Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2016., 10:21   #21
Ja sam se na pola izgubio.

Kaj se tiče prijave nakon što ispunim test trebao bi dobiti mail s korisničkim podacima, ali niš od tog maila do sada.
__________________
How the little piggies will grunt when they hear how the old boar suffered
Mihalj11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 12:38   #22
Quote:
Mihalj11 kaže: Pogledaj post
Ja sam se na pola izgubio.

Kaj se tiče prijave nakon što ispunim test trebao bi dobiti mail s korisničkim podacima, ali niš od tog maila do sada.

Nisi jedini.
FUMBLE is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 12:44   #23
Quote:
FUMBLE kaže: Pogledaj post
Nisi jedini.
Pa jeste došli do kraja s testom ili ne?
__________________
“To answer power with power, the Jedi way this is not. In this war, a danger there is, of losing who we are.” Yoda
ja_bih_na_kviz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 14:31   #24
da. Uglavnom imaš 2 puta da prođeš 1. krug koji prođeš ak imaš 5/5.
Ja sam u 2. pokušaju imao 4/5 i završio mi je test nakon čega je trebao doći mail s podacima.
__________________
How the little piggies will grunt when they hear how the old boar suffered
Mihalj11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 15:02   #25
Quote:
Mihalj11 kaže: Pogledaj post
da. Uglavnom imaš 2 puta da prođeš 1. krug koji prođeš ak imaš 5/5.
Znam, znam, patim od nesanice pa sam se noćas testirala x puta... i shvatila da ipak ne bih na ovaj kviz (ali nikad ne reci nikad)

Ja sam dobila mail s korisničkim podatcima odmah nakon prvog neuspješnog pokušaja.
__________________
“To answer power with power, the Jedi way this is not. In this war, a danger there is, of losing who we are.” Yoda
ja_bih_na_kviz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 15:15   #26
Hm ne znam onda, pokušat ću večeras opet.

Al možda najbolje da pogledamo koju epizodu da vidimo kakva su pitanja itd.

U svakom slučaju vjerojatno neću biti u vrhu uskoro što se tiče reze.
__________________
How the little piggies will grunt when they hear how the old boar suffered
Mihalj11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 15:50   #27
Quote:
Mihalj11 kaže: Pogledaj post
da. Uglavnom imaš 2 puta da prođeš 1. krug koji prođeš ak imaš 5/5.
Ja sam u 2. pokušaju imao 4/5 i završio mi je test nakon čega je trebao doći mail s podacima.
Kod mene ista stvar. 5/5 u prvom, u drugom 4/5 pa ispravio krivi i ispao. Mejl sa šifrom dobio nisam.
__________________
...marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek...
OnajKojiJeDošao is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 08:45   #28
hm sad sam skužio. Možda sam stavio kvačicu na -poslan mail s podacima.
Idem ispuniti test pa vidjeti je li to bio problem.

EDIT: to je bio problem.

Dobio podatke.
__________________
How the little piggies will grunt when they hear how the old boar suffered
Mihalj11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 12:18   #29
Aha, i kod mene isto

Uspio u drugom pokušaju doći do kraja, s tim da sam drugi krug najprije imao 4/5, al samo kod jednog je bila dvojba pa sam to onda lako ispravio, a u trećem je prvi pokušaj bio prava katastrofa - 1/5 - al sam se u ispravljanju uspješno skrumpirao i ispravio sve

Probat će se još par puta, tek tolko da se vidi kakvih pitanja ima.
__________________
...marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek...
OnajKojiJeDošao is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 12:59   #30
jako brzo se počnu ponavljati pitanja.
__________________
How the little piggies will grunt when they hear how the old boar suffered
Mihalj11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 13:17   #31
Neka mi netko pomogne kako da nađem stranicu za prijavu!?
__________________
Ne očajavaj, ojačavaj!
exvlak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 13:20   #32
Quote:
exvlak kaže: Pogledaj post
Neka mi netko pomogne kako da nađem stranicu za prijavu!?
http://sifra.hrt.hr/
__________________
How the little piggies will grunt when they hear how the old boar suffered
Mihalj11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 10:41   #33
Pročitah pravila i propozicije... čini se zanimljivo, i što je važno novac se osvaja postepeno, ako završiš 1. krug 5.000 kn, ako završiš drugi 25.000 kn ako završiš treći 125000 kn. I poslije ideš ako želiš na sve ili ništa, tj napadaš 500.000 kn.

Dakle format sličan Milijunašu, teško je upast, ali jednom kad upadneš imaš dobru šansu nešto zaradit.
tv77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 16:58   #34
Evo riješio sam 10-tak puta. I na moje iznenađenje, ima težiš i lakših pitanja. Teža pitanja su opet iz filma, glazbe. Ali čak ne toliko toga, nego čak iz sporta i književnosti. Mora se znati s koliko je godina Frierdich Schiller napisao dramu Razbojnici Mislim, jel onda to znači da moramo znati okvirne godine kad je Nietzsche napisao Zaratustru, Tolstoj Anu Karenjinu, Hegel Fenomenologiju duha.... Iz serija opet, kako se zove theme song od serije Žica i Momci s Madisona...


