Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2003., 14:14   #61
sorry što vraćam stari topic, palo mi je na pamet da vam ispričam kako se pričao oko krivotvorenih ocjena završila....
uglavnom bio je happy end. profesorica, koja je, ako prije nisam rekla, skoro luda, je primjetila da je ocjena malo čudna, da nije njen rukopis, pa je pored nje u dnevniku stavila upitnik. kad mi je stara to vidjela na informacijama, poludjela je, došla kući plačući, sve mi živo zabranila, bila je uvjerena da ćemo (ću) biti izbačene iz škole. i ja sam se rasplakala s njom. ona se već pomirila sa činjenicom da će je sutra zvati u školu zbog toga.
kad smo ja i frendica (u nastavku ću umjesto "frendica" pisati "K") došle na čas, profa je odma na početku rekla da je primjetila nešto, pa da provjeri s nama. kad je došla do mog imena pitala je ko sam ja (za 2 godine koliko nam predaje nije nas mogla zapamtiti). Kad sam se javila, odmah je odahnula, jer mala, dobra curica iz prve klupe (kakva sam na njenim časovima od "onog" događaja) nije mogla napraviti nešto što ne treba.
pitala je druge u razredu jel se sjećaju kad smo ja i K odgovarale, a oni su potvrdili. Samo je preskočila list, uz komentar da je nekako čudno upisala ocjenu.
poslije toga smo dobile još dvije ocjene, a ta je potpuno zaboravljena....

a što se tiče K-ine mame, i ta se stvar ohladila, dozvolila joj je da se opet družimo ...
sjetila sam se da ovo napišem jer smo sad napravile neko drugo sranje, al da sad ne započinjem drugu priču...
__________________
who needs a heart,
when a heart can be broken
poison_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2003., 14:37   #62
Quote:
Reebok kaže:

ma svi rade gluposti neke (gotovo svi ), to ti je normalna stvar...

:
upravo tako
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2003., 23:26   #63
here we go again
__________________
Clinton lied. A man might forget where he parks or where he lives, but he never forgets oral sex, no matter how bad it is.
Mistifying_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2003., 11:51   #64
Quote:
poison_girl kaže:
sjetila sam se da ovo napišem jer smo sad napravile neko drugo sranje, al da sad ne započinjem drugu priču...
nixon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.