenito?
Jel mi bandwith potreban za tv uzimaju od deklariranih 4 Mbps ili mi tih 4 Mbps ostaje čisto za surfanje??
prljavi_Heri is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 19:14   #100
2D paket- TV nema nikakve veze s Internetom. Bandwitch ti ostaje 4mbps,čak i ako nadogradiš na XVision (digitalni prijam)
__________________
Gle krušku poslije kiše, ja dođem s pilom, i nema je više.
skokan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:01.