Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 31.12.2004., 00:16   #1
Arrow Nesanica (vrste, uzroci, liječenje,...)

traje, traje i traje vec skoro pa dvije godine,sa poboljsanjima i pogorsanjima...i ne bi to bio problem da mi ne pocinje smetati u vodjenju "normalnog" zivota, jer se ne jednom tjedno dogodi da ne mogu spavati do 5 i onda spavam do 13, a to je nazhalost nemoguce radi mojih obveza. sad sam na srecu jos student, ali ne mogu vjecno "izostajat s predavanja ujutro radi nespavanja" i bla bla bla

however, kako su dosta cesti uzroci insomnie psihicki problemi, bila sam kod nekog psihijatra u bolnici (da, u bolnici, totalna greska) i to je bila navjeca glupost koju sam mogla napraviti jer frajera uopce nije ni najmanje zanimalo zasto ja ne mogu spavati ni nish, neg je sam kopao da mi nadje neki dogadjaj aka drogiranje, opijanje na koji mi mozhe zakachit da zato "nisam normalna", stavit me na lijekove i zdravo, pa se vise nikad nisam nacrtala kod njega posto ja odbijam bilo kakve lijekova tipa prozac, xanax itd. jer sam vidjela previshe ljudi koji se nikad nisu skinuli s toga, a uostalom i vjerujem da se treba rjeshit uzrok problema, a ne tamponirat posljedice.

umjesto, zanimalo bi me zna li netko postoji li neki psihijatar ili netko u cro tko se bavi iskljucivo poremecajima spavanja? posto nije uopce tocno konstatirano radi cega se meni javljaju ti poremecaji kao ni je li to uopce depresija, jer se naime preko dana ne osjecam bas malodusno, nego samo kad ne mogu zaspat navecer. ali opet, nekad mi se kad trebam ici spavati javljaju panic attacks (ono, nekontrolirano lupanje srca, tjeskoba i svi popratni tako divni simptomi) u biti lazem, nakon 2 godine ovakvih problema pocinjem se osjecat i vise nego malodusno, pa se to osjeca i na dnevnoj bazi jer sam neispavana i zivcana

any useful comments ili vasa iskustva s insominiom i vise nego dobrodosla
__________________
sane to insane in 6.66 seconds
midori is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:41.