Onda poslije toga pročitah pitanje u koje carstvo ubrajamo pupavku pa lol, nije životinja ne kreće se, nije biljka nego je gljiva. Pa svaki debil koji nije išao u OŠ, srednju, nego hoda samo po konzumu da kupi nešto za jelo zna su šampinjoni, pupavka i još neka druga vrsta gljive... Čisti debilizam

Mislim da će u ovom kvizu težište opet biti na sportu, ne zbog poznavanja Lokasove strasti za sportom, i nekih činjenica s olimpijada , vidi se to samo na web stranici u objašnjenjima. npr. finalno pitanje za 500.000 kn Poredati sportaše s OI u Riju po godinama (ajd dobro, iako se tu više radi o poznavanu aktualnosti bilo da se radi o sportu, politici ili nečem trećem).... Ili poredati odmarališta na autocesti A1 od Zagreba prema Zadru. Dakle, riješ je o pitanjima koja je lokas stavio kao ogledna pitanja koja bi se našla na kvizu za glavnu nagradu. Samo meni nije jasno, zašto bi neki slavonac, zagrepčanin trebao znati, kad je već to pitao odmarališta na A1 prema Zadru Možda ne ljetuje u dalmaciji kao Lokas koji je iz zadra, nego u rijeci, ili uopće ne ljetuje. To je to forsiranje određenih kategorija. Drugo da su pitali neku bitniju stvar, od odmarališta, npr. granični prijelaz, glavna račvišta. Ali ovo s odmaraliptima, je fail jer ne ide svatko u zadar svaki vikend kao on.
Triton10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 17:08   #35
fejlaš ti, Lokas je iz Rasline kod Šibenika. Ajmo sad plakat za svako pitanje. Jučer je bilo na Potjeri pitanje o Otoku u Slavoniji. Kako se to oni nekom Dalmatincu uopće usude postaviti?
horatius is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 11:21   #36
Ajmo prvo vidjeti kakva je emisija pa ćemo suditi. Pitanja se vrlo brzo počnu ponavljati.
Jedino ne kužim kak zbrajaju rezultate. Da li po tome tko je brže prošao sva tri kruga ili imao više puta prođena 3 kruga ili pitanja ukupno ili tako nešto.
__________________
How the little piggies will grunt when they hear how the old boar suffered
Mihalj11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 13:38   #37
zasto ponavljat ak imas tri rijesena kruga? bezveze je da svakom idu trazit najbrze proden test
__________________
Order is for idiots, genius can handle chaos.
Eng3lthal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 13:47   #38
Znači dovoljno je da jednom prođeš sva 3 kruga?
__________________
How the little piggies will grunt when they hear how the old boar suffered
Mihalj11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 16:08   #39
Quote:
Mihalj11 kaže: Pogledaj post
Znači dovoljno je da jednom prođeš sva 3 kruga?
Testovi se automatski obrađuju i Redakcija će svakoga dana imati ukupan popis prijavljenih i njihovih rezultata.

Najuspješniji prijavljeni potencijalni natjecatelji, oni s najvećim postotkom točno riješenih testova, ući će u uži izbor za natjecanje. Oni će o svom uspjehu biti obaviješteni mailom ili će ih telefonski kontaktirati predstavnica Redakcije i uputiti u daljnji slijed događanja.
__________________
That gum you like is going to come back in style...
lizard is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 01:16   #40
Quote:
horatius kaže: Pogledaj post
fejlaš ti, Lokas je iz Rasline kod Šibenika. Ajmo sad plakat za svako pitanje. Jučer je bilo na Potjeri pitanje o Otoku u Slavoniji. Kako se to oni nekom Dalmatincu uopće usude postaviti?
Onaj čovjek, s naočalama, stariji, proćelav je iz slavonije, odvrti epizodu. I ja se slažem da ćeš češće vidjeti pitanje o otocima u dalmaciji, nego neko o znamenitostima slavonije, baranje, srijema, npr. je li ikad bilo pitanje o dvorcu Tikveš na lokalitetu parka prirode Kopački rit, etno selo Karanac i slično.

sad, zašto je tomu tako. znam da je dalmacija puno popularnija jer ljeti svi tamo idu na more pa urednici pitanja iz tog razloga daju prednost nad ostalim regijama. ali generalno prije će slavnoncu/kontinentalcu doći pitanje o nekom kutku dalmacije, nego dalmatincu pitanje o gorskom kotaru ili baranji.
greengold is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.