Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2012., 18:42   #621
Quote:
hexenkind kaže: Pogledaj post
kme kme znanstveniče, jel tak...? ja jako dobro znam što je educated guess, ali ti očito nemaš pojma o astrologiji...a niti si pročitao sve što je napisano u ovom pdf-u...jer da jesi, znanstveniče, onda bi mogao utvrditi da sam odavno pružio argumente...no ti si ignorant, tipičnog neznanstvenog ponašanja koji si uzima za pravo da drugima tumači nešto o čemu pojma nema...ad hominem? ne, prije ad stupidum...nemam ništa protiv da netko ne voli astrologiju ili da je prokazuje kao nekakvu pseudoznanost, samo je bitno za svaku raspravu da znamo o čemu pričamo, a to u tvom slučaju ne vrijedi...
Prije bih rekao da si ti to uplakano dijete, ne ja. No dobro, ponovno sam pročitao prvi 3-4 stranice ove teme. U tih nekoliko stranica nisam mogao naći niti jedan valjan argumet s tvoje strane (ali sam zato doznao da ne znaš oduzimati ), i iskreno, nemam volje dalje čitati, ako misliš da imaš VALJANE argumente koje nitko do sada nije uspio pobiti u ovoj temi navedi ih molim te.
Bourne- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 15:04   #622
Quote:
Bourne- kaže: Pogledaj post
Prije bih rekao da si ti to uplakano dijete, ne ja. No dobro, ponovno sam pročitao prvi 3-4 stranice ove teme. U tih nekoliko stranica nisam mogao naći niti jedan valjan argumet s tvoje strane (ali sam zato doznao da ne znaš oduzimati ), i iskreno, nemam volje dalje čitati, ako misliš da imaš VALJANE argumente koje nitko do sada nije uspio pobiti u ovoj temi navedi ih molim te.
ako nemaš volje čitati, onda ti savjhetujem da se ne petljaš u stvari o kojima nemaš pojma...samo to...samo ti pročitaj i nauči, onda ću ti rado argumentirati...do tada ti mogu samo reći da ispadaš smiješan
hexenkind is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 15:43   #623
Bavite se temom a ne jedni drugima
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:56.