Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2011., 16:11   #21
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
kolonoskopija je invazivna i bolna pretraga, ne radi se ako ne postoje indikacije za to, a ide se po uputi specijaliste
opcenito sam uzasnuta ad hok savjetima kojima se razmecete bez da iole razmislite, znate li uopce koliko je kolonoskopija proslo tako da se ljudima probije crijevo ???
duso idi u lijecnika i to mu ispricaj, ljecnici za to i postoje, kad bi se bolesti lijecile na forumu medicinski bi se fakultet ukinuo jucer
cura pati od opstipacije, a za to postoje uspjesni lijekovi i na prirodnoj bazi
kolonoskopija je pretraga koja ljudima može spasiti život.
nažalost, mnogi izbjegavaju tu pretragu jer je neugodna. no mala je to cijena za eventualnu ranu dijagnozu.
__________________
I have seen the whole of the Internet
Ingrein is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2011., 14:46   #22
Quote:
*lydia deitz* kaže: Pogledaj post
Pozdrav, trebala bih savjet jer imam nekih probavnih problema..

Nisam imala stolicu nekih tjedan dana i uzela sam onaj čepić Dulcolax... Bila sam na wc-u, iz mene je izašlo jako malo sa nekom sluzi u kojoj su bili primjesi krvi. bilo je jako bolno, mislilm da valjda zbog štapića...

nakon toga su mi savjetovali različite stvari.. probala sam sa ortosanom, pijem donat ujutro i navečer, probala sam sa suhim šljivama, jako zaslađenom kavom, konzumirala sam aktiviu,sensiu, bio aktiv... i ništa od mog odlaska na wc...

stalno mi nešto brbolji po crijevima i osjećam se jako umorno i loše, sve me boli jer se valjda ti toksini prenesu u tijelo.. mogu normalno jesti, ali kad pojedem nešto, kao da sam pojela tonu hrane.. pritišće me u želucu i imam grčeve...pijem puno vode..

i sad trebam savjet..imate li još kakav home made ili nekakav preparat s kojim bim mogla to riješiti ili?
Slicno je i meni....stalno me nesto frce,i imam osjecaj koda imam''zraka'' u crijevima i da to nekako puca u meni...tak nes...isto stolicu nemam redovno... :/// a imam osjecaj da sam napunuta ko slon -.-''
simpa_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:05.